0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у ШвидкоГроші

Перша позика: от 2,00% в день, до 10 000₴
Повторний: от 2,00% в день, до 20 000₴
2,9
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та/або Кредитору (майбутньому, потенційному Кредитору), та/або Посереднику свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України.

Умови отримання кредита ШвидкоГроші

Сума

від 600 до 20 000 грн

Строк кредитування

від 2 до 30 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 20 хв.

Необхідні документи

ІПН, паспорт

Форма видачі

на карту

Штрафи

2% в день від усього простроченого платежу *

Ставка на день

щоденна: 2,00%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 18 до 60 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію ШвидкоГроші

ШвидкоГроші – лідер українського ринку моментального кредитування. Наша компанія вивела на ринок унікальний для України продукт – моментальний кредит за 20 хв. Ми уважно вивчили міжнародний досвід у сфері моментального кредитування і врахували всі потреби та особливості України.

Офіційний сайт https://sgroshi.com.ua/
Телефон+38 097 170 10 46
Электронна поштаinfo@sgroshi.com
Юридична адреса01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133А
Графік работиСьогодні працює з 10:00 до 20:00
Ліцензія

Свідоцтво ІК №78 від 28.04.2011

Переваги кредита ШвидкоГроші

Велика мережа відділень
Швидка видача грошей
Мінімальний пакет документів
Дострокове погашення без додаткових відсотків.

Як отримати кредит ШвидкоГроші

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
У відділенні чи на картку

Як погасити кредит ШвидкоГроші

У касах та терміналах відділень
На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Відгуки про кредит ШвидкоГроші

