0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та/або Кредитору (майбутньому, потенційному Кредитору), та/або Посереднику свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України.

Про компанію Укрпозика

Укрпозика - кращий народний сервіс кредитування! Наша місія - надавати найзручнішу і швидку фінансову допомогу народу України, яка забезпечить кожному максимальний рівень конфіденційності і безпеки.

Офіційний сайт https://ukrpozyka.com.ua/
Телефон0800500755
Электронна поштаinfo@ukrpozyka.com.ua
Юридична адреса03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
Графік работиПрацює цілодобово
Ліцензія

Свідоцтво ФК №941 від 19.09.2017

Відгуки про кредит Укрпозики

Данил
04.10.2019
Ужасный сервис, дозвониться невозможно, на сообщения не отвечают, и как мне погасить кредит с этими лагами на сайте? Короче если хотите просрочку, добро пожаловать
Юлиан
20.11.2019
Взял 10 тыс. надеюсь мне вернут 7%. Сервис ок, быстро.
Валерий Мухтаров
16.11.2019
Погасил кредит пять дней назад до сих пор нет смс и письма на почте , что погашен кредит!!!
Владислав
18.11.2019
Вежливые дамы в колл-центре, объяснют доходчиво. Займ оформили за минуту.
Максим
25.11.2019
Пришлось взять 10000 гр, хотел продлить срок на неделю, сайт не роботал, на звонки не отвечают как и на письма. Хоть и у них на сайте сказано что за один день просрочки начисляется 1.5 процента в 13:00 они накинули мне 4200!! Не повторяйте чужих ошибок. И просто посмотрите на эти фейковые оценки 4 и 5 звёздами. Я буду оставлять этот отзыв везде где только можно. Советую всем кто пострадал от них писать обращенние в МИНФИН.
виталии палии
04.12.2019
Кредит заплатил 8 днеи назад ни смс ничего нет чек об оплате отправил в итоге кредит не закрыли и сказали что реквезиты не те и кредит не заплачен. Теперь мозг выност и оскорблют хоть эти реквизиты давали сами.
Максим
12.12.2019
Скільки цих розводів в інтернеті з прихованими платежами. Спочатку не вірив, що в УкрПозиці якось інакше. Друзі переконали. Дякую за нормальний сервіс !
Гнутов Александр
11.12.2019
на сайте некоректно указаны реквизиты для платежа, в результате ваши средства уходят неизвестно куда и банк с этим будет разбираться от 1 до 3 дней, а тем временем вам могут начислить штраф или просрочку, поэтому запрашивайте электронным письмом реквизиты для оплаты и делайте скрин всего переписок, реквизитов предоставленных вам и пр.
Вадим Малейко
12.12.2019
Поставлю 4+ только за то, что не смог во второй раз авторизироваться на сайте. Но в колл-центре быстро помогли
Игорь Пестрюков
14.12.2019
Не берите займы в этой помойной конторе. Погашал досрочно кредит. Отправил заказное письмо на возврат процентов. Заказное письмо они не получили оказывается. Отправил повторно заказное с уведомлением. На этот раз оказывается прошли сроки давности, а это у них аж целый месяц. Один из ХУДШИХ микрозаймов. Не ведитесь на эту контору.
Ольга Фесенко
14.12.2019
Компания обманывает своих клиентов, указывает неправильные банковские реквизиты на сайте. 10.12.2019 я оплатила им всю сумму задолженности на реквизиты банка ОТП. Чтобы платеж прошёл вовремя, специально провела оплату в кассе ОТП банк . В тот же день сбросила им копию чека на e-mail. Уже 4 день они не видят денег, или деньги поступили не на тот счет, хотя клиенты не несут ответственности за информацию указанную на сайте. Постоянно отправляют в банк, в котором был произведен платёж, кассир объясняет, что деньги ушли на данный счет и не возвращались и нигде не зависли. В общем каждый день приходят смс о задолженности, а решить данную проблему в данной компании не с кем, так как с вами одновременно общаются несколько человек и ты каждому по сто раз объясняешь ситуацию.
Катерина
19.12.2019
Оформляла займ на 6 тыс и, помимо того, что за месяц пользования не начислили ни одного процента, так еще и вернула на 420 грн меньше. Приятно) Хотелось бы иметь возможность несколько раз быть новым клиентом ))
