0 800 307 555
Microcredit
Перевірено Finance.ua 16.04.2024

Кредит у Microcredit

Оформлення на сторінці недоступне

Інші кредити

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-80 дн.

на 80 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

Про компанію Microcredit

ТОВ «Мікрокредит» - це українська фінансова компанія, яка надає фінансові послуги для населення країни. Під фінансовими послугами мається на увазі видача малих спожи...
Телефон0 800 306 050
Електронна поштаinfo@microcredit.ua
Юридична адреса04074, м. Київ, вул. Автозаводська, 24, оф. 412
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК № 76 від 17.03.2011

Як отримати кредит Microcredit

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Microcredit

Татьяна про кредит від Microcredit

9 листопада 2019 р.

Выдают кредиты на сроки больше чем другие МФОшки, это плюс. Во всем остальном ничем не отличается от других.

Microcredit: короткий опис мікрофінансової організації

Microcredit – мікрофінансова організація, яка надає порівняно великі позики (в порівнянні з іншими МФО) і з мінімальним пакетом документів.

Товариство з обмеженою відповідальністю Microcredit діє на території України відповідно до законодавства. ТОВ Microcredit надає фінансові кредити за рахунок власних коштів з 17 березня 2011 року. Є як онлайн, так і офлайн відділення.

Хто може отримати кредит в Microcredit

Microcredit пропонує свої послуги для різних категорій населення.

Серед них:

Також для позичальників допускається погана кредитна історія. Отримати кошти в компанії можна на будь-які потреби: це може бути кредит до зарплати, кредит на відпустку, кредит на ремонт або на дрібну побутову техніку.

Переваги компанії Microcredit

Як ми і говорили раніше, в компанії Microcredit відносно високий поріг виплат. У тому числі перший кредит можна взяти теж на досить велику суму.

Також слід зазначити, що в компанії вітається ануїтет, або виплата кредиту частинами. Це досить зручно: одна з найпоширеніших проблем, які виникають у клієнтів при співпраці з МФО –  це короткий термін, в який потрібно виплачувати кредит. Особливо болісно це відчувається, якщо сума, яку потрібно віддати, перевищує 40% місячного доходу. 

Умови кредиту в МФО Microcredit

В МФО Microcredit видають позики на різні потреби.

Середній термін розгляду заявки – 15 хвилин. Схвалення при цьому отримують 90% клієнтів.

Для оформлення кредиту потрібен лише номер паспорта та ІПН.

Як оформити заявку на кредит в Microcredit: покрокова інструкція

Якщо ви будете оформляти заявку через відділення мікрофінансової організації, процес оформлення заявки не важкий. Все, що вам буде потрібно, це взяти з собою паспорт та ІПН та слухати вказівки менеджера.

Оформлення заявки онлайн забере у вас близько 15 хвилин. Але перед тим, як заповнювати її, рекомендуємо розрахувати суму до повернення і дату погашення заборгованості за допомогою кредитного калькулятора.

Для початку вам потрібно буде оформити заявку на сайті. Це можна зробити натиснувши на кнопку «Отримати кредит». При першому зверненні ви можете це зробити на головній сторінці, скориставшись слайдерами. При наступних зверненнях всі дії ви можете здійснювати в особистому кабінеті.

При заповненні в електронну форму заявки потрібно буде ввести всі запитувані дані, вказавши актуальну інформацію про себе.

Також вам потрібно буде верифікувати свою картку. 

Щоб переконатися, що саме ви є валсником зазначеної в анкеті банківської картки, на ній буде заблокована випадкова сума до 1 грн. Далі на сайті МФО відкриється форма, в якій необхідно буде вказати точну суму з копійками (наприклад 0,43). Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу. Після цього ваші кошти будуть розблоковані в автоматичному режимі, менш ніж за дві хвилини.

Якщо рішення по заявці буде позитивним, вам потрібно буде погодитися з умовами договору. Ви можете зробити це в особистому кабінеті або перейти за посиланням, яке прийде на вказану пошту. Після цього гроші в автоматичному режимі будуть переведені на картку.

Як оплатити кредит в Microcredit

Ви можете погасити кредит в будь-який час, але не пізніше зазначеного терміну в кредитному договорі. Залишок по кредиту ви можете дізнатися в особистому кабінеті.

Виплата по кредиту відбувається двома способами: через термінал, банк або через особистий кабінет. Звертаємо вашу увагу на те, що через особистий кабінет кошти зараховуються швидше. Через термінал гроші можуть доходити протягом трьох банківських днів. 

Прострочення та наслідки

Якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно, ви можете скористатися пролонгацією договору, зробити це можна через особистий кабінет. В такому випадку термін дії кредиту буде продовжений без штрафів.

У разі невиплати боргу МФО залишає за собою право занести вас у чорний список Бюро кредитних історій. Окрім того, ваша кредитна історія погіршиться.

Відгуки

Розкажіть про свій досвід оформлення кредиту онлайн і кредиту готівкою на сайті Finance.ua.

Finance.uaКредитиКредит в Microcredit