0 800 307 555
MoneyBOOM
Перевірено Finance.ua 16.04.2024

Кредит у MoneyBOOM

Оформлення на сторінці недоступне

Інші кредити

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-80 дн.

на 80 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

Про компанію MoneyBOOM

MoneyBOOM - сучасний сервіс онлайн кредитування, який дозволяє отримати гроші на картку за 7 хвилин. Прийом заявок ведеться 24/7. Юридична назва компанії ТОВ «Інфіна...
Офіційний сайт
Телефон+380444906240
Електронна поштаinfo@infinance.com.ua
Юридична адреса01033, м. Київ, вул. Жилянська, 41
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво IK № 126 від 15.05.2014

Як отримати кредит MoneyBOOM

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про MoneyBOOM

Роман Винницкий про кредит від MoneyBOOM

9 березня 2021 р.

Ужасная контора. Тех.поддержки не существует. При просрочке кредита вы не сможете его продлить или закрыть, в прямом смысле слова. Оплату не произвести никак.

Ольга про кредит від MoneyBOOM

3 грудня 2020 р.

Срочно понадобились деньги на несколько дней. Неудобно было одалживать у друзей. Вспомнила, что где-то видела рекламу этого сервиса. Быстро и удобно. Вернула, как и планировала, переплата за несколько дней была незначительная.

Михаил про кредит від MoneyBOOM

12 травня 2020 р.

Полчаса и деньги в кармане. быстро и удобно

Кредит в MoneyBOOM: умови отримання кредиту, відгуки, проценти

Умови отримання кредиту

Програма лояльності наявна
Можливість пролонгації наявна
Можливість досрокового погашення наявна
Вік клієнта від 18
Необхідні документи паспорт, ІНН, картка банка
Місцеположення вся Україна, за виключенням окупованих регіонів

Інформація про компанію MoneyBoom

MoneyBoom – українська мікрофінансова організація, яка видає онлайн позики на картку повнолітнім громадянам країни. МФО функціонує цілодобово, дозволяючи подати заявку через сайт в будь-який час, включаючи вихідні та свята. Для отримання фінансової позики необхідно мати доступ до інтернету. Оформити заявку можливо не виходячи з дому. Звернутися за грошима в MoneyBoom можуть всі люди, які:

 • досягли віку 18 років;
 • проживають і фізично знаходяться в будь-якому регіоні України, крім окупованих територій;
 • мають паспорт, ІПН і банківську картку, випущену в одному з банків України;
 • мають мобільний телефон та електронну пошту (на неї прийде договір для підпису).
 • відповідність кожному з вищеописаних пунктів для успішного оформлення мікропозики.

Сума першого кредиту на картку обмежена. Лояльним користувачам організація регулярно надає промокоди, завдяки яким можна знизити ставку.

Як отримати мікрокредит в MoneyBoom

Для отримання онлайн позики на картку в Україні необхідно подати заявку через сайт. Робиться це в такий спосіб:

1. У кредитному калькуляторі вкажіть суму мікропозики і термін.

2. При наявності промокоду введіть його у відповідне поле, щоб отримати знижку.

3. Натисніть «Оформити кредит», і вас перенаправить на сторінку заповнення заявки.

4. Уважно заповніть всі поля і погодьтеся з правилами надання кредитів.

5. Передайте заявку на розгляд і дочекайтеся рішення. Заявлений компанією термін розгляду становить 15 хвилин.

При заповненні заявки важливо не допускати помилок. Навіть найменша помилка може спровокувати відмову, тому перевірте всі відомості, перш ніж відправляти анкету на розгляд. Також не вказуйте помилкових даних: інформація ретельно перевіряється, і якщо вас викриють у брехні, то відразу надішлють відмову.

Після реєстрації вам будуть надані дані для входу в особистий кабінет. Після авторизації вам знадобиться заповнити деяку інформацію про себе та свою банківську картку. З неї буде списана невелика сума до 1 гривні, яку вам потрібно буде вказати в спеціальному полі на сайті, щоб підтвердити, що саме ви є власником цієї картки.

Отримати мікропозику на картку можливо навіть з поганою кредитною історією. Головне відповідати вищеописаним вимогам і мати джерело стабільного доходу для погашення заборгованості.

