0 800 307 555
MyWallet
Перевірено Finance.ua 23.03.2023

Кредит у MyWallet

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,6

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-140 дн.

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
4,2

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію MyWallet

MyWallet - надійний онлайн-гаманець, за допомогою якого можна отримати кредити на невеликі суми. Кредит можна оформити в будь-який зручний час, в режимі 24/7 за допо...
Телефон0 800 211 049
Електронна поштаinfo@mywallet.net.ua
Юридична адреса04070, м. Київ, вул. Боричів Тік, 30
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 20:00
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №943 від 28.09.2017

Як отримати кредит MyWallet

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит MyWallet

Віталій Н. 

4 березня 2019 р.

Декілька разів брав в Воллете кредит,своєчасно все виплачував,але в останній раз гроші чомусь пройшли пізніше сроку і тому мені ще довелося просрочку платити!Мені не зовсім зрозуміла ця ситуація і мені ніхто не повідомив чому так!Тому у наступний раз я звернуся мабудь до іншого мфо,щоб знову мене тут не надурили!

Андрей 

14 січня 2020 р.

Удивительно.Но эта компания работает на отлично!Пришел,оформил,быстро как будто к другу за соточкой заскочил.Спасибо,буду рекомендовать.

Юрий 

24 червня 2021 р.

Никакой лояльности, кредит закрыл вовремя, даже на два дня раньше, при оформлении повторного кредита отказали.

Мікрокредит в MyWallet: правила оформлення, відсотки

MyWallet – компанія, яка займається видачею кредитів на споживчі цілі онлайн. MyWallet веде свою діяльність з 2017 року. Компанія володіє всіма необхідними дозволами і ліцензіями на здійснення фінансової діяльності і видачу грошових коштів в кредит:

MyWallet працює по всій території України. Клієнти можуть взяти кредит онлайн не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО і АРК).

 1. Умови видачі мікропозик
 2. Кому в MyWallet видають кредити
 3. Переваги та недоліки компанії
 4. Як оформити мікрокредит в MyWallet
 5. Як можна повернути гроші MyWallet
 6. Відгуки про MyWallet

Умови видачі мікропозик

Щоб отримати кредит в MyWallet, необхідно:

 • мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • бути повнолітнім (18 і більше повних років);
 • мати чинну банківську картку будь-якого українського банку;
 • мати доступ до інтернету.

Перед тим як взяти кредит в даній організації, рекомендуємо вивчити правила оформлення позик і порівняти умови з поточними пропозиціями на ринку. Це можна зробити в рейтингу мікрофінансових організацій, який склали співробітники Finance.ua. В основному мікрофінансові організації в Україні працюють за однаковим принципом, проте акції та програми лояльності для нових клієнтів допоможуть вам заощадити кошти.

Кому в MyWallet видають кредити

Кредит в MyWallet можна отримати:

 • без перевірки доходу;
 • пенсіонерам;
 • без офіційного працевлаштування;
 • студентам;
 • клієнтам з поганою кредитною історією;
 • з відкритими простроченнями;
 • тимчасово безробітним.

З документів потрібні тільки паспорт громадянина України та ІПН. Кредит можна отримати без довідки про доходи, копії трудової та інших документів, які вимагають при оформленні традиційного банківського кредиту.

Переваги та недоліки компанії

Щоб взяти в MyWallet кредит на картку не потрібно шукати поручителів або надавати заставне майно. Компанія не вимагає довідку про доходи. Процес подачі заявки максимально простий і зручний для будь-якого користувача.

На сайті є кредитний калькулятор – клієнт вводить суму позики і термін і відразу бачить, скільки потрібно повернути. Захист персональних даних клієнтів MyWallet підтверджений сертифікатом Comodo Positive, а захист банківських даних підтверджений сертифікатом PCI DSS і системою Platon.

З мінусів – у компанії немає фізичної офісу, в який можуть звертатися клієнти. Також компанія не видає позики готівкою.

