0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Dinero.ua

Dinero.ua – бренд української фінансової компанії, що спеціалізується на короткострокових беззаставних кредитах. Головна мета Dinero.ua - забезпечити клієнтам швидку допомогу при виникненні непередбачуваних фінансових ситуацій.

Офіційний сайт https://www.dinero.ua/
Телефон+380673262233
Электронна поштаinfo@dinero.ua
Юридична адреса03035, м. Київ, вул. Сурікова 3А
Графік работиПрацює цілодобово
Ліцензія

Свідоцтво ФК №1396 від 30.04.2020

Відгуки про кредит Dinero.ua

Дмитрий
20.08.2021
Взял в Динеро кредит на сумму 1200 грн, к уплате через 2 недели всего 1217 грн! По своим финансовым причинам платил несколько продлений, так как не смог отдать деньги в срок. Отличная компания, всё честно.
Лариса
30.12.2020
Оформила заявку на 12500 грн на 30 дней по промокоду на скидку 99%, в кабинете написали что заявка одобрена, ждите смс на подписание договора. Смс так и не пришла, зато пришла смс с банка, что хотели снять с моей карты 12500 грн но у меня денег на карте не было вообще. Звонила в банк "Ощадбанк" - сказали что действительно хотели снять с моей карты эту сумму, но банк блокирует эту компанию (у них она в черных списках типа). Еле дозвонилась в Динеро - сказали это технические неполадки, и уже через час пришла смс что в кредите мне отказано. Хотя ранее брала кредиты у них и вовремя погашала и все было нормально, врила им. Теперь даже не знаю...
25.03.2021
Лариса, благодарим Вас за то, что пользовались нашими услугами. Если наши коллеги рассказали Вам о неполадках, значит, ситуация была расследована и разъяснена. Согласно правилам предоставления услуг, если Вам было отказано в кредите, Вы можете попробовать подать заявку через некоторое время. Попробуйте снова, и Вам обязательно повезет. С уважением, команда Dinero.ua
Руслан Гришко
18.12.2020
Без промокода кредит дают без проблем,своевременно гасил и не раз и тут прилетает на почту промокод на скидку 99%,конечно грех не воспользовать и что бы вы думали? конечно же отказ))) Жаль нельзя удалиться из базы данного не честного поставщика подобных услуг...
25.03.2021
Руслан, благодарим Вас за то, что являетесь нашим клиентом. Да, мы регулярно рассылаем промокоды своим клиентам и всегда это честные промокоды, которые действительно дают соответствующую скидку – все настроено автоматически, и не сработать не может. Конечно, если Вы соблюли все условия использования промокода: в сообщении всегда указан срок его действия. Чтобы разобраться, почему Ваш промокод не сработал, напишите нам, пожалуйста, на info@dinero.ua письмо с описанием этой ситуации, а также данными: вашими ФИО, номером телефона и мейлом, а также промокодом и датой, когда Вы пытались им воспользоваться. Наши специалисты разберутся в ситуации. А вы следите за другими промокодами – и обязательно Вам еще придет, и не один. С уважением? rоманда Dinero.ua

Отримати позику в мікрокредитній організації Дінеро – умови, вимоги, способи

 1. Умови надання кредитів в Dinero
 2. Переваги та недоліки кредитування в Дінеро
 3. Вимоги до позичальників для отримання позики в Дінеро
 4. Як зареєструватися в системі та подати заявку на отримання позики?
 5. Як повернути позику в Дінеро?
 6. Кредит в Дінеро – умови пролонгації позики
 7. Позики в Дінеро – санкції за прострочення
 8. Що робити, якщо у видачі позики відмовлено?
 9. Діючі програми лояльності МФО «Дінеро»
 10. Відгуки Dinero
Часом виникають ситуації для яких необхідно отримати значну суму грошей. За цим звертаються до родичів або друзів, щоб зайняти грошей, але і вони не завжди здатні дати певну суму в той момент, коли це потрібно. Завдяки сервісу мікропозик в Dinero, будь-яка людина зможе отримати необхідну суму за вигідними умовами і максимально швидко.
Dinero – мікрофінансова організація з України, спеціалізація якої зосереджена на короткострокові беззаставні позики. Завданням МФО є забезпечення швидкої допомоги при виникненні непередбачених ситуацій. Є такий стереотип, що оформлення кредиту досить довгий процес з підводними каменями. Але це не відноситься до Dinero, так як компанія пропонує:
 • індивідуальний і уважний підхід,
 • швидке зарахування грошей,
 • вигідні умови,
 • мінімум паперової тяганини.

