0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Loany

Сервіс онлайн-кредитування Loany – це ваш помічник у будь-яких кредитних питаннях. Ми не пропонуємо «супер кредити» або «легкі кредити», ми пропонуємо просто якісний та прозорий сервіс за розумною ціною. І хочемо, щоб наші клієнти користувалися всіма його перевагами з розумом, тому на сайті Loany ви знайдете фінансові поради, розбір реальних ситуацій, інструкції з правильного застосування наших продуктів тощо.

Офіційний сайт https://loany.com.ua/
Телефон0800300359
Электронна поштаsupport@loansinfo.com.ua
Юридична адреса04116, м. Київ, проспект Перемоги, 26, офіс 129
Графік работиСьогодні працює з 09:00 до 19:00
Ліцензія

Свідоцтво ІК №168 від 02.06.2016

Відгуки про кредит Loany

Артур
13.08.2021
Из-за просрочки в пару дней сумма кредита выросла почти в два раза с 3500 до 7800. Более того, был в отъезде и по приезду узнал, что эти м*****ы растрезвонили третьим лицам, не указанным в договоре о моем кредите. Для них законы не писаны. Работают аморальные сотрудники, не умеющие общаться в телефонном режиме. Не стали объяснять, от куда такая сумма набежала. Не стал разбираться и закрыл, только чтоб не терроризировали близких. Плевать им на законы
Инна Смирнова
11.08.2021
Очень довольна кредитной компанией. Высокое качество обслуживания, небольшой перечень необходимых документов для согласования кредита. Весь процесс оформления занял короткое время, ставка приемлемая.
Юлия
10.08.2021
Срочно понадобились деньги, позычить было не у кого. Взяла в кредит 2000. Не смотря на то что не люблю брать деньги в кредит , здесь проблем не возникло. Быстро оформили , быстро деньги пришли на счёт. Никаких лишних % никто не насчитывал. Я осталась довольна. Рекомендую!

Швидкі кредити на карту в Loany: як оформити, відгуки та комісії

 1. Інформація про компанію Loany
 2. Особливості кредитування у Loany
 3. Як оформити кредит
 4. Як погасити позику в МФО Лоани
 5. Кредитна історія: яка повинна бути?
 6. Відстрочка оплати в МФО
 7. Що робити, якщо відмовили в кредиті?
 8. Прострочення оплати в Loany
 9. Програми лояльності для клієнтів
 10. Відгуки про компанію Loany

Інформація про компанію Loany

Мікрофінансова організація Loany – це торгова марка ТОВ «Київська торгово-інвестиційна компанія", яка пропонує фізичним особам повний цикл послуг онлайн-кредитування, від видачі мікрокредитів до погашення позики . 

Для отримання мікропозик не потрібно стояти в чергах або ж їхати в банк. Все можна зробити в режимі онлайн, маючи кредитну карту Visa або Mastercard, паспорт, ІПН, мобільний номер і пошту, а також бути громадянином України віком від 18 до 65 років. Подавати заявки і отримати позику можна цілодобово, у вихідні та святкові дні.

Особливості кредитування у Loany

Сервіс кредитування Loany пропонує якісні фінансові послуги, маючи такі переваги серед своїх конкурентів на ринку:простий процес подачі заявки і швидке її розгляд;

 • зручний процес кредитування з турботою про кредитну історію клієнта;
 • швидкий процес отримання коштів на будь-яку банківську карту України;
 • надання послуг цілодобово, без вихідних і свят, а найголовніше через Інтернет;
 • відповідальне ставлення до своєї роботи і суворе виконання всіх регулятивних норм законодавства України. 

Також слід звернути увагу на правила і бонуси компанії:

 • кредитний ліміт до 25 000 грн;
 • можлива відмова у пролонгації позики під час виходу клієнта на прострочення або за несплати комісії за пролонгацію;
 • нарахування бонусів на тривалих термінах позики (від 15 днів). Також у компанії надаються бонуси новим клієнтам після проходження фінансового тесту або реєстрації в Bank ID, є система лояльності і промокоди для постійних клієнтів.

