0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію MoneyBOOM

MoneyBOOM - сучасний сервіс онлайн кредитування, який дозволяє отримати гроші на карту або готівкою за 7 хвилин. Прийом заявок ведеться 24/7.

Офіційний сайт https://moneyboom.ua/
Телефон+380444906240
Электронна поштаinfo@moneyboom.com.ua
Юридична адреса01033, м. Київ, вул. Жилянська, 41
Графік работиПрацює цілодобово
Ліцензія

Свідоцтво IK № 126 від 15.05.2014

Відгуки про кредит MoneyBOOM

Роман Винницкий
09.03.2021
Ужасная контора. Тех.поддержки не существует. При просрочке кредита вы не сможете его продлить или закрыть, в прямом смысле слова. Оплату не произвести никак.
Ольга
03.12.2020
Срочно понадобились деньги на несколько дней. Неудобно было одалживать у друзей. Вспомнила, что где-то видела рекламу этого сервиса. Быстро и удобно. Вернула, как и планировала, переплата за несколько дней была незначительная.
Михаил
12.05.2020
Полчаса и деньги в кармане. быстро и удобно

Кредит в MoneyBOOM: умови отримання кредиту, відгуки, вхід в особистий кабінет

 1. Умови отримання кредиту
 2. Інформація про компанію Манібум
 3. Як отримати мікрокредит в MoneyBOOM
 4. Як повернути мікрокредит Манібум
 5. Пролонгація позики
 6. Дострокове погашення заборгованості
 7. Що буде в разі прострочення платежу в MoneyBOOM
 8. Переваги та недоліки компанії Манібум
 9. Програма лояльності в MoneyBOOM
 10. Що робити в разі відмови
 11. Відгуки про MoneyBOOM

Умови отримання кредиту

Мінімальна сума позики250 грн
Максимальна сума позики15 000 грн
Термін кредитуваннявід 5 до 65 дней
Програма лояльностінаявна
Відсоток переплати1,75% на добу
Можливість пролонгаціїнаявна
Можливість досрокового погашеннянаявна
Вік клієнтавід 18 до 65 лет
Необхідні документипаспорт, ІНН, карта банка
Місце функціонування МФОвся Україна, за виключенням окупованих регіонів

Інформація про компанію Манібум

MoneyBOOM – українська мікрофінансова організація, яка видає онлайн позики на карту повнолітнім громадянам країни. Компанія пропонує кредити на суму від 250 грн до 15 тисяч гривень. Мінімальний термін кредитування становить 5 днів, а максимальний – 65 днів. МФО функціонує цілодобово, дозволяючи подати заявку через сайт в будь-який час, включаючи вихідні та свята.

Для отримання фінансової позики необхідно мати доступ до інтернету. Оформити заявку можливо не виходячи з дому.

Звернутися за грошима в Манібум можуть всі люди, які:

 • досягли віку 18 років, але не старше 65 років;
 • проживають і фізично знаходяться в будь-якому регіоні України, крім окупованих територій;
 • мають паспорт, ІПН і банківську карту, випущену в одному з банків України;
 • мають мобільний телефон та електронну пошту (на неї прийде договір для підпису).
 • Відповідність кожному з вищеописаних пунктів обов'язково для успішного оформлення мікропозики.

Сума першого кредиту на карту обмежена 4000 гривень. У наступні рази можна брати аж до 15 тисяч грн. Відсоткова ставка однакова як для нових, так і постійних клієнтів компанії і складає 1,75% на добу. Лояльним користувачам організація регулярно надає промокодом, що дозволяють знизити цю ставку.

Компанія працює згідно ліцензії, виданої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Як отримати мікрокредит в MoneyBOOM

Для отримання онлайн позики на карту в Україні необхідно подати заявку через сайт. Робиться це в такий спосіб:

1. У кредитному калькуляторі вкажіть суму мікропозик і його термін.

2. При наявності промокоду введіть його у відповідне поле, щоб отримати знижку.

3. Натисніть «Оформити кредит», і вас перенаправить на сторінку заповнення заявки.

4. Уважно заповніть всі поля і погодьтеся з правилами надання кредитів.

5. Передайте заявку на розгляд і дочекайтеся рішення. Заявлений компанією термін розгляду становить 7 хвилин.

При заповненні заявки важливо не допускати помилок. Навіть найменша помилка може спровокувати відмову, тому перевірте всі відомості, перш ніж відправляти анкету на розгляд. Також не вказуйте помилкових даних: інформація ретельно перевіряється, і якщо вас викриють у брехні, то відразу надішлють відмову.

Після реєстрації вам будуть надані дані для входу в особистий кабінет. Після авторизації вам знадобиться заповнити деяку інформацію про себе та свою банківську карту. З неї буде списана невелика сума до 1 гривні, яку вам потрібно буде вказати в спеціальному полі на сайті, щоб підтвердити, що саме ви є власником цієї карти.

Отримати мікропозику на карту можливо навіть з поганою кредитною історією. Головне відповідати вищеописаним вимогам і мати джерело стабільного доходу для погашення заборгованості.

Як повернути мікрокредит Манібум

Погасити заборгованість можливо декількома способами:

 1. Банківською картою в особистому кабінеті на сайті мікрофінансової організації.
 2. У терміналах самообслуговування.
 3. У відділенні банку, послугами якого ви користуєтеся.

На сайті компанії є докладна інструкція по погашенню різними способами. Рекомендуємо вам ознайомитися з нею, щоб зробити все правильно.

Пролонгація позики

У MoneyBOOM є можливість продовжити онлайн кредит. Це робиться без штрафних санкцій з боку компанії. Щоб пролонгувати термін договору, необхідно сплатити відсотки за дні користування позикою, після чого ви зможете відстрочити час платежу по заборгованості.

