0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у ШвидкоГроші

Перша позика: від 0,01% в день, до 10 000₴
Повторна: від 1,00% в день, до 20 000₴
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Умови отримання кредита ШвидкоГроші

Сума

від 600 до 20 000 грн (перший займ - до 10 000 грн)

Строк кредитування

від 2 до 70 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 20 хв.

Необхідні документи

ІПН, паспорт

Форма видачі

на карту, готівкою

Штрафи

2% в день від усього простроченого платежу *

Ставка на день

щоденна: від 0,01 до 2,00%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 18 до 60 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію ШвидкоГроші

ШвидкоГроші – лідер українського ринку моментального кредитування. Наша компанія вивела на ринок унікальний для України продукт – моментальний кредит за 20 хв. Ми уважно вивчили міжнародний досвід у сфері моментального кредитування і врахували всі потреби та особливості України.

Офіційний сайт https://sgroshi.com.ua
Телефон0800201050
Электронна поштаinfo@sgroshi.com
Юридична адреса01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133А
Графік работиСьогодні працює з 10:00 до 20:00
Ліцензія

Свідоцтво ІК №78 від 28.04.2011

Переваги кредита ШвидкоГроші

Велика мережа відділень
Швидка видача грошей
Мінімальний пакет документів
Дострокове погашення без додаткових відсотків

Як отримати кредит ШвидкоГроші

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
У відділенні чи на картку

Як погасити кредит ШвидкоГроші

У касах та терміналах відділень
На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Відгуки про кредит ШвидкоГроші

Кристина Бондар
06.03.2021
Пользуюсь услугами этой компании очень давно, их плюс в том что они дают деньги всегда без всяких справок и выяснений. Но если у вас задержка в зп, еще какие то не предвиденные обстоятельства случились, что во время не погасили кредит, или не продлили его, будьте готовы к тому что вас смешают с говном, и родственникам будут звонить, и хамство услышите, и все на свете! Уважаемая компания Швыдко Гроши, люди которые просрочили выплаты по кредиту хоть на один день, уже понимают что вам в карман нужно будет заплатить пеню...так что за те деньги которые мы вам платим, имейте уважительное отношение, и радуйтесь что выбрали вашу компанию. А то быдло которые вы понабирали в “типа коллекторы”, научите общаться, или же гражданский и уголовный кодекс никто не отменял.
Оксана
28.12.2020
ОООчень НЕсерьезная компания! Я еле погасила долг брата (взял без моего ведома) и Написала письмо, чтоб ему больше не выдавали кредитов, но ему через пару дней позвонили и опять предложили взять под хороший процент деньги и выдали, мы с мамой снова еле его погасили, снова написали письмо и нам дали обещание не давать ему больше кредитов, что он в черном списке. Но через месяц звонят мне и спрашивая его снова предлагают ему взять кредит, я их вежливо послала. Шарашкина контора, дают всем несмотря на то что обещают не давать и все под контролем, а потом терроризируют всех родственников и требуют расчитатся.
Алина
22.12.2020
Это самое ужасное учреждение! Надо было взять не большую сумму! Так они начали вызванивать всем на свете(на номера родственников номера которых не указывались) и выяснять где я живу и нахожусь вообще! В общем захотите у них брать, знайте! Эти отмороженные сотрудники обзвонят всех кого надо и не надо! Страшно подумать что будет если у них просрочить на один день! Ужас

Мікрофінансова організація ШвидкоГрошi: умови кредитування, вхід в особистий кабінет, відгуки про МФО

 1. Умови надання позики в ШвидкоГроші
 2. Взяти позику на карту в ШвидкоГрошi – переваги і недоліки звернення
 3. Вимоги до позичальників
 4. Як зареєструватися в МФО і взяти онлайн кредит на карту в Україні – покрокова інструкція
 5. Способи ліквідації заборгованості в Швидко Гроші
 6. Що робити, якщо МФО ШвидкоГрошi відмовила у видачі кредиту?
 7. Умови пролонгації позики на карту
 8. Відгуки клієнтів про Швидко Грошi

Мікрофінансова організація ШвидкоГрошi – одна з найбільш відомих та тих, що динамічно розвиваються МФО. Вона здійснює діяльність на кредитному ринку України з 2012 року. За весь час існування, клієнтами компанії стали більше 50 000 чоловік. Велика частина позичальників зазначає низькі відсоткові ставки, лояльні умови при неможливості погасити борг вчасно, привітний персонал.Сьогодні взяти мікропозику в МФО ШвідкоГрошi можна як в одному з офісів, так і дистанційно. Велика частина клієнтів використовує другий спосіб отримання коштів – заявки розглядаються 24 години в будь-який день тижня без вихідних і свят. Це дозволяє отримати кредит в будь-який час доби максимально швидко, не виходячи при цьому з дому.

