0 800 307 555
CentroCredit
Перевірено Finance.ua 30.03.2023

Кредит у CentroCredit

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,4

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-140 дн.

stars
4,6

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
4

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію CentroCredit

Центрокредит - це сучасний онлайн-сервіс видачі кредитів, який дозволяє отримати мікрокредит на карту будь-якого банку або готівкою в більш ніж 300 відділеннях Украї...
Телефон0 800 407 151
Електронна поштаinfo@centro.credit
Юридична адреса04073, м. Київ, вул. Кирилівська, 160Б
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №872 від 21.03.2017

Як отримати кредит CentroCredit

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит CentroCredit

Владимир М. 

24 вересня 2019 р.

Постоянно беру кредит у центро кредит, пока ни разу не отказали.

Валерий Алексеевич 

7 серпня 2019 р.

пока довольны и процентами и вообще только вот пытаюсь поднять лемит пока не получается и причины не говорят

Александр Я. 

7 серпня 2019 р.

Лично у меня претензий к компании нету. Подал заявку, в автоматическом режиме обработали и пришло смс что одобрено. Единственный маленький минус подавал заявку на 2000 а одобрили только 1500. В остальном приятная компания и сотрудники

CentroCredit: відгуки, процентні ставки і бонуси

Центрокредит працює на українському ринку кредитування з 1999 року. Компанія відзначилася уважним ставленням до конфіденційності даних своїх клієнтів.

Компанія використовує шифрування з'єднання між веб-сервером і браузером Secure Socket Layer (SSL), що гарантує приватність інформації, яку користувачі надають в МФО.

Ця функція важлива для користувачів, які оформлюють кредит онлайн, так як вони надають організації важливі персональні дані.

Обробка інформації по платіжній картці здійснюється відповідно до вимог міжнародних платіжних систем Verified by Visa і MasterCard SecureCodе. Також Центрокредит використовує сертифікацію Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) міжнародний стандарт безпеки даних.

Переваги оформлення позики в CentroCredit

Щоб отримати кредит в Центрокредиті, користувачеві потрібні лише паспортні дані та ідентифікаційний код. Рішення за запитом приймається протягом 15 хвилин, близько 84% всіх заявок про кредити схвалюється.

Також серед переваг:

 • висока лояльність до користувачів різного соціального статусу (неофіційно працевлаштованих, з відмовами в кредитуванні від банків);
 • є можливість поліпшити свою кредитну історію, так як всі договори компанія передає в бюро кредитних історій.

Хто може отримати кредит в CentroCredit

Отримати мікропозику в Центрокредиті можуть:

 • громадяни України від 18 до 70 років;
 • громадяни, які можуть пред'явити свій паспорт та ідентифікаційний код для підтвердження особи;
 • громадяни, у яких є оформлена на них платіжна карта будь-якого банку України.

Умови оформлення позик у CentroCredit

Для отримання кредиту онлайн потрібні комп'ютер або мобільний телефон з доступом до інтернету, банківська карта будь-якого банку України, оформлена на ім'я користувача, паспорт та ідентифікаційний код.

Для отримання кредиту під заставу потрібні паспорт, ідентифікаційний код і ліквідне майно під заставу.

Центрокредит також обслуговує клієнтів, у яких є кредит в іншій організації але тільки за умови, що у клієнта не було значних прострочень в обслуговуванні попередніх кредитів.

Щоб збільшити суму позики, клієнт повинен надати заставу, крайньої межі немає. Гроші можна отримати як готівкою, так і онлайн на карту.

