Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв 2021)

Ми оцінили зручність і якість обслуговування в МФО

Цей рейтинг відображає якість обслуговування компаній, що видають онлайн-кредити на карту. Серед основних причин популярності цієї послуги – її зручність, простота і швидкість. Клієнт оформляє кредит, не виходячи з дому, і отримує гроші протягом декількох хвилин. Ми порівняли 55 компаній і визначили, у кого цей процес організований краще, ніж у інших.
 • Що і як ми рахували?

  Цей рейтинг ми зробили тому, що онлайн-кредити стали досить популярною послугою. Мікрозайми України зруйнували монополію банків на ринку кредитування. Армія онлайн-позичальників стає дедалі більшою, як і інтерес до послуги з боку потенційних клієнтів. І люди хочуть знати, де можна отримати найякісніше обслуговування.

  Ми сформували список МФО України, чиї сайти розмістилися на перших 10 сторінках пошукової системи Google за запитом «онлайн-кредит на картку». З них ми відсіяли тих, хто:

  • кредитує тільки підприємців;
  • працює не по всій країні, а, наприклад, тільки по Києву.

  В результаті вийшов список з 55 мікрофінансових організацій, які видають кредит на карту. Їх ми оцінювали за 6 ключовими критеріями.

  1. Доступність і актуальність інформації на сайті – критерій «Сайт»

  Важливо, щоб на сайті МФО були позначені всі умови кредитування. Клієнт повинен розуміти, у скільки йому обійдеться кредит, що його чекає, якщо його не виплачувати та інші нюанси. Ми вивчили всі позики на карту і сайти всіх компаній (розглядалися тільки десктопні версії), де шукали інформацію про: штрафні санкції (оголошення на сайтах про відсутність штрафів і пені під час карантину ми не враховували), процентних ставках, терміни і комісіях по першому і наступним кредитами (у багатьох компаній перший кредит – пільговий, інші обійдуться дорожче), умови пролонгації. Наявність даних по кожному з цих пунктів додає до рейтингу МФО до 4,5 балів. Також оцінювалася доступність інформації на сайті. Бали знижувалися, якщо для того, щоб знайти умови кредитування користувачеві доводилося розшукувати умови кредитування в «надрах» сайту.

  2. Наявність BankID

  BankID – спосіб верифікації клієнта через дані про нього в українських банках. Його наявність значно спрощує процес реєстрації клієнта на сайті МФО. Дані про нього автоматом підтягнуться в потрібні поля і їх не доведеться заповнювати вручну.

  Проте інколи компанія дає можливість користуватися BankID уже на перших етапах реєстрації, а у деяких випадках використовує його лише для авторизації або ідентифікації клієнта.

  За підключений на початку реєстрації BankID компанія отримувала 1,5 бала, на етапі авторизації чи ідентифікації – 1 бал.

  Наявність мобільного додатку на сайті МФО. Якщо є 2 віджета або кнопки додатку на сайті для Android та iOS, то компанія отримувала 1,5 бала, а якщо тільки для однієї ОС, то 1 бал.

  3. Підтримка користувачів – критерій «Підтримка»

  Ми тричі телефонували в усі компанії і ставили кілька елементарних запитань: розмір процентної ставки, чи потрібен поручитель, термін кредитування і т.п. При цьому ми оцінювали: час очікування дзвінка, якість та швидкість надання інформації. До уваги також бралася наявність цілодобової клієнтської підтримки. За кожен з цих пунктів компанія отримувала 4,14 балів, крім колл-центру – за телефонне обслуговування можна заробити до 12,44 балів. Крім того, враховувалися наявність в онлайн-чаті оператора або бота, підтримки в популярних месенджерах в web та мобільній версії, і безкоштовного контактного телефону 0-800.

  4. Кількість каналів погашення позики – критерій «Погашення»

  По кожному з учасників рейтингу уточнювалося, чи можна погасити кредит: в особистому кабінеті профілю користувача на сайті, в касах банків, за допомогою терміналів самообслуговування, інтернет-банкінгу і за допомогою компаній-партнерів. За кожен з доступних способів компанія отримувала 3 бала.

  5. Наявність програм лояльності – критерій «Бонуси і знижки»

  Враховувалася як лояльність до нових клієнтів (знижки на надання першого кредиту), так і до постійних (збільшення терміну і суми кредитування, зниження процентної ставки). Крім того, окремо враховували можливість взяття першого кредиту під 0,01%.

