0 800 307 555
Dinero.ua
Перевірено Finance.ua 15.09.2023

Кредит у Dinero.ua

Онлайн оформлення недоступне

Інші кредити

stars
4,3

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
3,9

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-365 дн.

stars
3,6

від 0,01%

в день

до 15 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію Dinero.ua

Dinero.ua – бренд української фінансової компанії ТОВ «Інстафінанс», що спеціалізується на короткострокових беззаставних кредитах. Головна мета Dinero.ua – забезпечи...
Офіційний сайт
Телефон+380673262233
Електронна поштаinfo@dinero.ua
Юридична адреса03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3А
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №1396 від 30.04.2020

Як отримати кредит Dinero.ua

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Dinero.ua

Отримати позику в мікрокредитній організації Дінеро – умови, вимоги, способи

 1. Умови надання кредитів в Dinero
 2. Переваги та недоліки кредитування в Дінеро
 3. Вимоги до позичальників для отримання позики в Дінеро
 4. Як зареєструватися в системі та подати заявку на отримання позики?
 5. Як повернути позику в Дінеро?
 6. Кредит в Дінеро – умови пролонгації позики
 7. Позики в Дінеро – санкції за прострочення
 8. Що робити, якщо у видачі позики відмовлено?
 9. Відгуки Dinero
Часом виникають ситуації для яких необхідно отримати значну суму грошей. За цим звертаються до родичів або друзів, щоб зайняти грошей, але і вони не завжди здатні дати певну суму в той момент, коли це потрібно. Завдяки сервісу мікропозик в Dinero, будь-яка людина зможе отримати необхідну суму за вигідними умовами і максимально швидко.
 
Dinero – мікрофінансова організація з України, спеціалізація якої зосереджена на короткострокові беззаставні позики. Завданням МФО є забезпечення швидкої допомоги при виникненні непередбачених ситуацій. Є такий стереотип, що оформлення кредиту досить довгий процес з підводними каменями. Але це не відноситься до Dinero, так як компанія пропонує:
 • індивідуальний і уважний підхід,
 • швидке зарахування грошей,
 • вигідні умови,
 • мінімум паперової тяганини.

Умови надання кредитів в Dinero

МФО «Dinero» – одна з лідерів ринку мікрокредитування України, що пропонує взяти термінові позики на максимально вигідних умовах навіть без постійного доходу і хорошої кредитної історії. Компанія має діючу ліцензію, тому її діяльність максимально прозора. Взяти гроші в борг тут можна 24 години на добу без свят і вихідних максимально швидко. При сумлінному погашенні першої позики клієнти можуть розраховувати на більш вигідні умови для повторних кредитів.

Умови надання позики представлені нижче.

Необхідні документи Мікрокредит надається лише по паспорту громадянина України і ІПН 
Спосіб отримання на банківську картку
Застава не потрібна

Переваги та недоліки кредитування в Дінеро

Чому звертатися в Дінеро для отримання термінової позики вигідно?

 1. Взяти гроші тут можна швидко – процес заповнення анкети та розгляду заявки займе не більше 15 хвилин. Після прийняття позитивного рішення ви зможете отримати гроші на карту будь-якого банку миттєво.
 2. Немає необхідності надавати підтверджують дохід і зайнятість документи – МФО «Дінеро» схвалює 9 з 10 заявок і видає позики навіть студентам і пенсіонерам, безробітним і неофіційно працевлаштованим громадянам України.

Серед недоліків:

 1. Отримати кредит можна тільки онлайн через офіційний сайт компанії.
 2. МФО «Дінеро» не має офісів, тому позики готівкою не надаються. Кошти видаються виключно безготівковим способом на карту банку.

Вимоги до позичальників для отримання позики в Дінеро

Для того щоб претендувати на отримання термінового позики в Дінеро, позичальник повинен відповідати ряду критеріїв. В їх числі:

 • вік старше 18 років;
 • позичальник є громадянином України і має постійну реєстрацію;
 • клієнт має іменну банківську карту;
 • немає серйозних прострочень по іншим кредитам.

Зверніть увагу: займ може бути надано тільки на іменну банківську карту. Крім того, кошти видаються тільки на картку, що належить позичальнику: напис на лицьовій стороні і ініціали клієнта повинні збігатися.

Як зареєструватися в системі та подати заявку на отримання позики?

Для того щоб отримати доступ до всіх можливостей сервісу, клієнту необхідно зареєструватися в системі.
Перейдіть на офіційний сайт МФО «Dinero», зверніться до панелі розрахунку суми позики.Оберіть:

 • необхідну суму кредиту;
 • термін надання позики.

Система автоматично розрахує суму відсотків і відобразить дані в тій же панелі. Якщо умови влаштовують, необхідно звернутися до кнопки «Подати заявку» і приступити до заповнення особистих даних.

