0 800 307 555
Качай Гроші
stars
4,4 бала
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у Качай Гроші

Перша позика

від 0,01% в деньдо 15 000 ₴

Повторна позика

від 1,5% в деньдо 15 000 ₴

Термін

до 120 днів

Ефективна ставка

5803,83 – 59140,89% в рік

Перевірено Finance.ua 30.03.2023

Більше кредитів - більша знижка

Розрахувати кредит

Перший
Повторний
Регулярний платіж
Комісія
Проценти
До погашення
Дата погашення

Умови отримання кредиту Качай Гроші

Термінвід 1 до 120 днів
Термін розгляду заявкивід 10 хв.
Ефективна ставка5803,83 – 59140,89%
Щоденна комісія0,01 – 1,99%
Необхідні документиПаспорт, ІПН
Форма видачіна карту
Вік позичальникавід 18 до 65 років
Форма погашеннякласика
ШтрафиУ період воєнного часу підвищений відсоток не нараховується При порушенні строку виконання зобов’язань щодо повернення кредиту, з 1-го дня прострочення Кредитодавець здійснює перерахунок процентної ставки з дати видачі кредиту на перший день прострочення за базовою ставкою, проценти нараховуються і за період прострочення, але не більше ніж до 90-го дня прострочення. Протягом пільгового (грейс) періоду з 1-го по 2-й день прострочення, нарахування процентів не здійснюється. Починаючи з 3-го дня прострочення заборгованості Кредитодавець здійснює перерахунок процентної ставки з дати видачі кредиту за базовою ставкою, проценти нараховуються за весь період прострочення, але не більше ніж до 90-го дня прострочення.
Додаткова комісія за дострокове розірвання *Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонер
* Може змінюватись в залежності від суми та срока кредитування

Про компанію Качай Гроші

Зручний сервіс який дозволяє дуже просто отримати кредит на карту, всього за кілька хвилин. Ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних, онлайн 24/7. Юридична назва...
Телефон0 800 312 727
Електронна поштаinfo@kachay.com.ua
Юридична адреса03150 , м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86І
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №В0000479 від 31.12.2021

Переваги кредиту від Качай Гроші

Гроші тут і зараз
Без зайвих питань
Надання кредитів на прозорих і чесних умовах
Ми використовуємо найвищі стандарти захисту даних
Цілодобово
Більше кредитів - більша знижка

Як отримати кредит Качай Гроші

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Як погасити кредит Качай Гроші

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Через термінали Приватбанку

Відгуки про кредит Качай Гроші

Ковальчук Юрій Олександрович 

18 березня 2022 р.

Взяли на мені ще у 2018-2019 році підставні особи кредит 7000грн одразу згідно договору повинен був повернути 8500грн розповів мені адвокат, подав позов до суду, суддя доповів що я прав на підставі усіх документів які я додав до матеріалів справи. Але у зв‘язку з війною суд припинив роботу, та справа призупинена, мені як сержанту ЗСУ побоку розмовляли зі мною грубо, не слухали, але я зараз у місті Київ мочу орків, і близ їх контори був. Буду вважати що вони вперш суду закриють цей борг, інакше хто крім нас ще буде захищати нашу державу, хоч я з Одеси. Інн 3541506****

Евгений 

22 лютого 2020 р.

Я так ОШАРАШЕН был, когда узнал сколько мне нужно будет отдать после того как подписал договор. Замечу сразу, брал первый раз под 0,01% на 30 дней. В общем за 4300 мне пришлось в тот же день сразу же оплатить 5263 грн , так как за каждый день начислялось 103 грн. Читайте договор.

Татьяна 

3 лютого 2020 р.

Очень удобно: заполнила заявку за 15 минут, и деньги уже на карте. Спасибо за помощь в тяжелые времена)))

Інші кредити

stars
4,4

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-140 дн.

stars
4,6

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
4

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 345-365 дн.

Качай гроші: відгуки, контакти, правила і особливості оформлення кредиту

 1. Умови на кредит в “Качай гроші”: хто і як може отримати позику в компанії
 2. Переваги та особливості мікрофінансової організації “Качай гроші”
 3. Як оформити заявку на кредит в “Качай гроші”: покрокова інструкція
 4. Як погасити борг в МФО “Качай гроші”
 5. Штрафні санкції та інші наслідки заборгованості
 6. Відгуки про компанію

Качай гроші – це українська мікрофінансова організація, яка надає екстрене кредитування. Послугами компанії можуть скористатися всі громадяни України від 18 до 65 років, використовуючи при цьому мінімальний пакет документів. 

Сервіс розглядає заявки автоматично, що виключає фактор людської помилки і дозволяє отримати кошти майже кожному бажаючому. 

Також тут немає великої кількості вимог, що висуваються до позичальника.

Умови на кредит в “Качай гроші”: хто і як може отримати позику в компанії

Імовірність схвалення кредиту в компанії дуже висока. МФО обробляє заявки на отримання кредиту за допомогою автоматичного сервісу. Якщо ви підходите під параметри компанії, то ймовірність схвалення кредиту досягає 100%.

Отримати позику в «Качай гроші» можуть клієнти, які підходять під наступні вимоги:

 • повнолітні громадяни з документами;
 • платоспроможні клієнти з джерелом доходу (неофіційний допускається);
 • клієнти без активних на поточний момент кредитів.

