0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит в Укрпозиці

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Укрпозика

Укрпозика - кращий народний сервіс кредитування! Наша місія - надавати найзручнішу і швидку фінансову допомогу народу України, яка забезпечить кожному максимальний рівень конфіденційності і безпеки.

Офіційний сайтhttps://ukrpozyka.com.ua/
Телефон0800500755
Электронна поштаinfo@ukrpozyka.com.ua
Юридична адреса03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
Графік работиПрацює цілодобово
Ліцензія

Свідоцтво ФК №1396 від 30.04.2020

Відгуки про кредит Укрпозики

Олександр
30.12.2020
Взяв кредит в 2019р. і закрив його в січні 2020р. Компанія прислали мені смс і електронного листа що кредит закритий. В УБКІ також є інформація що закритий кредит. Але в кінці грудня 2020р. прийшла смс від "Укрпозика" що у мене є заборгованість за цим кредитом і у мене прострочка 350 днів. Я зателефонував їм і отримав відповідь що у них тех. збій в програмі і тепер мені треба доплатити борг))) Зараз збираю усі документи і подаю скаргу в НБУ і в Нацкомфінпослуг. По телефону в НБУ мені сказали що Укрпозика не має по закону нараховувати відсотку по кредитному договору що вже закрита. Висновок - укрпозика - шахраї, з якими не варто мати справу.
25.03.2021
Олександре, звісно, ми зацікавлені у тому, щоб уникати технічних збоїв, адже дбаємо про своїх клієнтів. Аби з’ясувати вашу ситуацію, нам потрібно більше інформації. Напишіть, будь ласка, листа на info@dinero.ua, де вкажіть: свої ПІБ, номер телефону, дату отримання кредиту та дату сплати за нього. Ми ніколи не нараховуємо відсотків за остаточно сплаченими кредитами. Тож ситуацію, що сталася у Вас, треба розглянути ретельно. Наші фахівці після вивчення всії обставин нададуть Вам повну відповідь. Ми – не шахраї, та зробимо усе, аби переконати у цьому Вас. З повагою, УкрПозика.
Ольга
18.12.2020
Шарашкина контора. Решила заплатить раньше .Оплачивала частями .Последнюю часть ищю уже неделю. В приват прошло успех,а них ничего нет.Где их искать? Деньги с карточки для продления снимают сами.
25.03.2021
Ольга, спасибо за то, что воспользовались нашими услугами. Согласно правил предоставления услуг УкрПозика автоматически списывает стоимость услуги пролонгации после того, как кредит просрочен – так мы защищаем Вас от пени и штрафов. Что же касается того, что деньги Вы внесли, они успешно снялись с Вашего счета, но до получателя (УкрПозика) не дошли – разумеется, эту ситуацию нужно выяснять, причем, с участием вашего банка. Для того, чтобы мы могли провести расследование по вашей ситуации, пожалуйста, напишите нам на info@dinero.ua: ваши ФИО, номер телефона, дату взятия кредита, его номер и дату последнего платежа, который затерялся. Наши сотрудники обязательно разберутся с тем, что произошло, и дадут Вам ответ. Мы заинтересованы в слаженной работе всех сервисов, которыми пользуются наши клиенты. С уважением, команда УкрПозика
Сергей
07.05.2020
Снимают деньги с карты, указанной Вами в договоре, в счет долга БЕЗ ВАШЕГО ВЕДОМА. Указывайте карту для получения денег одну и потом ее блокируйте. Выплачивайте им деньги с терминалов. Иначе деньги на Вашей карте, которую они знают, будут жить своей жизнью...
19.01.2021
Сергію ,доброго дня! Якщо вам відомі випадки шахрайства чи незаконного захоплення коштів з карток клієнтів УкрПозики, будь ласка, повідомте нам про це. Ми пильнуємо, аби наші клієнти були у безпеці та не ставали жертвами шахраїв. Тож, якщо Вам відомі такі випадки, напишіть нам, будь ласка, на info@ukrpozyka.com.ua з указанням ПІБ клієнта, грощі якого зняли з карти без його відома, дату цієї події та номер телефона такого клієнта. За кожним окремим випадком наші фахівці проведуть розслідування. Ми як ніхто зацікавлені у чесних взаєминах з клієнтами та готові до співпраці з Нацполіціією для викриття шахраїв.

