0 800 307 555
Кача Гроші
Перевірено Finance.ua 29.05.2024

Кредит в Кача Гроші

Оформлення на сторінці недоступне

Інші кредити

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-80 дн.

на 80 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

Про компанію Кача Гроші

«Кача Гроші» - сервіс мікрокредитування, який надає позики онлайн громадянам України з 2017 року. Юридична назва компанії ТОВ «Качай Гроші» (код ЄДРПОУ 41697872).
Офіційний сайт
Телефон0 800 312 727
Електронна поштаinfo@kachay.com.ua
Юридична адреса03150 , м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86-І
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №В0000479 від 31.12.2021

Як отримати кредит Кача Гроші

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Кача Гроші

Інна про кредит від Кача Гроші

26 травня 2023 р.

Взяла кредит, должна отдать 2530(брала 2000 грн) зашла в личный кабинет а там.... сейчас уже почти 10000 грн, шлют смс что карточки блокировать будут и т.д. Новый закон вышел, мол будем принудительно стягивать, но они не учли что это касаеться тех лиц которые нотариально заверили договор. ЛЮДИ не верьте что они говорят.

Владимир Сидоров про кредит від Кача Гроші

9 березня 2023 р.

Сама *** МФО в нашей стране. Процент заоблачный. В случае если у вас не получится погасить долг вовремя, ничего хорошего не ждите. Будут вызванивать вам круглосуточно с требованиями вернуть деньги, найдут ваших друзей, родных и им будут вызванивать также. А процент как рос так и будет расти, и благо если после вашего полного погашения вас потом ещё не кинут сверху. Самые вылитые мошенники.

Ирина Васильевна про кредит від Кача Гроші

13 січня 2023 р.

Кредит брала не я а мой знакомый,у него долг вырос с 4000 ты до 10000,начали набирать мне м моей семье угрожать,больные люди ,не берите там денег. Если вам угрожают сразу в СБУ и кибер полиция вам в помощь, нужно чтоб етих нигадяев получили,в суд тоже нужно обратиться.

Качай гроші: відгуки, контакти, правила і особливості оформлення кредиту

Качай гроші – це українська мікрофінансова організація, яка надає екстрене кредитування. Послугами компанії можуть скористатися всі громадяни України від 18 до 65 років, використовуючи при цьому мінімальний пакет документів. 

Сервіс розглядає заявки автоматично, що виключає фактор людської помилки і дозволяє отримати кошти майже кожному бажаючому. 

Також тут немає великої кількості вимог, що висуваються до позичальника.

Умови на кредит в “Качай гроші”: хто і як може отримати позику в компанії

Імовірність схвалення кредиту в компанії дуже висока. МФО обробляє заявки на отримання кредиту за допомогою автоматичного сервісу. Якщо ви підходите під параметри компанії, то ймовірність схвалення кредиту досягає 100%.

Отримати позику в «Качай гроші» можуть клієнти, які підходять під наступні вимоги:

  • повнолітні громадяни з документами;
  • платоспроможні клієнти з джерелом доходу (неофіційний допускається);
  • клієнти без активних на поточний момент кредитів.

Позики доступні різним категоріям населення:

  • студентам;
  • пенсіонерам;
  • клієнтам без офіційного місця роботи;
  • клієнтам без довідки про доходи;
  • клієнтам, які перебувають у декретній відпустці;
  • для тимчасово непрацюючих клієнтів.

Щоб оформити кредит в МФО «Качай гроші», необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) – документи знадобляться вам при оформленні заявки. 

Отримати гроші в цій МФО можна тільки онлайн, тому вам також потрібні будуть діюча банківська карта, оформлена на ваше ім'я, і активна електронна пошта.

Переваги та особливості мікрофінансової організації “Качай гроші”

Компанія відрізняється високою швидкістю видачі кредитів: їх система обробки заявок автоматизована і працює цілодобово. Якщо під час реєстрації або в період користування кредитів у вас виникнуть питання, ви можете розраховувати на підтримку менеджерів.

Пролонгація договору

Крім цього в компанії передбачена пролонгація кредитного договору: сплативши відсотки за попередні дні, ви зможете відстрочити виплату кредиту ще на такий же період без штрафів і збитків для кредитної історії. 