  6. Критерій «Дані про компанію і FAQ»

  Клієнтам важливо знати, що компанія, у якої вони планують взяти позику, працює легально, а також ознайомитися з умовами кредитування заздалегідь. Саме тому ми оцінили наявність на сайті свідоцтва про реєстрацію, правил кредитування, шаблону кредитного договору та платіжних реквізитів компанії, поставивши за кожен з них по 1,25 бала.

  Ухвалюючи рішення про отримання кредиту, майбутній клієнт також хоче дізнатися про те, як буде відбуватися цей процес, а потім і погашення або пролонгація кредиту. Ми оцінили, наскільки зручно буде отримати відповіді на ці запитання. По 0,5 бала компанія отримувала за наявність інформації про отримання, погашення та пролонгацію кредиту в довідковому блоці, а також в окремих розділах в основному меню або на головній сторінці сайту компанії. 1 бал було присвоєно за виведення всіх питань, що цікавлять, в окремий блок запитань і відповідей (Довідка, FAQ), а також ще 1 бал організація отримала за наявність в цьому блоці іншої інформації, крім перерахованих вище запитань.

  Ми збільшили градацію за балами, оцінюючи наповненість сайту компанії. Під час ретельного аналізу враховувалася не просто наявність потрібної для користувачів інформації, але також її доступність (наскільки глибоко вона захована в надрах сайту) й ідентичність на різних його сторінках.

  МФО, у яких вийшов однаковий підсумковий бал, ми розсудили таким чином:

  • Перше. Вище оцінювалися компанії, які отримали більше балів за критерієм «Сайт», який ми вважаємо ключовим.

  • Друге. Якщо по «Сайту» бали також збіглися, то ми враховували, скільком з 6 перерахованих критеріїв компанії взагалі відповідають. Наприклад, якщо в однієї не підключений BankID і немає можливості оформити офлайн договір, то вона була оцінена нижче, ніж та, у якої немає тільки BankID.
  • Третє. Ми детальніше порівнювали роботу контакт-центрів: час очікування відповіді на дзвінок, оперативність і якість відповідей на поставлені запитання.
  • Четверте. Ми занижували місце в рейтингу, якщо на сайті одна і та ж інформація вказана по-різному. Наприклад, в одному місці сказано, що максимальна сума кредиту становить 15 000 гривень, а в іншому – 10 000.
  • П'яте. Якщо дві компанії набрали однакову кількість балів, то вище в рейтингу стоятиме та, що має програму лояльності.
  • Шосте. Якщо дві компанії набрали однакову кількість балів, то вище в рейтингу стоятиме та, що має більш ранню дату реєстрації.

  Ми постійно оновлюємо цей рейтинг. Тому що нові МФО 2021 в Україні напевно з'являться, а тому ми оцінимо якість і їхніх послуг.

 
Оформити
Сайт
36.00
Банк ID та додаток
2
Підтримка
26.93
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає мобільного додатка; є тільки бот в онлайн-чаті.
Більше про кредит в Ccloan
 
Оформити
Сайт
33.75
Банк ID та додаток
3
Підтримка
29.00
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови пролонгації; є суперечливі дані про можливість погашення через термінал.
Більше про кредит в Є Гроші
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
2
Підтримка
28.31
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані щодо умов пролонгації; немає мобільного додатка; по з 1 з 3 дзвінків, оператору знадобилось більше 1 хв, щоб відповісти на питання.
Більше про кредит в Містер Кеш
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID та додаток
2
Підтримка
29.00
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; немає мобільного додатка.
Більше про кредит в Moneyveo
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
3
Підтримка
29.00
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни на перший кредит; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам.
Більше про кредит в MyCredit
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
2
Підтримка
26.93
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; немає даних про умови пролонгації; немає мобільного додатка; підтримка лише мобільних номерів; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню; немає інформації про те, як продовжити кредит у довідковому блоці.
Більше про кредит в Creditkasa
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
2
Підтримка
24.86
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; вказані суперечливі дані про суму по наступним кредитам; мобільний додаток лише для 1 операційної системи; немає цілодобової підтримки; є суперечливі дані щодо можливості погашення за реквізитами.
Більше про кредит в СreditPlus
 
