0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у CashBerry

Перша позика: от 1,50% в день, до 5 000₴
Повторний: от 1,50% в день, до 15 000₴
3,2
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та/або Кредитору (майбутньому, потенційному Кредитору), та/або Посереднику свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України.

Умови отримання кредита CashBerry

Сума

від 500 до 15 000 грн

Строк кредитування

від 7 до 30 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 3 хв.

Необхідні документи

паспорт, ІПН

Форма видачі

на карту

Штрафи

2,5% в день у випадку прострочення заборгованості. Клієнтам, які вийшли у прострочення починаючи з 1 січня 2020 року, не буде нараховуватись підвищена процентна ставка за період з 01.03.20! Будуть продовжувати діяти стандартні умови кредитного договору, з якими можна ознайомитись в особистому кабінеті. *

Ставка на день

щоденна: 1,50%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 18 до 71 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію CashBerry

CashBerry - простий і зручний сервіс мікро онлайн кредитування для населення. Фінансова компанія успішно працює на ринку України з 2016 року.

Офіційний сайт https://cashberry.com.ua/
Телефон+380984151818
Электронна поштаinfo@cashberry.com.ua
Юридична адреса01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №756 від 07.06.2016

Переваги кредита CashBerry

Перераховуємо гроші навіть у свята і у вихідні дні
Три додаткових дні на оплату кредиту
3 хвилини для автоматичної видачі і 15 хвилин на індивідуальний розгляд заявки

Як отримати кредит CashBerry

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
У відділенні чи на картку

Як погасити кредит CashBerry

На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит CashBerry

Валя
22.11.2019
Взяла тут кредит близько місяця тому приблизно, щоб купить собі новий телефон а то не вистачало якраз трохи, захопила досить низька процентна ставка по кредиту, тому і оформила. Оформили хвилин за 10 напевно, відповіла на пару загальних запитань і відразу ж отримала грошики на руки. Послугами вашими залишилася в принципі задоволена, буду звертатися до вас ще.
Юрий
26.11.2019
Проблемы с получением кредита постоянно, а все из-за того что у меня не такая уж хорошо оплачиваемая работа. Куда не обращался нигде не мог получить для себя нужную сумму. Обратился сюда пару недель назад и не пожалел, здесь все-таки мне дали деньги, за что собственно вам и спасибо. Процент относительно небольшой, осталось совсем еще немного и я погашу уже кредит. Оформили все быстро и лишних вопросов мне не задавали, что очень радует. В общем ставлю вам 5 и спасибо большое вам.
Юля
26.11.2019
Вирішили взяти тут кредит на ремонт, звернулися сюди за наполяганням своїх друзів, звернулися і не пошкодували. Насправді відсотки не такі великі і дали нам кредит, хоча у нас є кредити і в інших організаціях цей кредит нам все-таки схвалили. Залишилося зовсім небагато і вже погасимо всю суму повністю.
Олексій
20.12.2019
Особисто мені друг порадив звернутися в цю компанію, коли мені терміново потрібно було 3000 гривень, тому що бабуся потрапила до лікарні і потрібно було терміново їхати. а так само потрібні були гроші на ліки. Я оформив заявку без особливих надій, але вже через кілька хвилин прийшло підтвердження, я дуже зрадів. Хочу відзначити з плюсів, це не великі терміни кредитування, мені потрібно було грошей не тиждень до зарплати, в банках на такі короткі терміни не отримати, а так само немає додаткової комісії за дострокове погашення боргу. Сума в результаті виявилася саме тією, яку мені озвучили при оформленні, ніяких прихованих виплат. Сервіс дуже сподобався, прийду ще до вас. Але в мене без прострочок
Мария
17.12.2019
Уже пару раз брала кредит в данном сервисе. Хотелось бы поделиться опытом сотрудничества. В первую очередь хочу отметить тот факт, что рассмотрение заявки происходит в кратчайшие сроки. Так же доступная сумма во второй раз аж до 15 000 гривен, получить такую сумму за несколько минут в других организациях просто не реально, тем более, что не требуется предоставлять какие бы то ни было справки. Я работаю не официально и в банках у меня всегда были отказы или повышение ставки из за этого, а тут этот фактор не влияет. Так же плюс, что деньги можно получить не посещая офиса, а просто переводом на карту.
Алина
17.12.2019
Решили с мужем съездить в отпуск, отдохнуть, но так получилось, что отпускные ему выплатили не все сразу, и я побоялась, что денег может немного не хватить. Обратилась в эту организацию по рекомендации друзей. Кредит оформили довольно таки быстро, буквально в течении 10 минут. Ни каких документов, кроме личных не потребовали, предоставила только паспорт и ИНН. % ставка невысокая, тем более, что я собиралась погасить, сразу по возвращении с отдыха. Деньги быстро зачислили на карту. Сказали, если не будет просрочки, то следующий кредит, если потребуется, будет с более низкой ставкой. Перекрыли кредит сразу по приезду, так что всё устроило.
Регина
20.12.2019
Давно слышала от знакомой, что она часто берет кредит в CashBerry, вот и самой понадобились срочно деньги. Срочно ни у кого не было, одолжить не кому. А тут такие понятные условия, всё прописано четко, вопросов никаких не возникало. Удобно, что можно без справок, трудовой книжки и других документов заявить о желании получить займ, что в другим местах вряд ли было реально. А тут быстро получить необходимую сумму было совсем просто. Заявку оформляешь прямо тут на сайте, сложностей не возникло никаких, быстро получила одобрение и деньги были переведены. Удобный сервис, главное надежный, пользоваться буду дальше.
Полина
25.12.2019
Советую, так как сама уже много раз обращалась. А нашла совсем случайно, необходимо было срочно купить дорогие лекарства, знакомые все отказали, в банке рассматривали мою заявку около 4 дней. А тут - зашла, прочитала, ознакомилась со всеми условиями, поняла что не такие высокие проценты буду выплачивать и стала заполнять заявку. Удобство огромное, что не нужно справок, поручителей, прочего, что есть в банках, всё упрощенно, зато есть возможность быстро понять отказ или одобрение. Ни разу еще не отказали, деньги получала быстро, по выплатам всё нормально, суммы не увеличиваются, организация серьезная.

