0 800 307 555
Ваша Готівочка

№11 МФО в рейтингу Finance.ua

stars
4,3 бала
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у Ваша Готівочка

Перша позика

0,01% в деньдо 9 000 ₴

Повторна позика

3,5% в деньдо 25 000 ₴

Термін

до 16 днів

Перевірено Finance.ua 25.05.2022

Розрахувати кредит

Перший
Повторний
Регулярний платіж
Комісія
Проценти
До погашення
Дата погашення

Умови отримання кредиту Ваша Готівочка

Термінвід 1 до 16 днів
Термін розгляду заявкивід 15 хв.
Щоденна комісія0,01 – 3,5%
Одноразова комісія, незалежно від суми1 грн
Необхідні документиПенсійне посвідчення, паспорт, ІПН
Форма видачіна карту, готівкою
Вік позичальникавід 18 до 70 років
Форма погашеннякласика
Штрафи2,5% від суми простроченого платежу за кожен прострочений день, починаючи з дня прострочення, до моменту погашення позики і відсотків. Обов'язкове нарахування одноразового штрафу в розмірі 100,00 грн. на 15 день прострочення оплати відсотків. Відсотки і пеня одночасно не нараховуються.
Додаткова комісія за дострокове розірвання *Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонер
* Може змінюватись в залежності від суми та срока кредитування

Про компанію Ваша Готівочка

Перше відділення компанії «Ваша Готівочка» було відкрито 11 січня 2012 року в місті Миколаєві. За час роботи мережі швидких позик клієнтами стали більше десяти тисяч...
Офіційний сайт
Телефон0800202404
Електронна поштаzayavka@limefin.com
Юридична адреса540005, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 28
Графік роботиСьогодні працює з 08:00 до 22:00
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №1188 від 11.04.2019

Переваги кредиту від Ваша Готівочка

Не просимо клієнта телефон родича;
Не просимо клієнта ксерокопію документів або фото документів;
Не просимо клієнта фото з паспортом або банківською картою;
Не просимо клієнта вказувати аккаунт у соціальній мережі;
Не просимо у клієнта довідку про доходи.

Як отримати кредит Ваша Готівочка

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

У відділенні або на карту

Як погасити кредит Ваша Готівочка

В касах і терміналах відділень

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Відгуки про кредит Ваша Готівочка

Ирина 

1 грудня 2020 р.

Хамы ,я брала деньги но получилось что попала в больницу и не смогла выплатить вовремя. Пошла просрочка. За ней угрозы,всем моим знакомым и даже просто друзьям на страничках соцсетей.Обозвали воровкой и мошейницей.Сегодня выставили мою дочь и угрозы что она тоже должник.Причем она?Я брала кредит и даже не указывала ее. Нужно обращаться в прокуратуру теперь.Что за издевательство.Я не отказываюсь платить но так поступать с людьми...это просто беспредел.

Маргарита К. 

13 червня 2019 р.

Мы взяли кредит в этой компании. Была прострочка 4 дня, нам звонили только 1 раз. Мы сказали что пока не получается оплатить, на что нам ответили что процент за прострочку немного выше. На данный момент долга перед “ваша готівочка” мы не имеем. Вопрос: Можно ли росщитовать на повторный займ??

Кирилл Клочко 

13 червня 2019 р.

В компании “Ваша готивочка” оформлял кредит. Заявку одобрили, кредит оформили быстро и выдали деньги. Условия по кредиту прозрачные, скрытых платежей и комиссий нет. В компании работают хорошие специалисты, при обращении ответили на все возникшие вопросы. Одно мне не понравилось, это очень высокая ставка по кредиту. Выходит, что за оперативность и хорошее обслуживание необходимо платить.

Інші кредити

stars
4,5

від 0,5%

в день

до 25 000 ₴

на 3-30 дн.

stars
4,8

від 0,1%

в день

до 30 000 ₴

на 1-30 дн.

Онлайн кредит в Ваша Готівочка - умови, строки, переваги кредитування

 1. Плюси і мінуси кредитування в МФО Ваша Готівочка
 2. Вимоги до позичальників
 3. Як взяти кредит в Ваша Готівочка
 4. Як повернути кредит в мікрофінансову організацію
 5. Що робити, якщо Ваша Готівочка відмовила вам у кредиті?
 6. Відгуки позичальників

Мікрофінансових організація Ваша Готівочка – одна з лідируючих на ринку кредитування України. Здійснюючи роботу вже більше 5 років, компанія відрізняється вигідними умовами кредитування і лояльністю до позичальників. Взяти кредит без відмови тут можуть навіть безробітні, студенти та пенсіонери – Ваша Готівочка схвалює 9 з 10 заявок.

На сьогодні мережа МФО Ваша Готівочка представлена ​​широким переліком відділень, розташованих практично у всіх містах України. Потенційному позичальникові не потрібно збирати довідки і підтверджувати дохід – отримати гроші до зарплати можна вже через кілька хвилин після подачі заявки про схвалення – в цьому і полягає головна перевага МФО перед стандартними банківськими кредитами.