Оформити
Сайт
33.75
Банк ID та додаток
2
Підтримка
20.71
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; немає мобільного додатка; з трьох дзвінків, по 1 відповіді не дочекались; немає цілодобової підтримки; немає інформації про те, як продовжити кредит у довідковому блоці.
Більше про кредит в Качай Гроші
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
2
Підтримка
29.00
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає мобільного додатка; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери.
Більше про кредит в cashberry
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
1
Підтримка
29.00
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери.
Більше про кредит в ForzaCredit
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
2
Підтримка
29.00
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
7.01
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; немає мобільного додатка; є суперечливі дані щодо можливості погашення через термінал; є суперечливі дані щодо правил кредитування; є суперечливі дані щодо шаблону кредитного договору; немає платіжних реквізитів; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в Ваша Готівочка
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
0
Підтримка
24.86
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає BankID; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; є суперечливі дані про можливість погашення за реквізитами; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в credit7
 
Оформити
Сайт
33.75
Банк ID та додаток
0
Підтримка
24.86
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
7.50
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; немає BankID; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; є суперечливі дані щодо можливості погашення через термінал; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності.
Більше про кредит в Money4you
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
0
Підтримка
24.86
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни по наступних кредитах; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; немає BankID; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в CreditOn
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
2
Підтримка
24.17
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; BankID використовується для авторизації; по з 1 з 3-х дзвінків, оператор не повністю володів продуктом; немає цілодобової підтримки; немає можливості погашення через особистий рахунок; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в MoneyBOOM
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID та додаток
1
Підтримка
24.86
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані щодо умов пролонгації; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки.
Більше про кредит в loany
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID та додаток
2
Підтримка
20.72
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані щодо умов пролонгації; немає мобільного додатка; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; є суперечливі дані щодо можливості погашення через термінал; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в Традиція
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2
Підтримка
24.86
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті ненаглядно відображені дані щодо ставок та комісій по першому кредиту; ненаглядно відображено дані про ставки та комісії по наступних кредитах; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; є суперечливі дані щодо можливості погашення через термінал; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери.
Більше про кредит в SOS CREDIT
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2
Підтримка
20.72
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; ненаглядно відображено дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображено дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни по першому кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; BankID використовується для авторизації; мобільний додаток є лише для 1 операційної системи; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в Бистрозайм
 
Оформити
Сайт
33.75
Банк ID та додаток
1
Підтримка
20.03
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; по з 1 з 3-х дзвінків, оператор не повністю володів продуктом; немає цілодобової підтримки; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; вказана суперечлива інформація про те, як отримати кредит у довідковому блоці; вказана суперечлива інформація про те, як виплатити кредит у довідковому блоці.
Більше про кредит в Сервіс Pozichka
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
1
Підтримка
22.10
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; по з 1 з 3-х дзвінків, оператор не повністю володів продуктом; немає цілодобової підтримки; підтримка у популярних месенджерах розміщується лише на сторінці реєстрації в мобільній версії сайту; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в Creditup
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2
Підтримка
22.79
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
8.76
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані щодо умов пролонгації; немає мобільного додатка; підтримка лише мобільних номерів; немає цілодобової підтримки; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; ненаглядно вказані платіжні реквізити.
Більше про кредит в Dinero.ua
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
2
Підтримка
20.72
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.38
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; ненаглядно відображено дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображано дані про ставки та комісії з наступних кредитів; немає даних про умови пролонгації; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; є суперечливі дані про можливість погашення за реквізитами; немає свідоцтва про реєстрацію або ліцензію.
Більше про кредит в Укрпозика
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID та додаток
2
Підтримка
15.89
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.38
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; немає даних про умови пролонгації; BankID використовується для авторизації; немає безкоштовного телефону підтримки; з трьох дзвінків, по 1 відповіді чекали більше 1 хвилини; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає даних про можливість погашення за реквізитами; ненаглядно вказані платіжні реквізити.
Більше про кредит в Miloan
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2
Підтримка
16.58
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни на перший кредит; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; є суперечливі дані щодо умов пролонгації; BankID використовується для авторизації; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту.
Більше про кредит в Грошик
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
2
Підтримка
20.72
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті ненаглядно відображано дані про терміни по першому кредиту; ненаглядно відображено дані про терміни наступних кредитів; немає BankID; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в MyWallet
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID та додаток
1
Підтримка
22.79
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображено дані про ставки та комісії з наступних кредитів; ненаглядно відображено дані про терміни першого кредиту; ненаглядно відображено дані про терміни наступних кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; підтримка лише мобільних номерів; немає цілодобової підтримки.
Більше про кредит в Alexcredit
 