Умови надання позики в ШвидкоГроші

Мінімальна сума, грн600
Максимальная сума, грн10 000
Термін надання мікропозикивід 2 до 28 днів
Відсоткова ставка2 %

Взяти позику на карту в ШвидкоГрошi – переваги і недоліки звернення

Чому звернення в мікрофінансову організацію ШвидкоГрошi вигідно для позичальника? У числі конкурентних переваг:

 1. Швидкість заповнення анкети та розгляду заявки – виберіть суму і термін кредиту, заповніть реєстраційну анкету персональними даними, відправте заявку на розгляд – МФО ШвидкоГрошi винесе остаточне рішення вже через двадцять хвилин.
 2. Для отримання кредиту на карту в Україні не потрібні документи, що підтверджують дохід. Позики видаються виключно за українським паспортом і індивідуальним номером платника податків.
 3. Мікропозики надаються навіть громадянам пенсійного віку, студентам, безробітним, тому в даній МФО можна розраховувати на лояльні умови.
 4. Прозорі та вигідні умови – договір укладається відповідно до чинного законодавства України. Саме тому клієнт може розраховувати на прозорі умови кредитування – платити приховані відсотки і комісії не потрібно.
 5. Можливість спостерігати за станом заборгованості через зручний особистий кабінет, а також вносити платежі по мікрокредитам.
 6. Можливість перерахунку відсотків в разі дострокового погашення. Ліквідуйте заборгованість перед МФО ШвидкоГрошi до кінця терміну – компанія перерахує надмірно сплачені відсотки і поверне їх назад позичальнику.
 7. Різноманіття способів повернення коштів.
 8. Якщо клієнт не встигає погасити мікрокредит вчасно, можна скористатися послугою пролонгації позики, тим самим не зіпсувавши свою кредитну історію.
 9. МФО ШвидкоГрошi відповідає за збереження конфіденційних даних позичальників – вони ніколи не стануть відомі третім особам.

З якими недоліками може зіткнутися позичальник? Серед них:

 1. Якщо сума мікрокредит не буде повернута в термін, компанія має право звернутися до суду або продати борг колекторським службам.
 2. Невиконання зобов'язання за договором загрожує сплатою штрафів і відсотків, тому найкраще вносити платежі вчасно. В крайньому випадку доцільно скористатися послугою пролонгації.
 3. Отримати кредит на картку банку можна онлайн, якщо звернення повторне. У разі першого звернення позичальнику потрібно заповнити анкету на сайті, після чого дочекатися дзвінка оператора і під'їхати в будь-який зручний офіс для підписання договору і видачі коштів.

Вимоги до позичальників

Для того щоб претендувати на отримання кредиту на карту в МФО ШвидкоГрошi, позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

 • мати вік старше 18 років;
 • бути громадянином України;
 • мати діючий ІПН;
 • мати актуальний номер мобільного телефону;
 • розташовувати іменний банківською картою.

Зверніть увагу: на офіційному сайті МФО зазначено, що позичальник зобов'язаний мати трудовий дохід. В даному випадку обмежень до розміру щомісячного доходу не встановлено. Крім того, він не обов'язково повинен бути офіційним. Як показує практика, МФО схвалює понад 90% заявок від безробітних громадян, студентів, пенсіонерів, жінок у декретній відпустці – саме тому вона так популярна в Україні.

Як зареєструватися в МФО і взяти онлайн кредит на карту в Україні – покрокова інструкція

Для того щоб отримати мікропозику без відмови на карту в МФО ШвидкоГрошi, позичальникові потрібно кілька хвилин вільного часу, доступ в інтернет, комп'ютер або мобільний телефон.

Зверніться до офіційного сайту компанії в інтернеті. Оформлення позики починається з завдання потрібних умов в кредитному калькуляторі, який знаходиться в правій частині головної сторінки. Клієнту необхідно вказати:

 • суму кредиту, на яку він розраховує;
 • термін надання мікропозики.

Після заповнення даних в кредитному калькуляторі зверніться до кнопки «Отримати кредит». Якщо ви вже брали мікропозику в даній компанії, позначте це за допомогою галочки в спеціальному вікні.

Після звернення до опції «Отримати кредит» система зажадає користувача заповнити реєстраційну анкету. Зверніть увагу: вказувати слід виключно точні дані – вся інформація буде автоматично перевірятися системою. Якщо при аналізі заявки будуть знайдені невідповідності, це може стати причиною для відмови у видачі кредиту.

Вкажіть ім'я та актуальний мобільний телефон, після чого зверніться до кнопки «Продовжити». Система надішле код підтвердження в СМС-повідомленні – введіть його у вікно і приступайте до наступного кроку.

Зверніть увагу: без прив'язки номера мобільного телефону отримати кредит неможливо.

На сторінці, приступіть до введення персональних даних. вкажіть:

 • прізвище, ім'я, по батькові;
 • паспортні дані – серію, номер, дату видачі;
 • ІПН;
 • контактні дані.

Погодьтеся з умовами подання послуг, завершите заповнення розділу натисканням на кнопку «Далі».