Як оформити позику в Центрокредит: покрокова інструкція

Для отримання кредиту онлайн необхідно:

1. Заповнити заявку на сайті. Для початку необхідно вибрати спосіб отримання кредитних грошей і необхідну суму. Процентну ставку за позикою можна розрахувати в кредитному калькуляторі на сайті Центрокредиту;

2. Прив'язати банківську карту. Необхідно ввести дані банківської картки, на яку будуть нараховані гроші. З метою верифікації на ній буде заблокована певна сума до 1 грн (наприклад, 25 копійок). Коли отримаєте смс із зазначенням заблокованої суми, впишіть її у відповідне поле. Іноді смс не доходять тоді, щоб дізнатися суму, необхідно скористатися інтернет-банкінгом;

3. Уважно ознайомитися з договором (на предмет прихованих комісій, умов при простроченні кредиту і т.д.) і поставити галочку;

4. Дочекатися схвалення заявки і отримати гроші на карту. Рішення про видачу кредиту приймається протягом 10 хвилин. При схваленні позики гроші надійдуть на карту протягом декількох хвилин.

Для отримання кредиту готівкою необхідно:

1. Вибрати відділення. Весь список відділень є на головній сторінці сайту. При виникненні труднощів з пошуком відділення можна зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію та уточнити деталі;

2. Заповнити анкету у відділенні, не забувши взяти з собою паспорт і ІПН;

3. Отримати гроші готівкою у відділенні. Після схвалення заявки, ознайомтеся з умовами договору і отримайте гроші.

Кредит під заставу

Також клієнти можуть отримати кредит під заставу за низькими відсотками. Для оформлення кредиту під заставу клієнтам потрібно звертатися в фізичне відділення банку.

Особистий кабінет

Особистий кабінет це персональна сторінка користувача на сайті Центрокредиту. Створюється автоматично при оформленні заявки. Логін це мобільний номер, вказаний в анкеті, пароль прийде в смс-повідомленні. В особистому кабінеті користувачі можуть змінити свої персональні дані, оформити заявку, погасити або продовжити кредит. Також там можна знайти інформацію про поточний кредит і раніше погашені позики.

Чому можуть відмовити у позиці

Найчастіші причини відмови в Центрокредиті це вік (клієнт не досяг повноліття), або те, що клієнт вказує неправдиву інформацію про себе. Також може бути відмовлено, якщо у клієнта були значні прострочення по кредитах у минулому.

Що робити, якщо відмовили у позиці

 • Ще раз перевірити, чи коректно внесена інформація. Помилки в серійному номері паспорта або мобільному – одна з найчастіших причин відмови у видачі позики.Також деякі клієнти дублюють дані з паспорта російською цього робити не варто. Дані потрібно вносити українською мовою;

 • Заповнити необов'язкові поля в особистому кабінеті. Додаткова інформація підвищує ймовірність позитивного результату;
 • Перевірити, чи не забули завантажити копії паспорта та ІПН;
 • Спробувати змінити суму кредиту на меншу або продовжити термін кредитування;
 • Якщо ви раніше брали кредит, і недавно його погасили, можливо, в кредитному бюро не оновилася інформація. Спробуйте взяти кредит пізніше або зверніться в Бюро для уточнення питання.

Якщо Центрокредит відмовив вам у позиці ви можете скористатися послугами іншої мікрофінансової організації. Порівняти вигідні пропозиції можна у рейтингу мікрофінансових організацій, складеному співробітниками Finance.ua.

Прострочення і штрафи

Якщо ви вважаєте, що не зможете виплатити кредит вчасно, краще відразу повідомити про це менеджеру компанії. 

Продовжити кредит ви можете:

 • в особистому кабінеті;
 • за допомогою банківської карти;
 • за допомогою терміналів самообслуговування;
 • за допомогою банківського переказу.

Ви можете продовжити кредит за допомогою банківського переказу в касі будь-якого банку України, вказавши повні реквізити при оплаті. Також оформити пролонгацію можна за допомогою інтернет-банкінгу. Для цього клієнту потрібно здійснити переказ на рахунок Центрокредиту за банківськими реквізитами, вказаними на сайті компанії. Термін кредиту продовжиться автоматично.

Відгуки

Діліться враженнями про співпрацю з Центрокредитом у коментарях так ви допоможете клієнтам визначитися  з вибором мікрофінансової організації та знайти їм найбільш оптимальне рішення.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит у CentroCredit