Анна
19.12.2019
Сломалась стиралка. С двумя детьми и мужем – это катастрофа. «УкрПозика» начислила деньги за 8 минут! Второй раз пеня уже начисляется, так что вряд ли возьму. Но это однозначное спасибо за оперативность и честную игру!
Інна
19.12.2019
Тільки почала користуватися цим сервісом. Перший займ взяла під 0%, на все оформлення пішло трохи більше 20 хвилин ще зв’язувалася з оператором. Загалом, склалося приємне враження про компанію. Буду користуватися далі.
Сергій Тодоришин
22.12.2019
Кредит видали миттєво. Веріфікацію не проводили, взяли підтвердження з Приватбанку, на картку якого прийшов кредит. Дуже зручно. Тим більше, що перший кредит з 0% ще й додатково дають на замовлену суму кредиту 7%. Приємно! З поверненням кредиту - побачимо! Але можу попередити : процедуру повернення плануйте заранні, може бути багато нюансів, це з досвіду, бо брав кредити і в інших фінансових організаціях та банках. Тож робіть все завчасно і спокійно. Все вийде.
Дмитро
25.12.2019
Умови нормальні та хотілося б більше знижок та акцій від вас. Підкидую ідею - запускайте промокоди) як це роблять конкуренти і клієнтів стане більше. А так, все ок.
Артем
26.12.2019
Сервис ужасный проценты завышены даже если гасиш кредит не через 30 дней а через 5 процент списывают за 30 дней не рекомендую очень плохо.
Евгений верба
28.12.2019
У меня нормально прошло,взял потом добирал,выбрал всю сумму 7 тыс.проценты были, как первый раз заплатил 8900.Если бы так и было можно брать за месяц это немного.С отдаванием проблем небыло через личный кабинет картой заплатил,поделал скриншоты на всякий случай.Платёж прошел нормально,спасибо выручили.Единственный минус за границу смс не приходит.
Галина
28.12.2019
Пришлось взять займ, теперь возвращать, а нет никаких данных. Позвонила на гарячую линию, чтобы узнать реквизиты. Так мало того что чюдом дозвонилась, ещё и реквизиты для оплаты не могут дать. Говорят что они есть в договоре на электронной почте. Круто, а их там нет. Фигня, а не микрозайм.
Татьяна
30.12.2019
С начала деньги ушли на счет другой компании в ОТП банке.Пришлось проплатить еще раз 10000 грн.Подтверждения не прислали.И 7% не ждите. Лохотрон.
Сергій Тодоришин
03.01.2020
Адекватна організація. Позику оформили за 5 хвилин . 7% відрахували за п'ять днів. Невелика морока з сервісом компенсується відсутністю заморочок з веріфікацією. Працювати можна!
Ткачук Аліна
04.01.2020
Договір закінчувався скинула 3000 грн з 8000, на другий день добавили пеню 3402 грн я продлила сказали що штраф бо не внесла кошти. Наживаються на людях. Не рекомендую. Змушена звертатися в суд.
Сергій Тодоришин
09.01.2020
Чудово зпрацювали! Позику видали за хвилини. Подарували 7% (брав позику у МФО вперше). Прочитав деякі відгуки і вирішив повернути кошти заранні. І слава богу! Бо Приватбанк, на картку якого брав кредит, затягнув процес повернення майже на ДВІ ГОДИНИ. Досі вважав цей банк передовим, тепер маю сумніви... Рекомендую Укрпозику, як надійного і оперативного позичальника.
ирина москаленко
10.01.2020
Брала дважды деньги в этой конторе,с многими соглашусь дозвониться не реально.Первый кредит погасила нормально,но со вторым вынесли мозги,то деньги не пришли,то не правильно оплатила,хотя платила сумму больше,а в итоге еще насчитали какую-то комиссию,что я якобы взяла второй кредит у них в размере 10% от суммы,хотя я изначально этим и интерисовалась,сказали что нет.Постоянно выдумывают какие-то отмазки ,посылаю квитанции на почту,но все равно гнут свою линию,в итоге сказала что платить не буду и поменяю телефон,мгновенно во всем разобрались.Контора отстой.
Олег Просто
08.01.2020
Заявка висит уже час. На систему не отвечают. Дозвониться не возможно.
Марина
16.01.2020
