0 800 307 555
CCloan
Перевірено Finance.ua 08.12.2023

Кредит у CCloan

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,2

від 2%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 1-300 дн.

stars
3,2

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 5-120 дн.

Про компанію CCloan

Кредитний сервіс CCloan належить компанії ТОВ «СС Лоун» (код ЄДРПОУ 40071779), яка у червні 2023 р. була виключена з Державного реєстру фінансових установ за власною...
Телефон0 800 750 027
Електронна поштаhelp@ccloan.com.ua
Юридична адреса03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 8
Графік роботиНе працює
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №В0000108 від 23.12.2020

Як отримати кредит CCloan

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про CCloan

Дмитро 

27 жовтня 2023 р.

Команія втратила ліцензію , і закрила сайт . Як оплатити кредит

Олександр 

9 жовтня 2023 р.

Не можу зайти на сайт.Оплатити кредит!

Анна 

27 серпня 2022 р.

Якщо протермінуєте на кілька днів кредит - вам зроблять колаж що ви надаєте самі розумієте які послуги щоб зібрати суму для погашення і розішлють вашим друзям в соц.мережах. Компанія не має етичних бар‘єрів

CCLoan – доступні позики на карту в Україні, умови та переваги мікрокредитів Ccloan, вхід в особистий кабінет Сслоан

 1. Умови отримання кредиту в МФО CCLoan
 2. Плюси та мінуси отримання позики в організації
 3. Хто може взяти кредит в мікрофінансової організації ССлоан?
 4. Як взяти кредит в онлайн-режимі в МФО CCLoan?
 5. Як повернути кредит ССлоан без затримок і комісії?
 6. На яких умовах можна продовжити термін виплати позики?
 7. Які санкції очікують неплатника мікрокредиту?
 8. Що робити, якщо СС лоун відмовив у видачі кредиту?
 9. Які відгуки про CCLoan залишають отримувачі кредитів?

У мікрофінансової організації CCLoan можна сміливо брати кредити – компанія успішно пройшла перевірку часом і працює на ринку декілька років. Спеціалізація сервісу – онлайн-позика на карту в Україні для всіх жителів, що мають громадянство. Знайти МФО в пошуку нескладно: наберіть в рядку «ССлоан», «СС Лоун», «Слоан» або «Сісілон» для завантаження офіційної сторінки сайту.Організація пропонує прозору систему оформлення позик на карту. Сервіс працює цілодобово, тому скористатися послугами компанії можна в зручному режимі – у вечірній або нічний час, коли всі офіси закриті, а також днем, коли з'явився час на особисті справи. Отримати гроші в борг можна всього за кілька хвилин.

Умови отримання кредиту в МФО CCLoan

Вид кредитування

мікрокредит на банківську карту
Вікові обмеження від 20 до 65 років
Документи для оформлення паспорт, ІПН, карта банку

Плюси та мінуси отримання позики в організації

Процедура оформлення мінікредитів в CCLoan дуже проста. Новому позичальникові досить пройти процедуру реєстрації на сайті компанії, відправити запит, відповідь за яким надійде дуже швидко. У хвилини отримання кредиту на карту клієнт зможе самостійно вивчити переваги співпраці:

 1. Термін розгляду запиту – менше 15 хвилин.
 2. Надійний захист особистих даних одержувача.

Нагадаємо, що прийом заявок на мікрокредити хоч і ведеться в нічний час, але їх схвалення можливо тільки в робочі години офісу організації. Всі позики видаються без довідки про доходи, поручительства третіх осіб, заставних зобов'язань. 

Хто може взяти кредит в мікрофінансової організації ССлоан?

Звернутися за фінансовою підтримкою може кожен онлайн-користувач, якщо він відповідає вимогам кредитора:

 • Гроші видають лише громадянам України
 • Одержувач досяг 20-річного віку або старше.
 • Відкрито індивідуальний рахунок в українському банку.
 • Оформлена дебетова або кредитна іменна карта.
 • Вказаний в анкеті телефон активний і доступний.
 • Користувач заповнив анкету при реєстрації.

