Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв 2023)

Ми оцінили зручність і якість обслуговування в МФО

Цей рейтинг відображає якість обслуговування компаній, що видають онлайн-кредити на карту. Серед основних причин популярності цієї послуги – її зручність, простота і швидкість. Клієнт оформляє кредит, не виходячи з дому, і отримує гроші протягом декількох хвилин. Ми порівняли 40 компаній і визначили, у кого цей процес організований краще, ніж у інших.
 • Що і як ми рахували?

  Цей рейтинг ми зробили тому, що онлайн-кредити стали досить популярною послугою. Мікрозайми України зруйнували монополію банків на ринку кредитування. Армія онлайн-позичальників стає дедалі більшою, як і інтерес до послуги з боку потенційних клієнтів. І люди хочуть знати, де можна отримати найякісніше обслуговування.

  Ми сформували список МФО України, чиї сайти розмістилися на перших 10 сторінках пошукової системи Google за запитом «онлайн-кредит на картку». З них ми відсіяли тих, хто:

  • кредитує тільки підприємців;
  • працює не по всій країні, а, наприклад, тільки по Києву;
  • не кредитує онлайн, а лише в офісі;
  • не кредитує нових клієнтів;
  • в періоді оцінювання отримали попередження та/або штрафні санкції від НБУ за порушення, пов'язані з кредитуванням та/або клієнтським сервісом, або анулювання відповідної ліцензії.

  В результаті вийшов перелік з 40 мікрофінансових організацій, які видають онлайн кредит на картку. В період з 27.11.2023 по 20.12.2023 ми їх оцінювали за 6 ключовими критеріями:

  1. Доступність і актуальність інформації на сайті – критерій «Сайт»

  Важливо, щоб на сайті МФО були позначені всі умови кредитування. Клієнт повинен розуміти, у скільки йому обійдеться кредит, в тому числі при продовженні його строку та різні нюанси. Ми вивчили всі позики на картку і сайти всіх компаній (розглядалися тільки десктопні версії), де шукали інформацію про: процентні ставки, терміни і комісії по першому і наступним кредитами (у багатьох компаній перший кредит – пільговий, інші обійдуться дорожче), умови пролонгації. Наявність даних по кожному з цих пунктів додає до рейтингу МФО до 4,5 балів. Також оцінювалася доступність інформації на сайті. Бали знижувалися, якщо для того, щоб знайти умови кредитування користувачеві доводилося розшукувати умови кредитування в «надрах» сайту. В цьому рейтингу ми не оцінювали інформацію про штрафні санкції, але додавали по 1,5 бали тим компаніям, які в поточному кварталі на своїх сайтах зазначали про особливі умови кредитування під час воєнного стану (акції, які завершились до кварталу перевірки, не враховувались).

  2. Наявність BankID

  BankID – спосіб верифікації клієнта через дані про нього в українських банках. Його наявність значно спрощує процес реєстрації клієнта на сайті МФО. Дані про нього автоматом підтягнуться в потрібні поля і їх не доведеться заповнювати вручну.

  Проте інколи компанія дає можливість користуватися BankID уже на перших етапах реєстрації, а у деяких випадках використовує його лише для авторизації або ідентифікації клієнта.

  За підключений на початку реєстрації BankID компанія отримувала 4 бала, на етапі авторизації чи ідентифікації – 2 бали.

  Наявність мобільного додатку на сайті МФО. Якщо є 2 віджети або кнопки додатку на сайті для Android та iOS, при цьому перехід по них веде на скачування застосунку, то компанія отримувала теж 4 бали, а якщо тільки для однієї ОС, то 2 бали. Якщо перехід на скачування мобільного додатка не працював у десктопній версії, яка оцінюється для рейтингу, а працював тільки в мобільній, то МФО також отримувала менше балів.

