0 800 307 555

Кредит у СС Лоун

Свідоцтво ФК №737 від 14.04.2016

Умови отримання кредита СС Лоун

Сума

від 400 до 15 000 грн (перший займ - до 4 000 грн)

Строк кредитування

від 5 до 29 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 15 сек.

Необхідні документи

ІПН, паспорт

Форма видачі

на карту

Штрафи

Ставка збільшується до 3% в день *

Комісії

щоденна: від 0,01 до 1,33%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 20 до 70 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Переваги кредита СС Лоун

Цілодобово
Швидке рішення по кредиту
Прозорі умови отримання кредиту
Мінімальний пакет документів
Не потрібна застава і поручитель
0% - на перший кредит.

Як отримати кредит СС Лоун

Відішліть замовлення
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
У відділенні чи на картку

Як погасити кредит СС Лоун

На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит СС Лоун

Уляна
05.09.2019
я взагалі кредити брати не люблю, особливо займи, але так склалося , що терміново треба були гроші . дуже вдячна консультантові, вона ввічливо все розказала про просрочки і пролонгацію. хоча і дали мені меншу сумму, ніж ту, на яку я розраховувала, мені вистачило якраз до зартплати. тому може воно і на краще
Валентина Б.
14.12.2018
Выбирая кредит, мене понравилось,что первый кредит можно взять на 30 дней бесплатно, т. к например у Credit 365 сразу ставка идет 1,4% в день и срок первого кредита 7 дней, да потом ниже ставка. Но мне реально нужны били деньги на 25 дней и меня этот кредит спас.
Таня К.
14.12.2018
Нужны были срочно 3000 грн, в спорт зале была классная акция на годовой абонемент, зараплата у меня только через 10 дней, Решила взять кредит, получилось все быстро, на сайте мне было сложно разобраться чуток со всепми моментами, перезвонила в колл-центр и мне до рассказали. Уже погасила и очень рада,что успела купить абонемент себе на год :)

CCLoan – доступні позики на карту в Україні, умови та переваги мікрокредитів Ccloan, вхід в особистий кабінет Сслоан

 1. Умови отримання кредиту в МФО CCLoan
 2. Плюси та мінуси отримання позики в організації
 3. Хто може взяти кредит в мікрофінансової організації ССлоан?
 4. Як взяти кредит в онлайн-режимі в МФО CCLoan?
 5. Як повернути кредит ССлоан без затримок і комісії?
 6. Які програми лояльності CCLoan пропонує клієнтам?
 7. На яких умовах можна продовжити термін виплати позики?
 8. Які санкції очікують неплатника мікрокредиту?
 9. Що робити, якщо СС лоун відмовив у видачі кредиту?
 10. Контакти CCLoan
 11. Які відгуки про CCLoan залишають отримувачі кредитів?

У мікрофінансової організації CCLoan можна сміливо брати кредити – компанія успішно пройшла перевірку часом і працює на ринку більше 3 років. Спеціалізація сервісу – онлайн-позика на карту в Україні для всіх жителів, що мають громадянство. Знайти МФО в пошуку нескладно: наберіть в рядку «ССлоан», «СС Лоун», «Слоан» або «Сісілон» для завантаження офіційної сторінки сайту.Організація пропонує прозору систему оформлення позик на карту. Сервіс працює цілодобово, тому скористатися послугами компанії можна в зручному режимі – у вечірній або нічний час, коли всі офіси закриті, а також днем, коли з'явився час на особисті справи. Отримати гроші в борг можна всього за кілька хвилин.

Умови отримання кредиту в МФО CCLoan

Вид кредитування

мікрокредит на банківську карту
Сума першої позики400-4000 грн
Сума з наступного звертання400-10000 грн
Відсоткова ставка новичкам0,01% на добу
Відсотки постійним клієнтам1,33% на добу
Вікові обмеження20-65 років
Документи для оформленняпаспорт, ІПН, карта банку

Плюси та мінуси отримання позики в організації

Процедура оформлення мікропозик в CCLoan дуже проста. Новому позичальникові досить пройти процедуру реєстрації на сайті компанії, відправити запит, відповідь за яким надійде дуже швидко. У хвилини отримання кредиту на карту клієнт зможе самостійно вивчити переваги співпраці:

 1. Безперебійна робота сайту 24 години на добу.
 2. Термін розгляду запиту – менше 10 хвилин.
 3. Швидка реєстрація при відвідуванні сайту.
 4. Надійний захист особистих даних одержувача.
 5. Віддалене отримання коштів на картку банку.
 6. Можливість брати участь в акціях, отримувати знижки.
 7. Відсутність застави, скасування поручительства.
 8. Необмежена кількість пролонгацій за позикою.
 9. Різні варіанти погашення заборгованості.

Нагадаємо, що прийом заявок на мікрокредити хоч і ведеться в нічний час, але їх схвалення можливо тільки в робочі години офісу організації. Всі позики видаються без довідки про доходи, поручительства третіх осіб, заставних зобов'язань. Якщо клієнт отримує позику вперше, максимальна сума позики складе 4000 грн, повторний кредит істотно більше – на карту перерахують до 10000 грн.

