0 800 307 555
Alexcredit
Перевірено Finance.ua 17.06.2024

Кредит у Alexcredit

Оформлення на сторінці недоступне

Інші кредити

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-80 дн.

на 80 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

Про компанію Alexcredit

ТОВ «АлексКредит» - це мікрофінансова компанія, надає своїм клієнтам короткострокові кредити на термін до одного місяця.
Телефон+380996186464
Електронна поштаmail@alexcredit.com.ua
Юридична адреса49041, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, 12А
Графік роботиСьогодні працює з 08:00 до 18:00
ЛіцензіяСвідоцтво ФК № 930 від 08.08.2017

Як отримати кредит Alexcredit

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Alexcredit

Ірина про кредит від Alexcredit

18 січня 2024 р.

Прогледіла, що зберігли дані картки для оплати, списали кошти без мого відома ще й завчасно, до платежу ще 3 дні було! І нічого повертати не збираються! Закрию вже цей кредит і ніколи сюди не повернуся! Шахраї і здирники!

Ганна про кредит від Alexcredit

10 січня 2024 р.

Пишуть, що можна оформити кредит на велику суму і майже на рік, по факту зробити це неможливо! Більше ніж 6 тисяч на 30 днів заявку не пропускає! То навіщо брехати про десятки тисяч?! Чергова кантора шахраїв. Уявляю, що там по факту буде з процентами, якщо вже по сумі брешуть.

Наташа про кредит від Alexcredit

9 жовтня 2023 р.

Сама жахлива компанія в Україні невздумайте там брати кредит потім будуть дуже великі проблеми і на роботі і з друзями і родичами там нема з ким говорить.

АлексКредит: огляд МФО, інструкція як користуватися, вхід в особистий кабінет, відгуки користувачів

AlexCredit – організація в сфері мікрокредитування. Свідоцтво про реєстрацію було отримано компанією в серпні 2017 року. МФО надає послуги на території України. Одне з ключових відмінностей фірми від банківських організацій – відсутність паперової тяганини при оформленні онлайн позики

Умови отримання кредиту в АлексКредит

Швидкість обробки заявки Кілька хвилин
Вік позичальника 18-65 років
Справка про доходи Не вимагається
Кілька кредитів одночасно Не передбачено
Отримання позики безробітними, пенсіонерами, студентами Дозволено
Географія кредитування Територія України без урахування Криму і ОРДЛО
Ймовірність схвалення заявки Висока
Погана кредитна історія Допускається

Про компанію

Мікрокредитна організація AlexCredit за кілька років активної роботи набрала пристойну базу постійних клієнтів і безліч позитивних відгуків. Заявки схвалюються автоматично в онлайн режимі, тому особисте відвідування представництва компанії не потрібно

Кожен клієнт організації може отримати одночасно тільки один онлайн займ на нетривалий час. Як правило, послугами МФО користуються, якщо терміново потрібні гроші, але отримати їх в банку або у знайомих немає можливості. Для нових клієнтів діють знижені процентні ставки. Для поліпшення умов кредитування можна скористатися промокодом і знижками.

Відсоткова ставка AlexCredit

Ставка для мікрокредитів залежить від типу позичальника – перший чи повторний кредит. Щоб зменшити її можна скористатися промокодом. При цьому промокоди видаються на певний термін. Якщо не використовувати їх вчасно, то вони згорять. Для постійних клієнтів компанія пропонує особливі умови кредитування. Прихованих комісій або нав'язаних додаткових послуг при оформленні онлайн кредиту на карту України немає.

Переваги та недоліки АлексКредит

У порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями та банками, отримання позик в AlexCredit має такі переваги:

До недоліків подібного способу кредитування можна віднести тільки високу процентну ставку при повторному зверненні. 

Як взяти онлайн кредит в АлексКредит?

Весь процес отримання мікропозики на карту в сервісі AlexCredit повністю автоматизований і розділений на кілька етапів.

Крок 1. Особиста інформація.

Перейдіть на офіційний сайт МФО в розділ оформлення кредиту. Введіть особисту інформацію – ПІБ, стать, телефон, електронну пошту (двічі), дату народження, ІПН. Далі підтвердіть, що ви ознайомилися з правилами та умовами надання кредиту на карту і натисніть «Далі».

Після цього система відправить на вказаний номер SMS (4 цифри). Введіть код у відповідне поле і натисніть «Відправити».

Крок 2. Адреса та Працевлаштування

На цьому етапі вказується інформація за фактичним місцем проживання і зайнятості. Необхідно ввести:

 • адреса проживання (область, місто, вулиця, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс);
 • термін проживання;
 • домашній телефон;
 • зайнятість (галузь, посаду, назву компанії, тривалість роботи, доходи і витрати).

По готовності натисніть «Далі».

Крок 3. Інформація про карту.

Тепер необхідно вказати відомості про вашу банківську карту.

Далі потрібно ввести у відповідне поле значення застави – суми, яка була утримана з карти (в межах 2 грн).

Крок 4. Ідентифікація.

