0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у MyWallet

Перша позика: от 0,10% в день, до 10 000₴
Повторний: от 1,90% в день, до 15 000₴
3,3
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Умови отримання кредита MyWallet

Сума

від 500 до 15 000 грн

Строк кредитування

від 5 до 30 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 20 хв.

Необхідні документи

паспорт, ІПН

Форма видачі

на карту

Штрафи

Після дати, зазначеної в договорі, додатково до основних відсотків на 5 день прострочення нараховується неустойка (штраф) в розмірі 50% від суми позики. *

Ставка на день

щоденна: від 0,10 до 1,90%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Ви можете в будь-який момент зробити повне або часткове дострокове погашення кредиту. Дана опція буде доступна для Вас в Особистому кабінеті. *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 18 до 65 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію MyWallet

MyWallet - фінансова компанія, яка надає невеликі грошові позики у вигляді фінансових кредитів під відсоток. Компанія MyWallet працює в сфері мікрокредитування по державній ліцензії України, що гарантує законність і безпеку всіх фінансових операцій.

Офіційний сайт https://mywallet.ua/
Телефон0800211049
Электронна поштаinfo@mywallet.net.ua
Юридична адреса04070, м. Київ, вул. Боричів Тік, 30
Графік работиПрацює цілодобово
Ліцензія

Свідоцтво ФК №943 від 28.09.2017

Переваги кредита MyWallet

Оформлення - 3-5 хвилин;
Без довідки, поручителів, застави

Як отримати кредит MyWallet

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
У відділенні чи на картку

Як погасити кредит MyWallet

На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит MyWallet

Андрей
14.01.2020
Удивительно.Но эта компания работает на отлично!Пришел,оформил,быстро как будто к другу за соточкой заскочил.Спасибо,буду рекомендовать.

Мікрокредит в MyWallet: правила оформлення, особливості у 2019 році

MyWallet – компанія, яка займається видачею кредитів на споживчі цілі онлайн. Май Волет веде свою діяльність з 2017 року. Компанія володіє всіма необхідними дозволами і ліцензіями на здійснення фінансової діяльності і видачу грошових коштів в кредит:

MyWallet працює по всій території України. Клієнти можуть взяти кредит онлайн не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО і АРК).

 1. Умови видачі мікропозик
 2. Кому в MyWallet видають кредити
 3. Переваги та недоліки компанії
 4. Як оформити мікрокредит в MyWallet: покрокова інструкція
 5. Акції та бонуси компанії
 6. Як можна повернути гроші MyWallet
 7. Відгуки про MyWallet

Умови видачі мікропозик

Взяти кредит в компанії My Wallet можна на суму від 500 до 15 тисяч гривень. З кожним наступним зверненням ліміт зростатиме. На перший раз клієнтам МФО доступна позика до 4 000 гривень, на другий – до 7000 гривень, третій – до 10 000 гривень, четвертий – до 13 000 гривень.

Після п'ятого звернення клієнт може отримати максимальну суму розміром 15 000 грн – однак для цього позичальнику потрібно своєчасно виконувати зобов'язання за договором і підтвердити свою платоспроможність.

Термін кредитування в даному МФО – від 5 до 30 днів. Перший кредит онлайн в My Wallet видається за ставкою 0,1%. Максимальна річна ставка складе 584%, в день це 1,6%. При виході на прострочення компанія припиняє нараховувати відсотки через 60 днів. За цей час може накопичитися великий відсоток і потрібно буде повернути в кілька разів більше, тому краще вчасно виконувати свої зобов'язання.

Щоб отримати кредит в Май Волет, необхідно:

 • мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • бути повнолітнім (18 і більше повних років);
 • мати чинну банківську карту будь-якого українського банку;
 • мати доступ до інтернету.

Перед тим як взяти кредит в даній організації, рекомендуємо вивчити правила оформлення позик і порівняти умови з поточними пропозиціями на ринку. Це можна зробити в рейтингу мікрофінансових організацій, який склали співробітники Finance.ua. В основному мікрофінансові організації в Україні працюють за однаковим принципом, проте акції та програми лояльності для нових клієнтів допоможуть вам заощадити кошти.

Кому в MyWallet видають кредити

Кредит в MyWallet можна отримати:

 • без перевірки доходу;
 • пенсіонерам;
 • без офіційного оформлення на роботу;
 • студентам;
 • клієнтам з поганою кредитною історією;
 • з відкритими простроченнями;
 • тимчасово безробітним.

З документів потрібні тільки паспорт громадянина України та ІПН. Кредит можна отримати без довідки про доходи, копії трудової та інших паперів, які вимагають при оформленні традиційного банківського кредиту.

Переваги та недоліки компанії

Щоб взяти в MyWallet кредит на карту не потрібно шукати поручителів або надавати заставне майно. Компанія не вимагає довідку про доходи. Процес подачі заявки максимально простий і зручний для будь-якого користувача.

MyWallet видає кредити в будь-який час доби. Умови кредитування прозорі, без прихованих комісій і додаткових платежів за різноманітні послуги на зразок юридичної підтримки.

