0 800 307 555
Crediton
Перевірено Finance.ua 01.12.2023

Кредит у Crediton

Оформлення на сторінці недоступне

Інші кредити

stars
4,2

від 2%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 1-300 дн.

stars
3,2

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 5-360 дн.

Про компанію Crediton

Crediton - новий онлайн сервіс фінансових послуг, що надаються фінансовою компанією ТОВ «ФК «Кредитон» на теренах України.
Офіційний сайт
Телефон0 800 330 273
Електронна поштаhelp@crediton.ua
Юридична адреса03038, м. Київ, вул. Протасів Яр, 2, оф. 8
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №934 від 15.08.2017

Як отримати кредит Crediton

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Crediton

CreditOn: умови кредиту, основна інформація, відгуки про компанію, вхід в особистий кабінет

 1. Умови надання позик
 2. Плюси і мінуси кредитування в «Кредитон»
 3. Як взяти позику в Кредитон
 4. Як повернути гроші за кредитом на карту
 5. Що робити, якщо ТОВ «ФК«Кредитон» відмовила вам у кредиті
 6. Пролонгація позики в Кредітон
 7. Що відбувається в разі прострочення
 8. Відгуки про Кредитон

Умови надання позик

Максимальний вік клієнта 70 років
Мінімальний вік 18 років
Отримання грошей на картку будь-якого банка України
 

Перевірити юридичну інформацію про компанію можна через сайт YouControl.

Плюси і мінуси кредитування в «Кредитон»

Переваги:

До мінусів звернення до МФО Кредитон можна віднести відсутність оффлайн офісів для видачі готівкових коштів, тобто така система навіть не продумується керівництвом. Плюс до всього при подачі заявки часто бувають короткочасні збої в програмі. Іноді і при схваленні анкети. Але носять тимчасовий характер.

Як взяти позику в Кредитон

Про те, що кредит онлайн можна взяти віддалено, не залишаючи офісу або квартири, знають давно. Але ряд громадян все одно побоюються онлайн заявок, бояться проходити реєстрації зі входом в особистий кабінет, вказувати особисті дані і картковий рахунок. Насправді робота з ТОВ «ФК« Кредитон» максимально безпечна. Досить прочитати умови договору, внести коректну інформацію.

Дотримуйтесь наших рекомендацій, які допоможуть вигідно взяти позику в онлайн сервісі простих фінансових послуг Кредитон:

1. На головній сторінці сайту за допомогою калькулятора виберіть потрібну суму грошей. Бігунок дозволить визначитися з терміном оплати, датою повернення і загальною сумою переплати. Після натискаємо кнопку «Отримати гроші».

2. Відкривається віконце, куди слід ввести свої персональні дані – ІПН, ПІБ з паспорта, номер телефону, адресу електронної пошти.

3. Для авторизації система попросить пройти перевірку номера мобільного. На нього прийде код, який відразу потрібно вставити у вікно. Таким чином, можна закріпити за своїм обліковим записом особистий телефон. Після заповнення анкети на отримання мікропозик на карту до зарплати, погодьтеся на обробку особистих даних, поставивши галочку в квадратику в самому низу.

Ви даєте згоду на передачу даних в БКІ і 3-м особам. При бажанні ставте галочку навпроти отримання важливої ​​інформації від самого МФО.

4. Далі система попросить надати приватне фото з паспортом. Це необхідно для виключення шахрайських операцій, яких в Україні і так дуже багато. Таким чином ваш кредит не видадуть іншій особі. При бажанні підготуйте всі заздалегідь. Але якщо є веб-камера, то завдання спрощується.

5. Потрібно ввести прописку або адресу фактичного проживання. Якщо обидва параметри збігаються, то галочка допоможе не дублювати дані.

6. Введіть дані про роботу. Навіть якщо це неофіційне працевлаштування, досить вказати адресу, номер телефону начальника відділу, стаж, розмір доходів.

7. Знадобляться контактні дані трьох знайомих вам людей, які допоможуть підтвердити про вас інформацію. Це можуть бути родичі, друзі. Допоможе і посилання на соціальну мережу, тобто досить просто дати вашу сторінку в Інстаграм або на Фейсбуці.

8. Прикріпіть свою банківську картку, на яку хочете отримати гроші. Вкажіть її номер, потім буде проведена верифікація. Суть в тому, що з неї спишуть 3 гривні, а через хвилину повернуть назад. Це дозволить перевірити ім'я власника рахунку, щоб не видати ваші гроші іншій особі.

На цьому процедура закінчена, залишилося тільки чекати повідомлення на телефон або дзвінка від представника компанії. Співробітники Кредитон зазвичай не дзвонять клієнтам, але, якщо залишилися питання, уточнення, можуть і набрати.