Хто може взяти кредит в мікрофінансової організації ССлоан?

Звернутися за фінансовою підтримкою може кожен онлайн-користувач, якщо він відповідає вимогам кредитора:

 • Гроші видають лише громадянам України
 • Одержувач досяг 20-річного віку або старше.
 • Відкрито індивідуальний рахунок в українському банку.
 • Оформлена дебетова або кредитна іменна карта.
 • Вказану в анкеті телефон активний і доступний.
 • Користувач заповнив анкету при реєстрації.

Кожен одержувач онлайн-позики повинен зареєструватися в системі та вказати особисті дані. Якщо громадянин не залишив інформацію про себе або заповнив анкету частково, отримати фінансову підтримку неможливо.

Як взяти кредит в онлайн-режимі в МФО CCLoan?

Щоб скористатися послугами мікрокредитної організації, необхідно створити особистий кабінет, авторизуватися в ньому і подати заявку на видачу позички. Отримати фінансову допомогу може будь-який громадянин України, який відповідає критеріям компанії. Скористатися шансом зможуть клієнти з поганою кредитною історією, якщо оформлять запит на невелику суму.Під час реєстрації на сайті не забудьте прочитати умови договору і пам'ятку «Правила надання кредиту». Також у одержувача запросять згоду на комп'ютерну обробку особистих даних.

На наступному етапі потрібно заповнити заявку на онлайн-кредит і придумати пароль. Код необхідний для входу в особистий кабінет, тому цифри повинні бути значущими і легко запомінаєми.

Далі виконайте прив'язку номера телефону до аккаунту в системі. Наберіть номер в окреме поле в лівій верхній частині екрану і натисніть кнопку «Відправити sms код». На телефон надійдуть цифри підтвердження, які необхідно ввести в наступне вікно. Аналогічно виконується прив'язка електронної адреси, який стане логіном для авторизації в системі.

На другій вкладці необхідно вказати паспортні дані. На третій і четвертій – контакти родичів і додаткову інформацію.Наступний крок – зробити фотографію. Сервіс запитує фото позичальника з паспортом, розгорнутому на головній сторінці. МФО пропонує зробити знімок за допомогою web-камери на ноутбуці, але можна і відправити фотографію, виконану сучасним телефоном чи фотоапаратом.

Обов'язковою умовою для оформлення є прив'язка банківської карти до призначеного для користувача аккаунту. Щоб процедура пройшла успішно, баланс картки повинен бути позитивним. Система тимчасово заблокує невелику суму з рахунку і зніме обмеження після проходження верифікації.

Якщо заявка відправлена ​​успішно, протягом декількох хвилин на телефон або електронну поштову скриньку надійде повідомлення про результати розгляду заявки. Рішення МФО можна дізнатися з тексту повідомлення або подивитися статус запиту в особистому кабінеті користувача.

Якщо протягом 10 хвилин sms не надходить, прояснити ситуацію допоможе гаряча лінія CCLoan. Наберіть + 38-044-222-77-33 та попросіть оператора уточнити статус заявки.

Як повернути кредит ССлоан без затримок і комісії?

Своєчасно погасити заборгованість так само просто, як і взяти онлайн-кредит на картку. Для отримання інформації необхідно відкрити вкладку «Як погасити кредит» на сайті МФО і визначити зручний спосіб закриття позики. Операцію можна провести декількома способами:

 • безпосередньо з банківської карти через акаунт особистого кабінету;
 • за допомогою мобільної версії або інтернет-сервісу банку-емітента;
 • в будь-якому пристрої самообслуговуванні, терміналі, банкоматі;
 • при візиті до відділення кожного українського банку.

Найпростіший і безкоштовний спосіб відразу повернути в МФО всю суму – це закрити борг через особистий кабінет. Провести оплату можна тільки з карток Visa і Master Card. Інші формати сервіс не підтримує. Коли гроші необхідно повернути терміново, використовуйте цей варіант оплати.

Без проблем пройде оплата і через термінали самообслуговування сервісів «Система», «IBOX» та «OTIME». За операцію доведеться заплатити комісію, та й зараховуються кошти на рахунок до 2 годин.

Банківський переказ виконують в касах будь-якого українського банку із зазначенням платіжних реквізитів мікрофінансової організації. Операція пройде через мобільний додаток, до якого прив'язана картка, а також через онлайн-сервіс фінансової установи. Заповнюючи платіжку, перевірте реквізити отримувача та номер договору на видачу позики.

Які програми лояльності CCLoan пропонує клієнтам?

Мікрофінансова компанія активно залучає нових позичальників, пропонуючи взяти позику під 0%. Це відмінний шанс для тих, кому потрібні гроші і хто все ще сумнівається в зручності оформлення мікрокредитів. Сервіс CCLoan піклується про своїх клієнтів, тому готовий видати мікропозик на карту практично безоплатно. Ставка для нових клієнтів складає всього 0,01% на добу.

