0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Crediton

Компанія Crediton є однією з найпрогресивніших і найкращих фінансових компаній України, на платформі якої можна здійснити цілий комплекс фінансово-розрахункових операцій.

Офіційний сайт https://www.crediton.ua
Телефон+38 0800 330 273
Электронна поштаhelp@crediton.ua
Юридична адреса03038, м. Київ, вул. Протасів Яр, 2, оф. 8
Графік работиПрацює цілодобово
Ліцензія

Свідоцтво ФК №934 від 15.08.2017

Відгуки про кредит Crediton

Одислав Боженко
30.06.2021
Не довіряйте цій компанії. Вони можуть відкрити кредит на ваше імя без вашої згоди і потім вимагати повернення коштів. Не рекомендую
Михайло Д
23.06.2021
Сервіс сподобався, заявка схвалена, але на жаль відбувся якийсь збій і не можу підписати договір, написано подати нову заявку, хоча сама заявка схвалена/
Владислав
22.12.2020
Хорошие условия, всё прозрачно и понятно. Простая и визуально приятная заявка на кредит. Брал 4 000 грн на 15 дней - вернул вовремя.

CreditOn: умови кредиту, основна інформація, відгуки про компанію, вхід в особистий кабінет

 1. Умови надання позик
 2. Плюси і мінуси кредитування в «Кредитон»
 3. Як взяти позику в CREDITON
 4. Як повернути гроші за кредитом на карту
 5. Програми лояльності МФО Кредитон
 6. Що робити якщо ТОВ «ФК«Кредитон» відмовила вам у кредиті
 7. Пролонгація позики в Кредітон
 8. Що відбувається в разі прострочення
 9. Відгуки про Кредитон

Умови надання позик

Максимальна сумадо 10 тис. гривень (до 4000 при першому зверненні)
Ставка1,8% на добу
Термін оплатидо 28 днів, 8 тижнів, 6 місяців
Максимальний вік клієнта70 років
Мінімальний вік18 років
Отримання грошейна картку будь-якого банка України
 

Перевірити юридичну інформацію про компанію можна через сайт YouControl.

Плюси і мінуси кредитування в «Кредитон»

До переваг звернення в мікрофінансову організацію можна віднести:

 • Видача онлайн кредиту майбутнім позичальникам за 15 хвилин.
 • Невеликий відсоток за користування позикою.
 • Відсутність прихованих оплат, страховок і комісій.
 • Діє безкоштовна послуга пролонгації кредиту.
 • Можливе повне і частково дострокове погашення в будь-який день без штрафних санкцій.
 • Високий відсоток схвалених анкет навіть клієнтів з поганою кредитною історією.
 • Великий термін кредитування – до 28 днів, 8 тижнів, 6 місяців.
 • Захист персональних даних в особистому кабінеті користувача системи «Кредітон» (є SSL-сертифікат, процедура перевірки картки банку).
 • Продовження дії договору за позикою на термін до 28 днів, оплачуючи тільки відсотки по заборгованості.
 • Можливість дізнатися свою кредитний рейтинг, якщо заповнити коротку анкету Credit Karma. Позичальники отримують інформацію про те, чи можуть їм банки України та інші МФО видати гроші.
 • Мікрокредит без застави видадуть цілодобово, без довідки про доходи та інших папірців.
 • Працює послуга «Переказ з картки на картку» між пластиковими картками будь-яких банків України.
 • Постійні подарунки, презенти і промоакції для нових і поточних клієнтів.

До мінусів звернення до МФО CREDITON можна віднести відсутність оффлайн офісів для видачі готівкових коштів, тобто така система навіть не продумується керівництвом. Плюс до всього при подачі заявки часто бувають короткочасні збої в програмі. Іноді і при схваленні анкети. Але носять тимчасовий характер.

Як взяти позику в CREDITON

Про те, що кредит онлайн можна взяти віддалено, не залишаючи офісу або квартири, знали давно. Але ряд громадян все одно побоюються онлайн заявок, бояться реєстрацій зі входом в особистий кабінет, вказувати особисті дані і картковий рахунок. На ділі робота з ТОВ «ФК« Кредитон » максимально безпечна. Досить прочитати умови договору, внести коректну інформацію.

Дотримуйтесь наших рекомендацій, які допоможуть вигідно взяти позику в онлайн сервісі простих фінансових послуг CREDITON:

1. На головній сторінці сайті за допомогою калькулятора виберіть потрібну суму грошей. Бігунок дозволить визначитися з терміном оплати, датою повернення і загальною сумою переплати. Після натискаємо кнопку «Отримати гроші».

