0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Глобал Кредит

Компанія "Глобал Кредит" – мікрофінансова організація, створена в 2012 році для надання послуг швидкого кредитування. На даний момент компанія "Глобал Кредит" займає одну з лідируючих позицій на українському ринку мікрокредитування.

Офіційний сайт https://globalcredit.ua/
Телефон0800807888
Электронна поштаinfo@globalcredit.ua
Юридична адреса01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія

Свідоцтво ІК №96 від 04.12.2012

Відгуки про кредит Глобал Кредит

Евгения П.
08.04.2020
Были срочно нужны деньги, зарплату задержали. Оформляла кредит на две недели, чтобы как раз с зарплаты вернуть. Из-за того, что срок был короткий, получилось выгодно. Служба поддержки была профессиональной и предоставила все необходимые консультации
валентина кучерява
01.02.2020
Не советую брать тут кредит у меня была задолженность перед новым годом пришло письмо что я могу по акции уплатить только тело кредита 2400 а остальное спишется,Зплатила 10 декабря они начали названивать и вот 1 февраля передали мой долг фк довира и гарантия а как же акция и письмо как можно им доверять
Валерий
23.12.2019
Здравствуйте! Что вы за компания, если относитесь к своим клиентам плевательски. Я долгое время был вашим клиентом, все вовремя оплачивал, не просрочек нечего. Тут понадобились мне срочно деньги, даю заявку отказ. Почему? Я понимаю просрочки постоянно, не вовремя платил. Такое отношение к постоянным добросовестный клиентам? Нечего добиться нельзя. Звоню, ответ один центральный офис решил. Так объясните почему? Деньги не отдаю, террорист? Рожей не вышел? Ну в чем проблема? Мой номер 0930228360 Валерий. Я из всех микрокомпаний считал вашу самой лучшей. Предлагал своим знакомым но понял вы как и все остальные вам плевать на клиента.

Глобал Кредит: актуальні пропозиції і процентні ставки

Компанія Global Credit – одна з найбільших мікрофінансових організацій України. Мережа МФО має понад 300 відділень, а найближчим часом компанія планує відкрити ще 150 офісів по всій країні.

Компанія здійснює діяльність на підставі ліцензії від Нацкомфінпослуг, також юридичну інформацію про дану МФО можна знайти на сайті YouControl.

 1. Переваги оформлення кредитів в Глобал Кредит
 2. Хто може отримати кредит в Глобал Кредит
 3. Як погасити кредит в Глобал Кредит
 4. Основні умови оформлення кредиту
 5. Акції та програми лояльності
 6. Прострочення та його наслідки
 7. Що робити, якщо відмовили в кредиті
 8. Відгуки

Переваги оформлення кредитів в Глобал Кредит

Серед головних переваг сервісу для онлайн-кредитів Глобал Кредит можна назвати такі:

Хто може отримати кредит в Глобал Кредит

Щоб отримати микрокредит онлайн, вам необхідно відповідати наступним вимогам:

 • бути готовим надати оригінал паспорта та ідентифікаційний номер платника податків;
 • бути повнолітнім, але не старше 71 року;
 • підтримувати хорошу кредитну історію;
 • наявність стабільного джерела доходу;
 • можливість виходу в інтернет;
 • мати банківську карту будь-якого українського банку, у якій не закінчено термін дії, і мобільний телефон. 

Як погасити кредит в Глобал Кредит

Компанія пропонує кілька способів для погашення кредитного боргу, кожен може вибрати саме той, який актуальний для нього. Ви можете скористатися:

 • терміналами самообслуговування;
 • особистим кабінетом на сайті компанії і банківською карткою;
 • через банківську карту: сервісом Приват24;
 • сервісом Webmoney.

Слід звернути увагу: моментальна оплата можлива лише через сайт. Інші способи припускають перерахування коштів на рахунок кредитора протягом трьох робочих днів. В такому випадку слід здійснювати оплату на кілька днів раніше, щоб кошти надійшли на кредитний рахунок до закінчення терміну дії договору.

Особистий кабінет компанії Глобал Кредит

Основні умови оформлення кредиту

Тип кредитуваннякредит онлайн на карту або готівкою
Сума кредитувід 200 до 10 000 грн
Термін пролонгаціїдо 30 днів
Перший кредит5 000
Ставка на добу новим клієнтам0,01%
Ставка на добу повторним клієнтам1,80%
Рішення про видачу позики15 хв
Працевлаштуванняофіційне, неофіційне
Пролонгація кредитує
Довідка про доходине потрібна
Застава або поручникне потрібен
Кредитний калькулятор компанії Глобал Кредит

Акції та програми лояльності

У даній мікрофінансової організації для нових клієнтів діє програма лояльності – новий кредит під 0,01%. Наприклад, отримавши 3000 гривень на 20 днів, оплата за користування тілом кредиту складе 9 гривень. Також, за рекомендацію Глобал Кредит друзям і родичам, ви отримаєте 100 гривень за кожного залученого клієнта.

Окрім цього термін кредитування, у порівнянні з попередніми умовами, збільшений у 2 рази – з 14 до 30 днів. Також зменшено процентну ставку за користування грошима в період з 15-го по 30-й день і становить 1,5% в день.

Прострочення та його наслідки

Якщо позичальник не встигає вчасно погасити або пролонгувати мікропозику, у нього є ще 3 дні грейс-періоду. Протягом цього терміну замість нарахування штрафів істотно знижується процентна ставка – до 0,5% в день.

Що робити, якщо відмовили в кредиті

При прийнятті рішення по кредиту перевіряється інформація, яка була вказана у Вашій анкеті. Вкрай важливо для отримання кредиту вказувати повну і достовірну інформацію.

Тому, якщо вам відмовили в позиці, слід перевірити:

 • чи коректно внесена інформація. Помилки  та одруки у документах  можуть стати причиною відмови. Також деякі клієнти дублюють дані з паспорта російською, це помилка. Дані потрібно вносити на українській мові;
 • чи заповнені необов'язкові поля (поля, не помічені зірочкою). Додаткова інформація підвищує ймовірність позитивного рішення;
 • чи прикріплені копії паспорта та ІПН.

Якщо ви раніше брали гроші в борг і недавно погасили кредит, можливо, в кредитному бюро не оновилася інформація. Спробуйте взяти кредит пізніше або зверніться в Бюро для уточнення питання.

Відгуки

Розкажіть про свій досвід оформлення кредитів до зарплати в Глобал Кредит в коментарях. Іншим клієнтам буде цікаво дізнатися вашу оцінку даної компанії.