Перед тим, як подати онлайн-заявку на мікрокредит, необхідно ознайомитися з умовами видачі. МФО Ваша Готівочка пропонує одні з найвигідніших кредитів на території України – позичальники можуть претендувати на ставку від 0,01% в день.

Відсоткова ставка від 0,01 %
Мінімальна сума кредиту 200 грн
Максимальна сума позики 9000 грн
Термін кредитування 1 – 16 днів

Плюси і мінуси кредитування в МФО Ваша Готівочка

У більшій частині випадків звернення в мікрофінансову організацію є більш вигідним, ніж в банк. Розглядаючи звернення в Ваша Готівочка, можна виділити наступні переваги:

 1. Нові клієнти можуть розраховувати практично на безвідсоткову позику. В такому випадку процентна ставка складе всього 0,01%. Пропозиція дійсна тільки для тих клієнтів, які погасили першу заборгованість точно в строк – в такому випадку МФО Ваша Готівочка проведе перерахунок і поверне надміру сплачені суми відсотків.
 2. Отримати гроші можна як на карту, так і в одному з офісів. У той час, як багато українських МФО пропонують отримати гроші виключно онлайн, Ваша Готівочка пропонує взяти мікрокредит в одному з офісів – це актуально для пенсіонерів і тих, хто практично не користується інтернетом.
 3. Високий відсоток схвалення заявок навіть у безробітних громадян – не має значення наявність офіційного місця роботи, розмір заробітної плати та інші чинники в порівнянні зі звичайним зверненням в банк.
 4. Не потрібно підтверджувати платоспроможність і постійний дохід – на отримання мікрокредиту може розраховувати навіть самотньо проживаючий студент, що досягнув повноліття.
 5. Можливість подачі заявки в режимі онлайн – потенційні позичальники можуть заповнити анкету на офіційному сайті Ваша Готівочка. Рішення по заявці буде прийнято протягом декількох хвилин, після чого можна дистанційно підписати договір і отримати кошти на обрану карту.
 6. Отримати позику на карту через інтернет можна 24 години на добу – система обробляє заявки в цілодобовому режимі.
 7. Прозорі умови договору. Звертаючись в МФО Ваша Готівочка, ви не зіткнетеся з прихованими відсотками і комісіями. У своїй роботі компанія керується чинним українським законодавством.
 8. Можливість пролонгації заборгованості. Якщо ви не встигаєте внести платіж по мікрокредиту вчасно, мікрофінансових компанія надає можливість пролонгувати позику. Таким чином, позичальникові потрібно сплатити лише нараховані відсотки, а платежі за сумою основного боргу будуть перенесені на більш пізній термін. Пролонгація дозволяє уникнути погіршення кредитної історії.
 9. Можливість дострокового погашення заборгованості з перерахунком відсотків. Вносьте платежі до кінця терміну, а Ваша Готівочка поверне вам надміру сплачені відсотки.
 10. Наявність особистого кабінету. Кожен позичальник може відстежувати власні платежі, а також погашати заборгованість, подавати заявки на нові позики через особистий кабінет на сайті МФО, що робить процес взаємодії зручнішим.

Незважаючи на велику кількість переваг, недоліки все ж є:

 1. Максимальний розмір кредиту становить 9 000 грн. Якщо ви претендуєте на великі суми, доведеться розглянути інші компанії та банки.
 2. Невеликий термін кредитування – до 16 днів (включно).
 3. Більш висока процентна ставка в порівнянні в банківським кредитом, однак, вона повністю виправдовує доступність і терміновість мікрофінансування.

Вимоги до позичальників

Мікрофінансова організація Ваша Готівочка пред'являє наступні вимоги до потенційних позичальників:

 • наявність діючого українського громадянства;
 • мінімальний вік клієнта для отримання мікропозики – 18 років;
 • наявність ІПН, для пенсіонерів – пенсійного посвідчення.

Зверніть увагу: компанія не пред'являє вимог до трудового стажу, доходу та інших факторів, які так важливі для банків. Це означає, що отримати потрібну суму тут досить просто.

Як взяти кредит в Ваша Готівочка

Взяти кредит онлайн в мікрофінансовій компанії Ваша Готівочка досить просто. Розглядаючи весь процес в цілому, можна виділити кілька етапів:1. Перейдіть на офіційний сайт МФО Ваша Готівочка і зверніться до зручного калькулятору в правій частині сторінки. Вкажіть необхідну суму і термін кредиту – система автоматично виведе дані про розмір позики, суми процентів та суму до погашення. Якщо зазначені умови влаштовують, перейдіть до заповнення заявки, звернувшись до кнопки «Отримати позику».

2. Розпочніть створення профілю в системі (реєстрацію). Вкажіть дані про себе – ПІБ, дату народження, номер мобільного і інші дані. Далі клієнту потрібно ввести мобільний телефон та адресу електронної пошти. Обов'язково перевірте достовірність зазначених даних і підтвердіть створення аккаунта, натиснувши на кнопку «Зареєструватися».