Оплатила раньше указанного срока, кешбек не вернули... Сказали что если бы вернула в срок указанный в договоре тогда был бы кешбек, а так нет... Очень странно... Нет уведомлений о том что заем погашен... Приходится писать в чат и узнавать все ли оплачено... Деньги дали вовремя и быстро это плюс, поэтому только 3 звезды! Не приятно конечно с кешбеком... Зачем обманывать людей?
Юлия Валерьевна
17.01.2020
Неоднократно пользовалась микрокредитами, удобно, пока не столкнулась с ними. Отвратительная служба. Оформляла повторный кредит на 6600(7 дней), получила скидку 75% на сутки в честь дня рождения, захотела сразу перекредитоваться. А теперь игра началась..закрыть кредит можно только за весь срок, а потом нужно писать рукописное заявление на возврат% и отправлять куда-то, рассмотрение 30 дней. Поддержка-тупой еще тупее. Еле дозвонилась, оператор Анастасия сказала, что оплатить досрочно можно, но % не возвращают, то есть вы взяли 6600, будьте готовы оплатить 647грн за сутки! В мессенджере еще 1 чудесный оператор посоветовал/а обратиться в пн (всего-то жди и плати % ежедневно и промокод сгорит). Обращаться больше не буду, закрою кредит по дате договора, занесу эту укрлохопозыку в черный список.
Владимир Сатаров
23.01.2020
Если на чистоту, сервис Укрпозика, удобный. Оформил быстро. Пока проблем не вижу. Объясняли правда долго, немного подучить персонал.
Андрей Андреевич
23.01.2020
Сервис ужжжасный. Оплатил раньше указанной даты. Сказали что деньги ушли не туда. Бред какой-то. Проценты капают каждый день. Дозвониться не реально.Не рекомендую.
Маргарита
24.01.2020
Я в шоке от этой Укрпозыки. Заплатила на день раньше,стали звонить,что я не туда перевела деньги,хотя на квитанции черным по белому написано-Укрпозыка,прислали на почту шаблон письма,написала в Киев ул Сурикова 3А с просьбой вернуть деньги,обещали никаких процентов за просрочку не брать. Звонили по 3 раза в день, деньги вернули на карту и я опять заплатила. Теперь насчитали более 7000. Подаю в суд!
Михаил Каспер
27.01.2020
Воспользовался сервисом Укрпозыка. Самые низкие на рынке ставки для повторных займов.
Наталія Лилик
27.01.2020
Отправила заявку, прождала 2 часа, написали на почте : Ваш заем ждет Вас. Ничего не дождалась, связи с оператором под музику ждала 20 минут. Обслуживание некорректное. Кому нужно бистро и не пытайтесь. Ищите других обещателей.
София
29.01.2020
без проблем дали кредит в укрпозиці, дуже вигідно було бо ж не тощо без процентів, а ще й менше платила на 7%, спочатку не поняла, як це, а дівчина телефоном скзала, що це така акція. То нормально.
Света
03.02.2020
Оплатила ,сказали не на тот счет,отправила письмо в Киев,через две недели вернули сразу оплатила,теперь насчитали проценты, хотя сказали вы их не будете оплачивать.Звонят каждый день,звоню на горячую линию,оп операторы нагло обзываются и посылают.
Яна
04.02.2020
Я просто в шоці від цієї позики, не ведіться, мало того що через те що вони не присилали смс код для підтвердження оплати, на наступний день ми подзвонили розібратися, сказали що нічого не знають код направляли і до того ж начислили штраф 3000 грн. Я просто в шоці ще такого лохотрону не зустрічала. Гроші я сплатила всі, а через дві години подзвонила якась недоразвита курка і каже що не сплачено. Якщо Вам скучно і хочете великих проблем то можете зв'язатися з укр позикою.
Дмитрий В
09.02.2020
Взял 3200, вернул через неделю. Прошел месяц. В убки никто так и не подал информацию. Вот таким путем кредитная история и портиться. «Спасибо вам» — больше с вами дел иметь желания нет.
Влад
10.02.2020
Брал там займы уже несколько раз, меня всё устраивает! Быстрое одобрение заявки
Николай
19.02.2020
Обычно редко прибегаю к займам или кредитам, ибо считаю что это не очень хорошо. Я так думал до определённого момента, пока сам не воспользовался услугами сервиса Укрпозика. Все четко и быстро.
Олег
20.02.2020
Укрпозика отличная компания! Очень нужны были деньги, быстро рассмотрели заявку, потом мне позвонила оператор все рассказала, ответила на мои вопросы. Деньги сразу перечислили на мою карту, удобно. Однозначно рекомендую
