З 1999 року портал Finance.ua є одним з лідерів в Україні серед сайтів фінансово-економічної тематики. Все це завдяки найціннішому, що у нас є – читачеві.
Щодня працюємо на читача та для читача! Надаємо не лише найактуальнішу, а й найкориснішу інформацію. Допомагаємо людині в її бажаннях дізнаватися більше про світ грошей, фінансових продуктів та бізнесу.
Наше величезне бажання – щоб читач копав глибше, розумів краще, бачив перспективу. Тому Finance.ua відкритий для різноманітних думок й напрямів. Віримо, що лише так може існувати майданчик, де топменеджер, середньостатистичний працівник банку, «айтішник» або навіть електрик захоче не лише щось дізнатися, а й вільно висловитися, почути думку інших, проаналізувати. А це означає й чомусь навчитись.
При цьому Finance.ua розповідає про все, що покращує життя людини. Доступно відповідаємо на складні запитання, допомагаємо людям не витрачати зайвого, не втрачати можливості та фінансово розвиватися щодня.За багато років роботи нам вдалося успішно еволюціонувати. Сьогодні Finance.ua не просто інформаційний портал, але й величезний фінансовий супермаркет. У ньому кожен зможе швидко відшукати найвигідніші та найактуальніші пропозиції щодо фінансових продуктів: картки, кредитки, депозити, страховка, ОСЦПВ і багато іншого. А на чолі всього цього розмаїття незмінно з 1999 року – наш читач та його інтереси.
У текстах намагаємося не «лити воду». Уникаємо величезних описів, які не несуть сенсу, псевдонауковості, невідомих термінів, що ускладнюють сприйняття, відірваних від реальності тверджень і порад.
- інформацію надавати оперативно, але не на шкоду якості. Зберігати правдиві та цікаві подробиці;
- робити інформацію на Finance.ua збалансованою. Висвітлювати теми з різних боків;
- супроводжувати тексти якісним ілюстративним матеріалом. Наприклад, ексклюзивними інфографіками. Це також допомагає читачеві економити час в еру «океанів інформації»;
- чітко структурувати матеріали редакції з коректною прив'язкою до ринків;
- оскільки сайт Finance.ua має 2 мовні версії, підтримувати високий рівень контенту для кожної з версій сайту.
Надійним джерелом інформації може бути: офіційний портал державних відомств, авторитетний ресурс, інтерв'ю, дослідження аналітиків, юридичний документ, коментар авторитетного експерта.
З обережністю ставимося до: думок в соцмережах, інформаторів та інсайдерів, ресурсів, які можуть бути відредаговані ким завгодно.
Говоримо «ні»:чуткам, неперевіреним та неавторитетним ресурсам. Тій інформації, виходячи з якої незрозуміло, хто за неї відповідає.
Окрім цього:
-
Твердження і факти в матеріалі підкріплюємо посиланням на першоджерело.
- Ретельно перевіряємо числа, відсотки, імена, прізвища, назви компаній та структур, банківських і фінансових продуктів.
- Посилаємося лише на актуальні дані, які відображають поточний стан справ.
- Уникаємо фактоїдів, неточностей, друкарських помилок.
Виправляємо фактичні помилки швидко. Але лише після того, як до кінця з'ясуємо, що було насправді.
Також на сторінках порталу Finance.ua не побачите інформацію про шоу-бізнес, професійний спорт, політичні події, якщо інформація не взаємопов'язана зі світом грошей.
На порталі існує окремий розділ під назвою «Новини Компаній": https://news.finance.ua/ua/press-releases. Це розділ, в якому розміщуються пресрелізи компаній та установ.
Окрім цього, скрізь на порталі Finance.ua, рекламні публікації позначаються за допомогою міток: «Партнерська", «Промо", «Акція", «Думка", «Спецпроєкт", «Партнерський проєкт».
Окремо звертаємо вашу увагу на мітку «Бізнес» – ця мітка з’явилася на Finance.ua з початку повномасштабного вторгнення. Матеріали, які позначені цією плашкою не є комерційними, та водночас не створені за допомогою редакції. Ці тексти запропоновані компаніями та організаціями. Вони публікуються або задля того, щоб підтримати бізнес в часи війни, або висвітлити окремі позиції компаній щодо актуальних подій на фінансових ринках. Відповідальність за контекст в таких матеріалах несуть виключно компанії, що вказані наприкінці тексту в графі «За матеріалами:».
В редакційних текстах, які публікуються нашим виданням, при написанні власних імен, назв компаній, державних органів, банків, МФО, страхових та інших юридичних осіб дотримуємося редакційних стандартів та правил.
У випадках, коли тексти мають комерційний характер та позначені мітками «Партнерська», «Промо», «Акція», «Думка», «Спецпроєкт», «Партнерський проєкт» – відповідальність за написання власних імен, назв компаній, державних органів, банків, МФО, страхових та інших юридичних осіб несе замовник тексту.
Редакція постійно вдосконалюється та здійснює розвиток редакційної політики, тому ці стандарти й вимоги можуть бути доповнені та розширені будь-якої миті.
З повагою,
Петро Таранюк
Головний редактор Finance.ua