Для завершення обробки заявки необхідно завантажити на сайт вашу фотографію, на якій ви тримаєте в руках паспорт (відкритий на сторінці з фото). Зображення повинно мати максимально можливе розширення. На ньому має бути чітко видно обличчя і паспорт. По готовності клікніть «Далі».

Крок 5. Результат.

Система обробить введені дані і підрахує прийнятний результат. В результаті вам можуть:

 • повністю схвалити кредит;
 • схвалити позику зі зміненими умовами (інший сумою або терміном кредитування);
 • відмовити в кредиті.

На завершення на зазначену електронну пошту прийде лист з договором і графіком погашення кредиту. Аби гроші надійшли на карту, підтвердіть свою згоду із запропонованими умовами. Для цього перейдіть по спеціальному посиланню в тілі листа. Щоб відстежувати інформацію по позиці увійдіть в особистий кабінет сервісу.

АлексКредит відмовив у позиці?

Якщо компанія відмовила в кредиті, то, в першу чергу, необхідно перевірити коректність даних, що вводяться. Не допускаються помилки в ПІБ, ІПН і паспортними даними. Максимально повно і достовірно вкажіть відомості про доходи та витрати.

Далі перевірте, чи дійсна ваша банківська карта. Можливо, на ній недостатньо коштів для проходження процедури верифікації, вона заблокована або вийшов термін її використання.

Система приймає рішення по кредиту автоматично на основі складного алгоритму і введених даних. На схвалення / відмова впливають різні чинники, в тому числі, термін і сума позики. Також ми рекомендуємо звернутися в УБКІ. Існує ймовірність, що один з ваших попередніх кредитів не закрите.

Якщо компанія відхилила кілька ваших заявок, то бажано почекати кілька днів, протягом яких база даних в УБКІ оновиться. Якщо це не допомогло, то спробуйте звернутися в інші мікрофінансові організації, котрі дають кредит без відмови.

Як повернути кредит в AlexCredit?

Компанія AlexCredit підготувала для своїх клієнтів кілька способів погашення позики:

 • на сайті АлексКредит за допомогою прив'язаної або будь-який інший банківської карти;
 • в терміналах Приватбанку, Ibox, EasyPay по номеру кредитного договору;
 • в банку України переведенням на рахунок за реквізитами компанії;
 • за допомогою сервісу Приват24.

Повернути кредит клієнт може в будь-який момент. Для економії на відсотках передбачено дострокове погашення (точна сума уточнюється після авторизації в особистому кабінеті), а також повернення позики частинами. Всі необхідні реквізити для проведення платежів через банківську касу прописані в договорі і вказані в особистому кабінеті позичальника.

Наслідки прострочення кредиту

Якщо на заплановану дату погашення кредиту не буде закритий, то на наступний день для обговорення ситуації, що склалася з клієнтом зв'яжеться менеджер компанії. Якщо позику не виплачений в цей же день до 12:00, то ставка збільшиться до 3% на добу.

Надалі, якщо клієнт не приступить до повернення кредиту, то МФО звернеться до суду, поклавши всі витрати на судове діловодство на позичальника. Інформація по позиці буде передана в УБКІ, що негативно позначиться на кредитної історії користувача.

Якщо кредит отриманий, але у вас виникли складності з його виплатою, то обов'язково зв'яжіться з менеджерами компанії. Вони допоможуть знайти прийнятний вихід із ситуації.

Чи можлива пролонгація позики в АлексКредит?

Якщо ви не можете вчасно погасити позику, то існує можливість пролонгації, тобто продовження кредиту. Це дозволить зберегти відсотки на поточному рівні і не зіпсувати кредитну історію.

Щоб продовжити термін погашення, виконайте наступні дії:

Зайдіть в особистий кабінет сервісу AlexCredit.

 1. Виберіть термін пролонгації.
 2. Погасіть заборгованість за відсотками.
 3. Заплатіть комісію за продовження.
 4. Підпишіть угоду до договору.

Перед тим як оформляти продовження, слід переконатися в наявності необхідної суми на банківській картці. Термін пролонгації вибирається клієнтом (в межах 30 діб). Надалі можна продовжувати пролонгацію необмежену кількість разів. При цьому важливо вчасно виплачувати відсотки і комісії.

Постійні клієнти час від часу отримують промокодом на ексклюзивні умови кредитування. Їх необхідно вводити в спеціальне поле при оформленні позики. Знижки від промокодом і рейтингу складаються. Кожен клієнт може отримати необхідну йому суму на особливо вигідних умовах, якщо один з його знайомих скористається запрошенням (оформить кредит і виплатить його).

Відгуки про АлексКредит

Залишити відгук про роботу компанії AlexCredit, або прочитати коментарі інших клієнтів ви можете на нашому сайті. Поділіться своїми враженнями або залиште зауваження по роботі сервісу на Finance.ua: це допоможе новим користувачам оцінити переваги і недоліки AlexCredit.

Finance.uaКредитиАлексКредит (Alexcredit)