Як оформити мікрокредит в MyWallet

Процедура оформлення заявки на отримання кредиту займає мінімум часу. Для цього потрібно:

 • на офіційному сайті компанії вибрати термін кредитування і суму позики. Кредитний калькулятор дозволить розрахувати суму разом з відсотками, а також побачити крайню дату погашення позики. Якщо умови мікрокредиту влаштовують вас, слід натиснути кнопку «Отримати гроші»;
 • заповнити форму для реєстрації. Для цього потрібно вказати ПІБ, ідентифікаційний код, пароль. Форму слід заповнювати українською мовою. Якщо це не перше звернення в компанію, повторно заповнювати реєстраційну форму не потрібно, треба просто зайти в особистий кабінет під своїм логіном і паролем;
 • для підтвердження реєстрації на телефон прийде повідомлення з кодом, який необхідно ввести в зазначене вікно;
 • після реєстрації перейти до заповнення анкети. Там треба вказати особисті, контактні дані. Крім того, слід залишити контакти двох знайомих або родичів, які можуть підтвердити цю інформацію. Після чого необхідно заповнити сторінку з адресою реєстрації та проживання, а також анкету, присвячену місцю роботи та рівню доходів;
 • в наступному вікні прикріпити фото або скан паспорта та ІПН;
 • після цього необхідно верифікувати карту, на яку клієнт хоче отримати кредит. Процедура дозволяє запобігти шахрайству і закріпити карту за профілем користувача. Для цього в анкеті слід вказати номер карти, термін її дії та CRV-код. Після цоьго з карти знімуть невелику суму для підтвердження власника. Після оформлення позики суму повернуть на рахунок;
 • якщо умови влаштовують, натиснути кнопку «Згоден»;
 • чекати дзвінка оператора кол-центру, який задасть питання для уточнення. У MyWallet спілкування з клієнтом є фінальним критерієм. Кредитні кошти надійдуть відразу ж на зазначену карту.

Компанія MyWallet видає кредити практично всім, хто звертається в компанію. Якщо ви отримали відмову, слід ще раз перевірити дані в анкеті. Можливо, була допущена помилка, яка і стала цьому причиною.

Як можна повернути гроші MyWallet

Погашення поточної заборгованості можливе будь-яким зручним способом:

 • в касі будь-якого українського банку;
 • інтернет-банкінг;
 • в платіжному терміналі;
 • через особистий кабінет на сайті.
Щоб виплатити борг через онлайн-кабінет, необхідно провести оплату з банківської карти. Послуга доступна 24/7:
 • Якщо оплата буде проходити через термінали самообслуговування, необхідно: відкрити категорію «банки і страхування", ввести номер мобільного, вказаний при реєстрації в особистому кабінеті і зробити оплату;
 • Під час перерахування коштів з будь-якого банку потрібно вказати реквізити кредитора, ІПН, номер кредитного договору, а також призначення платежу. Якщо ви провели платіж з помилками в реквізитах, то кошти будуть в розпорядженні банку.

Слід звернути увагу: миттєва оплата можлива лише через сайт. Інші способи допускають перерахування коштів на рахунок кредитора протягом трьох робочих днів. В такому випадку слід здійснювати оплату на кілька днів раніше, щоб кошти надійшли на кредитний рахунок до закінчення терміну дії договору.

Прострочення та його наслідки

Продовжити термін користування фінансовою допомогою і уникнути штрафів і пені можна, виплативши поточні відсотки в особистому кабінеті.

Нарахування пені починається з першого дня прострочення. Також заборгованість по кредиту негативним чином позначається на кредитній історії, що призведе до того, що в подальшому клієнт не зможе отримати позику в даній кредитній організації.

Якщо ви розумієте, що повернути позику вчасно не вийде, рекомендуємо скористатися послугою продовження терміну кредиту (пролонгація). В цьому випадку не будуть нараховані штрафні відсотки, а комісія за кожен додатковий день буде розраховуватися за стандартним тарифом. Пролонгація стане доступна після виплати відсотків по кредиту.

Відгуки про MyWallet

Коментарям у відгуках довіряють більше, ніж рекламі.  Розкажіть про свій досвід співпраці з данною мікрофінансовою організацією на Finance.ua – так ви допоможете іншим клієнтам оцінити роботу сервісу.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит в MyWallet