Галкіна Юлія
30.09.2019
Обслуживание направлено на обман и непредоставление полной информации. Представитель горячей линии бросает трубку без всяких объяснений. Вам хамят за Ваши же деньги. Не рекомендую. Рынок микрозаймов переполнен предложениями и можно выбрать порядочного кредитора.
Степан
14.12.2018
Я студент, студентам не все дают кредиты. А мне еще 9 000 грн сразу понадобилось. Поэтому благодарен ,Что дали, но конечно,плохо,что первый кредит нельзя взять бесплатно, как во многих других МФО, просто другие МФО сразу 9 000 грн не дают.
Марина Іванівна
31.10.2019
швидко гроші дуже популярні, у нас біля зупинок купа їхніх відділків стоїть, там видають кредит готівкою. того я до них і звернулась, беру гроші в кредит тільки в перевірених місцях. у швидко гроші колектори за вами не ганяють
Алла
12.11.2019
Це самий повний лохотрон Швидко Гроши, я кошти не отримувала, отримував бувший чоловік з яким ми розлучені, перед цим мала розмову з працівниками цього закладу і попередила, що він не працює. Зараз постійно отримую телефонні дзвінки, навіть у вихідні дні, тому написала звернення до Генеральної прокуратури щодо заборони діяльності цієї шаражкіної кантори і притягнути до відповідальності керівництво.
Оля Соловей
26.11.2019
Беру часто кредити в Швидко Гроши для меня у них очень удобно потому что постоянно в командировках,а офисов у них много по Украине вот и оплачиваю в разных городах, а если сама не могу,так подруга за меня закрывает кредит, так что у меня всегда все вовремя и без переплат.
Андрей Иванович
27.11.2019
Звернувя в швидко гроші за кредитом Думаю, що вигідні умови. Не дивлячи на те що 2 % в день,але вони не змінюються і не ростуть,завжи видають чек та квитанцію,а ще графік платежів,я завжди можу бачити все що повязано з моїм кредитом. Якщо кредит то тільки в швидко гроші.
Славик Шторм
28.11.2019
Если срочно нужны деньги всегда обращаюсь у Швыдко гроши. Ребята работают очень быстро. Буквально за 3 минуты деньги уже у меня. Частенько пользуюсь их услугами на сайте. Хороший сервис.
Настя Иванова
02.12.2019
Оформляла кредит в Швидко Гроші ,отличный сервис! Деньги выдали за 20 минут, девочки улыбчивые и приятные, отделение рядом с домом и работает без выходных, очень удобно.
Виктор
03.12.2019
А мы вот не успели крышу дома починить к холодам, срочно нужно было исправлять ситуацию. Пошел в банк, а мне кредит мне там не дали! Хотя и работаю фициально, и справки предаставлял. Хорошо, что решил зайти в Швидко Гроши - кредит дали, причем даже без всяких там справок.
Иванна Кравчук
06.12.2019
мне в швидко гроши нравится что можно погашать частями и раньше если приходишь то меньше платиш, хоть какието варианты секономить, а это для меня важно, деньги у меня обычно приходят раньше чем я выбираю срок.
Иванна
07.12.2019
Уже як 2 роки користуюсь послугами швидко гроши, у них найкращій сервіс, Гроші надходять швидко, потрібно надавати мінімум довідок лише паспорт та код,без додаткових комісій та платежів нема поручателів, головне вчасно платити, рекомендую!!
Константин
12.12.2019
Пробовал в других компаниях брать кредиты, они сначала говорят, что процент 0%, потом оказалось что процент другой и гораздо выше, о чем мне не сказали. Очень доволен Швидко Гроши, потому что у них стабильный процент и нет дополнительных комиссий. Я всегда знаю и могу просчитать сколько я должен заплатить.
Таня Кропова
14.12.2019
Увидела горящую путевку в Египет всего 400$ на двоих, у мужа зп перед новым годом, а всей суммы не хватало, времени искать и позычать у кого-то не было вот я долго не думала и оформила кредит в швидко гроши, мне деньги выдали моментально, без очереди так как я уже постоянный клиент, так что я пакую чемоданы и лечу отдыхать благодаря им.
Максим Ветров
29.12.2019
когда нужны деньгт и негде занять, то правда выручает Швидко гроши,я уже пользуюсь их сервисом давно, поэтому для меня оформить кредит всего 5 минут , ну если первый раз обратится то тоже все просто: заполнили анкету, подождали решение и все забираете деньги
Анна Романова
25.12.2019
взяла кредит, чтоб купить подаркит на нг, вся процедура заняла как обещают 20 минут, мне условия подошли, процент такой же,как и везде, а обслуживание отличное , можно сотрудничать!
Наташа
26.12.2019
Зверталась у компанію Швидко Гроші вже багато раз, мені все подобається, відсотки фіксовані, на відділеннячх завжди приємні дівчата, я оплачую все вчасно і проблем ніяких не маю.
Инна Шляпкина
09.01.2020
я уже думала, что кредиты брать не могу, в банках постоянно отказывают но увидела рекламу на фейсбуке, что в швидко гроши всем выдают за 20 минут, зашла на их сайт заполнила заявку и представьте себе одобрили! я вообще не ожидала,так для интереса подала, сумму конечно сразу 10 000 не дали,ну мне столько и не нужно было, условия терпимые, процент не такой страшный, как кажется , а чем быстрей возвращать,тем лучше.
Ирина
17.01.2020
Недавно срочно понадобились деньги ,обратилась в Швидко Гроши ,по совету знакомой и была приятно удивлена . Деньги получила минут за 20, сразу выдали на офисе наличкой , для оформлениия понадобилось минимум документов , никакой волокиты .Я очень довольна , буду советовать всем знакомым и всем кому срочно нужны деньги .
Катя Василенко
20.01.2020
