0 800 307 555
Гроші Всім
Перевірено Finance.ua 15.09.2023

Кредит у Гроші Всім

Онлайн оформлення недоступне

Інші кредити

stars
4,3

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
3,9

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-365 дн.

stars
3,6

від 0,01%

в день

до 15 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію Гроші Всім

Гроші Всім – МФО по кредитуванню населення України. Цей бренд належить компанії ТОВ «Фінансова Компанія «Верона». Наразі компанія виключена з Державного реєстру фіна...
Телефон0 800 216 777
Електронна поштаinfo@groshivsim.com
Юридична адреса04073, м.Київ, пр. Степана Бандери, 8, корпус 6
Графік роботиНе працює
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №964 від 05.12.2017

Як отримати кредит Гроші Всім

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Гроші Всім

Гроші всім - фінансова підтримка всіх жителів України

 1. Переваги кредитування в Groshivsim
 2. Недоліки кредитування в Гроші всім
 3. Як взяти кредит в Гроші всім
 4. Хто може взяти позику
 5. Необхідні документи
 6. Види цільових кредитів
 7. Покрокове оформлення позики в Гроші Всім
 8. Як повернути кредит в «Гроші всім»
 9. Що робити якщо Гроші Всім відмовив вам у кредиті?
 10. Наслідки прострочення в «Гроші всім»
 11. Відгуки про Гроші Всім

Користуватися мікрокредитом з кожним роком стає все простіше: система автоматично перевіряє користувача і перераховує потрібну суму на карту. Гроші всім – зручна ліцензована компанія для отримання швидкої позики на карту.

Переваги кредитування в Groshivsim

Недоліки кредитування в Гроші всім

 • неможливо взяти одночасно дві онлайн позики на карту;
 • ймовірність відмови в онлайн кредиті при внесенні невірних даних клієнта.

Як взяти кредит в Гроші всім

Для того, щоб отримати мікропозику, потрібно створити особистий кабінет. Він дозволить користуватися перевагами постійного клієнта, а також відстежувати спеціальні пропозиції та акції. Головна перевага реєстрації в тому, що після першої оформленої позики, виключається ризик відмови через невірних даних і помилок в заявці: інформація зберігається в системі, що дає можливість скоротити процес отримання мікрокредиту до 5 хвилин.

Хто може взяти позику

Вимоги компанії до своїх клієнтів лояльні: навіть з поганою кредитною історією в іншому банку, можна легко отримати схвалення в Гроші всім. Для цього потрібно бути старше 18, але молодше 65 на момент оформлення заявки. У позичальника обов'язково має бути громадянство України і діюча реєстрація.

Для оформлення не обов'язково перебувати в своєму місті чи навіть країні: онлайн кредит оформляється через інтернет в день звернення без необхідності особистої присутності.

Необхідні документи

Для оформлення не знадобиться довідка про доходи та інші документи: більшість даних вказуються клієнтом самостійно, без документального підтвердження. При оформленні онлайн-заявки потрібно підтвердити зазначену інформацію за допомогою завантаження відсканованих двох документів.

Види цільових кредитів

Заповнюючи заявку на мікрокредити, потрібно вибрати, на що планується витратити гроші. Підтвердження цільового використання коштів не потрібно, але краще надавати правдиву інформацію, щоб кредит видали без відмови. Є кілька варіантів:

 • будь-який вид ремонту: квартири, автомобіля, дачі;
 • лікування та оздоровлення, включаючи консультації, операції, витрати на ліки;
 • транспортні витрати і витрати на продукти харчування;
 • святкування дня народження чи весілля;
 • оплата комунальних та інших послуг;
 • перекредитування – необхідність термінового погашення боргу в банку або іншої мікрофінансової організації;
 • займ для бізнесу;
 • навчання;
 • відпочинок, подорожі.

В анкеті передбачено розподіл різних типів покупок: оплата інтернет-замовлення, побутової техніки, одягу, подарунка для близької людини.

Покрокове оформлення позики в Гроші Всім

Для входу в особистий кабінет потрібно внести номер телефону для реєстрації або увійти в систему через BankID для авторизації. Важливим етапом в отриманні мікропозики на карту є заповнення особистих даних клієнтом: це займає найдовше часу і вимагає уважності. Інформація в анкету вноситься тільки один раз, після чого її можна використовувати для швидких заявок, для цього потрібно заповнити кілька розділів:

1. «Особисті дані». Тут можна змінити контактний номер телефону, також необхідно вказати емейл, ІПН, ПІБ, завантажити скани ІПН та паспорта в систему. Для копіювання відсканованих файлів досить просто затиснути лівою кнопкою миші виділені документи і перетягнути їх на сторінку, в вікно файлів для завантаження. Важливо не переплутати віконця для сканів паспорта та ІПН, так як вони перевіряються системою автоматично. Обов'язково збережіть зміни, натиснувши зелену кнопку внизу сторінки «Зберегти».