Умови отримання кредиту в Loany

Мінімальна сума позики1 000 грн
Максимальна сума позики25 000 грн
Термін кредитуваннявід 1 дня до 12 місяців
Відсоткова ставкавід 0,6% до 1,8% в день
Програма лояльностіє
Час розгляду заявкикілька хвилин
Погашення кредиту один раз в кінці терміну або щомісячно рівними платежами
Дострокове погашенняє
Куди приходять грошіна банківську карту Visa або Mastercard будь-якого банку України
Вік клієнтавід 18 до 65 років
Необхідні документиідентифікаційний код, паспорт громадянина України, номер мобільного телефону, електронна пошта, платіжна карта банку
Географія кредитуваннявся територія України (крім зони АТО і АР Крим)

Як оформити кредит

Для максимальної зручності на сайті мікрофінансової організації розташований онлайн калькулятор, який допоможе розрахувати всім клієнтам мікропозик, відсотки позики, а також вкаже дату погашення кредиту. 

1. Для того, щоб швидко отримати онлайн займ на карту від Loany необхідно зареєструватися на сайті компанії, якщо ви новий клієнт і берете там борг вперше. Це займе близько 10 хвилин. 

Якщо ж ви повторно звертаєтеся в компанію для оформлення кредиту, то просто зайдіть в свій особистий кабінет і виберіть необхідний варіант позики. Це займе 1-2 хвилини.

2. Після входу в свій особистий кабінет необхідно оформити онлайн заявку на позику, вказавши тип позики, суму, термін, платіжну карту, оформлену на ваше ім'я, і натиснути «Підтвердити». 

3. Рішення за поданою заявкою приймається системою автоматично протягом 5 хвилин, а результат у вигляді відповіді приходить на пошту клієнта, а також на його мобільний номер телефону. Статус заявки буде відображатися і в Особистому кабінеті на сайті.

4. Отримавши дозвіл на кредит необхідно натиснути на кнопку «Отримати гроші» або ж «Відмовитися", якщо у вас змінилися плани. 

Важливо: перед натисненням на кнопку «Отримати гроші» слід уважно ознайомитися з умовами договору строкового позики, а також оцінити свої можливості на рахунок виплати і повернення грошей. 

5. Після підтвердження отримання коштів онлайн, вони будуть зараховані на вашу карту миттєво. Для верифікації карти позичальника система знімає і тут же повертає 1 грн. на рахунок, що дозволяє переконатися, що платіжна карта валидна і не заблокована банком.

6. Після отримання онлайн кредиту на карту, засобами можна вільно користуватися.

Як погасити позику в МФО Лоани

Погасити мікрокредит в Loany можна онлайн. До того ж існує можливість зробити це достроково. У разі часткового дострокового погашення кредиту, відсотки будуть нараховуватися лише на залишок суми, а якщо повністю погасити заборгованість достроково, то відсотки припиняють нараховуватися і зовсім.

В цілому, існує кілька способів оплатити свій кредит.

1. Оплатити онлайн кредит платіжною карткою через систему LidPay, яка дозволяє оплачувати картами Visa і MasterCard будь-яких банків-емітентів. У такому випадку кошти миттєво надходять на рахунок компанії, що дозволяє уникнути ризику за простроченням оплати.

Важливо: цей спосіб оплати є найбільш рекомендованим, так як обходиться абсолютно безкоштовним для позичальника і не включає жодну комісію.

2. Оплатити кредит онлайн через касу банку або з банківського рахунку. Для даного виду оплати необхідно зайти в свій особистий кабінет, вибрати необхідний спосіб оплати і по сформованій квитанції провести переказ коштів за такими даними: 

При оплаті через касу банку простежте, щоб співробітник банку обов'язково заповнив дані з інформацією про номер договору позики, ваше ПІБ та номер ідентифікаційного коду абсолютно вірно. Комісія банку може бути від 0,8% до 1,5% від суми платежу.

3. Оплатити кредит через Приват 24 для фізосіб. Для цього необхідно зайти в Приват24 в розділ «Мої платежі» і вибрати поле «Створити новий платіж", а після ввести код ЄДРПОУ 39584637.

Після чого вибрати поле «Погашення кредиту» і ввести реквізити договору вручну, перевіривши суму погашення. В «Кошику платежів» необхідно підтвердити оформлений платіж.