Умови надання кредитів в Dinero

МФО «Dinero» – одна з лідерів ринку мікрокредитування України, що пропонує взяти термінові позики на максимально вигідних умовах навіть без постійного доходу і хорошої кредитної історії. Компанія має діючу ліцензію, тому її діяльність максимально прозора. Взяти гроші в борг тут можна 24 години на добу без свят і вихідних максимально швидко. При сумлінному погашенні першої позики клієнти можуть розраховувати на більш вигідні умови для повторних кредитів.

Умови надання позики представлені нижче.

Сума позикивід 300 до 23 000 грн
Термін надання кредиту7, 14 чи 30 днів
Відсоткова ставкаот 0 %
Необхідні документиМикрокредит надається лише по паспорту громадянина України

Зараз Dinero проводить акцію – все нові клієнти не оплачують відсотки по кредитах. Акція діє з 1 березня по 31 травня 2019 і надає можливість скористатися кредитом необмежену кількість разів під 0%.

Переваги та недоліки кредитування в Дінеро

Чому звертатися в Дінеро для отримання термінової позики вигідно?

 1. Компанія отримує позитивні відгуки від позичальників.
 2. Взяти гроші тут можна швидко – процес заповнення анкети та розгляду заявки займе не більше 15 хвилин. Після прийняття позитивного рішення ви зможете отримати гроші на карту будь-якого банку миттєво.
 3. Немає необхідності надавати підтверджують дохід і зайнятість документи – МФО «Дінеро» схвалює 9 з 10 заявок і видає позики навіть студентам і пенсіонерам, безробітним і неофіційно працевлаштованим громадянам України.
 4. Якщо звернення найперше, клієнт може претендувати на отримання безпроцентної позики. Сумлінно погашайте суму заборгованості, а МФО «Дінеро» поверне вам сплачені відсотки.
 5. Не потрібно сплачувати комісію за видачу позики – всі умови абсолютно прозорі і відповідають укладеному договору.
 6. Не має значення кредитна історія клієнта – позичальник може претендувати на отримання термінового позики навіть з задовільною КІ.
 7. Не потрібно залучати сторонніх поручителів і надавати заставу, що вимагають більшу кількість банків при видачі класичного кредиту. Процедура отримання максимально спрощена для позичальників.
 8. Є можливість пролонгації кредиту зі сплатою комісії в разі, коли немає можливості внести суму заборгованості вчасно. Це допоможе не зіпсувати кредитну історію і уникнути негативних наслідків в майбутньому.

Серед недоліків:

 1. Отримати кредит можна тільки онлайн через офіційний сайт компанії.
 2. МФО «Дінеро» не має офісів, тому позики готівкою не надаються. Кошти видаються виключно безготівковим способом на карту банку.

Вимоги до позичальників для отримання позики в Дінеро

Для того щоб претендувати на отримання термінового позики в Дінеро, позичальник повинен відповідати ряду критеріїв. В їх числі:

 • вік старше 18 років;
 • позичальник є громадянином України і має постійну реєстрацію;
 • клієнт має іменну банківську карту;
 • немає серйозних прострочень по іншим кредитам.

Зверніть увагу: займ може бути надано тільки на іменну банківську карту. Крім того, кошти видаються тільки на картку, що належить позичальнику: напис на лицьовій стороні і ініціали клієнта повинні збігатися.

Як зареєструватися в системі та подати заявку на отримання позики?

Для того щоб отримати доступ до всіх можливостей сервісу, клієнту необхідно зареєструватися в системі.
Перейдіть на офіційний сайт МФО «Dinero", зверніться до панелі розрахунку суми позики.

Оберіть:

 • необхідну суму кредиту;
 • термін надання позики.

Система автоматично розрахує суму відсотків і відобразить дані в тій же панелі. Якщо умови влаштовують, необхідно звернутися до кнопки «Подати заявку» і приступити до заповнення особистих даних.

У формі потрібно:

 1. Вказати, чи є ви новим позичальником або вже чинним клієнтом.
 2. Ввести особисті дані: ім'я, прізвище, по батькові, дату народження, індивідуальний податкової номер, мобільний телефон та адресу електронної пошти.
 3. Встановити пароль: найкраще віддавати перевагу складним комбінаціям.
 4. Погодитися з умовами угоди і натиснути на кнопку «Продовжити».

Наступний етап – це підтвердження банківської картки клієнта. Потрібно ввести номер пластикової картки, термін дії та тризначний CVV-код, розташований на зворотному боці. Далі система спише і тут же поверне незначну суму з карти, це абсолютно безпечно, так як робота здійснюється через спеціальні системи. 

Нагадаємо вимоги до карти:

 • Вона повинна бути випущена будь-яким банком України і підтримувати інтернет-платежі. Російські, білоруські та карти інших країн не можуть використовуватися для отримання позики.
 • Валюта рахунку карти – гривня.
 • Чи не є соціальною картою.
 • Термін дії не закінчується протягом трьох найближчих місяців.

