0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Грошик

«Грошик» пропонує вам зручну альтернативу, якою вже користуються мільйони українців – оформлення кредиту на картку онлайн не виходячи з дому. Вам не знадобляться поручителі, застави і довідки – лише інтернет, паспорт і активна банківська картка.

Офіційний сайт https://groshik.com/
Телефон0800330525
Электронна поштаinfo@groshik.com
Юридична адреса01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 44, оф. 104
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 22:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №583 від 02.06.2015

Відгуки про кредит Грошик

Николай
07.12.2020
Подписал договор два дня назад, но деньги до сих пор не пришли. Сперва поддержка твердила, что у меня "не открыты лимиты на оплату в интернете". Как это связанно с тем, что я должен получить деньги, а не оплатить, я не знаю и поэтому обратился в мой банк. Банк ответил, что проблем ни по моей карте, ни по работе самого банка нет и что я, вероятно , связался с мошенниками. К слову, мой статус в личном кабинете грошика - "ошибка выплаты кредита клиенту". Погуглив, я понял, что эта проблема у всех, кто связался с "грошик". Пока ожидаю, что скажет адвокат.
Игор
27.04.2020
одобрили заявку,подписали договор 20.03,2020 а деньги насчет так и не поступили!(((тех,поддержка ничего вразумительного ответить не может.
Валерия Виноградова
13.04.2020
Деньги уже половину дня на карту так и не поступаю, мне интересно когда они зайдут через месяц, так она и мне сейчас надо, а не через месяц, говорят тех сбой, а когда он закончится не известно!

Грошик: відгуки, пропозиції, умови кредитування

 1. Хто може отримати кредит в МФО Грошик
 2. Переваги компанії Грошик
 3. Умови кредиту в МФО Грошик
 4. Як оформити заявку на кредит в Грошик: покрокова інструкція
 5. Як оплатити кредит в МФО Грошик
 6. Прострочення та його наслідки
 7. Акції в компанії
 8. Грошик: відгуки

Грошик – це українська мікрофінансова організація, яка надає позики на невелику суму з мінімальним пакетом документів. 

Відрізняється від інших МФО зі своєї категорії вигідними персональними пропозиціями для постійних клієнтів, а також відносно великим терміном кредитування: якщо стандартний термін кредитування в МФО зазвичай не перевищує 30 днів, то тут взяти кредит можна на 62 і навіть на 80 днів. 

Ліцензія

Торгова марка «Грошик» належить ТОВ ФК «ГОРИЗОНТ", яке здійснює свою фінансову діяльність на підставі ліцензії, виданої відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг №1718 від 16.05.2017. 

Ліцензія дає право на надання фінансових послуг, таких як кредитування і партнерська діяльність.

Хто може отримати кредит в МФО Грошик

У грошики досить м'які правила кредитування: оформити кредит онлайн на карту тут можна будь-якому громадянину України від 20 років. Максимальний вікових обмежень немає.

Щоб оформити кредит онлайн, вам можливо також потрібно буде зробити фотографію зі своїм паспортом та ІПН: таким чином компанія бореться з шахраями, які оформляють кредити на документи інших людей.

Таким чином, кредитування в МФО Грошик доступно для:

 • громадян України старше 20 років;
 • клієнтів без поручителів;
 • клієнтів з поганою кредитною історією;
 • студентів;
 • пенсіонерів.

Щоб отримати кредит в Грошик, слід підготувати:

 1. паспорт та ІПН (обов'язково ту людину, на якого буде оформлятися займ);
 2. діючу банківську карту: обов'язково перевірте, чи не закінчився термін її дії та чи є на рахунку мінімальний баланс (мінімальний баланс 1 гривня) Також карта повинна бути зареєстрована на ім'я того, хто буде оформляти позику на свої документи;
 3. мобільний телефон. Іноді позичальники знаходяться поза зоною доступу, під час того як оформляють позику. Тоді смс для підтвердження реєстрації може не дійти і договір про видачу кредиту не відбудеться.

Переваги компанії Грошик

Компанія Грошик з'явилася на ринку відносно недавно, але вже зарекомендувала себе як надійний і прозорий кредитор. У компанії немає програми лояльності для нових клієнтів, але тут вигідно брати повторні позики.

Також компанія відрізняється великим (щодо конкурентів) терміном кредитування. Багато позичальників скаржаться, що за 20 або 30 днів складно віддавати позику, так як немає часу накопичити необхідну для погашення суму. 

Тому в МФО Грошик надають позики на термін більше двох місяців: тут оформити кредит можна на 62 або 80 днів.