На сайті є кредитний калькулятор – клієнт вводить суму позики і термін і відразу бачить, скільки потрібно повернути. Захист персональних даних клієнтів MyWallet підтверджений сертифікатом Comodo Positive, а захист банківських даних підтверджений сертифікатом PCI DSS і системою Platon.

З мінусів – у компанії немає фізичної офісу, в який можуть звертатися клієнти. Також компанія не видає позики готівкою.

Як оформити мікрокредит в MyWallet: покрокова інструкція

Процедура оформлення заявки на отримання кредиту займає мінімум часу. Для цього потрібно:

 • на офіційному сайті компанії вибрати термін кредитування і суму позики. Кредитний калькулятор дозволить розрахувати суму разом з відсотками, а також побачити крайню дату погашення позики. Якщо умови мікрокредиту є прийнятними, слід натиснути кнопку «Отримати гроші»;
 • заповнити форму для реєстрації. Для цього потрібно вказати свої контактні дані і ПІБ, ідентифікаційний код, пароль. Форму слід заповнювати українською мовою. Якщо це не перше звернення в компанію, повторно заповнювати реєстраційну форму не потрібно, треба просто зайти в особистий кабінет під своїм логіном і паролем;
Так виглядає особистий кабінет в MyWallet
 • для підтвердження реєстрації на телефон прийде повідомлення з кодом, який необхідно ввести в зазначене вікно;

 • після реєстрації перейти до заповнення анкети. Там треба вказати особисті, контактні та соціальні дані. Крім того, слід залишити контакти двох знайомих або родичів, які можуть підтвердити цю інформацію. Після чого необхідно заповнити сторінку з адресою реєстрації та проживання, а також анкету, присвячену місцю роботи та рівню доходів;
 • в наступному вікні прикріпити фото або скан паспорта та ІПН;
 • після цього необхідно верифікувати карту, на яку клієнт хоче отримати кредит. Процедура дозволяє запобігти шахрайству і закріпити карту за профілем користувача. Для цього в анкеті слід вказати номер карти, термін її дії та CRV-код. Після цоьго з карти знімуть невелику суму (до 1 грн) для підтвердження власника . Після оформлення позики суму повернуть на рахунок;
 • якщо умови влаштовують, натиснути кнопку «Згоден»;
 • чекати дзвінка оператора кол-центру, який задасть питання для уточнення. У MyWallet спілкування з клієнтом є фінальним критерієм. Кредитні кошти надійдуть відразу ж на зазначену карту.

Компанія MyWallet видає кредити практично всім, хто звертається в компанію. Якщо ви отримали відмову, слід ще раз перевірити дані в анкеті. Можливо, була допущена помилка, яка і стала цьому причиною.

Акції та бонуси компанії

Компанія регулярно проводить акції для своїх клієнтів – це бонусні програми, цікаві пропозиції та призи. Більше про актуальні акції ви можете дізнатися на сайті компанії.

Як можна повернути гроші MyWallet

Повернути позику MyWallet можна трьома способами: через особистий кабінет, в касі будь-якого українського банку та через термінали самообслуговування.

 • Щоб виплатити борг через онлайн-кабінет, необхідно провести оплату з банківської карти. Послуга доступна 24/7;
 • Якщо оплата буде проходити через термінали самообслуговування, необхідно: відкрити категорію «банки і страхування", вибрати «банки", ввести номер мобільного, вказаний при реєстрації в особистому кабінеті і зробити оплату;
 • Під час банковского перекладу з будь-якого банку потрібно вказати реквізити кредитора, ІПН, номер кредитного договору, а також призначення платежу. Якщо ви провели платіж з помилками в реквізитах, то кошти будуть в розпорядженні банку.

Слід звернути увагу: моментальная оплата можлива лише через сайт. Інші способи припускають перерахування коштів на рахунок кредитора протягом трьох робочих днів. В такому випадку слід здійснювати оплату на кілька днів раніше, щоб кошти надійшли на кредитний рахунок до закінчення терміну дії договору.

 

Прострочення та його наслідки

Продовжити термін користування фінансовою допомогою і уникнути штрафів і пені можна, виплативши поточні відсотки в особистому кабінеті.

Нарахування штрафної пені починається з першого дня прострочення. Крім процентної ставки, щоденний розмір пені становить 1,6% .Також заборгованість по кредиту негативним чином позначається на кредитній історії, що призведе до того, що в подальшому клієнт не зможе отримати позику в даній кредитній організації.

Якщо ви розумієте, що повернути позику вчасно не вийде, рекомендуємо скористатися послугою продовження терміну кредиту (пролонгація). В цьому випадку не будуть нараховані штрафні відсотки, а комісія за кожен додатковий день буде розраховуватися за стандартним тарифом. Пролонгація стане доступна після виплати відсотків по кредиту.

Погашення поточної заборгованості можливе будь-яким зручним способом:
 • в касі будь-якого українського банку;

 • в платіжному терміналі;
 • через особистий кабінет на сайті.

Відгуки про MyWallet

Коментарям у відгуках довіряють більше, ніж рекламі.  Розкажіть про свій досвід співпраці з данною мікрофінансовою організацією у коментарях Finance.ua – так ви допоможете іншим клієнтам оцінити роботу сервісу.