Далі система зажадає від клієнта надати фото з чинним паспортом. Це здійснюється для ідентифікації позичальника та уникнення шахрайських дій, без подання знімків в отриманні позики буде відмовлено.
Буде потрібно завантажити:

 • фото потенційного клієнта з розкритим паспортом в руках;
 • фото сторінок документа з даними про прописку.

 

Знімки повинні бути якісними і не розмитими, добре сфокусованими, кольоровими (не чорно-білими). Неприпустимі фото в сонячних окулярах, головних прибираннях. Погляд повинен бути спрямований в камеру.

Наступний крок – остаточне підтвердження реєстрації в системі. Необхідно погодитися з умовами договору на надання позики. Він також буде продубльований на електронну пошту клієнта. В СМС-повідомленні позичальнику надійде код, який потрібно ввести у відповідне віконце.

Протягом 15 хвилин система перевірить і проаналізує всі дані, надані позичальником, про що він буде повідомлений за вказаним номером телефону і адресою електронної пошти.

Далі потрібно зробити повторну авторизацію з використанням відповідної кнопки, розташованої в лівій верхній панелі сайту. Введіть номер мобільного телефону і пароль, вказані при реєстрації, зверніться до розділу схвалених позик і подайте заявку на виведення коштів – гроші надійдуть на прив'язану карту банку миттєво.

Як повернути позику в Дінеро?

В даний час доступні наступні способи повернення позики:
через особистий кабінет за допомогою банківської карти без комісії);

 • шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок компанії через відділення будь-якого банку;
 • через електронні термінали оплати;
 • по телефону через Контакт-Центр (гаряча лінія).

Зверніть увагу: Дінер надає можливість внесення суми боргу частинами через особистий кабінет. Для цього буде потрібно звернутися до опції «Погасити повністю", але внести тільки частину боргу. Сплату суми, що залишилася можна перенести з використанням функції «Перенесення дати оплати». Цікаво, що користуватися пролонгацією за одним договором можна необмежену кількість разів. Суму боргу також можна погасити достроково .

Кредит в Дінеро – умови пролонгації позики

Якщо в даний час клієнт не має можливості виконати свої зобов'язання по внесенню платежу, доцільно звернутися до пролонгації позики. Платіж може бути відстрочено як на 1 або 2 тижні, так і на 30 днів.
«Дінеро» встановлює наступні ставки при пролонгації позики:

 • 7 днів – 11,4%;
 • 2 тижні 14,0%;
 • 30 днів – 37,0%.

Позики в Дінеро – санкції за прострочення

Якщо позичальник вчасно не сплатить суму боргу з відсотками, до нього будуть застосовані штрафні санкції у вигляді пені в розмірі 1,5% від загальної суми боргу щодня. Якщо клієнт не має можливості внести плату, доцільно скористатися пролонгацією позики, ніж псувати кредитну історію і створювати зайві проблеми – МФО завжди піде назустріч.

Що робити, якщо у видачі позики відмовлено?

Якщо в наданні кредиту відмовлено, швидше за все, справа в дуже поганій кредитній історії. Не виключений варіант, що позичальник перебуває в чорному списку аналогічної компанії через несплату платежів за договором.
Виправити ситуацію можна лише частковим погашенням поточних боргів. Якщо такої можливості в даний час немає, клієнт може звернутися в інші мікрофінансові організації.

Діючі програми лояльності МФО «Дінеро»

На сьогоднішній день клієнти мікрофінансової компанії можуть скористатися спеціальною пропозицією: запросити одного з реферального посиланням і отримати за його заповнену заявку та взятий позику бонусну суму розміром 300 гривень.
Посилання із запрошенням можна відправити в соціальних мережах і по електронній пошті, а також у вигляді повідомлення СМС. Кількість запрошень не обмежена. Чим більше посилань ви розішле, тим більший дохід зможете отримати. Нараховані кошти можуть бути виведені в будь-який момент на карту, прив'язану до аккаунту. Гроші надійдуть на рахунок протягом 48 годин.

Відгуки Dinero

У разі, коли терміново потрібні гроші на подарунки, свята, ліки або просто для збагачення бюджету, можна звертатися в компанію Dinero, чому свідчать відгуки про цю МФО. Незважаючи на молодий вік організації, вона працює за всіма правилами і вимогам. Тут немає нечесних умов кредиту, а саме його отримання займе не більше 5-ти хвилин. Клієнти задоволені співпрацею з мікрофінансової компанією «Dinero». 

Позичальники відзначають лояльні умови і вигідні ставки для позичальників, особливо при першому зверненні. Сюди звертаються навіть студенти і пенсіонери.

Для швидкої позики не будуть потрібні довідки про доходи та інше. Система досить проста – потрібен лише паспорт. Згідно відгуками, Dinero в більшості випадків видає кредити.