Укрпозика: відгуки, умови кредиту, акції та програми лояльності

Укрпозика – це сервіс мікрокредитування, який надає фінансові послуги для громадян України. Компанія співпрацює з різними категоріями населення, включаючи пенсіонерів, студентів і підприємців-початківців

 Сервіс користується великою популярністю, в інтернеті можна знайти багато позитивних відгуків про компанію.

Ліцензії

ТОВ УкрПозика зареєстровано 28.05.2019 року, код ЄДРПОУ 43024915. Товариство не має відокремлених підрозділів.

 1. Умови для видачі кредитів в МФО "Укрпозика"
 2. Кому Укрпозика може видати кредит
 3. Переваги кредитів в УкрПозика
 4. Як отримати кредит онлайн в Укрпозика. Покрокова інструкція
 5. Як погасити кредит в Укрпозика
 6. Що робити, якщо не вийшло повернути позику вчасно
 7. Заборгованість: штрафи та інші наслідки
 8. Укрпозика: відгуки

Умови для видачі кредитів в МФО "Укрпозика"

Мікрофінансова організація Укрпозика співпрацює з різними категоріями населення. Так, на фінансову допомогу компанії можуть розраховувати студенти, клієнти без офіційного місця роботи, клієнти без поручителя і без довідки про доходи. Крім кредиту готівкою, клієнти можуть оформити кредит онлайн.

Оформити кредит в Укрпозика можна всього за 5 хвилин. Клієнт може розраховувати на суму до 10 000 гривень при першому зверненні і на суму до 23 000 гривень при повторному. 

Кредит оформлюється без застави та поручителів. Кожен клієнт може оформити кредит для будь-якої мети та покупки, отримавши потрібну суму коштів на банківську карту.

Щоб взяти кредит в МФО УкрПозика, необхідно надати:

 • документ, що ідентифікує особу потенційного позичальника (паспорт та ідентифікаційний код);
 • активну банківську карту (не кредитну), з балансом не менше 1 гривні;
 • номер мобільного телефону та електронну адресу.

Кому Укрпозика може видати кредит

Оформлення кредитів в мікрофінансових організаціях популярне завдяки тому, що оформити заявку в такій компанії набагато легше, ніж у банку.

При оформленні позики співробітники Укрпозики не цікавляться соціальним статусом своїх клієнтів, оформлюють заявки протягом декількох хвилин, а також не просять довідку про доходи. 

Кредит в Укрпозиці доступний для:

Переваги кредитів в УкрПозика

Співпраця з МФО УкрПозика має низку переваг. Серед них:

 • Перша позика під мінус 7%. Укрпозика дозволяє віддавати на 7% менше при оформленні договору на першу позику.
 • Якісний сервіс. МФО вимагає мінімум документів і часу клієнта для оформлення позики. Потрібні тільки паспорт, ІПН, карта будь-якого банку України. Ніяких додаткових довідок.
 • Миттєве рішення по заявці. Заповнення заявки займає до 5 хвилин часу і стільки ж йде на розгляд. Повторні позики оформлюються навіть менше, ніж за 5 хвилин, так як всі дані вже внесені в особистий кабінет.

Клієнти Укрпозики можуть отримати необхідну суму кредиту в будь-який час протягом доби не виходячи з дому.

У компанії є дострокове погашення кредиту: клієнт може повернути борг по кредиту в будь-який зручний час, сплативши тільки фактичний час користування коштами кредиту.

Також є послуга пролонгації: якщо клієнт повністю здійснив оплату відсотків по кредиту, але не встигає або не має достатньо коштів оплатити кредит, йому автоматично оформляється пролонгація кредиту на наступний аналогічний термін кредиту.