2. Відкривається віконце, куди слід ввести свої персональні дані – ІПН, ПІБ з паспорта, номер телефону, адреса електронної пошти.

3. Для авторизації система попросить пройти перевірку номера мобільного. На нього прийде код, який відразу потрібно вставити у вікно. Таким чином, можна закріпити за своїм обліковим записом особистий телефон. Після заповнення анкети на отримання мікропозик на карту до зарплати, погодьтеся на обробку особистих даних, поставивши галочку в квадратику в самому низу.

Ви даєте згоду на передачу даних в БКІ і 3-м особам. При бажанні ставте галочку навпроти отримання важливої ​​інформації від самого МФО.

4. Далі система попросить надати приватне фото з паспортом. Це необхідно для виключення шахрайських операцій, яких в Україні і так дуже багато. Таким чином ваш кредит не видадуть іншій особі. При бажанні підготуйте всі заздалегідь. Але якщо є веб-камера, то завдання спрощується.

5. Потрібно ввести прописку або адреса фактичного проживання. Якщо обидва параметри збігаються, то галочка допоможе не дублювати дані.

6. Введіть дані про роботу. Навіть якщо це неофіційне працевлаштування, досить вказати адресу, номер телефону начальника відділу, стаж, розмір доходів.

7. Знадобляться контактні дані трьох знайомих вам людей, які допоможуть підтвердити про вас інформацію. Це можуть бути родичі, друзі. Допоможе і адреса з соціальної мережі, тобто досить просто дати вашу сторінку в Інстаграм або на Фейсбуці.

8. Прикріпіть свою банківську картку, на яку хочете отримати гроші. Вкажіть її номер, потім буде проведена верифікація. Суть в тому, що з неї спишуть 3 гривні, а після через хвилину відразу повернуть назад. Це дозволить перевірити ім'я власника рахунку, щоб не видати ваші гроші іншій особі.

На цьому процедура закінчена, залишилося тільки чекати повідомлення на телефон або дзвінка від представника компанії. Співробітники CREDITON зазвичай не дзвонять клієнтам, але, якщо залишилися питання, уточнення, можуть і набрати.

Як повернути гроші за кредитом на карту

Для багатьох клієнтів CREDITON важливим є питання погашення боргу, інакше будь-яка прострочення – вірний шлях до псування кредитної історії і пені. Якщо потрібно закрити борг по онлайн займу на карту в Україні, то можливі такі варіанти:

 1. Використовуйте карту банку і в особистому кабінеті виберіть розділ «Мої кредити». Потім натисніть на підрозділ «Активні», «Деталі» і натискаємо кнопку «Погасити». На екрані з'явиться віконце, куди потрібно поставити суму боргу до погашення. Вибираємо карту, з якої будуть проводитися платежі, і можна приступати до дії, тобто тиснути кнопку «Погасити». Оплата йде миттєво без будь-яких комісій з боку системи.
 2. Використовуємо інтернет-банкінг від вашого емітента пластика. Для цього знадобляться реквізити рахунку ТОВ «ФК« Кредитон », які можна знайти в особистому кабінеті + дані кредитного договору. Пам'ятайте, що сума може прийти в МФО з затримкою до 3 банківських днів, так що враховуйте це при скоєнні транзакції. Всі комісії з боку вашого банку погашаєте особисто.
 3. Якщо на руках готівку і немає доступу до мережі, то допоможуть платіжні термінали самообслуговування відомих постачальників послуг City24, iBox, EasyPay. Підійдіть до будь-якого оператора, виберіть розділ «Банківські операції», а після CREDITON. Вкажіть номер кредитної угоди, ваш мобільник і суму готівкою. Плюс в тому, що комісій не буде, а зарахування йде до 15 хвилин.
 4. Використовуємо онлайн-сервіс EasyPay. В цьому випадку оплату може проводити третю особу, не обов'язково платник. Дані за договором і кредиту беріть в особистому кабінеті в сервісі CREDITON. Без комісій.
 5. Самий останній варіант – підходимо до касира будь-якого банку України. Говоримо суму, даємо банківські реквізити і номер кредитного договору. Платіж набирає співробітник вручну – перевірте на помилки. Гроші можуть бути перераховані протягом 3-х днів, все комісії на совісті позичальника.

