0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Microcredit

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Microcredit

ТОВ "Мікрокредит" - це українська фінансова компанія, яка надає фінансові послуги для населення країни. Під фінансовими послугами мається на увазі видача малих споживчих кредитів з швидкою процедурою оформлення і з мінімальним пакетом документів.

Офіційний сайтhttps://online.microcredit.ua
Телефон0800306050
Электронна поштаinfo@microcredit.ua
Юридична адреса04074, м, Київ, вул. Автозаводська, буд. 24, корпус 2, офіс 412
Графік работиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
Ліцензія

Свідоцтво ІК № 76 від 17.03.2011

Відгуки про кредит Microcredit

Татьяна
09.11.2019
Выдают кредиты на сроки больше чем другие МФОшки, это плюс. Во всем остальном ничем не отличается от других.

Microcredit: короткий опис мікрофінансової організації

 1. Хто може отримати кредит в Microcredit
 2. Переваги компанії Microcredit
 3. Умови кредиту в МФО Microcredit
 4. Як оформити заявку на кредит в Microcredit: покрокова інструкція
 5. Як оплатити кредит в Microcredit
 6. Прострочення і її наслідки
 7. Акції в компанії
 8. Відгуки

Microcredit – мікрофінансова організація, яка надає порівняно великі позики (в порівнянні з іншими МФО) і з мінімальним пакетом документів.

Діє на території України відповідно до законодавства. Є як онлайн, так і офлайн відділення.

Ліцензії:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю «Мікрокредит»;
 • Код ЄДРПОУ 37422865;
 • Код території за КОАТУУ 8038000000;
 • Зареєстроване за адресою: 04074, м .. Київ, вул. Автозаводська, д. 24, корпус 2, офіс 412;
 • ТОВ «Мікрокредит» на підставі свідоцтва про реєстрацію фінансової установи серія ВК № 76 від 17 березня 2011 року надає фінансові кредити за рахунок власних коштів.

Хто може отримати кредит в Microcredit

Microcredit пропонує свої послуги для різних категорій населення.

Серед них:

Також для позичальників допускається погана кредитна історія. Отримати кошти в компанії можна на будь-які потреби: це може бути кредит до зарплати, кредит на відпустку, кредит на ремонт або на дрібну побутову техніку.

Переваги компанії Microcredit

Як ми і говорили раніше, в компанії Microcredit відносно високий поріг виплат: тут займ можна отримати до 25 000 гривень. Причому перший кредит можна взяти теж на досить велику суму – 8 000 гривень. Зазвичай мікрофінансові організації обмежуються 3-ма тисячами. 

Також слід зазначити, що в компанії вітається ануїтет, або виплата кредиту частинами. Це досить зручно: одна з найпоширеніших проблем, які виникають у клієнтів при співпраці з МФО –  це короткий термін, в який потрібно виплачувати кредит. Особливо болісно це відчувається, якщо сума, яку потрібно віддати, перевищує 40% місячного доходу.

Крім цього, у компанії є 30 відділень: якщо ви не можете або не хочете оформляти кредит онлайн, то ви завжди зможете забрати кредит готівкою в одному з офісів Microcredit.

Умови кредиту в МФО Microcredit

В МФО Microcredit видають позики від 500 до 25 000 грн на різні потреби. Для новачків діє обмеження по сумі в 8 000 грн. Процентна ставка варіюється від 1,25% до 1,57% в день, в залежності від обраного терміну кредиту, суми та інших умов.

Повертати позику можна до 1 року. Середній термін розгляду заявки – 8 хвилин. Схвалення при цьому отримують 90% клієнтів.

Для оформлення кредиту потрібен лише номер паспорта та ІПН.

Як оформити заявку на кредит в Microcredit: покрокова інструкція

Якщо ви будете оформляти заявку через відділення мікрофінансової організації, процес оформлення заявки не складе для вас праці. Все, що вам буде потрібно, це взяти з собою паспорт та ІПН і слухати вказівки менеджера.

Оформлення заявки онлайн забере у вас близько 10 хвилин. Але перед тим, як заповнювати її, рекомендуємо розрахувати суму до повернення і дату погашення заборгованості за допомогою кредитного калькулятора.

Для почав вам потрібно буде оформити заявку на сайті. Це можна зробити натиснувши на кнопку «Отримати гроші» або «оформити кредит». При першому зверненні ви можете це зробити на головній сторінці, скориставшись слайдерами. При наступних зверненнях всі дії ви можете здійснювати в особистому кабінеті.

При заповненні в електронну форму заявки потрібно буде ввести всі запитувані дані, вказавши актуальну інформацію про себе.

Також вам потрібно буде верифікувати свою карту. 

Щоб переконатися, що саме ви володієте зазначеної в анкеті банківською карткою, на ній буде заблокована випадкова сума до 1 грн. Далі на сайті МФО відкриється форма, в якій необхідно буде вказати точну суму з копійками (наприклад 0,43). Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу. Після цього ваші кошти будуть розблоковані в автоматичному режимі, менш ніж за дві хвилини.

Якщо рішення по заявці буде позитивним, вам потрібно буде погодитися з умовами договору. Ви можете зробити це в особистому кабінеті або перейти по посиланню, яке прийде на вказану в анкеті email. Після цього гроші в автоматичному режимі будуть переведені на картку.

Як оплатити кредит в Microcredit

Ви можете погасити кредит в будь-який час, але не пізніше зазначеного терміну в кредитному договорі. Залишок по кредиту ви можете дізнатися в особистому кабінеті.

Виплата по кредиту відбувається двома способами: через термінал самообслуговування Приват24 або через особистий кабінет. Звертаємо вашу увагу на те, що через особистий кабінет кошти зараховуються швидше. Через термінал гроші можуть доходити протягом трьох банківських днів. 

Прострочення і її наслідки

Якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно, ви можете скористатися пролонгацією договору, зробити це можна через особистий кабінет.В такому випадку термін дії кредиту буде продовжений без штрафів.

У разі невиплати боргу МФО залишає за собою право нарахування пені та штрафів, а також передачі справи про позичальника колекторам за замовчуванням.

Акції в компанії

Відгуки

Розкажіть про свій досвід оформлення кредиту онлайн і кредиту готівкою відділенні мікрофінансової організації Microcredit. Залишайте коментарі на сайті Finance.ua.