0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Качай Гроші

Перша позика: от 0,01% в день, до 10 000₴
Повторний: от 1,50% в день, до 15 000₴
4,0 рейтинг finance.ua
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Умови отримання кредита Качай Гроші

Сума

від 500 до 15 000 грн (перший займ - до 10 000 грн)

Строк кредитування

від 5 до 30 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 10 хв.

Необхідні документи

паспорт, ІПН

Форма видачі

на карту

Штрафи

При виникненні простроченої кредитної заборгованості, з дня, наступного за днем планового погашення заборгованості, починає нараховуватись Процентна ставка 2, що дорівнює збільшеному на +1% розміру Процентної ставки за користування кредитом в залежності від виду кредитного продукту. *

Ставка на день

щоденна: від 0,01 до 2,00%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 18 до 65 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію Качай Гроші

Зручний сервіс який дозволяє дуже просто отримати кредит на карту, всього за кілька хвилин. Ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних, онлайн 24/7.

Офіційний сайт https://kachay.com.ua
Телефон+380443376727
Электронна поштаinfo@kachay.com.ua
Юридична адреса04050, м. Київ, вул. Іллєнка Юрія, буд. 18б, офіс 204
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК № 999 від 15.03.2018

Переваги кредита Качай Гроші

Гроші тут і зараз
Без зайвих питань
Надання кредитів на прозорих і чесних умовах
Ми використовуємо найвищі стандарти захисту даних

Як отримати кредит Качай Гроші

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
У відділенні чи на картку

Як погасити кредит Качай Гроші

На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
Через термінали Приватбанку

Відгуки про кредит Качай Гроші

Марія
05.12.2018
в мене не офіційна робота, приглядаю за дітьми. Добре заробляю, але підтвердити документами не можу. Для мене Качай Грошi як знахідка. Коли перший раз пришла то думала що не дадуть гроші, але спробувала полати запрос і мені видали зразу 2000 грн з подальшим збільшенням ліміту. А те що частинами можна платити то взагалі дуже зручно, все таки нормально так можна зєкономити
Галина Кузнецова
04.10.2019
Обращалась впервые в компанию, но мне отказали. Прошло несколько месяцев и я повторно подала заявку. Одобрили и выдали на карту 3000 грн. Очень выручили в трудную минуту. Рекомендую!
Смолякова Анна
07.12.2019
я не знаю где эта компания берет столько положительных отзывов, благодаря этой конторе прибавила себе забот не малых, взяла 1500 (сумма посильна для погашения) под 0,01% оставалось пару дней до погашения, захожу в кабинет а там, ШОК 3224. Пыталась поговорить с оператором не вышел разговор, просто нагрубили и бросили трубку. Не советую пользоваться их услугами.

Качай гроші: відгуки, контакти, правила і особливості оформлення кредиту

 1. Умови на кредит в “Качай гроші”: хто і як може отримати позику в компанії
 2. Переваги та особливості мікрофінансової організації “Качай гроші”
 3. Процентні ставки в МФО “Качай гроші”: скільки обійдеться кредит
 4. Як оформити заявку на кредит в “Качай гроші”: покрокова інструкція
 5. Як погасити борг в МФО “Качай гроші”
 6. Штрафні санкції та інші наслідки заборгованості
 7. Відгуки про компанію

Качай гроші – це українська мікрофінансова організація, яка надає екстрене кредитування. Послугами компанії можуть скористатися всі громадяни України від 18 до 65 років, використовуючи при цьому мінімальний пакет документів. 

Сервіс розглядає заявки автоматично, що виключає фактор людської помилки і дозволяє отримати кошти майже кожному бажаючому. 

Також тут немає великої кількості вимог, що висуваються до позичальника.

Ліцензії та свідоцтво про реєстрацію

Мікрофінансова організація працює згідно із законодавством України: у компанії є свідоцтво про реєстрацію № 13103732 ФК № 999, видане Нацкомфінпослуг від 15.03.2018 року.

Умови на кредит в “Качай гроші”: хто і як може отримати позику в компанії

Імовірність схвалення кредиту в компанії дуже висока. МФО обробляє заявки на отримання кредиту за допомогою автоматичного сервісу. Якщо ви підходите під параметри компанії, то ймовірність схвалення кредиту досягає 100%.

Отримати позику в «Качай гроші» можуть клієнти, які підходять під наступні вимоги:

 • повнолітні громадяни з документами;
 • платоспроможні клієнти з джерелом доходу (неофіційний допускається);
 • клієнти без активних на поточний момент кредитів.

Позики доступні різним категоріям населення:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • клієнтам без офіційного місця роботи;
 • клієнтам без довідки про доходи;
 • клієнтам, які перебувають у декретній відпустці;
 • для тимчасово непрацюючих клієнтів.

Щоб оформити кредит в МФО «Качай гроші», необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) – документи знадобляться вам при оформленні заявки. 

Отримати гроші в цій МФО можна тільки онлайн, тому вам також потрібні будуть діюча банківська карта, оформлена на ваше ім'я, і активна електронна пошта.

Переваги та особливості мікрофінансової організації “Качай гроші”

Мікрофінансовий компанія «Качай гроші» була створена відносно недавно, тому тут багато цікавих пропозицій і нових акцій. 

Також, завдяки новизні, політика компанії постійно змінюється в кращу сторону: якщо раніше максимальною сумою, яку міг взяти новий клієнт, були 3 000 гривень, то з грудня 2019 року ліміт збільшився аж до 10 000 гривень. Також з'явилася програма лояльності для нових клієнтів.

Компанія відрізняється високою швидкістю видачі кредитів: їх система обробки заявок автоматизована і працює цілодобово.