2. «Адреса». Необхідно заповнити дані за пропискою (не місце проживання), вказавши дату, адресу, підстави проживання. Якщо місце реального проживання відрізняється від даних реєстрації, то необхідно повідомити про це.

3. «Робота». Цей розділ заповнюється на підставі інформації, якою володіє клієнт: не потрібно робити додаткові запити і заявки роботодавцю, кредит можна отримати і неофіційно працевлаштованим.

4. «Сім'я». При наявності офіційного шлюбу або дітей потрібно повідомити про це, але немає необхідності прикладати свідоцтва про народження та реєстрації.

Після заповнення знадобиться внести дані банківської картки, на яку будуть перераховані кошти. Для перевірки правильності зазначеного рахунку система запросить пробний переказ коштів з картки. Необхідно вказати незначну суму, яка буде короткочасно заблокована, підтвердивши операцію за допомогою смс. Ця процедура підтвердження карти стандартна для всіх компаній і банків.

При виникненні питань на будь-якому етапі реєстрації або оформлення грошей в борг можна звернутися до фахівців на гарячу лінію.

Як повернути кредит в «Гроші всім»

Коли терміново потрібні гроші до зарплати, не всі замислюються про способи погашення, але в компанії передбачені всі зручні варіанти розрахунку:

1. Особистий кабінет дає можливість для цілодобового погашення. Клієнт отримує зарплату, допомогу або інший дохід і відразу може внести платіж. Опція доступна в категорії «Мої позики / кредити». Перевага даного виду оплати в тому, що інформація про успішне внесення грошей оновлюється відразу, тоді як при оплаті через банк зарахування може зайняти кілька днів. Це може привести до прострочення при оплаті в останні дні зазначеного терміну.

2. Через банк. Досить вказати реквізити отримувача та номер свого договору.

3. Погашення через термінал, також знадобляться реквізити і сума платежу.

При погашенні через банк або термінал може стягуватися комісія: її розмір не залежить від «Гроші всім», тільки від банку, який здійснює переклад.

Що робити якщо Гроші Всім відмовив вам у кредиті?

Оформляючи позику в «Гроші всім», не потрібно турбуватися про заставу та поручителів, до того ж клієнти отримують схвалення в 90% випадків. Але іноді без видимих ​​підстав система відмовляється видати кредит на карту. Причин може бути декілька.

 • невірне заповнення анкети призводить до помилки перевірці нового користувача, а після виправлення потрібен час на оновлення даних, тому важливо відразу уважно заповнювати всі поля;
 • заявка на переклад на карту, банк якої не підтримує надання послуги (наприклад, не підійде валютна картка);
 • спроба взяти повторний кредит, не погасивши поточний: в компанії не передбачена можливість взяття двох позик одночасно, але клієнт може подати заявку на кредит відразу, як погасить поточний борг.

Якщо вся інформація внесена вірно, а діючих позик немає, то краще звернутися за консультацією до фахівця. Зазвичай консультанти самі зв'язуються з користувачем, якщо виявили помилку в заявці або не прикріплені копії документів, тоді в особистому кабінеті буде відображатися статус «Відкладено».

Наслідки прострочення в «Гроші всім»

«Гроші Всім» дає безліч можливостей своїм клієнтам знизити переплату по кредиту або продовжити термін погашення, тому заборгованість може утворитися тільки у користувача, який навмисне не бажає виплачувати кредит або не знає про пролонгацію. Несплата негативно позначиться на боржника, ще більше ускладнивши його фінансове становище:

 1. Погіршення кредитної історії. Вся інформація про заборгованості і прострочення зберігається в єдиній базі. При наявності 1-2 таких прострочень МФО може піти назустріч і надати позику, але великі банки не стануть ризикувати. Якщо неоплачених позик кілька, а клієнт не користується можливістю пролонгації, то він ризикує потрапити в чорний список всіх організацій.
 2. Штраф передбачений одноразовий, а пені нараховуються за кожен день прострочення, якщо клієнт не повідомив про свої фінансові труднощі і ухиляється від сплати боргу.
 3. Судовий розгляд: борг клієнта оформлений відповідним договором, який має юридичну силу. Компанія може залучити несумлінного позичальника і стягнути з нього борг примусово за допомогою приставів.

Відгуки про Гроші Всім

На Finance.ua ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів про Гроші Всім, які вже користувалися послугами компанії, а також поділитися своєю думкою і досвідом співпраці.

Finance.uaКредитиКредит Гроші Всім