Як повернути гроші за кредитом на карту

Для багатьох клієнтів Кредитон важливим є питання погашення боргу, інакше будь-яка прострочення – вірний шлях до псування кредитної історії і пені. Якщо потрібно закрити борг по онлайн займу на карту в Україні, то можливі такі варіанти:

 1. Використовуйте карту банку і в особистому кабінеті виберіть розділ «Мої кредити». Потім натисніть на підрозділ «Активні», «Деталі» і кнопку «Погасити». На екрані з'явиться віконце, куди потрібно поставити суму боргу до погашення. Вибираємо карту, з якої будуть проводитися платежі, і натискаємо кнопку «Погасити». Оплата йде миттєво без будь-яких комісій з боку системи.
 2. Використовуємо інтернет-банкінг від вашого емітента пластика. Для цього знадобляться реквізити рахунку ТОВ «ФК« Кредитон », які можна знайти в особистому кабінеті + дані кредитного договору. Пам'ятайте, що сума може прийти в МФО з затримкою до 3 банківських днів, так що враховуйте це при скоєнні транзакції. Всі комісії з боку вашого банку погашаєте особисто ви.
 3. Якщо на руках є готівка і немає доступу до мережі, то допоможуть платіжні термінали самообслуговування відомих постачальників послуг City24, iBox, EasyPay. Підійдіть до будь-якого оператора, виберіть розділ «Банківські операції», а після Кредитон. Вкажіть номер кредитної угоди, ваш мобільник і суму готівкою. Плюс в тому, що комісій не буде, а зарахування йде до 15 хвилин.
 4. Використовуємо онлайн-сервіс EasyPay. В цьому випадку оплату може проводити третю особу, не обов'язково платник. Дані за договором і дані кредиту беріть в особистому кабінеті в сервісі Кредитон без комісій.
 5. Самий останній варіант – підходимо до касира будь-якого банку України. Говоримо суму, даємо банківські реквізити і номер кредитного договору. Платіж набирає співробітник вручну – перевірте на помилки. Гроші можуть бути перераховані протягом 3-х днів, всі комісії на совісті позичальника.

Вищевказані варіанти допоможуть максимально комфортно розрахуватися з боргами. Якщо виникли питання, то завжди можна звернутися в службу підтримки сервісу «Кредитон».

Що робити, якщо ТОВ «ФК«Кредитон» відмовила вам у кредиті

Про МФО вірно говорять, що це дуже лояльні фінустанови. Відсоток схвалення заявок досягає 90%, а це майже кожен кредит. У компанії готові співпрацювати з пенсіонерами, студентами, матусями в декреті, безробітними, навіть з тими, у кого негативна кредитна історія. Але навіть в такій ситуації можуть бути відмови.

Чому так відбувається і що робити в такій ситуації:

 • Ви запитуєте повторний кредит, але не закрили стару позику. Якщо він був погашений недавно, то дані могли ще не оновитися в системі, так що почекайте. Якщо немає часу, телефонуйте операторам мікрофінансової організації або подавайте заявку на отримання грошей в борг через деякий час.
 • Невірно введені дані при реєстрації, авторизації. Анкету переглядає система, і будь-яка помилка – привід до 100% відмови. Перевірте ще раз, чи все вірно ви внесли, і пробуйте вдруге вислати заявку.
 • При верифікації система списує 3 гривні з рахунку. Якщо їх немає на картрахунку – перевірка не була завершена. Це означає відмову.
 • Якщо заповнені не всі поля, то система автоматично дасть відбій по вашій анкеті.
 • Іноді фахівці МФО можуть попросити роз'яснення з вашою заявкою, перевірте, щоб телефон протягом півгодини після відправлення анкети на кредит був ввімкненим і зарядженним.

Пролонгація позики в Кредітон

Послуга пролонгації онлайн позики допомагає відстрочити оплату по кредиту на певний термін. Для ТОВ «ФК«Кредитон» функція безкоштовна, і термін – до 28 днів. За умови, що людина обов'язково погасить відсотки на дату перепідписання договору. Все зробити можна по телефону при спілкуванні з менеджером компанії або відразу в особистому кабінеті.

Цікаво, що в Кредитон діє грейс період – 3 дні після фактичної дати оплати, коли не нараховують ніяких штрафних санкцій, якщо людина не встигла вчасно закрити позику. В цей час завжди можна продовжити дію договору на потрібний термін. Погашаються відсотки так само, як і основна сума кредиту. Єдине, оформити продовження договору в рамках акційної позики неможливо. Справа в тому, що сама програма лояльності має на увазі більш вигідні умови оплати боргу для клієнта.

Що відбувається в разі прострочення

Щоб уникнути проблем і неприємних ситуацій в рамках українського законодавства, краще уважно перечитати договір про кредитування при оформленні позики. Важливі пункти невиплати заборгованості, можлива сума пені, штрафні санкції та інша неустойка. Тим більше, що у компанії є 3-денний грейс-період, щоб погасити борг без застосування неустойки.

У разі прострочення нараховується % від тіла кредиту – обов'язкова пеня. Є право передати борг колекторським компаніям, а також почати процес стягнення боргу в судовому порядку. Все це негативно позначиться на кредитної історії позичальника.

Відгуки про Кредитон

При виборі МФО багато громадян України звертають велику увагу на реальні відгуки про роботу кредитної організації в мережі. Цікавлять їх і коментарі тих, хто вже зіткнувся з послугами цієї фірми. На Finance.ua можна самим почитати відгуки або залишити коментар про своє враження.

Finance.uaКредитиКредит CreditOn