Швидко Гроші прекрасная организация во всех отношениях, оформление и одобрение заявки - 20 минут, в отделении приятные сотрудники, много способов оплаты : с карты, наличными,по реквизитам, а еще с каждым кредитом одобренная сума увеличивается
Анна Богуш
16.01.2020
Понадобились деньги пришла в Швыдко гроши. и деньги получила без проблем, и варенье дали еще и магнититики такие прикольные. так приятно.
Алена Аквилова
19.01.2020
Оформляла кредит в Швидко Гроші несколько раз. По моим наблюдениям проценты разумные и платишь их только по факту использования, специалист на отделении приятный был, все подробно объяснил, я осталась приятно удивлена обслуживанием.
Оксана
28.01.2020
Пришел счет на комуналку,вообще не расчитавала что будет такая большая сума,хорошо что есть сайт в швидко гроши,сразу деньги пришли на карточку и все оплатила,кредит вернула после зп очень удобно.
Оксана
28.01.2020
Радует манера общения в Швидко гроши и уважение к свои клиентам, все очень вежливые и приятные, постоянно обращаюсь,всем довольна.
Анна Ткаченко
30.01.2020
Не контора а лохотрон полнейший ,задержали зарплату и немного задержала с выплатой то обвинили всех знакомых и близких ,говори в грубой форме,матерились.
Карина
01.02.2020
У меня била просрочка в швидко гроши и я уже думала что мне больше не дадут кредит, а оказалась что всем повторным клиентам выдают это круто, потму что разные жиненные ситуации и бывает нет возможности заплатить в срок
Илона
03.02.2020
Брала много раз деньги в Швидко гроші , всегда выручали , когда не хватало до зп. Вообще хочу сказать спасибо компании за помощь
Кирил
04.02.2020
Користуюсь послугами Швидко Гроші вже біля 5-ти років,і завжди все чесно і супер пупер швидко
Люда
05.02.2020
Брала кредит в банке и опыт был неприятным, требовали справку о доходах с работы, задавали много вопросов, весь день потратила на это, а по окончанию еще около 100 грн пришлось заплатить,чтоб дали справку о закрытии, а ведь хотелось иметь на руках какое-то документальное подтверждение, в следующий раз решила взять кредит в Швидко гроши, пускай немного дороже, но зато все намного проще. Справок им никаких не надо, только паспорт с кодом, решение за 10 минут было, а когда закрыла справку о закрытии дали бесплатно для меня такой вариант намного лучше.
Вероника Головак
07.02.2020
У меня зарплата минималка, семья большая и естественно часто случаи, когда деньги просто заканчиваются. Для себя нашла вариант позычать в швидко гроши, беру на недельку вторую, закрываю всегда вовремя поэтому у нас уже с компанией скажем так доверительные отношения и я всегда уверена,что кредит будет одобрен и в кризисной ситуации есть к кому обратится.
Арина
08.02.2020
Вышла из отделения очень довольная , очень быстрое и качественное обслуживание . Денег получила даже больше чем хотела . Еду тратить.
Катя Кищук
10.02.2020
Хорошая организация, я оформляла кредит в швидко гроши пару раз, все быстро, проценты нормальные, а главное никаких залогов или справок о доходах.
Женя
13.02.2020
На сайте швидко гроші оставлял зачвку на кредит, пригласили первый раз в отделение за наличкой , а после сказали можно деньги на карту получать, вот вчера оформила кредит на карту, минут 10 все заняло и деньги поступили.
Оксана
21.02.2020
Мне деньги понадобились,чтоб заплатить за аренду квартиры, зп не хватало, а хозяйка задержек не любит по объявлению увидела номер Швидко Гроші туда сразу и обратилась могу сказать что неожиданно но процесс выдачи кредита оказался намного проще и быстрее,чем я думала, деньги дали, за жилье заплатила, так что спасибо,что есть такие услуги
Вика Крещук
26.02.2020
Брала деньги чтобы оплатить обучение в институте. Вернула в срок и с проблемами не столкнулось. В целом все понравилось. Если нужно будет скорее всего обращусь еще.
Галина
28.02.2020
Пришла реклама в СМС от ШВЫДКО ГРОШИ ,очень интересная,прям условия с одними плюсами... Зашла зарегистрировалась,вроде ничего,но потом с вами свяжутся и т.д. Дополнительных номеров не оставляла. В этоге, не известно как,они начали названивать моим родственникам... От куда эти машейники берут данные,не понятно. Не рекомендую.
Олена
05.03.2020
друзі часто рекомендували швидко гроші коли зверталась до них за коштами,одного разу пішла дізнатись умови на відділені і ні разу не пожалкувала так як дійсно дуже зручно і швидко їх отримала.
Виктория Калещук
06.03.2020
Очень нравится что у Швидко Гроши есть возможность продления кредита и уменьшение тела кредита. Удобно!
Соня
07.03.2020
Мне удобно приходить и брать или платить в отделении компании швидко гроши, живу в одном доме с ними, на отделении дают все документы, так что людше спуститься к ним чем непонятно как платить.
Катерина
09.03.2020
Постійно ходжу на роботу через Швидко Гроші,і все вагалась чи заходити чи ні,але тільки як зайшла-зрозуміла що компанія супер,подала заявку і отримала свої гроші меньше ніж за 20 хвилин.
Тетяна
10.03.2020
в швидко гроші дуже зручно що все перераховують,була затримка зп оформила кредит на карточку,через день прийшла і зп,повернула зразу кредит,без грошей не була і нічого не втратила,так як усе перерахувалось
Леся
01.03.2020
Назначили срочную операцию, а денег не было. Пришлось занять, в другое время ни за что бы на такое не пошла. Хоть и дали кредит без проблем лучше по возможностям жить.
