0 800 307 555
ШвидкоГроші

№44 МФО в рейтингу Finance.ua

stars
3,1 бал
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у ШвидкоГроші

Перша позика

0,01% в деньдо 30 000 ₴

Повторна позика

2,5% в деньдо 30 000 ₴

Термін

до 140 днів

Перевірено Finance.ua 25.05.2022

Розрахувати кредит

Перший
Повторний
Регулярний платіж
Комісія
Проценти
До погашення
Дата погашення

Умови отримання кредиту ШвидкоГроші

Термінвід 3 до 140 днів
Термін розгляду заявкивід 14 хв.
Щоденна комісія0,01 – 2,5%
Необхідні документиІПН, паспорт
Форма видачіна карту, готівкою
Вік позичальникавід 18 до 70 років
Форма погашеннякласика
Штрафи2% в день від усього простроченого платежу
Додаткова комісія за дострокове розірвання *Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонер
* Може змінюватись в залежності від суми та срока кредитування

Про компанію ШвидкоГроші

ШвидкоГроші – лідер українського ринку моментального кредитування. Наша компанія вивела на ринок унікальний для України продукт – моментальний кредит за 20 хв. Ми ув...
Офіційний сайт
Телефон0800201050
Електронна поштаinfo@sgroshi.com
Юридична адреса01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133А
Графік роботиСьогодні працює з 10:00 до 20:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №78 від 28.04.2011

Переваги кредиту від ШвидкоГроші

Велика мережа відділень
Швидка видача грошей
Мінімальний пакет документів
Дострокове погашення без додаткових відсотків
Переможець Finawards 2021

Як отримати кредит ШвидкоГроші

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

У відділенні або на карту

Як погасити кредит ШвидкоГроші

В касах і терміналах відділень

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Відгуки про кредит ШвидкоГроші

Оля Соловей 

25 листопада 2019 р.

Беру часто кредити в Швидко Гроши для меня у них очень удобно потому что постоянно в командировках,а офисов у них много по Украине вот и оплачиваю в разных городах, а если сама не могу,так подруга за меня закрывает кредит, так что у меня всегда все вовремя и без переплат.

Максим Ветров 

29 грудня 2019 р.

когда нужны деньгт и негде занять, то правда выручает Швидко гроши,я уже пользуюсь их сервисом давно, поэтому для меня оформить кредит всего 5 минут , ну если первый раз обратится то тоже все просто: заполнили анкету, подождали решение и все забираете деньги

Віталій 

26 жовтня 2021 р.

Жахлива компанія. По перше самі вищі відсоткі у порівнянні з іншими МФО. По друге якщо просрочка видзвонюють від ранку і кожні 15 хв різні працівники. Після внесеної оплати ще цілий день дзвонять, погрожують. Не радив би і ворогові.

Інші кредити

stars
4,5

від 0,5%

в день

до 25 000 ₴

на 3-30 дн.

stars
4,8

від 0,1%

в день

до 30 000 ₴

на 1-30 дн.

Мікрофінансова організація ШвидкоГрошi: умови кредитування, вхід в особистий кабінет, відгуки про МФО

 1. Умови надання позики в ШвидкоГроші
 2. Взяти позику на карту в ШвидкоГрошi – переваги і недоліки звернення
 3. Вимоги до позичальників
 4. Як зареєструватися в МФО і взяти онлайн кредит на карту в Україні – покрокова інструкція
 5. Способи ліквідації заборгованості в Швидко Гроші
 6. Що робити, якщо МФО ШвидкоГрошi відмовила у видачі кредиту?
 7. Умови пролонгації позики на карту
 8. Відгуки клієнтів про Швидко Грошi

Мікрофінансова організація ШвидкоГрошi – одна з найбільш відомих МФО, що динамічно розвивається. Вона здійснює діяльність на кредитному ринку України з 2012 року. За весь час існування, клієнтами компанії стали понад 50 000 чоловік. Більшість позичальників зазначає низькі відсоткові ставки, лояльні умови при неможливості погасити борг вчасно, привітний персонал.Сьогодні взяти мікропозику в МФО ШвідкоГрошi можна як в одному з офісів, так і дистанційно. Велика частина клієнтів використовує другий спосіб отримання коштів – заявки розглядаються 24 години на добу в будь-який день тижня без вихідних і свят. Це дозволяє отримати кредит в будь-який час доби максимально швидко, не виходячи з дому.