Оформити
Сайт
36.00
Банк ID та додаток
2
Підтримка
14.51
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
8.38
Примітки. На сайті немає мобільного додатка; підтримка лише мобільних номерів; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; ненаглядно відображено дані про можливість погашення за реквізитами; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; немає розділу з інформацією про те, як отримати кредит на головній сторінці або в головному меню; немає розділу з інформацією про те, як повернути кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в НаВсе
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
1
Підтримка
16.57
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; по 2м з 3х дзвінків не дочекались відповіді; немає цілодобової підтримки; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери.
Більше про кредит в Ultracash
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2
Підтримка
23.48
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає мобільного додатка; по 2м з 3х дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини; немає цілодобової підтримки; ненаглядно відображено дані про можливість погашення через термінал; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в MrMoney
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID та додаток
1
Підтримка
24.85
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
4.75
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; з трьох дзвінків, по 1 відповіді не дочекались; немає даних про можливість погашення за реквізитами; немає платіжних реквізитів; немає інформації про те, як отримати кредит у довідковому блоці; немає інформації про те, як погасити кредит у довідковому блоці; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню; немає інформації про те, як продовжити кредит у довідковому блоці; немає окремого блоку з довідковою інформацією.
Більше про кредит в Global Credit
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
2
Підтримка
15.89
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
7.88
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; немає даних про умови пролонгації; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; по 1 з 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; є суперечливі дані щодо можливості погашення через термінал; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; є суперечливі платіжні деталі; немає інформації про те, як погасити кредит у довідковому блоці; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню; немає інформації про те, як продовжити кредит у довідковому блоці.
Більше про кредит в Cashinsky
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2
Підтримка
17.27
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. немає на сайті; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; немає мобільного додатка; підтримка лише мобільних номерів; 2 з 3-ї відповіді чекали більше 1 хвилини; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%;
Більше про кредит в ZeCredit
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
1
Підтримка
20.03
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
8.25
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; по 1-й дзвінку відповіді чекали більше 1 хвилини; немає цілодобової підтримки; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає платіжних реквізитів; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в CreditBox
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
0
Підтримка
12.43
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; немає BankID; немає мобільного додатка; 2 м від 3 дзвінків не чекав; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в Money24
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID та додаток
1
Підтримка
22.10
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
8.88
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; є суперечливі дані щодо умов пролонгації; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; підтримка лише мобільних номерів; по з 1 з 3-х дзвінків, оператор не повністю володів продуктом; немає цілодобової підтримки; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в BestCredit
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
0
Підтримка
24.86
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає BankID; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; є суперечливі дані щодо можливості погашення через термінал; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в SlonCredit
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
0
Підтримка
16.58
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає даних про можливість погашення через термінал; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери.
Більше про кредит в Кошельок
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID та додаток
1
Підтримка
20.71
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
6.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; по 2м з 3х дзвінків відповіді не дочекались; немає програми лояльності; немає шаблону кредитного договору; немає платіжних реквізитів; немає інформації про те, як продовжити кредит у довідковому блоці.
Більше про кредит в KF.UA
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
0
Підтримка
18.30
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; немає BankID; немає мобільного додатка; по 2м з 3х дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини, по 3-му - більше 5 хвилин; немає цілодобової підтримки; онлайн-чат розміщується лише на сторінці реєстрації; підтримка у популярних повідомлях розміщується лише на сторінці реєстрації в мобільній версії сайту; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в ТОП Кредит
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
1
Підтримка
20.72
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
9.75
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни на перший кредит; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає BankID; мобільний додаток лише для 1 операційної системи; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає даних про можливість погашення через термінал; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; ненаглядно відображено інформацію про те, як продовжити позику на головній сторінці або в головному меню;
Більше про кредит в Гроші Всім
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID та додаток
1
Підтримка
11.75
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
8.75
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; ненаглядно відображено дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані щодо умов пролонгації; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; по з 1 з 3 дзвінків, оператору знадобилось більше 1 хв, щоб відповісти на питання; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; є суперечливі дані щодо можливості погашення через термінал; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає даних про можливість погашення за реквізитами; немає інформації про оплату.
Більше про кредит в Tengo
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
0
Підтримка
16.58
