0 800 307 555
Ваша Готівочка
Перевірено Finance.ua 19.04.2024

Кредит у Ваша Готівочка

Оформлення на сторінці недоступне

Інші кредити

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-80 дн.

на 80 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

Про компанію Ваша Готівочка

На час воєнного стану в Україні компанія тимчасово призупинила кредитування. Перше відділення компанії «Ваша Готівочка» було відкрито 11 січня 2012 року в місті Мико...
Телефон0 800 202 404
Електронна поштаzayavka@limefin.com
Юридична адреса540005, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 28
Графік роботиНе працює
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №1188 від 11.04.2019

Як отримати кредит Ваша Готівочка

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Ваша Готівочка

Кірілл про кредит від Ваша Готівочка

15 грудня 2020 р.

Роблять спам розсилку смс про свої послуги людям, які ніколи не були їх клієнтами. При проханні забрати номер з бази розсилки - оператор каже що такої можливості немає.

Ирина про кредит від Ваша Готівочка

1 грудня 2020 р.

Хамы ,я брала деньги но получилось что попала в больницу и не смогла выплатить вовремя. Пошла просрочка. За ней угрозы,всем моим знакомым и даже просто друзьям на страничках соцсетей.Обозвали воровкой и мошейницей.Сегодня выставили мою дочь и угрозы что она тоже должник.Причем она?Я брала кредит и даже не указывала ее. Нужно обращаться в прокуратуру теперь.Что за издевательство.Я не отказываюсь платить но так поступать с людьми...это просто беспредел.

Александр П. про кредит від Ваша Готівочка

28 квітня 2020 р.

Компанию выбрал со списка организаций тут и не прогадал!! Хоть и просрочил немножко, но не пресовали и не хамили, за что спасибо

Онлайн кредит в Ваша Готівочка - умови, строки, переваги кредитування

Мікрофінансових організація Ваша Готівочка – одна з лідируючих на ринку кредитування України. Здійснюючи роботу вже більше 5 років, компанія відрізняється вигідними умовами кредитування і лояльністю до позичальників. Взяти кредит без відмови тут можуть навіть безробітні, студенти та пенсіонери – Ваша Готівочка схвалює 9 з 10 заявок.

На сьогодні мережа МФО Ваша Готівочка представлена ​​широким переліком відділень, розташованих практично у всіх містах України. Потенційному позичальникові не потрібно збирати довідки і підтверджувати дохід – отримати гроші до зарплати можна вже через кілька хвилин після подачі заявки про схвалення – в цьому і полягає головна перевага МФО перед стандартними банківськими кредитами.

Перед тим, як подати онлайн-заявку на мікрокредит, необхідно ознайомитися з умовами видачі. МФО Ваша Готівочка пропонує одні з найвигідніших кредитів на території України – позичальники можуть претендувати на лояльну процентну ставку.

Плюси і мінуси кредитування в МФО Ваша Готівочка

У більшій частині випадків звернення в мікрофінансову організацію є більш вигідним, ніж в банк. Розглядаючи звернення в Ваша Готівочка, можна виділити наступні переваги:​

 1. Високий відсоток схвалення заявок навіть у безробітних громадян – не має значення наявність офіційного місця роботи, розмір заробітної плати та інші чинники в порівнянні зі звичайним зверненням в банк.
 2. Не потрібно підтверджувати платоспроможність і постійний дохід – на отримання мікрокредиту може розраховувати навіть самотньо проживаючий студент, що досягнув повноліття.

Незважаючи на велику кількість переваг, недоліки все ж є:

 1. Невеликий термін кредитування.
 2. Більш висока процентна ставка в порівнянні в банківським кредитом, однак, вона повністю виправдовує доступність і терміновість мікрофінансування.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансова організація Ваша Готівочка пред'являє наступні вимоги до потенційних позичальників:

 • наявність діючого українського громадянства;
 • мінімальний вік клієнта для отримання мікропозики – 18 років;
 • наявність ІПН, для пенсіонерів – пенсійного посвідчення.

Зверніть увагу: компанія не пред'являє вимог до трудового стажу, доходу та інших факторів, які так важливі для банків. Це означає, що отримати потрібну суму тут досить просто.

Як взяти кредит в Ваша Готівочка

Взяти кредит онлайн в мікрофінансовій компанії Ваша Готівочка досить просто. Розглядаючи весь процес в цілому, можна виділити кілька етапів:1. Перейдіть на офіційний сайт МФО Ваша Готівочка і зверніться до зручного калькулятору в правій частині сторінки. Вкажіть необхідну суму і термін кредиту – система автоматично виведе дані про розмір позики, суми процентів та суму до погашення. Якщо зазначені умови влаштовують, перейдіть до заповнення заявки, звернувшись до кнопки «Отримати позику».

2. Розпочніть створення профілю в системі (реєстрацію). Вкажіть дані про себе – ПІБ, дату народження, номер мобільного і інші дані. Далі клієнту потрібно ввести мобільний телефон та адресу електронної пошти. Обов'язково перевірте достовірність зазначених даних і підтвердіть створення аккаунта, натиснувши на кнопку «Зареєструватися».