Вадим
13.03.2020
Не рассчитал деньги к зарплате, пришлось занимать. Хорошо когда есть где кредитоваться под низкий процент. И не нужно кучу справок нести, как раньше в банк, заполняешь заявку на сайте и через 5 минут деньги на карте. Технологии)))
Валерия
12.03.2020
Мне пользоваться швидко гроши очень удобно, не люблю походы в банк и очереди,так что заказываю деньги на карту на их сайте,на счет поступают сразу ,а все договоры в электронном виде.
Римарчук Илона
13.03.2020
Я беру в Швидко Гроши уже очень долго кредиты,и скажу вам у них стоит брать деньги,потому что для постоянных клиентов у них супер выгодные условия
Виталий
05.04.2020
Спасибо ШвидкоГроши что не отвернулись в трудный момент! Не хватало немного денег для одной покупки, оставил заявку на их сайте и уже через пару минут получил одобрение на микрокредит. Хорошо когда есть такие ребята.
Кристина
08.04.2020
Швидкогроші рекомендували друзі, тому я до них і звернулась. Сподобалось обслуговування, все чесно та без обману. Сума першого кредити досить невелика, хотілось би більше. Наступного разу хоч можна взяти більше, але й відсотки вже не такі приємні. Але на роботу компанії нарікань нема.
Ника
13.04.2020
Обратилась к швидкогроши потому что хватало денег на оплату учебы. Кредиты выдают видимо без особых проверок, так как я безработная, а мне все равно одобрили.
Галя
15.03.2020
Отлично работают, оперативно,особенно удобно пользоваться онлайн, идти никуда не надо, заявку оформила прямо с телефона и готово, прям для особо ленивых.
Василина Покрай
15.03.2020
Надоело влезать в долги у друзей и я решила обратиться в Швидко Гроши. Понравилось что решение приняли очень быстро и деньги сразу получила наличными
Полина
16.03.2020
Почему понравилась компания Швидко грошы, так это потому что первый раз нужно было 5000 грн, в других компаниях была доступна меньше сумма, а здесь одобрили нужную без особых проблем, периодически пользуюсь и дальше их услугами.
Наталия
18.03.2020
Я не поклонница кредитов, но нужно было лечить зуб, а это дело срочное и денег не было, вот и пришлось искать варианты, очень много сейчас микрокредитных организаций, ео я решила выбрать швидко гроши, потому что они на слуху, видела много офисов в городе, в общем в выборе не прогадала, оформила кредит на 14 дней, вернула с процентом, но никаких проблем и приятные сотрудники, так что на счет этой компании можно не переживать.
Максим Волошин
20.03.2020
Брал кредит в швидко гроши на 7 дней но задержали зарплату вернуть вовремя не удалось хорошо что можна продлить доволен этой функцией. Быстро и комфортно.
Кирилл
24.04.2020
обещания выполняют, ожидания оправданы. лайк
Святослав М.
28.04.2020
Как обычно все в лучшем виде, 4й кредит уже закрыл
Мирослава Басова
01.04.2020
Здравствуйте. Очень давно пользуюсь услугой Швидко Гроши,но во время карантина разочаровалась в нет...Во-первых не плачу никогда и никакие кредиты через интернет,только через банк. Так как отделения Швидко Грошей закрыты,я оплатила проценты в А Банке через кассу.Не стану рассказывать чего мне стоили взять у гарячей линии правильные риквизиты для оплаты. Оплатила ещё 24;03;2020, а мне звонят по сей день,и ещё хамят,что я не переоформила договор.А теперь я спросить хочу у этого отделения,это мои дорогие что,моя вина что ваши отделения закрыты??? Имели бы совесть хоть разговаривать по человечески.По-этому я закрою кредит и впредь брать не буду у вас ничего и седьмому закажу у вас не брать.В такой ситуации как сейчас вы показали, какие вы на самом деле.
Остап Б.
05.05.2020
Оформлял кредит на карту, все понравилось кроме времени ожидания. Обещают кредит за 15 минут, а по факту пришлось ждать пол дня.
Михайло Карпенюк
05.05.2020
оформил кредит на карту, деньги пришли быстро спасибо
Саша
24.04.2020
Один раз брала кредит в Швидко Гроші на відділенні,а тепер частенько беру в інтернеті і повертаю,ніякіх проблем немає все супер гроші зараховуються зразу.
Инна
27.04.2020
Я клиент компании Швидко гроши уже в течении пары лет, всем довольна. Работают честно и стабильно, проблем никаких не возникало, одно замечание, что нет возможности брать деньги без процентов,но так сейчас везде.
Светлана
28.04.2020
Обратилась в швидко гроши потому что условия показались самыми адекватными,есть конечно где-то процент и меньше, но там не совсем понятно про другие платежи и штрафы, а в швидко гроши всего под 2% кредит и никаких больше оплат непонятно за что, как по мне довольно выгодно у них.
Альона
03.05.2020
Звернулась перший раз в компанію Швидко Гроші через сайт,заповнила анкету,за коштами сказали їхати у відділеня ,не зручно було звичайно,такий період що краще вдома сидіти,але коли приїхала до них то була задоволена,і обслуговуванням і приємними подарунками від компанії
Анна
06.05.2020
сейчас время у всех тяжелое,денег не хватает даже что б купить хлеба,не думала что в компании швидко гроши кредиты выдают без всяких справок и поручителей,быстро все оформили и выдали мне деньги,очень быстро и удобно.
Лариса
07.05.2020
Мне очень нравится осбслуживатся в компании швидко гроши,никогда не сижу в очереди,все объяснят без проблем если что то не понимаю,есть какие то вопросы проконсультируют и по телефону и в отделении,это очень хорошо.