Також серед плюсів компанії можна відзначити:

 • високу швидкість обробки заявки;
 • привітних менеджерів, які є відповідають на всі питання клієнтів;
 • зрозумілий і простий інтерфейс в особистому кабінеті;
 • невелика кількість дій для оформлення заявки;
 • велика кількість способів погашення кредиту.

Умови кредиту в МФО Грошик

Мінімальна сума кредитування в даній мікрофінансової організації становить 500 грн, на перший раз можна взяти позику до 3 000 грн, а максимальна сума – 10 000 грн. Позики доступні на термін від 62 до 80 днів, річна процентна ставка без урахування акційних пропозицій становить 620,5%. Оформити кредит на карту ви зможете під 1,7% в день.

У компанії немає прихованих платежів та додаткових комісій, а тому сума, яку ви можете розрахувати за допомогою кредитного калькулятора, є повною і остаточною.

Приклад розрахунку кредиту:

 • якщо ви вперше звертаєтеся до сервісу і на даний момент в ньому немає акційних пропозицій, загальна сума до оплати по кредиту в розмірі 1000 грн на 65 днів складе 1780 грн.

Як оформити заявку на кредит в Грошик: покрокова інструкція

Перед початком оформлення заявки рекомендуємо скористатися кредитним калькулятором на сайті. Таким чином ви можете одразу оцінити боргове навантаження та обрати оптимальний термін кредитування.

Також радимо зробити фото з паспортом та ІПН (на цьому фото паспорт повинен розташовуватися біля особи позичальника, щоб можна було порівняти фотографію в паспорті і обличчя людини, яка бере позику).

Для верифікації вашої карти (щоб зрозуміти, що вона діє і оформлена на ваші документи) компанія може заблокувати на ваше мапі суму до 1 гривні на короткий час. Після того, як пройде верифікація, сума назад повернеться н рахунок. Але для цього на рахунку позичальника має бути не менше 1 гривні.

Після того, як всі підготовчі етапи будуть пройдені, вам потрібно буде зробити наступне:

 1. заповнити заявку на сайті. Зробити це можна через кнопку «оформити кредит", яка знаходиться біля кредитного калькулятора;
 2. в анкеті необхідно вказувати достовірну інформацію українською мовою. Після заповнення необхідно перевірити всю залишену вами інформацію на предмет помилок і друкарських помилок – якщо вони там будуть, компанія не зможе ідентифікувати вашу особу та відправити вам кошти;
 3. потім необхідно буде верифікувати вашу карту. механізмі верифікації ми писали вище;
 4. після відправлення заявки інформація буде оброблятися протягом десяти хвилин;
 5. якщо рішення буде позитивним, гроші автоматично будуть відправлені на вашу карту.

Що робити, якщо відмовили в кредиті

Причин для відмови у видачі кредиту може бути кілька:

 • ви не погасили борг в інший МФО. Мікрофінансові організації рідко видають кредити, якщо вони є ще кількох інших організаціях;
 • ви неправильно внесли дані. Слід ретельно перевірити всю внесену вами інформацію і спробувати ще раз;
 • ви не досягли повноліття. Компанія Грошик працює згідно законодавства України та не видає кредити неповнолітнім.

Якщо жоден з цих пунктів вам не допоміг, радимо звернутися в іншу мікрофінансову організацію.

Як оплатити кредит в МФО Грошик

Погашення поточної заборгованості можливі будь-яким зручним способом:

 • в касі будь-якого українського банку;
 • в платіжному терміналі;
 • через особистий кабінет на сайті.
Важливо: миттєве зарахування коштів для погашення кредиту є тільки при оформленні платежу через особистий кабінет. В інших випадках обробка запиту на переказ коштів може займати до трьох банківських днів. Якщо у вас немає можливості погасити кредит через особистий кабінет, радимо виплачувати борг заздалегідь.

Прострочення та його наслідки

Термін дії кредиту можна продовжити на один місяць. Максимальний термін кредитування становить 185 днів. Пролонгація надається безкоштовно. Головна умова – погашення відсотків за минулий період.

Також Грошик встановлює грейс-період протягом трьох днів після закінчення договору. Якщо в ці три дні позичальник погасити борг, то йому не нарахують штрафи.

Однак в разі несплати кредиту відсоткова ставка за договором підвищується до 3%. Якщо дані заходи не подіють на позичальника, компані має право звернутися до суду для погашення заборгованості.

Акції в компанії

Для постійних клієнтів може діяти знижена ставка і спеціальні пропозиції по кредитах. Дізнатися повні умови кредитування ви зможете в особистому кабінеті. Якщо у вас виникли питання по кредитуванню, зателефонуйте, і наші фахівці дадуть відповідь вам в будь-який час доби.

Грошик: відгуки

Діліться досвідом оформлення кредитів в МФО Грошик: так ви допоможете іншим клієнтам вибрати відповідну компанію.