Позики доступні різним категоріям населення:

 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • клієнтам без офіційного місця роботи;
 • клієнтам без довідки про доходи;
 • клієнтам, які перебувають у декретній відпустці;
 • для тимчасово непрацюючих клієнтів.

Щоб оформити кредит в МФО «Качай гроші», необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) – документи знадобляться вам при оформленні заявки. 

Отримати гроші в цій МФО можна тільки онлайн, тому вам також потрібні будуть діюча банківська карта, оформлена на ваше ім'я, і активна електронна пошта.

Переваги та особливості мікрофінансової організації “Качай гроші”

Компанія відрізняється високою швидкістю видачі кредитів: їх система обробки заявок автоматизована і працює цілодобово. Якщо під час реєстрації або в період користування кредитів у вас виникнуть питання, ви можете розраховувати на підтримку менеджерів.

Пролонгація договору

Крім цього в компанії передбачена пролонгація кредитного договору: сплативши відсотки за попередні дні, ви зможете відстрочити виплату кредиту ще на такий же період без штрафів і збитків для кредитної історії. 

Як оформити заявку на кредит в “Качай гроші”: покрокова інструкція

Процес отримання кредиту не займе багато часу. Після того, як ви відправите заповнену форму на схвалення, рекомендуємо також пройти реєстрацію в особистий кабінет «Качай гроші». 

У ньому буде відображатися поточний статус договору, сума, яку вам видали, і дата погашення кредиту. Через особистий кабінет ви також зможете швидко погасити заборгованість.

Процес оформлення заявки проходить наступним чином:

1. Для початку слід визначитися з сумою і терміном, за який ви зможете її повернути. Зробити це можна за допомогою кредитного калькулятора на сайті.

2. Після вибору суми і терміну натисніть на кнопку «Отримати гроші».

3. Потім вам потрібно буде зареєструватися в особистому кабінеті на сайті. Зробити це можна за допомогою Facebook, Instagram, Google або електронної пошти.

4. Після того, як ви зареєструєтеся в особистому кабінеті, потрібно буде заповнити анкету вже безпосередньо для заявки на кредит. В анкеті треба вказати персональні дані: ім'я, прізвище, по-батькові і т.д. У цьому ж розділі потрібно вказати дані з документів – паспорта та ІПН.

5. Після цього компанія вимагатиме верифікувати вашу карту. Так компанія перестраховується: якщо ви дали реквізити недійсною карти, з якої неможливо зняти гроші, або помилково вказали не свій номер, то транзакція скасовується. 

Під час верифікації з вашої картки списується невелика сума (до 5 грн). В електронному кабінеті потрібно буде вказати точну суму, яка була списана. Після того, як активність карти підтвердитися, сума миттєво повернеться на ваш рахунок.

6. Один з найважливіших етапів – підписання кредитного договору. Уважно вивчіть його вміст, особливо розділи про комісії та штрафи. Там можуть бути вказані нюанси, на які ви не звернули увагу при вивченні пропозицій компанії. 

Не погоджуйтеся з умовами договору, поки не прочитаєте його. 

7. Якщо авторизація пройшла успішно, гроші будуть зараховані вам на карту. Зазвичай від моменту реєстрації на сайті до отримання позики проходить не більше години.

Як погасити борг в МФО “Качай гроші”

Погасити кредит в «Качай гроші» можна через особистий кабінет, термінал самообслуговування і відділення в банку.

Щоб сплатити борг картою,зайдіть в особистий кабінет, виберіть суму оплати і натисніть кнопку «Оплатити кредит». 

Також ви можете оплатити кредит через термінал Приватбанку. Для цього потрібно в терміналі вибрати категорію «Інші послуги» і виконати пошук за словом «Качай гроші», ввести номер кредитного договору або номер ІПН, ввести суму і сплатити кредит.

Ви можете здійснити оплату кредиту в будь-якому банку, вказавши реквізити, зазначені на сайті компанії. У призначенні платежу вам необхідно вказати своє ПІБ та ідентифікаційний номер.

Крім цього, ви можете сплачувати кредит частинами і погасити борг достроково.

Банківські транзакції обробляються протягом трьох робочих днів: якщо ви сплатите борг компанії через термінал або банк в п'ятницю, оплата може пройти вже в понеділок або вівторок. Так у вас може виникнути заборгованість.

Краще сплатити борг за три-чотири дні до закінчення дії договору, або поповнити рахунок через особистий кабінет. При оплаті боргу в особистому кабінеті сума йде безпосередньо в МФО, тому приходить на рахунок компанії в той же день.

 

Штрафні санкції та інші наслідки заборгованості

Якщо ви все ж пропустили встановлений термін виплати боргу, штраф за виникнення простроченої заборгованості застосовувати не будуть. З дня прострочення продовжується нарахування відсотків, яке триватиме не більше 60 календарних днів.

Якщо борг так і не буде погашено за цей час, для його стягнення кредитор залишає за собою право звернутися до суду або в колекторське агентство. 

Відгуки про компанію

Ви вже співпрацювали з компанією «Качай гроші» раніше? Поділіться своїм досвідом на Finance.ua. Так ви допоможете іншим користувачам визначитися з вибором, а компанії – поліпшити якість обслуговування.

Finance.uaКредитиКредит у Качай гроші