Мікрофінансова організація ШвидкоГрошi: умови кредитування, вхід в особистий кабінет, відгуки про МФО

 1. Умови надання позики в ШвидкоГроші
 2. Взяти позику на карту в ШвидкоГрошi – переваги і недоліки звернення
 3. Вимоги до позичальників
 4. Як зареєструватися в МФО і взяти онлайн кредит на карту в Україні – покрокова інструкція
 5. Способи ліквідації заборгованості в Швидко Гроші
 6. Що робити, якщо МФО ШвидкоГрошi відмовила у видачі кредиту?
 7. Умови пролонгації позики на карту
 8. Відгуки клієнтів про Швидко Грошi

Мікрофінансова організація ШвидкоГрошi – одна з найбільш відомих та тих, що динамічно розвиваються МФО. Вона здійснює діяльність на кредитному ринку України з 2012 року. За весь час існування, клієнтами компанії стали більше 50 000 чоловік. Велика частина позичальників зазначає низькі відсоткові ставки, лояльні умови при неможливості погасити борг вчасно, привітний персонал.Сьогодні взяти мікропозику в МФО ШвідкоГрошi можна як в одному з офісів, так і дистанційно. Велика частина клієнтів використовує другий спосіб отримання коштів – заявки розглядаються 24 години в будь-який день тижня без вихідних і свят. Це дозволяє отримати кредит в будь-який час доби максимально швидко, не виходячи при цьому з дому.

Умови надання позики в ШвидкоГроші

Мінімальна сума, грн600
Максимальная сума, грн10 000
Термін надання мікропозикивід 2 до 28 днів
Відсоткова ставка2 %

Взяти позику на карту в ШвидкоГрошi – переваги і недоліки звернення

Чому звернення в мікрофінансову організацію ШвидкоГрошi вигідно для позичальника? У числі конкурентних переваг:

 1. Швидкість заповнення анкети та розгляду заявки – виберіть суму і термін кредиту, заповніть реєстраційну анкету персональними даними, відправте заявку на розгляд – МФО ШвидкоГрошi винесе остаточне рішення вже через двадцять хвилин.
 2. Для отримання кредиту на карту в Україні не потрібні документи, що підтверджують дохід. Позики видаються виключно за українським паспортом і індивідуальним номером платника податків.
 3. Мікропозики надаються навіть громадянам пенсійного віку, студентам, безробітним, тому в даній МФО можна розраховувати на лояльні умови.
 4. Прозорі та вигідні умови – договір укладається відповідно до чинного законодавства України. Саме тому клієнт може розраховувати на прозорі умови кредитування – платити приховані відсотки і комісії не потрібно.
 5. Можливість спостерігати за станом заборгованості через зручний особистий кабінет, а також вносити платежі по мікрокредитам.
 6. Можливість перерахунку відсотків в разі дострокового погашення. Ліквідуйте заборгованість перед МФО ШвидкоГрошi до кінця терміну – компанія перерахує надмірно сплачені відсотки і поверне їх назад позичальнику.
 7. Різноманіття способів повернення коштів.
 8. Якщо клієнт не встигає погасити мікрокредит вчасно, можна скористатися послугою пролонгації позики, тим самим не зіпсувавши свою кредитну історію.
 9. МФО ШвидкоГрошi відповідає за збереження конфіденційних даних позичальників – вони ніколи не стануть відомі третім особам.

