0 800 307 555
Loany

№16 МФО в рейтингу Finance.ua

stars
4 балів
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у Loany

Перша позика

0,01% в деньдо 15 000 ₴

Повторна позика

2% в деньдо 15 000 ₴

Термін

до 30 днів

Перевірено Finance.ua 30.09.2022

Приведи друга - отримай 150 грн.

Розрахувати кредит

Перший
Повторний
Регулярний платіж
Комісія
Проценти
До погашення
Дата погашення

Умови отримання кредиту Loany

Термінвід 1 до 30 днів
Термін розгляду заявкивід 15 хв.
Річна ставка3,65 – 730%
Щоденна комісія0,01 – 2%
Необхідні документиПаспорт, ІПН
Форма видачіна карту
Вік позичальникавід 18 до 65 років
Форма погашеннякласика
ШтрафиКлієнт, що прострочив черговий платіж більше 3 календарних днів повинен сплатити неустойку в розмірі 50% від суми простроченої заборгованості
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонер
* Може змінюватись в залежності від суми та срока кредитування

Про компанію Loany

Loany – сервіс, який пропонуємо фізичним особам повний цикл послуг онлайн-кредитування, від видачі до погашення позики. Не потрібно витрачати час на візит до офісу к...
Офіційний сайт
Телефон(0800) 300-359
Електронна поштаmail@loansinfo.com.ua
Юридична адреса04116, м. Київ, пр. Перемоги, 26, оф. 129
Графік роботиСьогодні працює з 07:00 до 00:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №168 від 02.06.2016

Переваги кредиту від Loany

З Loany чим вища якість кредитної історії, тим менша відсоткова ставка
Позика оформляється онлайн без особистої присутності
З кожною погашеною в терміни позикою сумма наступної позики збільшується на 500 грн
Для постійних клієнтів передбачена бонусна програма
Клієнт може пролонгувати позику необмежену кількість разів на термін до 30 днів.
Цілодобово
Приведи друга - отримай 150 грн.

Як отримати кредит Loany

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Як погасити кредит Loany

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Через термінали Приватбанку

Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит Loany

Петро Сабадаш 

1 липня 2021 р.

Взял 3000 тыс., из за того что был не в Украине ( пропустил один день оплаты, вышел на прострочку в 1 день ), они с 3900 грн которые должен был оплатить с процентами на пользование, превратили в 6300 за 1 день прострочки!!! Сrазали « ну так работает компания, пронологации уже взять не можете, нужно платить полностью», когда сказал чтоб передали менеджеру с которым я могу решить вопрос частичной оплаты или хотя бы договорится га пролонгацию, мне сказали чтоб я ждал 5 дней, а за 5 дней просто на растут % и уже будет не 6 тыс, а 13+. Ужасная компания.

Віталій 

4 березня 2020 р.

Одного разу терміново знадобились 1000 грн. Сума наче й невелика, але ні в кого позичити, особливо коли гроші треба на вихідних, а всі знайомі в роз'їздах. Добре що Лоани працють цілодобово, отримав кредит швидко і без проблем.

Катя Иванчук 

11 серпня 2020 р.

Кредит одобрили за несколько минут, сразу перевели деньги, процентная ставка порадовала. Я брала 5к под 0%, а потом оформила продление! В итоге и оплату кредита отстрочила, и кредитный лимит себе подняла,и еще и получила бонусы по программе лояльности. Рекомендую каждому!! В Лоани действуют промокоды со скидками, акции,розыгрыши, программа лояльности. Сервис отличный, специалисты всегда предложат выгодные варианты. Ни разу не отказывали в кредите, всегда пользуюсь услугами.

Інші кредити

stars
4,6

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 1-140 дн.

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-30 дн.

stars
4,2

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 5-20 дн.

Швидкі кредити на картку в Loany: як оформити, відгуки та комісії

 1. Інформація про компанію Loany
 2. Особливості кредитування у Loany
 3. Як оформити кредит
 4. Як погасити позику в Loany
 5. Кредитна історія: яка повинна бути?
 6. Відстрочка оплати в МФО
 7. Що робити, якщо відмовили в кредиті?
 8. Прострочення оплати в Loany
 9. Відгуки про компанію Loany

Інформація про компанію Loany

Мікрофінансова організація Loany – це торгова марка ТОВ «Київська торгово-інвестиційна компанія", яка пропонує фізичним особам повний цикл послуг онлайн-кредитування, від видачі мікрокредитів до погашення позики . 