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни на перший кредит; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає BankID; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про те, як отримати кредит у довідковому блоці; немає інформації про те, як погасити кредит у довідковому блоці.
Більше про кредит в Oncredit
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
0
Підтримка
15.20
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; по 2х з 3х дзвінків оператор не повністю володів продуктом; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в ШвидкоГроші
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID та додаток
2
Підтримка
24.86
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; немає даних про можливість погашення через термінал; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; є суперечливі дані про можливість погашення за реквізитами; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню; немає інформації про те, як продовжити кредит у довідковому блоці.
Більше про кредит в Твоя Позика
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID та додаток
0
Підтримка
20.72
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в Creditlite
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2
Підтримка
12.44
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; є суперечливі дані щодо можливості погашення через термінал; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; є суперечливі дані про можливість погашення за реквізитами; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в Євро Гроші
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
1
Підтримка
13.81
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; по 1 з 3х дзвінків, відповіді не дочекались, по 2-му відповіді чеали більше 1 хвилини; немає цілодобової підтримки; у онлайн чаті є лише бот; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; є суперечливі дані щодо можливості погашення через термінал; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про те, як погасити кредит у довідковому блоці; немає інформації про те, як продовжити кредит у довідковому блоці.
Більше про кредит в Verocash
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID та додаток
1
Підтримка
19.34
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
8.88
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; ненаглядно відображено дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображено дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; по з 1 з 3-х дзвінків, оператор не повністю володів продуктом, по 2му дзвінку відповіді чекали більше 1 хвилини; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; ненаглядно відображено дані про можливість погашення через термінал; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображено дані про можливість погашення за реквізитами; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в KU/MO
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID та додаток
1
Підтримка
9.67
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; BankID використовується для авторизації; немає мобільного додатка; підтримка лише мобільних номерів; по 1 з 3х дзвінків відповіді не дочекались, по 2му оператор не повністю володів продуктом; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; є суперечливі дані про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в Microcash
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
0
Підтримка
20.72
Погашення
3.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
6.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; ненаглядно відображені дані про суму по наступних кредитах; немає BankID; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; онлайн-чат розміщується лише на сторінці реєстрації; підтримка у популярному повідомленні, розміщеному лише на сторінці реєстрації; немає можливості погашення через особистий рахунок; немає даних про можливість погашення через термінал; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про те, як отримати кредит у довідковому блоці; немає інформації про те, як погасити кредит у довідковому блоці; немає інформації про те, як продовжити кредит у довідковому блоці; немає окремого блоку з довідковою інформацією.
Більше про кредит в CatCredit
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID та додаток
0
Підтримка
8.28
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; є суперечливі дані щодо умов пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; не змогли дозвонитися до служби підтримки; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в CentroCredit
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID та додаток
0
Підтримка
14.51
Погашення
4.50
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
8.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; ненаглядно відображено дані про терміни першого кредиту; ненаглядно відображено дані про терміни наступних кредитів; ненаглядно відображені дані про суму за першим кредитом; ненаглядно відображені дані про суму по наступних кредитах; немає даних про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; підтримка лише мобільних номерів; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає даних про можливість погашення через термінал; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; ненаглядно відображено дані про можливість погашення за реквізитами; немає програми лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про те, як погасити кредит у довідковому блоці; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в CLY
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
0
Підтримка
4.14
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; зазначені суперечливі дані про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; є суперечливі дані щодо умов пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; не змогли дозвонитися до служби підтримки; немає цілодобової підтримки; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як продовжити кредит на головній сторінці або в головному меню.
Більше про кредит в Gofingo
 
Оформити
Сайт
13.50
Банк ID та додаток
0
Підтримка
16.58
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
7.63
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафів; немає даних про ставки та комісії по першому кредиту; немає даних про ставки та комісії з наступних кредитів; є суперечливі дані про терміни першого кредиту; вказані суперечливі дані про терміни подальших кредитів; є суперечливі дані про суму за першим кредитом; є суперечливі дані про суму по наступним кредитам; немає даних про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки у популярних месенджерах у обох версіях сайту; немає даних про можливість погашення через банки та компанії партнери; є суперечливі дані про можливість погашення за реквізитами; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; немає платіжних реквізитів; немає інформації про те, як продовжити кредит у довідковому блоці.
Більше про кредит в Мікрокредит

До 2022 року ми оновлювали рейтинг мікрофінансових організацій раз на 3 місяці. В поточному році оновлення рейтингу не проводилось. Читайте попередні версії, щоб знати, як змінюються позиції лідерів і як компанії працюють над своїми помилками:

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2018)