0 800 307 555
MyCredit

МФО в рейтингу Finance.ua

4,6 балів
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у MyCredit

Оформлення на сторінці недоступне

Перевірено Finance.ua 24.04.2024

Про компанію MyCredit

MyCredit - сервіс онлайн кредитування, який належить ТОВ «1 Безпечне Агентство Необхідних Кредитів» (код ЕДРПОУ: 39861924). MyCredit - стала переможцем FinAwards 20...
Офіційний сайт
Телефон0800214111
Електронна поштаsupport@mycredit.ua
Юридична адреса01010, м.Київ, пл. Арсенальна, 1-Б
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ІК № 146 від 20.10.2015

Рейтинги та нагороди

rating

МФО в рейтингу Finance.ua

Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.
🥇 Переможець FinAwards 2024

Як отримати кредит MyCredit

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Як погасити кредит MyCredit

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Через відділення банків-партнерів

Через термінали самообслуговування

Відгуки про MyCredit

Альона Анатоліївна про кредит від MyCredit

10 лютого 2022 р.

В особистий кабінет дуже складно попасти, смс не приходе, затримки, неудобно

Евгения про кредит від MyCredit

30 листопада 2020 р.

У моего парня недавно был день рождения, на подарок денег не хватало, с зарплатой задержали( подруга посоветовала обратиться в Mycredit, чесно я боялась связываться с кредитами, но я быстро поменяла решение, так как это был единственный мой "спасательный круг". Меня удивило как всё просто и прозрачно, мне быстро пришли деньги на карточку. С погашением вообще не было проблем, не выходя из дома закрыла кредит. Советую всем, очень хорошая контора!

Денис К про кредит від MyCredit

30 липня 2020 р.

Теперь можно оформить не только на 30, а и на 64. Намного проще выплачивать кредит. Вносишь сумму раз в 16 дней и всё. Поддержка на высшем уровне. Отвечают на все возникшие вопросы и всегда напоминают о дате оплаты, хотя я никогда не забываю, но всё равно приятно. В инсте всегда есть промокоды, никогда не оформлял по стандартной ставке)

Інші кредити

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-80 дн.

на 80 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

MyCredit: умови кредитування, особливості, вхід в особистий кабінет, відгуки про кредитора

​Головна перевага мікрофінансової компанії – мінімальний термін розгляду заявки і швидке зарахування позики на картковий рахунок.

MyCredit вигідно відрізняється від інших МФО на ринку. Зручний інтерфейс, швидкість обробки заявки, швидка авторизація на отримання позики – клієнт отримує надійного партнера для вирішення особистих фінансових проблем.

Основні умови отримання кредиту в MyCredit

Вік позичальника від 18 років, нема обмеження щодо надання мікропозик для пенсіонерів
Спосіб отримання на картку
Працевлаштування нема вимог

Кредит можна продовжувати необмежену кількість разів. Досить оплачувати поточну процентну ставку.

Нарешті, головна перевага. При отриманні кредиту, компанія не стягує прихованих комісій. На відміну від банків, немає необхідності в оплаті додаткових послуг, які не надають цінності для позичальника, таких як страхування кредиту, стягнення комісії на суму нарахованих на карту грошей, річне обслуговування і оплата повідомлень.

Як взяти кредит в MyCredit?

Щоб отримати кредит по карті в банку, необхідно виконати мінімум наступних дій:

 1. Оформити заявку на сайті;
 2. Підійти найближчим банківське відділення і підписати договір;
 3. Банк може вислати випущену карту з кур'єром.
 4. Вся процедура займає кілька днів.

MyCredit виконає перерахування грошей відразу на карту, протягом не більше години з моменту подачі заявки.

Розглянемо поетапно кожен процес.

Перший позичальник отримує умова обслуговування по льготній процентній ставці за кожен день. Фактично, ця сума надається без справляння плати за користування позикою. Мікрофінансова компанія дає можливість скористатися послугами і оцінити привабливість в порівнянні з іншими кредитними продуктами.