Якщо під час реєстрації або в період користування кредитів у вас виникнуть питання, ви можете розраховувати на цілодобову підтримку менеджерів в будні дні. 

Пролонгація договору

Крім цього в компанії передбачена пролонгація кредитного договору: сплативши відсотки за попередні дні, ви зможете відстрочити виплату кредиту ще на такий же період без штрафів і збитків для кредитної історії. Однак слід враховувати, що пролонгувати договір можна не більше 10 разів поспіль.

Процентні ставки в МФО “Качай гроші”: скільки обійдеться кредит

Згідно з новими умовами, перший кредит в «Качай гроші» можна оформити під 0,01%: тобто, за позику розміром 10 тис. Гривень через місяць вам потрібно буде віддати 10 030 гривень . 

За друга позика доведеться платити більше:

 • при оформленні позики до 12 тис. Гривень клієнт МФО може заплатити 1,8% в день;
 • при оформленні позики до 13 тис. гривень клієнт МФО може заплатити 1,7% в день;
 • при оформленні позики до 14 тис. гривень клієнт МФО може заплатити 1,6% в день;
 • при оформленні позики до 15 тис. гривень клієнт МФО може заплатити 1,5% в день.

Ставка для постійних клієнтів (тих, хто оформляв позику більше двох разів), ставка становить 2% в день. Максимальна сума позики становить 15 тис. гривень, мінімальна – 500 гривень.

Як оформити заявку на кредит в “Качай гроші”: покрокова інструкція

Процес отримання кредиту не займе багато часу. Після того, як ви відправите заповнену форму на схвалення, рекомендуємо також пройти реєстрацію в особистий кабінет «Качай гроші». 

У ньому буде відображатися поточний статус договору, сума, яку вам видали, і дата погашення кредиту. Через особистий кабінет ви також зможете швидко погасити заборгованість.

Процес оформлення заявки проходить наступним чином:

1. Для початку слід визначитися з сумою і терміном, за який ви зможете її повернути. Зробити це можна за допомогою кредитного калькулятора на сайті.

Так виглядає кредитний калькулятор. Він знаходиться на першій сторінці сайту.

2. Максимальний термін кредиту без урахування пролонгації становить 30 днів. Максимальна сума при першому кредиті становить 10 тис. грн, при повторному 15 тис. грн. Після вибору суми і терміну натисніть на кнопку «Подати заявку на кредит».

3. Потім вам потрібно буде зареєструватися в особистому кабінеті на сайті. Зробити це можна за допомогою Facebook, Instagram, Google або електронної пошти.

4. Після того, як ви зареєструєтеся в особистому кабінеті, потрібно буде заповнити анкету вже безпосередньо для заявки на кредит. В анкеті треба вказати персональні дані: ім'я, прізвище, по-батькові і т.д. У цьому ж розділі потрібно вказати дані з документів – паспорта та ІПН.

5. Після цього компанія вимагатиме верифікувати вашу карту. Так компанія перестраховується: якщо ви дали реквізити недійсною карти, з якої неможливо зняти гроші, або помилково вказали не свій номер, то транзакція скасовується. 

Під час верифікації з вашої картки списується невелика сума (до 5 грн). В електронному кабінеті потрібно буде вказати точну суму, яка була списана. Після того, як активність карти підтвердитися, знята сума моментально повернутися на ваш рахунок.

6. Один з найважливіших етапів – підписання кредитного договору. Уважно вивчіть його вміст, особливо розділи про комісіях і штрафи. Там можуть бути вказані нюанси, на які ви не звернули увагу при вивченні пропозицій компанії. 

Не погоджуйтеся з умовами договору, поки не прочитаєте його. 

7. Якщо авторизація пройшла успішно, гроші будуть зараховані вам на карту. Зазвичай від моменту реєстрації на сайті до отримання позики проходить не більше години.

Як погасити борг в МФО “Качай гроші”

Погасити кредит в «Качай гроші» можна через особистий кабінет, термінал самообслуговування і відділення в банку.

Щоб сплатити борг картою,зайдіть в особистий кабінет, виберіть суму оплати і натисніть кнопку «Оплатити кредит». 

Також ви можете оплатити кредит через термінал Приватбанку. Для цього потрібно в терміналі вибрати категорію «Інші послуги» і виконати пошук за словом «Качай гроші», ввести номер кредитного договору або номер ІПН, ввести суму і сплатити кредит.

Ви можете здійснити оплату кредиту в будь-якому банку, вказавши реквізити, зазначені на сайті компанії. У призначенні платежу вам необхідно вказати своє ПІБ та ідентифікаційний номер.

Крім цього, ви можете сплачувати кредит частинами і погасити борг достроково.

Банківські транзакції обробляються протягом трьох робочих днів: якщо ви сплатите борг компанії через термінал або банк в п'ятницю, оплата може пройти вже в понеділок або вівторок. Так у вас може виникнути заборгованість.

Краще сплатити борг за три-чотири дні до закінчення дії договору, або поповнити рахунок через особистий кабінет. При оплаті боргу в особистому кабінеті сума йде безпосередньо в МФО, тому приходить на рахунок компанії в той же день.

 

Штрафні санкції та інші наслідки заборгованості

Якщо ви все ж пропустили встановлений термін виплати боргу, штраф за виникнення простроченої заборгованості застосовувати не будуть. З дня прострочення продовжується нарахування відсотків, яке триватиме не більше 60 календарних днів.

Якщо борг так і не буде погашено за цей час, для його стягнення кредитор залишає за собою право звернутися до суду або в колекторське агентство. 

Відгуки про компанію

Ви вже співпрацювали з компанією «Качай гроші» раніше? Поділіться своїм досвідом в коментарях на Finance.ua. Так ви допоможете іншим користувачам визначитися з вибором, а компанії – поліпшити якість обслуговування.