3. Підтвердіть створення аккаунта через мобільний телефон. Протягом декількох хвилин на вказаний номер мобільного надійде СМС-повідомлення з кодом. Отриманий код необхідно ввести у вікно на сайті, після чого звернутися до кнопки «Увійти» – аккаунт створений і підтверджений, можна переходити до подачі заявки.
4. У розділі особистого кабінету «Оформити позику» вкажіть суму і термін кредиту, а також виберіть спосіб отримання коштів: онлайн або в одному з офісів.
5. Пройдіть процедуру верифікації банківської карти. Дана операція є обов'язковою. Позичальнику необхідно ввести дані про власну іменну карту будь-якого банку, після чого звернутися до кнопки «Продовжити». Система спише і поверне незначну суму. Для підтвердження списання на мобільний телефон позичальника надійде СМС-повідомлення з кодом для підтвердження списання. Отриманий код необхідно ввести в спеціальне вікно – верифікація успішно завершена.
6. Зверніться до кнопки «Оформити позику» – на новій сторінці відкриється анкета позичальника. Приступіть до заповнення – в цілому процес займе не більше 10 хвилин. Слідкуйте за правильністю вводу данних, щоб уникнути відмови при розгляді. Зверніть увагу: деякі поля є необов'язковими для заповнення, проте, надання таких даних збільшує ймовірність схвалення заявки. Завершивши заповнення анкети, натисніть на кнопку «Відправити заявку».
7. Дочекайтеся рішення системи – зазвичай воно з'являється на екрані через кілька хвилин, а також дублюється в СМС-повідомленні на вказаний номер телефону.
8. Після схвалення отримаєте кошти через розділ «Мої позики», натиснувши кнопку «Отримати позику». Ознайомтеся з договором, підтвердіть згоду, звернувшись до кнопки «Підтвердити суму». Дочекайтеся СМС-повідомлення з перевірочним кодом і введіть його в спеціальному вікні – гроші будуть зараховані на карту миттєво.

Як повернути кредит в мікрофінансову організацію

Мікрофінансова компанія Ваша Готівочка піклується про своїх клієнтів, тому пропонує різноманіття способів повернення позики. Ліквідувати заборгованість можна декількома шляхами:

1. В одному з відділень компанії (офіси розташовані в більшій частині міст України). при собі клієнту необхідно мати паспорт, а також діючий договір. Зверніть увагу: такий спосіб погашення доступний лише для клієнтів, які оформляли позику безпосередньо у відділенні;

2. Через власний особистий кабінет на сайті Ваша Готівочка – сума платежу буде списана з банківської картки клієнта.

3. У будь-якому з відділень українських банків – при собі необхідно мати реквізити компанії, а також паспорт. Комісія за переказ встановлюється кожною банківською установою індивідуально. Зверніть увагу: обов'язково зберігайте чек про виконання переказу.

Якщо у вас залишилися питання про способи повернення боргу, зверніться на гарячу лінію МФО.

Що робити, якщо Ваша Готівочка відмовила вам у кредиті?

Відмова в мікрофінансовій компанії Ваша Готівочка може послідувати з кількох причин:

 1. Потенційний позичальник вказав невірні або некоректні дані. Вся інформація з анкети позичальника ретельно аналізується – навіть найменша невідповідність даних може привести до відмови. Обов'язково перевірте всі дані, якщо виявлені помилки – подайте онлайн-анкету на розгляд повторно.
 2. Занадто погана кредитна історія (КІ). Незважаючи на те, що багато МФО не приділяють особливої ​​уваги кільком простроченням по минулими позиками при аналізі кредитної історії позичальника, потенційно незадовільна КІ може стати причиною відмови. В такому випадку вихід один – погасити частину вже діючих зобов'язань або звернутися в іншу компанію. Як правило, всі українські МФО працюють з однією базою кредитних історій, тому шанси на схвалення іншою компанією не такі великі.
 3. Помилки з картою – невірно вказаний термін дії, ім'я власника і інші дані. Ще одна поширена причина – закінчення терміну дії банківської карти.
 4. У клієнта вже є непогашена заборгованість в мікрофінансовій компанії. Якщо ви впевнені в тому, що сума боргу повністю внесена, зв'яжіться з бюро кредитних історій, надавши підтверджуючі документи, після чого подайте заявку повторно.

Відгуки позичальників

Кредитна компанія Ваша Готівочка користується довірою серед жителів України. Велика частина позичальників звертається повторно, відзначаючи невеликі розміри переплат і вигідні умови. Оцінили МФО і нові клієнти – сьогодні Ваша Готівочка пропонує взяти позику на карту практично безкоштовно. Якщо клієнт справно виконує свої зобов'язання і вносить платежі вчасно, компанія схвалить заявку і в наступні рази. На сайті ви зможете ознайомитися з реальними відгуками клієнтів, а також поділитися своїм досвідом взаємодії з мікрофінансової організацією.

Finance.uaКредитиКредит Ваша Готівочка