З якими недоліками може зіткнутися позичальник? Серед них:

 1. Якщо сума мікрокредит не буде повернута в термін, компанія має право звернутися до суду або продати борг колекторським службам.
 2. Невиконання зобов'язання за договором загрожує сплатою штрафів і відсотків, тому найкраще вносити платежі вчасно. В крайньому випадку доцільно скористатися послугою пролонгації.
 3. Отримати кредит на картку банку можна онлайн, якщо звернення повторне. У разі першого звернення позичальнику потрібно заповнити анкету на сайті, після чого дочекатися дзвінка оператора і під'їхати в будь-який зручний офіс для підписання договору і видачі коштів.

Вимоги до позичальників

Для того щоб претендувати на отримання кредиту на карту в МФО ШвидкоГрошi, позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

 • мати вік старше 18 років;
 • бути громадянином України;
 • мати діючий ІПН;
 • мати актуальний номер мобільного телефону;
 • розташовувати іменний банківською картою.

Зверніть увагу: на офіційному сайті МФО зазначено, що позичальник зобов'язаний мати трудовий дохід. В даному випадку обмежень до розміру щомісячного доходу не встановлено. Крім того, він не обов'язково повинен бути офіційним. Як показує практика, МФО схвалює понад 90% заявок від безробітних громадян, студентів, пенсіонерів, жінок у декретній відпустці – саме тому вона так популярна в Україні.

Як зареєструватися в МФО і взяти онлайн кредит на карту в Україні – покрокова інструкція

Для того щоб отримати мікропозику без відмови на карту в МФО ШвидкоГрошi, позичальникові потрібно кілька хвилин вільного часу, доступ в інтернет, комп'ютер або мобільний телефон.

Зверніться до офіційного сайту компанії в інтернеті. Оформлення позики починається з завдання потрібних умов в кредитному калькуляторі, який знаходиться в правій частині головної сторінки. Клієнту необхідно вказати:

 • суму кредиту, на яку він розраховує;
 • термін надання мікропозики.

Після заповнення даних в кредитному калькуляторі зверніться до кнопки «Отримати кредит». Якщо ви вже брали мікропозику в даній компанії, позначте це за допомогою галочки в спеціальному вікні.

Після звернення до опції «Отримати кредит» система зажадає користувача заповнити реєстраційну анкету. Зверніть увагу: вказувати слід виключно точні дані – вся інформація буде автоматично перевірятися системою. Якщо при аналізі заявки будуть знайдені невідповідності, це може стати причиною для відмови у видачі кредиту.

Вкажіть ім'я та актуальний мобільний телефон, після чого зверніться до кнопки «Продовжити». Система надішле код підтвердження в СМС-повідомленні – введіть його у вікно і приступайте до наступного кроку.

Зверніть увагу: без прив'язки номера мобільного телефону отримати кредит неможливо.

На сторінці, приступіть до введення персональних даних. вкажіть:

 • прізвище, ім'я, по батькові;
 • паспортні дані – серію, номер, дату видачі;
 • ІПН;
 • контактні дані.

Погодьтеся з умовами подання послуг, завершите заповнення розділу натисканням на кнопку «Далі».

Наступний етап – введення відомостей про місце роботи. Вкажіть найменування роботодавця, трудовий стаж і інші відомості, які запитує система. Тут також потрібно вказати номер телефону людини, який може підтвердити зазначену інформацію – це може бути як родич, так і друг, колега і т.д. Завершіть введення даних і перейдіть до наступного розділу, натиснувши кнопку «Далі».В подальшому розділі необхідно вказати:

 • номер карти будь-якого українського банку;
 • адреса постійної (в іншому випадку – тимчасової) реєстрації;
 • місце проживання.

Переконайтеся в правильності введених даних і натисніть кнопку «Відправити заявку». Система проаналізує анкету позичальника протягом 10-20 хвилин. Прийняте рішення зазвичай повідомляється за вказаним номером телефону. Відомості про розгляд заявки також дублюються на адресу електронної пошти.