На яких умовах можна продовжити термін виплати позики?

Для клієнтів, у яких виникли складнощі із закриттям заборгованості, доступна пролонгація кредиту. Подовжити період виплати боргу можна в будь-який день до закінчення дії договору позики. Однак при простроченнях понад 30 днів або сумарних затримках в 60 днів по попереднім мікрокредитам послуга пролонгації недоступна.

Для продовження кредиту виберіть найбільш зручний спосіб.

Якщо з виплатою позики виникли складності, а зарплата ще не скоро, користуйтеся опцією продовження заздалегідь. Пролонгація кредиту в останню добу дії договору можлива на термін до 29 днів. При активації послуги до закінчення договірних зобов'язань, термін продовження повинен відповідати або бути меншою за кількість днів, протягом яких позичальник користувався мікрокредитом.

Послуга продовження терміну виплат платна. Її вартість відповідає сумі відсотків за минулий період кредитування. Підрахунок ведеться за базовою ставкою – за добу МФО СС Лоан стягує 1,33%. Точний розрахунок платежу на дату активації послуги можна дізнатися на вкладці продовження в особистому кабінеті.

Важливо! При розрахунках через банківську касу або оплаті заборгованості банківським переказом продовжити термін виплати боргу не можна! Гроші, що надійшли на рахунок позичальника таким способом, спишуться в рахунок основного боргу і відсотків по ньому.

Після підключення опції продовжують діяти стандартні умови кредитного договору. Новий клієнт може продовжити позику на загальних підставах. У цьому випадку йому доведеться заплатити не 0,01%, а всі 1,33% за кожен день користування мікрокредитом.

У чому переваги опції пролонгації позики? Функція дозволяє офіційно повідомити кредитора про тимчасові складнощі з грошима. Термін дії опції – не більше 29 днів. Після підключення послуги МФО не стане нараховувати пені, а заборгованість по внесках ніяк не відіб'ється на фінансовій історії. Додатковий плюс – опцію можна підключати необмежену кількість разів.

Які санкції очікують неплатника мікрокредиту?

Заборгованість за позикою важливо виплачувати вчасно. В іншому випадку МФО нарахує жорсткі штрафи – за кожен день прострочення неплатнику виставлять 3% від суми позики. При умисному ухиленні від фінансових зобов'язань інформація про несплату буде передана в спеціальні бази – так звані «кредитні бюро».

Відмова виплачувати борг стане чорною плямою на репутації громадянина і закриє йому доступ на отримання позики в будь-якому банку або МФО. Ну а гроші все одно доведеться повернути, так як кредитор негайно подасть в суд або продасть борг колекторам.

Тому якщо ви помітили, що не встигаєте закрити позику вчасно, користуйтеся послугою пролонгації. Для збереження хорошої кредитної історії важливо підключити опцію до кінця дії договору, не допускаючи прострочення.

Що робити, якщо СС лоун відмовив у видачі кредиту?

Не турбуйтеся, якщо отримали відмову від сервісу СС Лоун. Спокійно, без емоцій проаналізуйте можливу причину, по якій заявку відхилили. Приводом отримати негативний результат могли стати:

 • прострочення за попередніми позиками або банківськими кредитами;
 • невідповідність віковим цензом – вам менше 20 або більше 65 років;
 • була допущена помилка при вказівці особистої інформації або паспортних даних;
 • інші причини, описані в правилах кредитування.

Якщо всі перераховані пункти вашого випадку не стосуються, почекайте 2-3 дня і відправте заявку повторно. Постарайтеся заповнити анкету максимально детально, так як своєю відвертістю ви підвищуєте шанси позитивного рішення.

Контакти CCLoan

Офиційний сайтhttps://www.ccloan.ua/ua
Вхід в особистий кабінетhttps://www.ccloan.ua/ua/login
Гаряча лінія (телефон)

+38 044 222-77-33

+38 097 583 11 77 Київстар

+38 095 583 11 77 Vodafone

+38 093 583 11 77 Lifecell

E-mailhelp@ccloan.com.ua
Адреса

Україна 01004, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6

Які відгуки про CCLoan залишають отримувачі кредитів?

У МФО СС Лоун щодня звертаються сотні користувачів, які хочуть отримати позику на вигідних умовах. Навіть при стандартних умовах 1,33% – цілком прийнятна переплата, якщо оформляти кредит на кілька днів. На сайтах в інтернеті багато позитивних відгуків про компанію, яка лояльно ставиться до своїх клієнтів.

Гроші у вас у 04:33:41
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та/або Кредитору (майбутньому, потенційному Кредитору), та/або Посереднику свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України.

Як ви оціните наш сервіс?
Ваш отзыв отправлен!
Он будет опубликован после проверки модератором
Відгук не відправлено
Проблеми з серверами Finance.ua. Спробуй пізніше.
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та/або Кредитору (майбутньому, потенційному Кредитору), та/або Посереднику свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України.