У формі потрібно:

 1. Вказати, чи є ви новим позичальником або вже чинним клієнтом.
 2. Ввести особисті дані: ім'я, прізвище, по батькові, дату народження, індивідуальний податковий номер, мобільний телефон та адресу електронної пошти.
 3. Встановити пароль: найкраще віддавати перевагу складним комбінаціям.
 4. Погодитися з умовами угоди і натиснути на кнопку «Продовжити».

Наступний етап – це підтвердження банківської картки клієнта. Потрібно ввести номер пластикової картки, термін дії та тризначний CVV-код, розташований на зворотному боці. Далі система спише і тут же поверне незначну суму з карти, це абсолютно безпечно, так як робота здійснюється через спеціальні системи. 

Нагадаємо вимоги до карти:

 • Вона повинна бути випущена будь-яким банком України і підтримувати інтернет-платежі. 
 • Валюта рахунку карти – гривня.
 • Чи не є соціальною картою.
 • Термін дії не закінчується протягом трьох найближчих місяців.

Далі система зажадає від клієнта надати фото з чинним паспортом. Це здійснюється для ідентифікації позичальника та уникнення шахрайських дій, без подання знімків в отриманні позики буде відмовлено.
Буде потрібно завантажити:

 • фото потенційного клієнта з розкритим паспортом в руках;
 • фото сторінок документа з даними про прописку.

Знімки повинні бути якісними і не розмитими, добре сфокусованими, кольоровими (не чорно-білими). Неприпустимі фото в сонячних окулярах, головному уборі. Погляд повинен бути спрямований в камеру.

Наступний крок – остаточне підтвердження реєстрації в системі. Необхідно погодитися з умовами договору на надання позики. Він також буде продубльований на електронну пошту клієнта. В СМС-повідомленні позичальнику надійде код, який потрібно ввести у відповідне віконце.

Протягом 15 хвилин система перевірить і проаналізує всі дані, надані позичальником, про що він буде повідомлений за вказаним номером телефону і адресою електронної пошти.

Далі потрібно зробити повторну авторизацію з використанням відповідної кнопки, розташованої в лівій верхній панелі сайту. Введіть номер мобільного телефону і пароль, вказані при реєстрації, зверніться до розділу схвалених позик і подайте заявку на виведення коштів – гроші надійдуть на прив'язану карту банку миттєво.

Як повернути позику в Дінеро?

В даний час доступні наступні способи повернення позики:

 • через особистий кабінет за допомогою банківської карти без комісії);
 • шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок компанії через відділення будь-якого банку;
 • через електронні термінали оплати;
 • по телефону через Контакт-Центр (гаряча лінія).

Зверніть увагу: Дінеро надає можливість внесення суми боргу частинами через особистий кабінет. Для цього буде потрібно звернутися до опції «Погасити повністю», але внести тільки частину боргу. Сплату суми, що залишилася можна перенести з використанням функції «Перенесення дати оплати». Цікаво, що користуватися пролонгацією за одним договором можна необмежену кількість разів. Суму боргу також можна погасити достроково .

Кредит в Дінеро – умови пролонгації позики

Якщо в даний час клієнт не має можливості виконати свої зобов'язання по внесенню платежу, доцільно звернутися до пролонгації позики. Платіж може бути відстрочено як на 1 або 2 тижні, так і на 30 днів

Позики в Дінеро – санкції за прострочення

Якщо позичальник вчасно не сплатить суму боргу з відсотками, до нього будуть застосовані штрафні санкції у вигляді пені від загальної суми боргу щодня. Якщо клієнт не має можливості внести плату, доцільно скористатися пролонгацією позики, ніж псувати кредитну історію і створювати зайві проблеми – МФО завжди піде назустріч.

Що робити, якщо у видачі позики відмовлено?

Якщо в наданні кредиту відмовлено, швидше за все, справа в дуже поганій кредитній історії. Не виключений варіант, що позичальник перебуває в чорному списку аналогічної компанії через несплату платежів за договором.
Виправити ситуацію можна лише частковим погашенням поточних боргів. Якщо такої можливості в даний час немає, клієнт може звернутися в інші мікрофінансові організації.

Відгуки Dinero

У разі, коли терміново потрібні гроші на подарунки, свята, ліки або просто для збагачення бюджету, можна звертатися в компанію Dinero, чому свідчать відгуки про цю МФО. Незважаючи на молодий вік організації, вона працює за всіма правилами і вимогам. Тут немає нечесних умов кредиту, а саме його отримання займе не більше 5-ти хвилин. Клієнти задоволені співпрацею з мікрофінансової компанією «Dinero». 

Позичальники відзначають лояльні умови і вигідні ставки для позичальників, особливо при першому зверненні. Сюди звертаються навіть студенти і пенсіонери.

Для швидкої позики не будуть потрібні довідки про доходи та інше. Система досить проста – потрібен лише паспорт. Згідно відгуками, Dinero в більшості випадків видає кредити.

Finance.uaКредитиКредит онлайн в Dinero