0 800 307 555
Cashinsky
Перевірено Finance.ua 03.10.2023

Кредит у Cashinsky

Онлайн оформлення недоступне

Інші кредити

stars
4,2

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
3,9

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-365 дн.

stars
3,5

від 0,01%

в день

до 15 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію Cashinsky

ТОВ «Фінансова компанія «Гелексі» – українська мікрофінансова організація, фінансова установа зареєстрована 11 липня 2017 року. Реєстраційний номер – 13103638. Серія...
Офіційний сайт
Телефон+38(044)364-06-46
Електронна поштаsupport@cashinsky.ua
Юридична адреса03083, м Київ, пр. Науки, 50
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 21:00
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №917 від 11.07.2017

Як отримати кредит Cashinsky

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Cashinsky

Євгенія Колесник 

19 квітня 2023 р.

Вже тричі брала кредит у цій компанії. перший під 0,1 -10 000 грн, переплатила всього 60 грн, а другій і третій зі знижками. Всі умови були витримані, нічого зайвого мені не нараховували. В клієнтській підтримці зі мною говорили дуже приємні дівчата. За потреби звернусь ще!

Роман 

5 березня 2023 р.

Хотів скористатися сервісом, але після відправки заявки мій особистий кабінет було заблоковано, на номери вказані на сайті вони не відповідають, гаряча лінія зкидаю дзвінок. Збирають особисту інформацію під видом мікрозаймів! Навіть не реєструйтеся на цьому "сервісі"!

Иван Сергеевич 

9 листопада 2022 р.

Все суппер, выиграл приз в акции

Кредит в Cashinsky: правила оформлення і особливості

Cashinsky – це українська мікрофінансова організація. Кредит готівкою МФО не видає, але онлайн позику можна отримати з мінімальним набором документів, без поручителів.

Компанія веде діяльність на підставі ліцензії.

  1. Хто може отримати кредит в Cashinsky
  2. Переваги компанії Cashinsky
  3. Як оформити заявку на кредит в Cashinsky: покрокова інструкція
  4. Що робити, якщо відмовили в кредиті
  5. Як оплатити кредит в Cashinsky
  6. Прострочені платежі і наслідки
  7. Відгуки

Хто може отримати кредит в Cashinsky

В Cashinsky кредит може отримати громадянин України з діючими документами, що засвідчують особу, з активною банківською картою і без прострочених платежів в інших мікрофінансових організаціях.

Також тут на позику можуть розраховувати категорії населення, яким недоступні позики в банках:

Переваги компанії Cashinsky

У порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями, відсоток відмов у даній компанії низький. Тут дійсно готові кредитувати 90% клієнтів, що звернулися, хоч і на невелику суму.

Крім цього, компанія використовує безпечне з'єднання через SSL-сертифікати: завдяки ним ваші персональні дані (скани паспорта, ідентифікаційного коду, фотографії) будуть в безпеці і не потраплять в руки зловмисникам. 

Умови кредитування в МФО Cashinsky

Щоб отримати кредит в МФО Кешинський, необхідно відсканувати першу сторінку паспорта та сфотографувати її поряд зі своїм обличчям. Це необхідно для того, щоб компанія змогла переконатися, що документи їм відправляє саме їх власник.

Також перед початком оформлення кредиту вам потрібно буде зареєструватися в особистому кабінеті: в ньому буде відображатися дата погашення боргу, сума до виплати, а також доступні бонуси і актуальні акції.

Як оформити заявку на кредит в Cashinsky: покрокова інструкція

Процес оформлення заявки проходить наступним чином:

1. Для початку слід визначитися з сумою і терміном, за який ви зможете її повернути. Зробити це можна за допомогою кредитного калькулятора на сайті.

2. Після того, як ви зареєструєтесь в особистому кабінеті, потрібно буде заповнити анкету вже безпосередньо для заявки на кредит. В анкеті треба вказати персональні дані: Ім'я, Прізвище, По батькові і т.д. У цьому ж розділі потрібно вказати дані з документів – паспорта та ІПН.

3. Після цього компанія вимагатиме верифікувати карту. Так компанія перестраховується: якщо ви дали реквізити недійсної карти, з якої неможливо зняти гроші, або помилково вказали не свій номер, то транзакція скасовується. 

4. Один з найважливіших етапів – підписання кредитного договору. Уважно вивчіть його вміст, особливо розділи про комісії та штрафи. Там можуть бути вказані нюанси, на які ви не звернули увагу при вивченні пропозицій компанії. 

5. Якщо авторизація пройшла успішно, гроші будуть зараховані вам на карту. Зазвичай від моменту реєстрації на сайті до отримання позики проходить не більше години.

Що робити, якщо відмовили в кредиті

Відмовити в кредиті можуть з декількох причин: 

  • у вас є прострочені платежі або відкриті заборгованості за іншими кредитами. У такому випадку компанія може відмовити вам у видачі нової позики;
  • ви неправильно заповнили анкету. Як не дивно, але помилки в анкеті – одна з найчастіших причин для відмови в кредиті. Рекомендуємо ретельно перевірити;
  • ви не прикріпили скани паспорта та ІПН. Іноді клієнти забувають прикріплювати документи. Перевірте, чи з'явилася біля анкети іконка завантаженого зображення.

Якщо вам відмовили в позиці, ви можете звернутися в МФО повторно через деякий час (наприклад, через місяць). Якщо гроші потрібні терміново, розгляньте як кредитора іншу мікрофінансову організацію. В каталозі Finance.ua ви знайдете багато цікавих пропозицій від українських мікрофінансових організацій.

Як оплатити кредит в Cashinsky

Оплатити короткостроковий кредит в Кешинському можна декількома способами: через термінал самообслуговування, за допомогою кредитної картки через особистий кабінет або через касу банку. 

Через особистий кабінет: перейдіть в особистий кабінет з комп'ютера або смартфона, введіть дані карти в розділі «Оплата» і дочекайтеся підтвердження. Це займе 2-3 хвилини.

Через касу банку: реквізити для переказу ви можете отримати в особистому кабінеті. Кредит буде закритий відразу після надходження коштів на рахунок кредитора.

Через термінал: скористайтеся одним з терміналів – iBox, EasyPay або ПриватБанк. Платіжна система терміналу може списувати комісію.

Прострочені платежі і наслідки

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, процентна ставка по позиці буде збільшена на весь період прострочення.

Також компанія має право передати борг позичальника третім особам (колекторам), якщо клієнт буде ігнорувати штрафи і не вийде на зв'язок з кредитором найближчим часом.

Відгуки

Перш ніж брати кредит, вивчіть відгуки про компанію. Завдяки чесним оцінками клієнтів ви зможете оцінити реальну роботу мікрофінансової організації.

Finance.uaКредитиКредит у Cashinsky