4.Оплатити онлайн кредит через платіжний термінал City24 або ж Приватбанку .

5. Оплатити кредит своїми бонусами, що є найприємнішим способом оплати для позичальника, адже можна розплачуватися за суму позики та відсотки своїми бонусними балами. Необхідно лише при оплаті онлайн кредиту в особистому кабінеті вибрати спосіб погашення «оплата бонусами» і ввести необхідне значення в гривневому еквіваленті. 

Кредитна історія: яка повинна бути?

Кредитна історія – це ваш рейтинг серед фінансових організацій, який складається з наступних трьох компонентів: 

 • Персональні дані позичальника (паспортні дані, дані про місце проживання і так далі);
 • Історія виконання зобов'язань за отриманими кредитами і позиками (типи та суми попередніх кредитів, прострочені заборгованості, процентні ставки);
 • Історія запитів по кредитах (інформація про те, скільки разів і які фінансові організації робили запит на отримання даних про кредитну історію позичальника).

Для отримання кредиту онлайн без всяких перешкод кредитна історія повинна бути якомога краще і якісніше. Таким чином організація автоматично підвищує ваші шанси на отримання онлайн кредиту на карту.
Кожен громадянин України має можливість отримати дані про свою кредитну історію раз в рік, зробивши запит в Бюро кредитних історій.

Відстрочка оплати в МФО

Так як в Loany існує дві програми позики, організація надає різні варіанти пролонгації позики для своїх клієнтів. Наприклад, для типу позики «Строковий займ» відстрочка оплати може скласти до 30 днів, а для типу «Розумний займ» – максимум до 12 місяців.

Для пролонгації позики будь-якому позичальнику необхідно зробити кілька кроків: 

Що робити, якщо відмовили в кредиті?

У будь-якій фінансовій організації трапляється так, що клієнт може не підійти по всім вимогам компанії і отримати відмову в своєму запиті на отримання кредиту онлайн. На жаль, таке може статися, якщо у нього погана кредитна історія, а також якщо він порушив правила або процедуру заповнення даних на сайті.

Loany пропонує своїм клієнтам спробувати подати заявку ще один раз в разі, якщо вони налагодили свої кредитні історії, виплатили попередні заборгованості, а ще переглянути правильність і актуальність зазначених даних при реєстрації або оформленні позики.

При будь-яких гострих питаннях завжди можна звернутися на гарячу лінію компанії, де зможуть підказати, як вирішити будь-яку вашу проблему з даної тематики.

Прострочення оплати в Loany

Якщо ж трапилося таке, що ви не змогли вчасно погасити свій кредит і прострочили його, то МФО надає вам 5 пільгових днів для оплати позики. А в разі несплати протягом цього часу накладає штраф в розмірі 50% від простроченої суми та передає необхідні дані колекторському агентству на восьмий день після несплати. 

Також ця інформація потрапляє в Бюро кредитних історій і автоматично знижує ваш кредитний рейтинг. У той же час, Loany усіма способами підтримує своїх клієнтів і дає можливість всім вибрати опцію пролонгації в своєму особистому кабінеті, щоб уникнути негативних наслідків. 

Програми лояльності для клієнтів

У МФО існують як бонусні системи накопичення балів так і програма лояльності, яка діє для типу позик «Строковий займ». Вона дозволяє перейти на більш вигідні умови кредитування: отримувати великі суми на довший термін з більш низькими відсотками, наприклад, 6-25 тис. грн на 1-12 місяців під 0,6%-1,0% в день. 

Також Лоани підключає всіх клієнтів автоматично до програми лояльності, якщо вони виплатили свою заборгованість вчасно і без всяких проблем, а ще надає можливість брати «Розумні позики».

Відгуки про компанію Loany

У цьому розділі ви можете ознайомитися з відгуками людей, які зверталися в компанію Лоани раніше. Вони можуть бути дуже корисні при прийнятті вами рішення про співпрацю з цією компанією. 

Якщо ви вже особисто мали досвід отримання позики в цій мікрофінансової організації – залиште свій відгук, щоб всі інші користувачі змогли вирішити,  варто їм звертатися в Loany чи ні.