Наступний етап – введення відомостей про місце роботи. Вкажіть найменування роботодавця, трудовий стаж і інші відомості, які запитує система. Тут також потрібно вказати номер телефону людини, який може підтвердити зазначену інформацію – це може бути як родич, так і друг, колега і т.д. Завершіть введення даних і перейдіть до наступного розділу, натиснувши кнопку «Далі».В подальшому розділі необхідно вказати:

 • номер карти будь-якого українського банку;
 • адреса постійної (в іншому випадку – тимчасової) реєстрації;
 • місце проживання.

Переконайтеся в правильності введених даних і натисніть кнопку «Відправити заявку». Система проаналізує анкету позичальника протягом 10-20 хвилин. Прийняте рішення зазвичай повідомляється за вказаним номером телефону. Відомості про розгляд заявки також дублюються на адресу електронної пошти.

Зверніть увагу: співробітники компанії можуть додатково зателефонувати за вказаним номером телефону в анкеті для узгодження або уточнення деяких даних. Варто також відзначити, що фахівці МФО ШвидкоГрошi часто дзвонять зазначеним в анкеті довіреним особам, тому варто подбати про введення актуальних даних.

Якщо заявка на кредит схвалена, але ви вперше берете його в ШвидкоГрошi, отримати кошти на карту банку не вийде. Клієнту буде потрібно під'їхати в будь-який зручний офіс (з повним списком відділень можна ознайомитися на офіційному сайті МФО), підписати договір і отримати готівку.

Якщо ви вже брали мікрокредит в даній МФО, отримати кошти можна в особистому кабінеті – потрібна сума надійде на банківську карту миттєво.

Способи ліквідації заборгованості в Швидко Гроші

Погасити діючий кредит можна одним з представлених нижче способів:

 1. Звернутися в будь-яке відділення мікрофінансової організації ШвідкоГрошi – сьогодні на території України роботу здійснюють понад 200 відгуків.
 2. Здійснити платіж через особистий кабінет на офіційному сайті МФО. При вході користувачеві буде потрібно вказати ті ж дані, що і при первинній реєстрації.
 3. Через термінал самообслуговування – в даному випадку позичальникові потрібно мати при собі необхідні відомості і внести кошти. Обов'язково зберігайте чек про проведення платежу, це дозволить уникнути можливих розбіжностей в разі ненадходження або затримки платежу.
 4. Через будь-яке відділення банку, надавши український паспорт і реквізити компанії ШвідкоГрошi.

Який би спосіб ви не вибрали, дуже важливо подбати про своєчасне погашення заборгованості. Найкраще вносити кошти за 1-3 дні до закінчення терміну сплати за договором – це виключить затримку надходження на рахунок компанії.

Що робити, якщо МФО ШвидкоГрошi відмовила у видачі кредиту?

МФО ШвидкоГрошi ретельно аналізує інформацію, надану клієнтами. Одна з найбільш частих причин для відмови – надання некоректної або навмисне неправдивої інформації. Якщо ви не мали прострочень по кредитах раніше, але система відхилила вашу заявку, доцільно перевірити зазначені дані. Часом саме переплутаний знак може стати причиною відмови в наданні мікрокредиту.

Інша найбільш поширена причина – занадто запущена кредитна історія. Як правило, багато МФО і банки заносять дані про позичальників в так званий «чорний список». Крім того, вся інформація надходить в Бюро Кредитних історій. Якщо потенційний позичальник має не найкращу репутацію, швидше за все, претендувати на отримання мікропозик не вийде до погашення хоча б половини поточних зобов'язань.

Зверніть увагу: якщо самостійно погасити борг немає можливості, це може зробити будь-яка інша особа.

Умови пролонгації позики на карту

Якщо ви не можете внести платіж своєчасно, найкраще не відкладати ситуацію в довгий ящик і скористатися пролонгацією. Так, в такому випадку доведеться сплатити додаткові відсотки за продовження терміну кредитування, проте позичальник зможе уникнути нарахування штрафів і зіпсованої кредитної історії.

В даний час продовжити термін позики можна як у відділенні, так і через особистий кабінет на офіційному сайті компанії ШвідкоГрошi. Відсоткова ставка, встановлена ​​за продовження терміну кредиту, розраховується індивідуально.

Зверніть увагу: у разі пролонгації позики позичальникові потрібно лише сплатити нараховані відсотки. Платежі за основним боргом будуть перенесені на наступні дати.

Важливо: кількість пролонгацій для одного кредиту договором не обмежена.

Якщо клієнт хоче отримати повторний кредит, анкету заповнювати не потрібно – досить підписати новий договір. Багато часу не буде потрібно – процедура займе не більше п'яти хвилин. Отримати повторний кредит можна в будь-якому відділенні компанії на території України: не має значення місце оформлення першої позики.

Відгуки клієнтів про Швидко Грошi

Клієнти відзначають лояльні умови в МФО ШвідкоГрошi. На отримання мікропозики можуть претендувати навіть студенти, пенсіонери та особи, що не мають офіційний дохід. Тут схвалюється 9 з 10 заявок. У разі неможливості внести платежу вчасно можна скористатися послугою пролонгації – співробітники компанії підуть назустріч клієнту і перенесуть термін повернення грошей. З реальними відгуками позичальників ви зможете ознайомитися на нашому сайті.