Кожен одержувач онлайн-позики повинен зареєструватися в системі та вказати особисті дані. Якщо громадянин не залишив інформацію про себе або заповнив анкету частково, отримати фінансову підтримку неможливо.

Як взяти кредит в онлайн-режимі в МФО CCLoan?

Щоб скористатися послугами мікрокредитної організації, необхідно створити особистий кабінет, авторизуватися в ньому і подати заявку на видачу позички. Отримати фінансову допомогу може будь-який громадянин України, який відповідає критеріям компанії. Скористатися шансом зможуть клієнти з поганою кредитною історією, якщо оформлять запит на невелику суму.Під час реєстрації на сайті не забудьте прочитати умови договору і пам'ятку «Правила надання кредиту». Також у одержувача запросять згоду на комп'ютерну обробку особистих даних.

На наступному етапі потрібно заповнити заявку на онлайн-кредит і придумати пароль. Код необхідний для входу в особистий кабінет, тому він повинен бути достатньо складним і при цьому легко запам'ятовуватися.

Далі виконайте прив'язку номера телефону до аккаунту в системі. Наберіть номер в окреме поле в лівій верхній частині екрану і натисніть кнопку «Відправити sms код». На телефон надійдуть цифри підтвердження, які необхідно ввести в наступне вікно. Аналогічно виконується прив'язка електронної адреси, який стане логіном для авторизації в системі.

На другій вкладці необхідно вказати паспортні дані. На третій і четвертій – контакти родичів і додаткову інформацію.Наступний крок – зробити фотографію. Сервіс запитує фото позичальника з паспортом, розгорнутому на головній сторінці. МФО пропонує зробити знімок за допомогою web-камери на ноутбуці, але можна і відправити фотографію, виконану сучасним телефоном чи фотоапаратом.

Обов'язковою умовою для оформлення є прив'язка банківської карти до призначеного для користувача аккаунту. Щоб процедура пройшла успішно, баланс картки повинен бути позитивним. Система тимчасово заблокує невелику суму з рахунку і зніме обмеження після проходження верифікації.

Якщо заявка відправлена ​​успішно, протягом декількох хвилин на телефон або електронну поштову скриньку надійде повідомлення про результати розгляду заявки. Рішення МФО можна дізнатися з тексту повідомлення або подивитися статус запиту в особистому кабінеті користувача.

Якщо протягом 10 хвилин sms не надходить, прояснити ситуацію допоможе гаряча лінія CCLoan.

Як повернути кредит ССлоан без затримок і комісії?

Своєчасно погасити заборгованість так само просто, як і взяти онлайн-кредит на картку. Для отримання інформації необхідно відкрити вкладку «Як погасити кредит» на сайті МФО і визначити зручний спосіб закриття позики. Операцію можна провести декількома способами:

 • безпосередньо з банківської карти через акаунт особистого кабінету;
 • за допомогою мобільної версії або інтернет-сервісу банку-емітента;
 • в будь-якому пристрої самообслуговуванні, терміналі, банкоматі;
 • при візиті до відділення кожного українського банку.

Найпростіший і безкоштовний спосіб відразу повернути в МФО всю суму – це закрити борг через особистий кабінет. Провести оплату можна тільки з карток Visa і Master Card. Інші формати сервіс не підтримує. Коли гроші необхідно повернути терміново, використовуйте цей варіант оплати.

Без проблем пройде оплата і через термінали самообслуговування сервісів «Система», «IBOX» та «OTIME». За операцію доведеться заплатити комісію, та й зараховуються кошти на рахунок до 2 годин.

Банківський переказ виконують в касах будь-якого українського банку із зазначенням платіжних реквізитів мікрофінансової організації. Операція пройде через мобільний додаток, до якого прив'язана картка, а також через онлайн-сервіс фінансової установи. Заповнюючи платіжку, перевірте реквізити отримувача та номер договору на видачу позики.