Період кредитуваннявід 7 до 30 днів
Доступна сума (першиа позика)до 10 000 грн
Доступна сума (повторна позика)до 23 000 грн
Процентна ставка (перша позика)від -7% до 0,01%
Процентна ставка (повторна позика)1,4%
ПролонгаціяЄ
РеструктуризаціяЄ

Як отримати кредит онлайн в Укрпозика. Покрокова інструкція

Щоб оформити кредит в МФО Укрпозика, необхідно зробити кілька простих дій:

1. Вибрати термін кредитування і необхідну суму. Зробити це можна, скориставшись кредитним калькулятором на сайті;

2. Потім необхідно заповнити анкету на сайті. Чим більше відомостей про себе повідомить користувач, тим вище його шанси на позитивне рішення. У заявці не повинно бути ніяких помилок. Заповнювати паспортні дані необхідно українською мовою;

3. Потім вам на телефон прийде смс з кодом, який необхідно внести у вікні. Смс-авторизація потрібна для підтвердження, що це діючий номер телефону;
4. Після цього необхідно вказати реквізити карти і верифікувати її
5. Протягом декількох хвилин ви дізнаєтеся рішення організації.
6. Якщо узгоджений ліміт вас влаштує, необхідно дати згоду на операцію;
7. Після цього відбудеться зарахування грошей на карту.

Якщо ви отримали відмову, відправити повторну заявку можна буде тільки через 30 днів. До цього часу всі ваші заявки будуть відхилятися автоматично. 

У разі, якщо гроші потрібні вам терміново, рекомендуємо спробувати відправити заявку в інші мікрофінансові організації.

Як погасити кредит в Укрпозика

Погасити кредит в даній мікрофінансової організації можна кількома способами:

 • через касу будь-якого банку (реквізити одержувача можна знайти на сайті «Укрпозікі");
 • через особистий кабінет за допомогою банківської карти;
 • за допомогою терміналів самообслуговування IBox, Paymarket, EasyPay, 24NonStop, 2Click.

Здійснити платіж за вас можне і інша людина. Головне, щоб в призначенні були вказані дані позичальника і номер кредитної угоди.

Через кілька днів після оплати, потрібно переконатися, що договір закритий. Цю інформацію можна уточнити на гарячій лінії або подивитися в особистому кабінеті.

Що робити, якщо не вийшло повернути позику вчасно

Іноді повернути позику вчасно не виходить. Щоб уникнути штрафів за порушення кредитного договору, слід скористатися пролонгацією та реструктуризацією договору.

Пролонгація – це продовження договору, під час якого не нараховуються штрафні пені. Щоб її активувати, необхідно погасити заборгованість за відсотками, яка виникла.

Реструктуризація боргу – це переукладання кредитного договору. Якщо ви доведете, що причина прострочення платежу вагома, кредитор може зменшити для вас процентну ставку і продовжити період виплат.

Заборгованість: штрафи та інші наслідки

Якщо прострочення все ж сталася, і ви не встигли скористатися пролонгацією договору, вас оштрафують за порушення кредитного договору.

Вам потрібно буде оплатити поточні відсотки в розмірі 1,4% в день і 1,5% штрафних санкцій. Якщо всі ці санкції не подіють, компанія має право передати борг в колекторське агентство.  

Акції та програми лояльності в компанії

«Укрпозика» не тільки видає перший кредит під 0%, а ще й дозволяє повернути на 7% менше. 

Таким чином, оформивши кредит на 10 000 грн, повернути потрібно буде 9 300 грн. Новим клієнтам пропонується отримати до 10 000 грн на 30 днів або менше, самостійно обираючи час повернення. При повторному зверненні сума доступного позики зростає до 23 000 грн.

Укрпозика: відгуки

Розкажіть про те, як ви оформили кредит в МФО Укрпозика у коментарях на Finance.ua: чи сподобалося спілкування з менеджерами, чи враховуються акції і програми лояльності під час видачі кредиту.