Вищевказані варіанти допоможуть максимально комфортно клієнтам МФО розрахуватися з боргами. Якщо виникли питання, то завжди можна звернутися в службу підтримки сервісу «Кредитон» за телефоном гарячої лінії 0 800 330 273. Також працює зв'язок через електронну адресу help@crediton.ua.

Програми лояльності МФО Кредитон

Компанія регулярно проводить акції для нових та існуючих клієнтів з метою отримання ними знижок за відсотками, додаткових можливостей. Нещодавно при заповненні заявки на мікрокредит працювала програма «Оформляй кредит онлайн – отримуй сертифікат на 500 грн.». У квітні підбивали підсумки акції «Магічні вісімки». Можна було виграти 888 гривень, якщо лайкнути пост в соцмережі «З чим у Вас асоціюється свято 8 березня?» Або залишити під ним коментар.

Часто сервіс придумує цінні призи за допомогою випадкового вибору переможців. Всім користувачам послуг мікрофінансової організації досить стежити за оновленнями в роботі системи на офіційному сайті. Підпишіться і будете в курсі всіх подій.

Що робити якщо ТОВ «ФК«Кредитон» відмовила вам у кредиті

Про МФО вірно говорять, що вони самі лояльні фінустанови. Відсоток схвалення заявок досягає 90%, а це майже кожен кредит. У компанії готові співпрацювати з пенсіонерами, студентами, матусями в декреті, безробітними, навіть з тими, у кого негативна кредитна історія. Але навіть в такій ситуації можуть бути відмови.

Чому так відбувається і що робити в такій ситуації:

 • Ви запитуєте повторний кредит, але не закрили старий позику. Якщо він був погашений недавно, то дані могли ще не оновитися в системі, так що почекайте. Якщо немає часу, телефонуйте операторам мікрофінансової організації або подавайте заявку на отримання грошей в борг через деякий час.
 • Невірно введені дані при реєстрації, авторизації. Анкету переглядає система, і будь-яка помилка – привід до 100% відмови. Перевірте ще раз, чи все вірно ви внесли, і пробуйте вдруге вислати заявку.
 • При верифікації система списує 3 гривні з рахунку. Якщо їх немає на картрахунку – перевірка не була завершена. А це відмова у видачі позики.
 • Якщо заповнили не всі поля, то система автоматично дасть відбій по вашій анкеті.
 • Іноді фахівці МФО можуть попросити роз'яснення з вашою заявкою, перевірте, щоб телефон протягом півгодини після відправлення анкети на кредит був активний, чи не розряджений.

Пролонгація позики в Кредітон

Послуга пролонгації онлайн позики допомагає відстрочити оплату по кредиту на певний термін. Для ТОВ «ФК«Кредитон» функція безкоштовна, і термін – до 28 днів. За умови, що людина обов'язково погасить відсотки на дату перепідписання договору. Все зробити можна по телефону при спілкуванні з менеджером компанії 0 800 330 273 або відразу в особистому кабінеті.

Цікаво, що в Кредитон діє грейс період – 3 дні після фактичної дати оплати, коли не нараховують ніяких штрафних санкцій, якщо людина не встигла вчасно закрити позику. В цей час завжди можна продовжити дію договору на потрібний термін. Погашаються відсотки так само, як і основна сума кредиту. Єдине, оформити продовження договору в рамках акційної позики неможливо. Справа в тому, що сама програма лояльності має на увазі більш вигідні умови оплати боргу для клієнта.

Що відбувається в разі прострочення

Щоб уникнути проблем і неприємних ситуацій в рамках українського законодавства, краще уважно перечитати договір про кредитування при оформленні позики. Важливі пункти невиплати заборгованості, можлива сума пені, штрафні санкції та інша неустойка. Тим більше, що у компанії є 3-денний грейс-період, щоб погасити борг без застосування неустойки.

У разі прострочення нараховується 1% від тіла кредиту – обов'язкова пеня. Є право передати борг колекторським компанія, а також почати процес стягнення боргу в судовому порядку. Все це негативно позначиться на кредитної історії позичальника.

Відгуки про Кредитон

При виборі МФО, багато громадян України звертають велику увагу на реальні відгуки про роботу кредитної організації в мережі. Цікавлять їх і коментарі тих, хто вже зіткнувся з послугами цієї фірми. На Finance.ua можна самим почитати відгуки або залишити коментар про своє враження.