Зверніть увагу: співробітники компанії можуть додатково зателефонувати за вказаним номером телефону в анкеті для узгодження або уточнення деяких даних. Варто також відзначити, що фахівці МФО ШвидкоГрошi часто дзвонять зазначеним в анкеті довіреним особам, тому варто подбати про введення актуальних даних.

Якщо заявка на кредит схвалена, але ви вперше берете його в ШвидкоГрошi, отримати кошти на карту банку не вийде. Клієнту буде потрібно під'їхати в будь-який зручний офіс (з повним списком відділень можна ознайомитися на офіційному сайті МФО), підписати договір і отримати готівку.

Якщо ви вже брали мікрокредит в даній МФО, отримати кошти можна в особистому кабінеті – потрібна сума надійде на банківську карту миттєво.

Способи ліквідації заборгованості в Швидко Гроші

Погасити діючий кредит можна одним з представлених нижче способів:

 1. Звернутися в будь-яке відділення мікрофінансової організації ШвідкоГрошi – сьогодні на території України роботу здійснюють понад 200 відгуків.
 2. Здійснити платіж через особистий кабінет на офіційному сайті МФО. При вході користувачеві буде потрібно вказати ті ж дані, що і при первинній реєстрації.
 3. Через термінал самообслуговування – в даному випадку позичальникові потрібно мати при собі необхідні відомості і внести кошти. Обов'язково зберігайте чек про проведення платежу, це дозволить уникнути можливих розбіжностей в разі ненадходження або затримки платежу.
 4. Через будь-яке відділення банку, надавши український паспорт і реквізити компанії ШвідкоГрошi.

Який би спосіб ви не вибрали, дуже важливо подбати про своєчасне погашення заборгованості. Найкраще вносити кошти за 1-3 дні до закінчення терміну сплати за договором – це виключить затримку надходження на рахунок компанії.

Що робити, якщо МФО ШвидкоГрошi відмовила у видачі кредиту?

МФО ШвидкоГрошi ретельно аналізує інформацію, надану клієнтами. Одна з найбільш частих причин для відмови – надання некоректної або навмисне неправдивої інформації. Якщо ви не мали прострочень по кредитах раніше, але система відхилила вашу заявку, доцільно перевірити зазначені дані. Часом саме переплутаний знак може стати причиною відмови в наданні мікрокредиту.

Інша найбільш поширена причина – занадто запущена кредитна історія. Як правило, багато МФО і банки заносять дані про позичальників в так званий «чорний список». Крім того, вся інформація надходить в Бюро Кредитних історій. Якщо потенційний позичальник має не найкращу репутацію, швидше за все, претендувати на отримання мікропозик не вийде до погашення хоча б половини поточних зобов'язань.

Зверніть увагу: якщо самостійно погасити борг немає можливості, це може зробити будь-яка інша особа.

Умови пролонгації позики на карту

Якщо ви не можете внести платіж своєчасно, найкраще не відкладати ситуацію в довгий ящик і скористатися пролонгацією. Так, в такому випадку доведеться сплатити додаткові відсотки за продовження терміну кредитування, проте позичальник зможе уникнути нарахування штрафів і зіпсованої кредитної історії.

В даний час продовжити термін позики можна як у відділенні, так і через особистий кабінет на офіційному сайті компанії ШвідкоГрошi. Відсоткова ставка, встановлена ​​за продовження терміну кредиту, розраховується індивідуально.

Зверніть увагу: у разі пролонгації позики позичальникові потрібно лише сплатити нараховані відсотки. Платежі за основним боргом будуть перенесені на наступні дати.

Важливо: кількість пролонгацій для одного кредиту договором не обмежена.

Якщо клієнт хоче отримати повторний кредит, анкету заповнювати не потрібно – досить підписати новий договір. Багато часу не буде потрібно – процедура займе не більше п'яти хвилин. Отримати повторний кредит можна в будь-якому відділенні компанії на території України: не має значення місце оформлення першої позики.

Відгуки клієнтів про Швидко Грошi

Клієнти відзначають лояльні умови в МФО ШвідкоГрошi. На отримання мікропозики можуть претендувати навіть студенти, пенсіонери та особи, що не мають офіційний дохід. Тут схвалюється 9 з 10 заявок. У разі неможливості внести платежу вчасно можна скористатися послугою пролонгації – співробітники компанії підуть назустріч клієнту і перенесуть термін повернення грошей. З реальними відгуками позичальників ви зможете ознайомитися на нашому сайті.