Як оформити заявку на кредит в “Качай гроші”: покрокова інструкція

Процес отримання кредиту не займе багато часу. Після того, як ви відправите заповнену форму на схвалення, рекомендуємо також пройти реєстрацію в особистий кабінет «Качай гроші». 

У ньому буде відображатися поточний статус договору, сума, яку вам видали, і дата погашення кредиту. Через особистий кабінет ви також зможете швидко погасити заборгованість.

Процес оформлення заявки проходить наступним чином:

1. Для початку слід визначитися з сумою і терміном, за який ви зможете її повернути. Зробити це можна за допомогою кредитного калькулятора на сайті.

2. Після вибору суми і терміну натисніть на кнопку «Отримати гроші».

3. Потім вам потрібно буде зареєструватися в особистому кабінеті на сайті. Зробити це можна за допомогою Facebook, Instagram, Google або електронної пошти.

4. Після того, як ви зареєструєтеся в особистому кабінеті, потрібно буде заповнити анкету вже безпосередньо для заявки на кредит. В анкеті треба вказати персональні дані: ім'я, прізвище, по-батькові і т.д. У цьому ж розділі потрібно вказати дані з документів – паспорта та ІПН.

5. Після цього компанія вимагатиме верифікувати вашу карту. Так компанія перестраховується: якщо ви дали реквізити недійсною карти, з якої неможливо зняти гроші, або помилково вказали не свій номер, то транзакція скасовується. 

Під час верифікації з вашої картки списується невелика сума (до 5 грн). В електронному кабінеті потрібно буде вказати точну суму, яка була списана. Після того, як активність карти підтвердитися, сума миттєво повернеться на ваш рахунок.

6. Один з найважливіших етапів – підписання кредитного договору. Уважно вивчіть його вміст, особливо розділи про комісії та штрафи. Там можуть бути вказані нюанси, на які ви не звернули увагу при вивченні пропозицій компанії. 

Не погоджуйтеся з умовами договору, поки не прочитаєте його. 

7. Якщо авторизація пройшла успішно, гроші будуть зараховані вам на карту. Зазвичай від моменту реєстрації на сайті до отримання позики проходить не більше години.

Як погасити борг в МФО “Качай гроші”

Погасити кредит в «Качай гроші» можна через особистий кабінет, термінал самообслуговування і відділення в банку.

Щоб сплатити борг картою,зайдіть в особистий кабінет, виберіть суму оплати і натисніть кнопку «Оплатити кредит». 

Також ви можете оплатити кредит через термінал Приватбанку. Для цього потрібно в терміналі вибрати категорію «Інші послуги» і виконати пошук за словом «Качай гроші», ввести номер кредитного договору або номер ІПН, ввести суму і сплатити кредит.

Ви можете здійснити оплату кредиту в будь-якому банку, вказавши реквізити, зазначені на сайті компанії. У призначенні платежу вам необхідно вказати своє ПІБ та ідентифікаційний номер.

Крім цього, ви можете сплачувати кредит частинами і погасити борг достроково.

Порада

Банківські транзакції обробляються протягом трьох робочих днів: якщо ви сплатите борг компанії через термінал або банк в п'ятницю, оплата може пройти вже в понеділок або вівторок. Так у вас може виникнути заборгованість.

Краще сплатити борг за три-чотири дні до закінчення дії договору, або поповнити рахунок через особистий кабінет. При оплаті боргу в особистому кабінеті сума йде безпосередньо в МФО, тому приходить на рахунок компанії в той же день.

 

Штрафні санкції та інші наслідки заборгованості

Якщо ви все ж пропустили встановлений термін виплати боргу, штраф за виникнення простроченої заборгованості застосовувати не будуть. З дня прострочення продовжується нарахування відсотків, яке триватиме не більше 60 календарних днів.

Якщо борг так і не буде погашено за цей час, для його стягнення кредитор залишає за собою право звернутися до суду або в колекторське агентство. 

Відгуки про компанію

Ви вже співпрацювали з компанією «Качай гроші» раніше? Поділіться своїм досвідом на Finance.ua. Так ви допоможете іншим користувачам визначитися з вибором, а компанії – поліпшити якість обслуговування.

Finance.uaКредитиКредит у Качай гроші