Для отримання мікропозик не потрібно стояти в чергах або ж їхати в банк. Все можна зробити в режимі онлайн, маючи кредитну картку Visa або Mastercard, паспорт, ІПН, мобільний номер і пошту, а також бути громадянином України віком від 18 до 60 років. Подавати заявки і отримати позику можна цілодобово, у вихідні та святкові дні.

Особливості кредитування у Loany

Сервіс кредитування Loany пропонує якісні фінансові послуги, маючи такі переваги серед своїх конкурентів на ринку: простий процес подачі заявки і швидке її розгляд:

 • зручний процес кредитування з турботою про кредитну історію клієнта;
 • швидкий процес отримання коштів на будь-яку банківську картку України;
 • надання послуг цілодобово, без вихідних і свят, а найголовніше через Інтернет;
 • відповідальне ставлення до своєї роботи і суворе виконання всіх регулятивних норм законодавства України. 

Також слід звернути увагу на правила і бонуси компанії:

 • кредитний ліміт до 25 000 грн;
 • можлива відмова у пролонгації позики під час виходу клієнта на прострочення або за несплати комісії за пролонгацію;
 • нарахування бонусів на тривалих термінах позики. Також у компанії надаються бонуси новим клієнтам після проходження фінансового тесту або реєстрації в Bank ID, є система лояльності і промокоди для постійних клієнтів.

Умови отримання кредиту в Loany

Мінімальна сума позики 1 000 грн
Максимальна сума позики 25 000 грн
Термін кредитування від 1 дня до 3 місяців
Відсоткова ставка від 0,6% до 1,8% в день
Програма лояльності є
Час розгляду заявки кілька хвилин
Погашення кредиту  один раз в кінці терміну або щомісячно рівними платежами
Дострокове погашення є
Куди приходять гроші на банківську картку Visa або Mastercard будь-якого банку України
Вік клієнта від 18 до 60 років
Необхідні документи ідентифікаційний код, паспорт громадянина України, номер мобільного телефону, електронна пошта, платіжна картка банку
Географія кредитування вся територія України (крім зони АТО і АР Крим)

Як оформити кредит

Для максимальної зручності на сайті мікрофінансової організації розташований онлайн калькулятор, який допоможе розрахувати всім клієнтам мікропозик, відсотки позики, а також вкаже дату погашення кредиту. 

1. Для того, щоб швидко отримати онлайн займ на картку від Loany необхідно зареєструватися на сайті компанії, якщо ви новий клієнт і берете там гроші вперше. Це займе близько 15 хвилин. 

Якщо ж ви повторно звертаєтеся в компанію для оформлення кредиту, просто зайдіть в свій особистий кабінет і виберіть необхідний варіант позики. Це займе 1-2 хвилини.

2. Після входу в свій особистий кабінет необхідно оформити онлайн заявку на позику, вказавши тип позики, суму, термін, платіжну картку, оформлену на ваше ім'я, і натиснути «Підтвердити». 

3. Рішення за поданою заявкою приймається системою автоматично протягом 5 хвилин, а результат у вигляді відповіді приходить на пошту клієнта, а також на його мобільний номер телефону. Статус заявки буде відображатися і в Особистому кабінеті на сайті.

4. Отримавши дозвіл на кредит необхідно натиснути на кнопку «Отримати гроші» або ж «Відмовитися", якщо у вас змінилися плани. 

Важливо: перед натисненням на кнопку «Отримати гроші» слід уважно ознайомитися з умовами договору строкового позики, а також оцінити свої можливості на рахунок виплати і повернення грошей. 

5. Після підтвердження отримання коштів онлайн, вони будуть зараховані на вашу картку миттєво. Для верифікації картки позичальника система знімає і повертає 1 грн. на рахунок, що дозволяє переконатися, що платіжна картка валідна і не заблокована банком.

6. Після отримання онлайн кредиту на картку, грошима можна вільно користуватися.

Як погасити позику в Loany

Погасити мікрокредит в Loany можна онлайн. До того ж існує можливість зробити це достроково. У разі часткового дострокового погашення кредиту, відсотки будуть нараховуватися лише на залишок суми, а якщо повністю погасити заборгованість достроково, то відсотки припиняють нараховуватися і зовсім.

В цілому, існує кілька способів оплатити свій кредит.

1. Оплатити онлайн кредит платіжною карткою через Visa і MasterCard будь-яких банків-емітентів. У такому випадку кошти миттєво надходять на рахунок компанії, що дозволяє уникнути ризику за простроченням оплати.

