0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Cashinsky

Cashinsky – українська мікрофінансова організація, яка готова позичити тобі гроші в будь-який час доби. Нам не потрібно пояснювати мету оформлення кредиту, приносити десятки документів для підтвердження місця роботи, розповідати, як саме ви витратили кошти. Просто подаєте заявку і чекаєте надходження грошей на карту.

Офіційний сайт https://cashinsky.ua
Телефон+38(044)364-06-46
Электронна поштаsupport@cashinsky.ua
Юридична адреса03083, м Київ, пр. Науки, 50
Графік работиСьогодні працює з 09:00 до 21:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №917 від 11.07.2017

Відгуки про кредит Cashinsky

Дмитрий С.
09.01.2020
У Кашинского сама нормальная программа лояльности. Рекомендую Амиго клаб, можно хорошо сэкономить на процентах

Кредит в Cashinsky: правила оформлення і особливості

Cashinsky – це українська мікрофінансова організація з незвичайними фірмовими персонажами і цілодобової видачею кредитів.

У компанії можна отримати кредит на карту на суму до 10 000 грн. Кредит готівкою МФО не видає. Позику можна отримати з мінімальним набором документів, без поручителів.

Компанія веде діяльність на підставі ліцензії: фінансова установа зареєстровано 11 липня 2017 року. Реєстраційний номер – 13103638. Серія і номер свідоцтва ФК № 917.

 1. Хто може отримати кредит в Cashinsky
 2. Переваги компанії Cashinsky
 3. Як оформити заявку на кредит в Cashinsky: покрокова інструкція
 4. Що робити, якщо відмовили в кредиті
 5. Як оплатити кредит в Cashinsky
 6. Прострочені платежі і наслідки
 7. Акції в МФО Cashinsky
 8. Відгуки

Хто може отримати кредит в Cashinsky

В Cashinsky кредит може отримати громадянин України з діючими документами, що засвідчують особу, з активною банківською картою і без прострочених платежів в інших мікрофінансових організаціях.

Також тут на позику можуть розраховувати категорії населення, яким недоступні позики в банках:

Переваги компанії Cashinsky

У порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями, відсоток відмов у даній компанії низький. Тут дійсно готові кредитувати 90% клієнтів, що звернулися, хоча і невелику суму.

Крім цього, компанія використовує безпечне з'єднання через SSL-сертифікати: завдяки їм ваші персональні дані (скани паспорта, ідентифікаційного коду, фотографії) будуть в безпеці і не потраплять в руки зловмисникам. 

Умови кредитування в МФО Cashinsky

Щоб отримати кредит в МФО Кешинський, необхідно відсканувати першу сторінку паспорта, а також сфотографувати її поряд зі своїм обличчям. Це необхідно для того, щоб компанія змогла переконатися, що документи їм відправляє саме їх власник.

Також перед початком оформлення кредиту вам потрібно буде зареєструватися в особистому кабінеті: в ньому буде відображатися дата погашення боргу, сума до виплати, а також доступні бонуси і актуальні акції.

МФО CashinskyУмови
Максимальна сума800 – 10 000 грн
Перший кредитдо 3 000 грн
Ставка по першому кредиту0,01% *
Стандартна ставка по кредитудо 1,9% в день
Максимальний термін кредиту30 днів
Способи отриманнятільки кредит онлайн на карту

* Зверніть увагу: компанія надає терміновий кредит під 0,01% в якості акційної пропозиції, але воно доступне не всім. Співробітники МФО самі вибирають, в якому розмірі надавати бонус. У вашому випадку бонус може вийти трохи менше, але ні якому разі не більше стандартної ставки. 

Для постійних клієнтів рівень ставки буде залежати від кредитного рейтингу позичальника: може бути як 0,01%, так і 1,9%.

Як оформити заявку на кредит в Cashinsky: покрокова інструкція

Процес оформлення заявки проходить наступним чином:

1. Для початку слід визначитися з сумою і терміном, за який ви зможете її вернуть.Сделать це можна за допомогою кредитного калькулятора на сайті.

2. Після того, як ви зареєструєтесь в особистому кабінеті, потрібно буде заповнити анкету вже безпосередньо для заявки на кредит. В анкеті треба вказати персональні дані: Ім'я, Прізвище, По батькові і т.д. У цьому ж розділі потрібно вказати дані з документів – паспорта та ІПН.

3. Після цього компанія вимагатиме верифікувати карту. Так компанія перестраховується: якщо ви дали реквізити недійсною карти, з якої неможливо зняти гроші, або помилково вказали не свій номер, то транзакція скасовується. 

4. Один з найважливіших етапів – підписання кредитного договору. Уважно вивчіть його вміст, особливо розділи про комісіях і штрафи. Там можуть бути вказані нюанси, на які ви не звернули увагу при вивченні пропозицій компанії. 

5. Якщо авторизація пройшла успішно, гроші будуть зараховані вам на карту. Зазвичай від моменту реєстрації на сайті до отримання позики проходить не більше години.

Що робити, якщо відмовили в кредиті

Відмовити в кредиті можуть з кількох причин: 

 • у вас є прострочені платежі або відкриті заборгованості за іншими кредитами. У такому випадку компанія може відмовити вам у видачі нової позики;
 • ви неправильно заповнили анкету. Як не дивно, але помилки в анкеті – одна з найчастіших причин для відмови в кредиті. Рекомендуємо ретельно перевірити;
 • ви не прикріпили скани паспорта та ІПН. Іноді клієнти забувають прикріплювати документи. Перевірте, чи з'явилася біля анкети іконка завантаженого зображення.

Якщо вам відмовили в позику, ви можете звернутися в МФО повторно через деякий час (наприклад, через місяць). Якщо гроші потрібні терміново, розгляньте як кредитора іншу мікрофінансову організацію. В каталозі Finance.ua ви знайдете багато цікавих пропозицій від українських мікрофінансових організацій.

Як оплатити кредит в Cashinsky

Оплатити короткостроковий кредит в Кешинському можна кількома способами: через термінал самообслуговування, за допомогою кредитної картки через особистий кабінет або через касу банку. 

Через особистий кабінет: перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти в розділі «Оплата» і дочекайтеся підтвердження. Це займе 2-3 хвилини.

Через касу банку: реквізити для переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Кредит буде закритий відразу після надходження коштів на рахунок кредитора.

Через термінал: скористайтеся одним з терміналів – iBox, EasyPay або ПриватБанк. Платіжна система терміналу може списувати комісію.

Прострочені платежі і наслідки

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, процентна ставка по позиці буде збільшена до 3% в день на весь період прострочення.

Також компанія має право передати борг позичальника третім особам (колекторам), якщо клієнт буде ігнорувати штрафи і не вийде на зв'язок з кредитором найближчим часом.

Акції в МФО Cashinsky

У МФО є програма лояльності «Аміго клаб». Завдяки їй можна оформити кредит зі знижкою до 40% і отримати на карту суму до 5 000 грн.

Крім стандартних програм для новачків і постійних клієнтів, компанія проводить акції. Про них ви можете дізнатися на сайті компанії.

Відгуки

Перш ніж брати кредит, вивчіть відгуки про компанію. Завдяки чесним оцінками клієнтів ви зможете оцінити реальну роботу мікрофінансової організації.