Умови надання позики в ШвидкоГроші

Мінімальна сума, грн 1000
Максимальная сума, грн 30 000
Термін надання мікропозики до 14 днів
Відсоткова ставка 2 %

Взяти позику на карту в ШвидкоГрошi – переваги і недоліки звернення

Чому звернення в мікрофінансову організацію ШвидкоГрошi вигідно для позичальника? У числі конкурентних переваг:

 1. Швидкість заповнення анкети та розгляду заявки – виберіть суму і термін кредиту, заповніть реєстраційну анкету персональними даними, відправте заявку на розгляд – МФО ШвидкоГрошi винесе остаточне рішення вже через двадцять хвилин.
 2. Для отримання кредиту на карту в Україні не потрібні документи, що підтверджують дохід. Позики видаються виключно за українським паспортом і індивідуальним номером платника податків.
 3. Мікропозики надаються навіть громадянам пенсійного віку, студентам, безробітним, тому в даній МФО можна розраховувати на лояльні умови.
 4. Прозорі та вигідні умови – договір укладається відповідно до чинного законодавства України. Саме тому клієнт може розраховувати на прозорі умови кредитування – платити приховані відсотки і комісії не потрібно.
 5. Можливість спостерігати за станом заборгованості через зручний особистий кабінет, а також вносити платежі по мікрокредитам.
 6. Можливість перерахунку відсотків в разі дострокового погашення. Ліквідуйте заборгованість перед МФО ШвидкоГрошi до кінця терміну – компанія перерахує надмірно сплачені відсотки і поверне їх назад позичальнику.
 7. Різноманіття способів повернення коштів.
 8. Якщо клієнт не встигає погасити мікрокредит вчасно, можна скористатися послугою пролонгації позики, тим самим не зіпсувавши свою кредитну історію.
 9. МФО ШвидкоГрошi відповідає за збереження конфіденційних даних позичальників – вони ніколи не стануть відомі третім особам.

З якими недоліками може зіткнутися позичальник? Серед них:

 1. Якщо сума мікрокредиту не буде повернута вчасно, компанія має право звернутися до суду або продати борг колекторським службам.
 2. Невиконання зобов'язань за договором загрожує сплатою штрафів і відсотків, тому краще вносити платежі вчасно. В крайньому випадку доцільно скористатися послугою пролонгації.
 3. Отримати кредит на картку банку можна онлайн тільки якщо звернення повторне. У разі першого звернення позичальнику потрібно заповнити анкету на сайті, після чого дочекатися дзвінка оператора і під'їхати в будь-який зручний офіс для підписання договору і видачі коштів.

Вимоги до позичальників

Щоб претендувати на отримання кредиту на карту в МФО ШвидкоГрошi, позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

 • мати вік старше 18 років;
 • бути громадянином України;
 • мати діючий ІПН;
 • мати актуальний номер мобільного телефону;
 • розташовувати іменну банківську карту.

Зверніть увагу: на офіційному сайті МФО зазначено, що позичальник зобов'язаний мати трудовий дохід. В даному випадку обмежень до розміру щомісячного доходу не встановлено. Крім того, він не обов'язково повинен бути офіційним. Як показує практика, МФО схвалює понад 90% заявок від безробітних громадян, студентів, пенсіонерів, жінок у декретній відпустці – саме тому вона так популярна в Україні.

Як зареєструватися в МФО і взяти онлайн кредит на карту в Україні – покрокова інструкція

Щоб отримати мікропозику без відмови на карту в МФО ШвидкоГрошi, позичальникові потрібно кілька хвилин вільного часу, доступ в інтернет, комп'ютер або мобільний телефон.

Зверніться до офіційного сайту компанії в інтернеті. Оформлення позики починається з завдання потрібних умов в кредитному калькуляторі, який знаходиться в правій частині головної сторінки. Клієнту необхідно вказати:

 • суму кредиту, на яку він розраховує;
 • термін надання мікропозики.

Після заповнення даних в кредитному калькуляторі зверніться до кнопки «Отримати кредит». Якщо ви вже брали мікропозику в даній компанії, позначте це за допомогою галочки в спеціальному вікні.

Після звернення до опції «Отримати кредит» система зажадає користувача заповнити реєстраційну анкету. Зверніть увагу: вказувати слід виключно точні дані – вся інформація буде автоматично перевірятися системою. Якщо при аналізі заявки будуть знайдені невідповідності, це може стати причиною для відмови у видачі кредиту.

Вкажіть ім'я та актуальний мобільний телефон, після чого зверніться до кнопки «Продовжити». Система надішле код підтвердження в СМС-повідомленні – введіть його у вікно та переходьте до наступного кроку.

Зверніть увагу: без прив'язки номера мобільного телефону отримати кредит неможливо.

На сторінці вкажіть персональні дані:

 • прізвище, ім'я, по батькові;
 • паспортні дані – серію, номер, дату видачі;
 • ІПН;
 • контактні дані.

Погодьтеся з умовами надання послуг, завершіть заповнення розділу натисканням на кнопку «Далі».

Наступний етап – введення відомостей про місце роботи. Вкажіть найменування роботодавця, трудовий стаж та інші відомості, які запитує система. Тут також потрібно вказати номер телефону людини, який може підтвердити зазначену інформацію – це може бути як родич, так і друг, колега і т.д. Завершіть введення даних і перейдіть до наступного розділу, натиснувши кнопку «Далі». У подальшому розділі необхідно вказати:

 • номер карти будь-якого українського банку;
 • адресу постійної (в іншому випадку – тимчасової) реєстрації;
 • місце проживання.