Игорь
20.02.2020
Отвратительная компании договор составлен идиотский штраф придуманный 50% годовая процентная ставка 507 % пеня 1.50 % ни какого человеческого фактора .В договоре указано, что компания на свий власний россуд мае право не нараховувати чи припинити нарахуваня .Но этого нет, одно только вы нарушили условия договора платите штраф. Не ведитесь на красивую рекламу.
Булгакова Фаина
21.02.2020
Компания лохотрон. Взяла кредит на 30 дней.Хотела оплатить через кабинет не смогла ,пришлось оплачивать через Приват 24 .Оплатила, есть квитанция что проплата прошла на Укрпозыку.Через три дня перезвонили ,как выяснилось не туда заплатила .Оказываеться что по реквизитам в личном кабинете заплатила на Динейро.Хотя квитанция на Укрпозика.Начали разбираться никто ничего толком объяснить не может.Позвонила на горячую линию ,сказали что надо писать заявление в Динейро на возврат денег,спросила а что по поводу процентов?уверели что проценты спишут.Деньги вернули ,оплатила уже через личный кабинет ,вроде уже туда нооо.....Звонят требуют доплатить.Якобы моя вина что я не туда оплатила.Постояные звонки ,в любое время,угрозы.Чем все закончиться ещё не знаю.Просто моральный ужас.
Михаил
27.02.2020
Укрпозика замечательная компания. Пользуюсь третий раз все устраивает. Досрочно закрыли кредит вернули переплату, если есть какие -то вопросы лучше дозваниваться на горччию линию.
Наталия Марченко
01.03.2020
Ужас.Взяла 4200 на 30 дней.Отдать нада було 3900,на 5 дней раніше кинула гроші через Приват24 бо через кабінет не змогла.Звонять кажуть заплатити,я сказала,що сплатила вислала виписку з приватна,а вони кажуть нема грошей на рахунку у них.Звоню до оператора в приват банк,каже е проплата саме на укрпозику.Звоню на гарячу лінію укрпозики все розказую,а вони кажуть ви гроші відправили не туди,а на Дінеро. Як....?!Реквізити ж у кабінеті укрпозики брала. В мене просто слів не вистачає,тепер занять виносять мозг,і кажуть пеня пішла.Буду в суд подавать.
Максим Грин
02.03.2020
Быстрый и удобный сервис Укрпозика. При оформлении проблем не возникло. Существенный недостаток - нельзя получить минимальный процент по кредиту на коротком сроке.
Мишель
16.03.2020
Такой оперативности,я конечно же не ожидал. Мне не пришлось никуда бегать и не обивать пороги разных предприятий, и в ответ слушать отказы. В Укрпозика все намного проще. Процентная ставка вполне разумная.
Татьяна Левенец
17.03.2020
С связи стем что в стране обьявили карантин . Не позвонили и не скпзали что на неделю или на две продливать нельзя. Позвонили сегодня 17.03.2020 в день продления и поставили перед фактом, что надо оплатить на месяц. В колценр дозвонится не реально , а если дозваниваешся то не кто не чего не обьясняет . Договор выслать не хотят.Единственный содрудник Александр хоть что - то обьянил. Завтра иду к юристу и буду подавать на суд.
Рамзес
18.03.2020
Взял займ в Укрпозика, выдали минут за 10, вернул вовремя, все оформил онлаин, быстро и понятно, вернул вовремя,и нет проблем. Ставлю оценку 4 и то исключительно из за больших процентов, а так я всем доволен.
Артем
19.03.2020
Брав 7000 тисяч,повернув 12,500,постійні проблеми,закрив, вчасно,вниз щось там зависло,по їхній провині вчасно не пройшла проплата, мені за 12 днів нарахували 5,500 грн просрочки,не вздумайте люди брати,оператори повні дебіли
Олег
24.03.2020
Процентная ставка здесь показалась мне приемлемой, тем более, что деньги в итоге я вернул через неделю, так что переплата была не такой уж и высокой. Деньги здесь проходят моментально. В общем, удобно сотрудничать с этой финансовой организацией. Однозначно рекомендую.
Сергей
07.05.2020
Снимают деньги с карты, указанной Вами в договоре, в счет долга БЕЗ ВАШЕГО ВЕДОМА. Указывайте карту для получения денег одну и потом ее блокируйте. Выплачивайте им деньги с терминалов. Иначе деньги на Вашей карте, которую они знают, будут жить своей жизнью...