Важливо: цей спосіб оплати є найбільш рекомендованим, так як обходиться абсолютно безкоштовним для позичальника і не включає жодну комісію.

2. Оплатити кредит онлайн через касу банку або з банківського рахунку. Для даного виду оплати необхідно зайти в свій особистий кабінет, вибрати необхідний спосіб оплати і по сформованій квитанції провести переказ коштів за такими даними: 

При оплаті через касу банку простежте, щоб співробітник банку обов'язково заповнив дані з інформацією про номер договору позики, ПІБ та номер ідентифікаційного коду абсолютно вірно. Комісія банку може бути від 0,8% до 1,5% від суми платежу.

3. Оплатити кредит через Приват 24 для фізосіб. Для цього необхідно зайти в Приват24 в розділ «Мої платежі» і вибрати поле «Створити новий платіж", а після ввести код ЄДРПОУ 39584637.

Після чого вибрати поле «Погашення кредиту» і ввести реквізити договору вручну, перевіривши суму погашення. В «Кошику платежів» необхідно підтвердити оформлений платіж.

4.Оплатити онлайн кредит через платіжний термінал City24 або Приватбанку .

5. Оплатити кредит своїми бонусами, що є найприємнішим способом оплати для позичальника, адже можна розплачуватися за суму позики та відсотки своїми бонусними балами.

Кредитна історія: яка повинна бути?

Кредитна історія – це ваш рейтинг серед фінансових організацій, який складається з наступних трьох компонентів: 

 • Персональні дані позичальника (паспортні дані, дані про місце проживання і так далі);
 • Історія виконання зобов'язань за отриманими кредитами і позиками (типи та суми попередніх кредитів, прострочені заборгованості, процентні ставки);
 • Історія запитів по кредитах (інформація про те, скільки разів і які фінансові організації робили запит на отримання даних про кредитну історію позичальника).

Для отримання кредиту онлайн без всяких перешкод кредитна історія повинна бути якомога краще і якісніше. Таким чином організація автоматично підвищує ваші шанси на отримання онлайн кредиту на картку.
Кожен громадянин України має можливість отримати дані про свою кредитну історію раз в рік, зробивши запит в Бюро кредитних історій.

Відстрочка оплати в МФО

Так як в Loany існує дві програми позики, організація надає різні варіанти пролонгації позики для своїх клієнтів. Наприклад, для типу позики «Строковий займ» відстрочка оплати може скласти до 30 днів. 

Що робити, якщо відмовили в кредиті?

У будь-якій фінансовій організації трапляється так, що клієнт може не підійти по всім вимогам компанії і отримати відмову в своєму запиті на отримання кредиту онлайн. На жаль, таке може статися, якщо у нього погана кредитна історія, а також якщо він порушив правила або процедуру заповнення даних на сайті.

Loany пропонує своїм клієнтам спробувати подати заявку ще один раз в разі, якщо вони налагодили свої кредитні історії, виплатили попередні заборгованості, а ще переглянути правильність і актуальність зазначених даних при реєстрації або оформленні позики.

При будь-яких гострих питаннях завжди можна звернутися на гарячу лінію компанії, де зможуть підказати, як вирішити будь-яку вашу проблему з даної тематики.

Прострочення оплати в Loany

Якщо ж трапилося таке, що ви не змогли вчасно погасити свій кредит і прострочили його, то МФО надає вам 5 пільгових днів для оплати позики. А в разі несплати протягом цього часу накладає штраф в розмірі 25% від суми та передає необхідні дані колекторському агентству на восьмий день після несплати. 

Також ця інформація потрапляє в Бюро кредитних історій і автоматично знижує ваш кредитний рейтинг. У той же час, Loany усіма способами підтримує своїх клієнтів і дає можливість всім вибрати опцію пролонгації в своєму особистому кабінеті, щоб уникнути негативних наслідків. 

Відгуки про компанію Loany

У цьому розділі ви можете ознайомитися з відгуками людей, які зверталися в компанію Loany раніше. Вони можуть бути дуже корисні при прийнятті вами рішення про співпрацю з цією компанією. Якщо ви вже особисто мали досвід отримання позики в цій мікрофінансової організації – залиште свій відгук, щоб всі інші користувачі змогли вирішити,  варто їм звертатися в Loany чи ні. 

Finance.uaКредитиКредит у Loany