Як повернути мікрокредит MoneyBoom

Погасити заборгованість можливо декількома способами:

 1. Банківською карткою в особистому кабінеті на сайті мікрофінансової організації.
 2. У терміналах самообслуговування.
 3. У відділенні банку, послугами якого ви користуєтеся.
 4. По реквізитам.

На сайті компанії є докладна інструкція по погашенню різними способами. Рекомендуємо вам ознайомитися з нею, щоб зробити все правильно.

Пролонгація позики

У MoneyBoom є можливість продовжити онлайн кредит. Це робиться без штрафних санкцій з боку компанії. Щоб пролонгувати термін договору, необхідно сплатити відсотки за дні користування позикою, після чого ви зможете відстрочити час платежу по заборгованості. Звертаємо вашу увагу, що термін продовження не може перевищувати час користування поточною позикою. Тобто, якщо ви взяли кредит на 14 днів, то пролонгувати його можливо максимум на 14 днів.

Дострокове погашення заборгованості

Позичальник має можливість заощадити, сплативши кредит раніше. Компанія дозволяє здійснювати дострокове погашення у будь-якомий момент: штрафні санкції за це не застосовуються. Досить вибрати один із способів оплати, внести платіж за реквізитами компанії, після чого заборгованість буде погашена.

Рекомендуємо вам зв'язатися з представниками МФО після внесення платежу, щоб переконатися, що кредит дійсно оплачений.

Що буде в разі прострочення платежу в MoneyBoom

Якщо клієнт не погасить заборгованість своєчасно, до нього будуть застосовані штрафні санкції у вигляді додаткових відсотків. Також інформація про цей інцидент надійде в бюро кредитних історій: якщо позичальник у майбутньому знову звернеться за кредитом в інші організації, їм будуть доступні відомості щодо прострочення, яке може стати причиною відмови. Саме тому важливо розраховуватися за позикою своєчасно, а якщо нема чим платити – пролонгувати термін кредитування.

Переваги та недоліки компанії MoneyBoom

Як і всі МФО України, компанія MoneyBoom має свої плюси і мінуси. Почнемо з позитивних сторін:

 1. Цілодобова робота. МФО MoneyBOOM – відмінний варіант для тих, кому терміново потрібні гроші. Позичальники можуть брати мікрокредити в будь-який час дня і ночі, адже компанія працює 24 на 7.
 2. Мінімальні вимоги до клієнта. Звернутися в MoneyBoom може людина з будь-якої зарплатою. Щоб отримати гроші в борг, не потрібно приносити довідку про доходи, приводити поручителя або надавати заставу – досить паспорта та ідентифікаційного коду.

Недоліки компанії:

 • при простроченні до боржника застосовуються досить жорсткі штрафні санкції;
 • в рідкісних випадках можливі затримки при розгляді заявок.

Що робити в разі відмови

Відмови – нормальна практика в кредитуванні. Коли позичальник подає заявку, він оцінюється за багатьма параметрами. Це називається системою скорингу. Якщо в МФО порахують, що ця людина може не повернути позику, йому відмовлять.

Найчастіше відмови надсилають через неправильно заповнену заявку, невідповідності вимогам компанії і при вказівці завідомо неправдивих відомостей. Також нерідкі випадки проблем з карткою: наприклад, коли позичальник вказує вже прострочену картку, списати з неї невелику суму і підтвердити, що саме він є власником, стає неможливо.

Якщо компанія MoneyBoom відмовила вам у кредиті, засмучуватися не варто. Ви ще можете подати заявку в цю організацію повторно. У більшість МФО можна звертатися повторно після 6 місяців з моменту відмови, проте рекомендуємо вам уточнити це питання, зателефонувавши на гарячу лінію компанії.Також ви можете скористатися послугами інших мікрофінансових організацій, які надають кредит без відмов. Щоб збільшити свої шанси успішно отримати онлайн кредит, подайте заявки одночасно в кілька МФО.

Відгуки про MoneyBoom

У цьому розділі ви можете ознайомитися з відгуками людей, які брали позики в організації MoneyBoom. Вони допоможуть вам прийняти рішення, чи варто співпрацювати з цією компанією. Якщо ви вже мали досвід отримання грошей у борг у МФО MoneyBoom, залиште свій позитивний або негативний коментар на Finance.ua. Це дуже допоможе іншим користувачам.

Finance.uaКредитиКредит MoneyBoom