Укрпозика: відгуки, умови кредиту, акції та програми лояльності

Укрпозика – це сервіс мікрокредитування, який надає фінансові послуги для громадян України. Компанія співпрацює з різними категоріями населення, включаючи пенсіонерів, студентів і підприємців-початківців

 Сервіс користується великою популярністю, в інтернеті можна знайти багато позитивних відгуків про компанію.

Ліцензії

ТОВ УкрПозика зареєстровано 28.05.2019 року, код ЄДРПОУ 43024915. Товариство не має відокремлених підрозділів.

 1. Умови для видачі кредитів в МФО "Укрпозика"
 2. Кому Укрпозика може видати кредит
 3. Переваги кредитів в УкрПозика
 4. Як отримати кредит онлайн в Укрпозика. Покрокова інструкція
 5. Як погасити кредит в Укрпозика
 6. Що робити, якщо не вийшло повернути позику вчасно
 7. Заборгованість: штрафи та інші наслідки
 8. Укрпозика: відгуки

Умови для видачі кредитів в МФО "Укрпозика"

Мікрофінансова організація Укрпозика співпрацює з різними категоріями населення. Так, на фінансову допомогу компанії можуть розраховувати студенти, клієнти без офіційного місця роботи, клієнти без поручителя і без довідки про доходи. Крім кредиту готівкою, клієнти можуть оформити кредит онлайн.

Оформити кредит в Укрпозика можна всього за 5 хвилин. Клієнт може розраховувати на суму до 10 000 гривень при першому зверненні і на суму до 23 000 гривень при повторному. 

Кредит оформлюється без застави та поручителів. Кожен клієнт може оформити кредит для будь-якої мети та покупки, отримавши потрібну суму коштів на банківську карту.

Щоб взяти кредит в МФО УкрПозика, необхідно надати:

 • документ, що ідентифікує особу потенційного позичальника (паспорт та ідентифікаційний код);
 • активну банківську карту (не кредитну), з балансом не менше 1 гривні;
 • номер мобільного телефону та електронну адресу.

Кому Укрпозика може видати кредит

Оформлення кредитів в мікрофінансових організаціях популярне завдяки тому, що оформити заявку в такій компанії набагато легше, ніж у банку.

При оформленні позики співробітники Укрпозики не цікавляться соціальним статусом своїх клієнтів, оформлюють заявки протягом декількох хвилин, а також не просять довідку про доходи. 

Кредит в Укрпозиці доступний для:

Переваги кредитів в УкрПозика

Співпраця з МФО УкрПозика має низку переваг. Серед них:

 • Перша позика під мінус 7%. Укрпозика дозволяє віддавати на 7% менше при оформленні договору на першу позику.
 • Якісний сервіс. МФО вимагає мінімум документів і часу клієнта для оформлення позики. Потрібні тільки паспорт, ІПН, карта будь-якого банку України. Ніяких додаткових довідок.
 • Миттєве рішення по заявці. Заповнення заявки займає до 5 хвилин часу і стільки ж йде на розгляд. Повторні позики оформлюються навіть менше, ніж за 5 хвилин, так як всі дані вже внесені в особистий кабінет.

Клієнти Укрпозики можуть отримати необхідну суму кредиту в будь-який час протягом доби не виходячи з дому.

У компанії є дострокове погашення кредиту: клієнт може повернути борг по кредиту в будь-який зручний час, сплативши тільки фактичний час користування коштами кредиту.