3. Підтвердіть створення аккаунта через мобільний телефон. Протягом декількох хвилин на вказаний номер мобільного надійде СМС-повідомлення з кодом. Отриманий код необхідно ввести у вікно на сайті, після чого звернутися до кнопки «Увійти» – аккаунт створений і підтверджений, можна переходити до подачі заявки.
4. У розділі особистого кабінету «Оформити позику» вкажіть суму і термін кредиту, а також виберіть спосіб отримання коштів: онлайн або в одному з офісів.
5. Пройдіть процедуру верифікації банківської карти. Дана операція є обов'язковою. Позичальнику необхідно ввести дані про власну іменну карту будь-якого банку, після чого звернутися до кнопки «Продовжити». Система спише і поверне незначну суму. Для підтвердження списання на мобільний телефон позичальника надійде СМС-повідомлення з кодом для підтвердження списання. Отриманий код необхідно ввести в спеціальне вікно – верифікація успішно завершена.
6. Зверніться до кнопки «Оформити позику» – на новій сторінці відкриється анкета позичальника. Приступіть до заповнення – в цілому процес займе не більше 10 хвилин. Слідкуйте за правильністю вводу данних, щоб уникнути відмови при розгляді. Зверніть увагу: деякі поля є необов'язковими для заповнення, проте, надання таких даних збільшує ймовірність схвалення заявки. Завершивши заповнення анкети, натисніть на кнопку «Відправити заявку».
7. Дочекайтеся рішення системи – зазвичай воно з'являється на екрані через кілька хвилин, а також дублюється в СМС-повідомленні на вказаний номер телефону.
8. Після схвалення отримаєте кошти через розділ «Мої позики», натиснувши кнопку «Отримати позику». Ознайомтеся з договором, підтвердіть згоду, звернувшись до кнопки «Підтвердити суму». Дочекайтеся СМС-повідомлення з перевірочним кодом і введіть його в спеціальному вікні – гроші будуть зараховані на карту миттєво.

Як повернути кредит в мікрофінансову організацію

Мікрофінансова компанія Ваша Готівочка піклується про своїх клієнтів, тому пропонує різноманіття способів повернення позики. Ліквідувати заборгованість можна декількома шляхами:

1. В одному з відділень компанії (офіси розташовані в більшій частині міст України). при собі клієнту необхідно мати паспорт, а також діючий договір. Зверніть увагу: такий спосіб погашення доступний лише для клієнтів, які оформляли позику безпосередньо у відділенні;

2. Через власний особистий кабінет на сайті Ваша Готівочка – сума платежу буде списана з банківської картки клієнта.

3. У будь-якому з відділень українських банків – при собі необхідно мати реквізити компанії, а також паспорт. Комісія за переказ встановлюється кожною банківською установою індивідуально. Зверніть увагу: обов'язково зберігайте чек про виконання переказу.

Якщо у вас залишилися питання про способи повернення боргу, зверніться на гарячу лінію МФО.

Що робити, якщо Ваша Готівочка відмовила вам у кредиті?

Відмова в мікрофінансовій компанії Ваша Готівочка може послідувати з кількох причин:

 1. Потенційний позичальник вказав невірні або некоректні дані. Вся інформація з анкети позичальника ретельно аналізується – навіть найменша невідповідність даних може привести до відмови. Обов'язково перевірте всі дані, якщо виявлені помилки – подайте онлайн-анкету на розгляд повторно.
 2. Занадто погана кредитна історія (КІ). Незважаючи на те, що багато МФО не приділяють особливої ​​уваги кільком простроченням по минулими позиками при аналізі кредитної історії позичальника, потенційно незадовільна КІ може стати причиною відмови. В такому випадку вихід один – погасити частину вже діючих зобов'язань або звернутися в іншу компанію. Як правило, всі українські МФО працюють з однією базою кредитних історій, тому шанси на схвалення іншою компанією не такі великі.
 3. Помилки з картою – невірно вказаний термін дії, ім'я власника і інші дані. Ще одна поширена причина – закінчення терміну дії банківської карти.
 4. У клієнта вже є непогашена заборгованість в мікрофінансовій компанії. Якщо ви впевнені в тому, що сума боргу повністю внесена, зв'яжіться з бюро кредитних історій, надавши підтверджуючі документи, після чого подайте заявку повторно.

Відгуки позичальників

Кредитна компанія Ваша Готівочка користується довірою серед жителів України. Велика частина позичальників звертається повторно, відзначаючи невеликі розміри переплат і вигідні умови. Оцінили МФО і нові клієнти – сьогодні Ваша Готівочка пропонує взяти позику на карту практично безкоштовно. Якщо клієнт справно виконує свої зобов'язання і вносить платежі вчасно, компанія схвалить заявку і в наступні рази. На сайті ви зможете ознайомитися з реальними відгуками клієнтів, а також поділитися своїм досвідом взаємодії з мікрофінансової організацією.

Finance.uaКредитиКредит Ваша Готівочка