Переконайтеся в правильності введених даних і натисніть кнопку «Відправити заявку». Система проаналізує анкету позичальника протягом 10-20 хвилин. Прийняте рішення зазвичай повідомляється за вказаним номером телефону. Відомості про розгляд заявки також дублюються на адресу електронної пошти.

Зверніть увагу: співробітники компанії можуть додатково зателефонувати за вказаним номером телефону в анкеті для узгодження або уточнення деяких даних. Варто також відзначити, що фахівці МФО ШвидкоГрошi часто дзвонять зазначеним в анкеті довіреним особам, тому варто подбати про введення актуальних даних.

Якщо заявка на кредит схвалена, але ви вперше берете його в ШвидкоГрошi, отримати кошти на карту банку не вийде. Клієнту потрібно під'їхати в будь-який зручний офіс (з повним списком відділень можна ознайомитися на офіційному сайті МФО), підписати договір і отримати готівку.

Якщо ви вже брали мікрокредит в даній МФО, отримати кошти можна в особистому кабінеті – потрібна сума надійде на банківську карту миттєво.

Способи ліквідації заборгованості в Швидко Гроші

Погасити діючий кредит можна одним з представлених нижче способів:

 1. Звернутися в будь-яке відділення мікрофінансової організації ШвідкоГрошi – сьогодні на території України роботу здійснюють понад 200 відділів.
 2. Здійснити платіж через особистий кабінет на офіційному сайті МФО. При вході користувачеві буде потрібно вказати ті ж дані, що і при первинній реєстрації.
 3. Через термінал самообслуговування – в даному випадку позичальникові потрібно мати при собі необхідні відомості і внести кошти. Обов'язково зберігайте чек про проведення платежу, це дозволить уникнути можливих розбіжностей в разі ненадходження або затримки платежу.
 4. Через будь-яке відділення банку, надавши український паспорт і реквізити компанії ШвідкоГрошi.

Який би спосіб ви не вибрали, дуже важливо подбати про своєчасне погашення заборгованості. Найкраще вносити кошти за 1-3 дні до закінчення терміну сплати за договором – це виключить затримку надходження на рахунок компанії.

Що робити, якщо МФО ШвидкоГрошi відмовила у видачі кредиту?

МФО ШвидкоГрошi ретельно аналізує інформацію, надану клієнтами. Одна з частих причин для відмови – надання некоректної або навмисне неправдивої інформації. Якщо ви не мали прострочень по кредитах раніше, але система відхилила вашу заявку, доцільно перевірити зазначені дані. Часом саме переплутаний знак може стати причиною відмови в наданні мікрокредиту.

Інша поширена причина – занадто запущена кредитна історія. Як правило, МФО і банки заносять дані про позичальників-боржників в так званий «чорний список». Окрім того, вся інформація надходить в Бюро Кредитних історій. Якщо потенційний позичальник має не найкращу репутацію, швидше за все, претендувати на отримання мікропозик не вийде до погашення хоча б половини поточних зобов'язань.

Зверніть увагу: якщо самостійно погасити борг немає можливості, це може зробити будь-яка інша особа.

Умови пролонгації позики на карту

Якщо ви не можете внести платіж своєчасно, найкраще не відкладати ситуацію в довгий ящик і скористатися пролонгацією. В такому випадку доведеться сплатити додаткові відсотки за продовження терміну кредитування, проте позичальник зможе уникнути нарахування штрафів і зіпсованої кредитної історії.

На даний момент продовжити термін позики можна як у відділенні, так і через особистий кабінет на офіційному сайті компанії ШвідкоГрошi. Відсоткова ставка, встановлена ​​за продовження терміну кредиту, розраховується індивідуально.

Зверніть увагу: у разі пролонгації позики позичальникові потрібно лише сплатити нараховані відсотки. Платежі за основним боргом будуть перенесені на наступні дати.

Важливо: кількість пролонгацій для одного кредиту договором не обмежена.

Якщо клієнт хоче отримати повторний кредит, анкету заповнювати не потрібно – досить підписати новий договір. Багато часу не потрібно – процедура займе не більше п'яти хвилин. Отримати повторний кредит можна в будь-якому відділенні компанії на території України: не має значення місце оформлення першої позики.

Відгуки клієнтів про Швидко Грошi

Клієнти відзначають лояльні умови в МФО ШвідкоГрошi. На отримання мікропозики можуть претендувати навіть студенти, пенсіонери та особи, що не мають офіційний дохід. Тут схвалюється 9 з 10 заявок. У разі неможливості внести платеж вчасно можна скористатися послугою пролонгації – співробітники компанії підуть назустріч клієнту і перенесуть термін повернення грошей. З реальними відгуками позичальників ви зможете ознайомитися на нашому сайті.

Finance.uaКредитиШвидко Гроші - онлайн кредит