Крок перший:

Заявник повинен вибрати суму фінансування. Перший позичальник має ліміт узгодження. При успішному погашенні мікропозики можна розраховувати на збільшення узгодженої суми.

Крок другий:

Після того, як сума була обрана, сайт запропонує провести авторизацію особистого кабінету:

Послуга повністю безкоштовна. Особистий кабінет дає можливість бачити нарахування позики і контролю обчислення строку до погашення суми.

Крок третій:

Після того, як будуть введені персональні дані, система обробить заявку в строк, що не перевищує 20 хвилин. Сервіс не вимагає надання додаткових номерів телефону.

Зверніть увагу на наступні переваги:

 1. Не потрібно надавати довідку про доходи. Більшість банків, при оформленні кредитного продукту, вимагають від клієнта надання інформації про розміри одержуваної заробітної плати. Це не завжди зручно. Позичальник часто не бажає, щоб інформація про його потреби у фінансуванні була доступна в бухгалтерії підприємства;
 2. Отримати гроші можна навіть на умовах, якщо вони будуть спрямовані на погашення попередніх платежів. Клієнт може рефінансувати поточний борг. За умови, якщо буде проводитися оплата за поточними зобов'язаннями. Можна взяти гроші з не дуже гарною кредитною історією.

Які додаткові акційні пропозиції може запропонувати МФО?

Якщо ви стали учасником партнерської програми і отримали від одного промо код – скористайтеся ним. При подачі заявки на фінансування, сайт запросить введення літерного або цифрового коду. Повторний клієнт при узгодженні позики отримає гарантовану знижку на процентну ставку. Промо код можна отримати з моменту активації підписки на компанію через соціальні мережі.

Як можна погасити позику?

Перший спосіб – оплата через особистий кабінет:

Принцип дуже простий. Ви отримуєте гроші на банківську карту, віддаєте отримані кошти також з вашої особистої карти.

Переваги:

 • Немає додаткового стягнення комісії;
 • Операція із зарахування коштів проходить буквально в кілька кліків;
 • Реквізити вказані на сайті.

Якщо у позичальника відсутня можливість виконання операції через карту, можна скористатися такими послугами:

 1. Погашення позики через платіжний термінал. Вибираєте вкладку компанії і вносите гроші (доступні більшість терміналів для прийняття грошей в Україні);
 2. Скористатися власним інтернет-банкінгом;
 3. Кошти можна внести через будь-яку банківську або поштове відділення.

Чому може бути відмовлено в отриманні кредиту?

Можливо, ваш попередній досвід співпраці з MyCredit був не зовсім вдалим. Другий варіант – у вас є велика кількість непогашених поточних зобов'язань. Рішення дуже просте – можна оплатити не всю суму позики, а тільки процентну ставку.

MyCredit йде на зустріч своїм клієнтам. При погашенні поточної процентної ставки, тіло кредиту можна перенести на наступний період. Максимальний термін – до 30 днів. Зверніть увагу на важливу перевагу – якщо протягом 3-х днів не був сплачений кредит, штрафні пені не будуть застосовані на невнесення в строк суму. Оплачувати процентну ставку або виконувати пролонгацію можна необмежену кількість разів.

Головні переваги отримання кредиту в компанії MyCredit

 1. Швидкий термін оформлення. Навіщо витрачати кілька днів, відпрошуватися з роботи, коли гроші компанія може перерахувати на рахунок протягом однієї години?
 2. Заявку можна подати в будь-який зручний час – навіть у вихідні та святкові дні. Саме такі дні не працюють банківські відділення – а гроші необхідно терміново отримати.

Мікрофінансова компанія давно обігнала банк в технологічності і вартості кредиту. Багатьом здасться це дивним, але клієнт переплачує в банку. Витрачає час і кошти на непотрібні продукти, які не вирішують його проблем. MyCredit дає вигідні умови, виручає в найтяжчу хвилину і завжди прийде на допомогу!

Відгуки про MyCredit

 Відгуки клієнтів на сайті свідчать про високу довіру до компанії і можливості швидко вирішувати особисті фінансові потреби. Ви можете залишити відгук на нашому сайті.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиMyCredit (Майкредит) - кредит