На яких умовах можна продовжити термін виплати позики?

Для клієнтів, у яких виникли складнощі із закриттям заборгованості, доступна пролонгація кредиту. Подовжити період виплати боргу можна в будь-який день до закінчення дії договору позики. Однак при простроченнях понад 30 днів або сумарних затримках в 60 днів по попереднім мікрокредитам послуга пролонгації недоступна.

Для продовження кредиту виберіть найбільш зручний спосіб.

Якщо з виплатою позики виникли складності, а зарплата ще не скоро, користуйтеся опцією продовження заздалегідь. Пролонгація кредиту в останню добу дії договору можлива на термін до 29 днів. При активації послуги до закінчення договірних зобов'язань, термін продовження повинен відповідати або бути меншою за кількість днів, протягом яких позичальник користувався мікрокредитом.

Послуга продовження терміну виплат платна. Точний розрахунок платежу на дату активації послуги можна дізнатися на вкладці продовження в особистому кабінеті.

Важливо! При розрахунках через банківську касу або оплаті заборгованості банківським переказом продовжити термін виплати боргу не можна! Гроші, що надійшли на рахунок позичальника таким способом, спишуться в рахунок основного боргу і відсотків по ньому.

Після підключення опції продовжують діяти стандартні умови кредитного договору.

У чому переваги опції пролонгації позики? Функція дозволяє офіційно повідомити кредитора про тимчасові складнощі з грошима. Термін дії опції – не більше 29 днів. Після підключення послуги МФО не стане нараховувати пені, а заборгованість по внесках ніяк не відіб'ється на фінансовій історії. Додатковий плюс – опцію можна підключати необмежену кількість разів.

Які санкції очікують неплатника мікрокредиту?

Заборгованість за позикою важливо виплачувати вчасно. В іншому випадку МФО нарахує жорсткі штрафи – за кожен день прострочення неплатнику виставлять процент від суми позики. При умисному ухиленні від фінансових зобов'язань інформація про несплату буде передана в спеціальні бази – так звані «кредитні бюро».

Відмова виплачувати борг стане чорною плямою на репутації громадянина і закриє йому доступ на отримання позики в будь-якому банку або МФО. Ну а гроші все одно доведеться повернути, оскільки кредитор негайно подасть в суд або продасть борг колекторам.

Тому якщо ви помітили, що не встигаєте закрити позику вчасно, користуйтеся послугою пролонгації. Для збереження хорошої кредитної історії важливо підключити опцію до кінця дії договору, не допускаючи прострочення.

Що робити, якщо СС лоун відмовив у видачі кредиту?

Не турбуйтеся, якщо отримали відмову від сервісу СС Лоун. Спокійно, без емоцій проаналізуйте можливу причину, по якій заявку відхилили. Приводом отримати негативний результат могли стати:

 • прострочення за попередніми позиками або банківськими кредитами;
 • невідповідність вікового цензу – вам менше 20 або більше 65 років;
 • була допущена помилка при вказівці особистої інформації або паспортних даних;
 • інші причини, описані в правилах кредитування.

Якщо всі перераховані пункти вашого випадку не стосуються, почекайте 2-3 дні і відправте заявку повторно. Постарайтеся заповнити анкету максимально детально, оскільки своєю відвертістю ви підвищуєте шанси позитивного рішення.

Які відгуки про CCLoan залишають отримувачі кредитів?

У МФО СС Лоун щодня звертаються сотні користувачів, які хочуть отримати кредит без відмови на вигідних умовах. Навіть при стандартних умовах цілком прийнятна переплата, якщо оформляти кредит на кілька днів. На сайтах в інтернеті багато позитивних відгуків про компанію, яка лояльно ставиться до своїх клієнтів.

Finance.uaКредитиКредит Ccloan (Сслоан)