  3. Підтримка користувачів – критерій «Підтримка»

  Ми тричі телефонували в усі компанії і ставили кілька елементарних запитань: розмір процентної ставки, чи потрібен поручитель, термін кредитування і т.п. При цьому ми оцінювали: час очікування дзвінка, якість та швидкість надання інформації. Розуміючи ситуацію, ми не дзвонили під час масштабних повітряних тривог. Крім того, враховувалася наявність онлайн-чату (з відповідями від боту чи оператора), підтримки в популярних месенджерах в web та мобільній версії, і які номери доступні клієнтам для зв’язку з МФО. За кожен з цих пунктів компанія отримувала до 5,14 балів, крім колл-центру – за телефонне обслуговування можна заробити до 12,44 балів. До уваги також брали наявність цілодобової клієнтської підтримки. За такий сервіс компанія отримувала ще 4,14 бали.

  4. Кількість каналів погашення позики – критерій «Погашення»

  По кожному з учасників рейтингу уточнювалося, чи можна погасити кредит: на сайті МФО без авторизації в особистий кабінет профілю користувача, в касах банків, за допомогою терміналів самообслуговування, інтернет-банкінгу і за допомогою компаній-партнерів. За кожен з доступних способів компанія отримувала до 3 балів.

  5. Наявність програм лояльності – критерій «Бонуси і знижки»

  Враховувалася як лояльність до нових клієнтів (знижки на надання першого кредиту), так і до постійних (збільшення терміну і суми кредитування, зниження процентної ставки). Крім того, окремо враховували можливість взяття першого кредиту під 0,01%.

  6. Критерій «Реквізити компанії та FAQ»

  Клієнтам важливо мати змогу знайти на сайті компанії інформацію з реквізитами, тому за наявність даних про платіжні реквізити компанія отримувала ще 1 бал.

  Ухвалюючи рішення про отримання кредиту, майбутній клієнт також хоче дізнатися про те, як буде відбуватися цей процес, а потім і погашення або пролонгація кредиту. Ми оцінили, наскільки зручно буде отримати відповіді на ці запитання. По 1 балу компанія отримувала за наявність інформації про отримання, погашення та пролонгацію кредиту в довідковому блоці (назва якого може бути різною: Питання-відповіді, FAQ, Допомога, Довідка тощо, але суть і мета одна й та сама - дати клієнтам МФО відповіді на найважливіші для них запитання). А також ще 1 бал організація отримала за наявність в цьому блоці іншої інформації, крім перерахованих вище запитань.

  Під час оцінювання враховувалася не просто наявність потрібної для користувачів інформації, але також її доступність (наскільки глибоко вона захована в «надрах» сайту) й ідентичність на різних його сторінках.

  МФО, у яких вийшов однаковий підсумковий бал, ми розсудили таким чином:

  • Перше. Вище оцінювалися компанії, які отримали більше балів за критерієм «Сайт», який ми вважаємо ключовим.

  • Друге. Якщо по «Сайту» бали також збіглися, то ми враховували, скільком з 6 перерахованих критеріїв компанії взагалі відповідають. Наприклад, якщо в однієї не підключений BankID і немає програми лояльності, то вона була оцінена нижче, ніж та, у якої немає тільки BankID.
  • Третє. Ми детальніше порівнювали роботу контакт-центрів: час очікування відповіді на дзвінок, оперативність і якість відповідей на поставлені запитання.
  • Четверте. Ми занижували місце в рейтингу, якщо на сайті одна і та ж інформація вказана по-різному. Наприклад, в одному місці сказано, що максимальна сума кредиту становить 15 000 гривень, а в іншому – 10 000.
  • П'яте. Якщо дві компанії набрали однакову кількість балів, то вище в рейтингу стоятиме та, що має програму лояльності.
  • Шосте. Якщо дві компанії набрали однакову кількість балів, то вище в рейтингу стоятиме та, яка має більш ранню дату реєстрації.

  Ми постійно оновлюємо цей рейтинг. Тому що нові МФО 2024 в Україні напевно з'являться, а тому ми оцінимо якість і їхніх послуг.

  До уваги представників МФО: якщо ваша компанія має ліцензію НБУ, кредитує онлайн нових клієнтів, ще не представлена в даному рейтингу, а ви хочете подати заявку на участь, напишіть нам на info@mail.finance.ua, вказавши посилання на цей рейтинг, на сайт МФО, юридичну назву і код ЄДРПОУ компанії.