CashBerry: відгуки, кредитний калькулятор, актуальні процентні ставки

Cashberry – простий і зручний сервіс онлайн-кредитування для жителів України. Мікрофінансова організація видає мікрокредити сумою до 15000 гривень на термін до 30 днів. 

Хто може взяти кредит у CashBerry

Для того, щоб скористатися послугами компанії CashBerry, клієнту необхідно:

 • бути громадянином України і надати підтверджуючі документи (паспорт та ідентифікаційний номер платника податків);
 • володіти діючою банківською картою, яка належить одному з українських банків;
 • забезпечити безперебійний доступ в інтернет, мобільний телефон повинен бути з чинним номером;
 • бути у віці не менше 18 і не більше 70-ти років;
 • надати дані одного контактної особи, яке може підтвердити вашу особистість. 

CashBerry видає мікрокредити:

клієнтам із зіпсованою кредитною історією;
повнолітнім студентам;
клієнтам без поручителів;
громадянам України пенсійного віку;
громадянам без офіційного працевлаштування;
безробітним.

Переваги роботи з CashBerry

Для оформлення кредиту в CashBerry не потрібен поручитель, досить вказати номер телефону людини, яка зможе підтвердити особу позичальника.

Також тут оформляють позики без довідок про доходи. Для оформлення кредиту досить вказати щомісячний дохід. Довідки та інші документи не потрібні. 

Також компанія надає пролонгацію кредитного договору. Кількість пролонгацій не обмежена.

Умови видачі кредиту в компанії CashBerry

Для нових клієнтів:

 • максимальна сума позики 5 000 грн;
 • термін кредитування – від 7 до 30 днів;
 • процентна ставка 1,5%.

Для постійних клієнтів:

 • максимальна сума 15 000 грн;
 • термін кредитування – від 7 до 30 днів;
 • процентна ставка 1%.
Щоб більш точно розрахувати процентну ставку по кредиту, ви можете використати кредитний калькулятор на сайті.

Як оформити кредит в CashBerry

1. Виберіть суму і термін кредиту. Вкажіть на кредитному калькуляторі суму і термін користування коштами (зверніть увагу, що праворуч від калькулятора система розраховує ваші відсотки по кредиту). Потім, натисніть кнопку «Отримати Кеш!»;

2. Заповніть заявку на сайті. Для оформлення першої позики вам необхідно заповнити всі обов'язкові поля анкети. Для реєстрації знадобляться: контактні дані, дані вашого паспорта, банківської карти, ІПН і інша загальна інформація. Для того, щоб підвищити шанси на отримання кредиту, рекомендуємо заповнити всі додаткові поля в анкеті;

3. Верифікувати карту. Верифікація карти – це захід безпеки, яка дозволяє переконатися в тому, що саме ви є власником картки і виключає втручання третіх осіб. Для того, щоб верифікація відбулася на вашій карті буде заблокована випадкова сума (до 1 грн). Цю суму необхідно буде вказати в якості перевірочного коду при реєстрації. У разі, якщо ваш банк надсилае запит на додаткове підтвердження активності по карті – вкажіть код з СМС. Гроші будуть розблоковані протягом декількох хвилин. 

Після успішної верифікації очікуйте схвалення кредиту. Рішення буде відображено в особистому кабінеті на сайті, а також відправлено на електронну пошту або СМС-повідомленням.

Після схвалення кредиту уважно ознайомтеся з положеннями договору і оферти, підтвердіть свою згоду на підписання документів ввівши код з СМС, і отримаєте кошти. Гроші будуть перераховані на вашу карту протягом декількох хвилин.

Якщо компанія CashBerry відмовила вам у позиці – ви можете скористатися послугами іншої мікрофінансової організації. Порівняти вигідні пропозиції можна в рейтингу мікрофінансових організацій, складеному на Finance.ua.

Як погасити кредит в компанії CashBerry

Повернути позику можна кількома способами:

 • за допомогою карти в особистому кабінеті, який був створений під час реєстрації на сайті;
 • через термінали самообслуговування iBox, EasyPay, City24;
 • в касах будь-якого банку;
 • за допомогою функції «оплата без авторизації».

Прострочення і штрафи

У cashberry прострочення і відсотки не нараховуються протягом трьох днів після закінчення дії договору. Але вже на четвертий день застосовуються штрафні санкції. 

Дані про прострочення будуть передані в бюро кредитних історій. Поки клієнт не оформить реструктуризацію, йому нараховуватимуть пеню (+1% до діючої процентної ставки). 

Відгуки

Розкажіть про ваші враження, які залишилися в результаті співпраці з CashBerry, в коментарях – так ви допоможете іншим оцінити роботу компанії, а МФО знатиме, які проблеми їй треба вирішити для підвищення рівня сервісу.