Також є послуга пролонгації: якщо клієнт повністю здійснив оплату відсотків по кредиту, але не встигає або не має достатньо коштів оплатити кредит, йому автоматично оформляється пролонгація кредиту на наступний аналогічний термін кредиту.

Період кредитуваннявід 7 до 30 днів
Доступна сума (першиа позика)до 10 000 грн
Доступна сума (повторна позика)до 23 000 грн
Процентна ставка (перша позика)від -7% до 0,01%
Процентна ставка (повторна позика)1,4%
ПролонгаціяЄ
РеструктуризаціяЄ

Як отримати кредит онлайн в Укрпозика. Покрокова інструкція

Щоб оформити кредит в МФО Укрпозика, необхідно зробити кілька простих дій:

1. Вибрати термін кредитування і необхідну суму. Зробити це можна, скориставшись кредитним калькулятором на сайті;

2. Потім необхідно заповнити анкету на сайті. Чим більше відомостей про себе повідомить користувач, тим вище його шанси на позитивне рішення. У заявці не повинно бути ніяких помилок. Заповнювати паспортні дані необхідно українською мовою;

3. Потім вам на телефон прийде смс з кодом, який необхідно внести у вікні. Смс-авторизація потрібна для підтвердження, що це діючий номер телефону;
4. Після цього необхідно вказати реквізити карти і верифікувати її
5. Протягом декількох хвилин ви дізнаєтеся рішення організації.
6. Якщо узгоджений ліміт вас влаштує, необхідно дати згоду на операцію;
7. Після цього відбудеться зарахування грошей на карту.

Якщо ви отримали відмову, відправити повторну заявку можна буде тільки через 30 днів. До цього часу всі ваші заявки будуть відхилятися автоматично. 

У разі, якщо гроші потрібні вам терміново, рекомендуємо спробувати відправити заявку в інші мікрофінансові організації.

Як погасити кредит в Укрпозика

Погасити кредит в даній мікрофінансової організації можна кількома способами:

 • через касу будь-якого банку (реквізити одержувача можна знайти на сайті «Укрпозікі");
 • через особистий кабінет за допомогою банківської карти;
 • за допомогою терміналів самообслуговування IBox, Paymarket, EasyPay, 24NonStop, 2Click.

Здійснити платіж за вас можне і інша людина. Головне, щоб в призначенні були вказані дані позичальника і номер кредитної угоди.

Через кілька днів після оплати, потрібно переконатися, що договір закритий. Цю інформацію можна уточнити на гарячій лінії або подивитися в особистому кабінеті.

Що робити, якщо не вийшло повернути позику вчасно

Іноді повернути позику вчасно не виходить. Щоб уникнути штрафів за порушення кредитного договору, слід скористатися пролонгацією та реструктуризацією договору.

Пролонгація – це продовження договору, під час якого не нараховуються штрафні пені. Щоб її активувати, необхідно погасити заборгованість за відсотками, яка виникла.

Реструктуризація боргу – це переукладання кредитного договору. Якщо ви доведете, що причина прострочення платежу вагома, кредитор може зменшити для вас процентну ставку і продовжити період виплат.

Заборгованість: штрафи та інші наслідки

Якщо прострочення все ж сталася, і ви не встигли скористатися пролонгацією договору, вас оштрафують за порушення кредитного договору.

Вам потрібно буде оплатити поточні відсотки в розмірі 1,4% в день і 1,5% штрафних санкцій. Якщо всі ці санкції не подіють, компанія має право передати борг в колекторське агентство.  

Акції та програми лояльності в компанії

«Укрпозика» не тільки видає перший кредит під 0%, а ще й дозволяє повернути на 7% менше. 

Таким чином, оформивши кредит на 10 000 грн, повернути потрібно буде 9 300 грн. Новим клієнтам пропонується отримати до 10 000 грн на 30 днів або менше, самостійно обираючи час повернення. При повторному зверненні сума доступного позики зростає до 23 000 грн.

Укрпозика: відгуки

Розкажіть про те, як ви оформили кредит в МФО Укрпозика у коментарях на Finance.ua: чи сподобалося спілкування з менеджерами, чи враховуються акції і програми лояльності під час видачі кредиту.