 
Сайт
28.50
Банк ID та додаток
8.00
Підтримка
26.62
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО.
Більше про кредит в СreditPlus
 
Сайт
26.25
Банк ID та додаток
6.00
Підтримка
27.17
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; по 1 з 3 дзвінків чекали на відповідь більше 1 хв; немає цілодобової служби підтримки.
Більше про кредит в MyCredit
 
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
6.00
Підтримка
30.76
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; мобільний додаток є лише для 1 операційної системи; немає мобільних номерів підтримки; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери.
Більше про кредит в Creditkasa
 
Сайт
30.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
26.86
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає оператора в онлайн-чаті; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в Кача Гроші
 
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
8.00
Підтримка
30.76
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
5.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільних номерів підтримки; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через термінали; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в Є Гроші
 
Сайт
28.50
Банк ID та додаток
6.00
Підтримка
24.05
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; підтримка в популярних месенджерах через чат-бот після введення додаткових даних; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Moneyveo
 
Сайт
21.75
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
27.86
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; мобільний додаток є лише для 1 операційної системи; немає цілодобової служби підтримки.
Більше про кредит в credit7
 
Сайт
26.25
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
25.29
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО.
Більше про кредит в SelfieCredit
 
Сайт
26.25
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
26.62
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери.
Більше про кредит в SlonCredit
 
Сайт
28.50
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
22.03
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; по 1 з 3 дзвінків оператор не повністю володів знанням продуктів; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери.
Більше про кредит в Avans Credit
 
Сайт
26.25
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
26.62
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери.
Більше про кредит в SOS CREDIT
 
Сайт
33.00
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
25.93
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; по 1 з 3 дзвінків чекали на відповідь більше 1 хв; немає цілодобової служби підтримки; ; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в ПростоКредит
 
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
8.00
Підтримка
20.15
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО.
Більше про кредит в Clickcredit
 
Сайт
30.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
22.72
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
2.50
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в Сredisend
 
Сайт
30.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
22.72
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
2.50
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в FinBar
 
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
30.76
Погашення
4.50
Знижки та бонуси
5.00
Реквізити компанії та FAQ
1.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення по реквізитах; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації як отримати кредит в довідковому блоці; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в Твоя Позика
 
Сайт
26.25
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
26.62
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
7.50
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності.
Більше про кредит в Money4you
 
Сайт
28.50
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
22.72
Погашення
4.50
Знижки та бонуси
7.50
Реквізити компанії та FAQ
4.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; не вказані дані про умови пролонгації; немає мобільного додатка; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображено дані щодо можливості погашення по реквізитах; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; ненаглядно відображені дані щодо платіжних реквізитів.
Більше про кредит в Finsfera
 
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
27.50
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
5.00
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; по 1 з 3 дзвінків чекали на відповідь більше 1 хв; підтримка в популярних месенджерах через чат-бот після введення додаткових даних; немає даних щодо можливості погашення через термінали; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в БізнесПозика
 
Сайт
18.00
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
25.29
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в CreditBox
 
Сайт
26.25
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
25.93
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
5.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; по 1 з 3 дзвінків оператор не повністю володів знанням продуктів; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в MrMoney
 
Сайт
30.75
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
21.34
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
7.50
Реквізити компанії та FAQ
1.00
Примітки. На сайті не вказані дані про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; по 1 з 3 дзвінків чекали на відповідь більше 1 хв та оператор не повністю володів знанням продуктів; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає довідкового блоку FAQ.
Більше про кредит в Starfin
 
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
25.29
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
7.50
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає платіжних реквізитів.
Більше про кредит в EasyCash
 
Сайт
21.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
20.79
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
7.50
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; по 1 з 3 дзвінків чекали на відповідь більше 1 хв; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті.
Більше про кредит в Додам
 
Сайт
15.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
25.29
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО.
Більше про кредит в Alexcredit
 