Звертаємо вашу увагу, що термін продовження не може перевищувати час користування поточним позикою. Тобто, якщо ви взяли кредит на 14 днів, то пролонгувати його можливо максимум на 14 днів.

Дострокове погашення заборгованості

Будь-позичальник має можливість заощадити, сплативши кредит раніше. Компанія дозволяє здійснювати дострокове погашення на будь-якому терміні кредитування: штрафні санкції за це не застосовуються. Досить вибрати один із способів оплати, внести платіж за реквізитами компанії, після чого заборгованість буде погашена.

Рекомендуємо вам зв'язатися з представниками МФО після внесення платежу, щоб переконатися, що кредит дійсно оплачений.

Що буде в разі прострочення платежу в MoneyBOOM

Якщо клієнт не погасить заборгованість своєчасно, до нього будуть застосовані штрафні санкції у вигляді додаткових відсотків. Також інформація про цей інцидент надійде в бюро кредитних історій: якщо позичальник у майбутньому знову звернеться за кредитом в інші організації, їм будуть доступні відомості про цю простроченні, що може спричинити за собою відмову. Саме тому важливо розраховуватися за позикою своєчасно, а якщо нема чим платити – продовжити термін кредитування.

Переваги та недоліки компанії Манібум

Як і всі МФО України, компанія Моней Бум має свої плюси і мінуси. Почнемо з позитивних сторін:

 1. Прийнятна процентна ставка. Переплата складає всього 1,75% щодня, що при нетривалому терміні кредитування практично не позначається на бюджеті.
 2. Цілодобова робота. МФО MoneyBOOM – відмінний варіант для тих, кому терміново потрібні гроші. Позичальники можуть брати мікрокредити в будь-який час дня і ночі, адже компанія працює 24 на 7.
 3. Швидкий термін розгляду заявки. Кандидатуру позичальника розглядають протягом 7 хвилин, після чого надсилають схвалення або відмову. У разі схвалення гроші зараховуються на рахунок протягом декількох хвилин.
 4. Немає зайвих комісій. Пролонгація та дострокове погашення здійснюються на безкоштовній основі: позичальникові необхідно лише сплатити відсотки за дні користування позикою.
 5. Мінімальні вимоги до клієнта. Звернутися в MoneyBOOM може людина з будь-якої зарплатою. Щоб отримати гроші в борг, не потрібно приносити довідку про доходи, приводити поручителя або надавати заставу – досить паспорта і ідентифікаційного коду.
 6. Знижки постійним клієнтам. МФО Манібум надає дисконтні промокодом постійним клієнтам, які знижують процентну ставку.
 7. Прозорі умови кредитування. На сайті є кредитний калькулятор, який дозволить дізнатися суму переплати ще до моменту подачі заявки.

Недоліків у компанії трохи:

 • сума першого онлайн кредиту обмежена 4000 гривень;
 • при простроченні до боржника застосовуються досить жорсткі штрафні санкції;
 • в рідкісних випадках можливі затримки при розгляді заявок.

Програма лояльності в MoneyBOOM

Мікрофінансова організація Моней Бум має програму лояльності. Для клієнтів є кілька спеціальних пропозицій:

 1. Збільшення суми кредиту. Перший онлайн займ видається на суму до 4000 гривень. Повторний кредит – до 6000 грн, третій мікропозик – до 8000 грн, четвертий і всі наступні – до 15 000 грн. Сума збільшується тільки за умови своєчасного погашення попередньої заборгованості.
 2. Фінансова винагорода за нових клієнтів. Якщо ви приведете друга, який візьме кредит по вашій рекомендації, то отримаєте бонус у розмірі 50 гривень. Якщо цей друг призведе іншої людини, то йому зарахується 50 грн, а вам – 25 грн. Сума максимальної винагороди не обмежена, так що ви можете непогано заробити.
 3. Знижки. Регулярно користуючись послугами МФО Манібум, ви будете отримувати дисконтні промокодом. Їх можна ввести у відповідне поле в кредитному калькуляторі, після чого знижка автоматично активується.

Що робити в разі відмови

Відмови – нормальна практика в кредитуванні. Коли позичальник подає заявку, він оцінюється за багатьма параметрами. Це називається системою скорингу. Якщо в МФО порахують, що ця людина може не повернути позику, йому відмовлять.

Найчастіше відмови надсилають через неправильно заповненої заявки, невідповідності вимогам компанії і при вказівці завідомо неправдивих відомостей. Також нерідкі випадки проблем з картою: наприклад, коли позичальник вказує вже прострочену карту, списати з неї невелику суму і підтвердити, що саме він є власником, стає неможливо.

Якщо компанія MoneyBOOM відмовила вам у кредиті, засмучуватися не варто. Ви ще можете подати заявку в цю організацію повторно. У більшість МФО можна звертатися повторно після 6 місяців з моменту відмови, проте рекомендуємо вам уточнити це питання, зателефонувавши на гарячу лінію компанії.

Також ви можете скористатися послугами інших мікрофінансових організацій, які вивають кредит без відмов. Щоб збільшити свої шанси успішно отримати онлайн кредит, подайте заявки одночасно в кілька МФО. Згодом ви зможете вибрати одну з організацій, які схвалили вашу кандидатуру, і продовжити з нею співпрацю.

Відгуки про MoneyBOOM

У цьому розділі ви можете ознайомитися з відгуками людей, які брали позики в організації Моней Бум. Вони допоможуть вам прийняти рішення, чи варто співпрацювати з цією компанією. Якщо ви вже мали досвід отримання грошей у борг у МФО MoneyBOOM, залиште свій позитивний або негативний коментар на Finance.ua. Це дуже допоможе іншим користувачам.