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
3.33
Підтримка
17.58
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; не вказані дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; перехід на мобільний додаток працює лише в мобільній версії; немає безкоштовного телефону підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає даних щодо можливості погашення по реквізитах; немає платіжних реквізитів.
Більше про кредит в Tengo
 
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
16.54
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
10.00
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; не вказані дані про умови пролонгації; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; по 1 з 3 дзвінків чекали на відповідь більше 1 хв; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає даних щодо можливості погашення по реквізитах; немає платіжних реквізитів.
Більше про кредит в Miloan
 
Сайт
21.75
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
21.48
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
0.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає даних про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в Novikredyty
 
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
6.00
Підтримка
15.01
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
5.00
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через термінали; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в ШвидкоГроші
 
Сайт
21.75
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
17.58
Погашення
4.50
Знижки та бонуси
7.50
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає даних щодо можливості погашення через термінали; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає даних щодо можливості погашення по реквізитах; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає платіжних реквізитів.
Більше про кредит в Pango
 
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
4.00
Підтримка
16.00
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
2.50
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; по 1 з 3 дзвінків не змогли дозвонитися в службу підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в Lovilave
 
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
20.15
Погашення
3.00
Знижки та бонуси
2.50
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає BankID; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Procent
 
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
22.72
Погашення
3.00
Знижки та бонуси
2.50
Реквізити компанії та FAQ
4.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає BankID; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в Ewa Cash
 
Сайт
21.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
16.34
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
0.00
Реквізити компанії та FAQ
3.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через термінали; немає даних про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в FinX
 
Сайт
19.50
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
16.89
Погашення
4.50
Знижки та бонуси
5.00
Реквізити компанії та FAQ
2.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; по 1 з 3 дзвінків оператор не повністю володів знанням продуктів; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО; немає даних щодо можливості погашення через термінали; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає даних про програму лояльності; ненаглядно відображені дані щодо платіжних реквізитів; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Maxicredit
 
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
17.58
Погашення
3.00
Знижки та бонуси
0.00
Реквізити компанії та FAQ
3.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; підтримка в популярних месенджерах через чат-бот після введення додаткових даних; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; немає даних про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в CLY
 
Сайт
19.50
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
13.43
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; не вказані дані про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; по 1 з 3 дзвінків не змогли дозвонитися в службу підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в Microcash
 
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
9.29
Погашення
3.00
Знижки та бонуси
2.50
Реквізити компанії та FAQ
5.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; по 2 з 3 дзвінків не змогли дозвонитися в службу підтримки; немає цілодобової служби підтримки; підтримка в популярних месенджерах через чат-бот після введення додаткових даних; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО; немає даних щодо можливості погашення через термінали; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в AviraCredit
 
Сайт
21.75
Банк ID та додаток
2.00
Підтримка
8.05
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Реквізити компанії та FAQ
1.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; по 2 з 3 дзвінків не змогли дозвонитися в службу підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості оплати без авторизації на сайті МФО; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації як отримати кредит в довідковому блоці; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці; немає додаткових даних в блоці з довідковою інформацією.
Більше про кредит в Fcredit
 
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
4.15
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
0.00
Реквізити компанії та FAQ
2.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає BankID; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; по 2 з 3 дзвінків не змогли дозвонитися в службу підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашення через банки та компанії-партнери; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення по реквізитах; немає даних про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; ненаглядно відображена інформація як отримати кредит в довідковому блоці; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці; ненаглядно відображена інформація про пролонгацію кредиту в довідковому блоці; немає додаткових даних в блоці з довідковою інформацією.
Більше про кредит в Finbert

До 2022 року ми оновлювали рейтинг мікрофінансових організацій раз на 3 місяці. Минулого року оновлення рейтингу не проводилось, оскільки багато МФО після 24 лютого 2022 р. повністю або частково призупинили кредитування. У другій половині 2022 року кредитний ринок почав відновлюватись, і у 2023 році ми повернулись до щоквартальних оновлень даного рейтингу. Читайте попередні версії, щоб знати, як змінюються позиції лідерів і як компанії працюють над покращенням свого сервісу:

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2023)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2023)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2023)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2018)