0 800 307 555
Є Гроші

№3 МФО в рейтингу Finance.ua

stars
4,5 балів
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у Є Гроші

Перша позика

від 0,02% в деньдо 15 000 ₴

Повторна позика

1,9% в деньдо 15 000 ₴

Термін

до 30 днів

Ефективна ставка

279689,63 – 423725,96% в рік

Перевірено Finance.ua 23.03.2023

Розрахувати кредит

Перший
Повторний
Регулярний платіж
Комісія
Проценти
До погашення
Дата погашення

Умови отримання кредиту Є Гроші

Термінвід 1 до 30 днів
Термін розгляду заявкивід 5 хв.
Ефективна ставка279689,63 – 423725,96%
Щоденна комісія0,02 – 2%
Одноразова комісія2,5%
Необхідні документиПаспорт, ІПН
Форма видачіна карту
Вік позичальникавід 18 до 60 років
Форма погашеннякласика
ШтрафиУ разі прострочення заборгованості більш ніж 61 днів, позичальник зобов’язується сплатити штраф у розмірі суми кредиту, що включає в себе витрати позикодавця на повідомлення різними способами позичальника про заборгованість, розшук для врегулювання в досудовому порядку спору, та інші витрати, пов’язані із захистом своїх прав позикодавцем.
Додаткова комісія за дострокове розірвання *Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонер
* Може змінюватись в залежності від суми та срока кредитування

Про компанію Є Гроші

ТОВ «Фінансова компанія Є Гроші Ком» надає клієнтам безпечні та зручні умови користування кредитним продуктом. Всі заявки приймаються і обробляються автоматизованою...
Телефон0800300330
Електронна поштаinfo@e-groshi.com
Юридична адресам. Дніпро, вул. Шевченка, 51Д
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №В0000367 від 20.09.2021

Переваги кредиту від Є Гроші

Відкриття лише в додатку
Кредит зі ставкою 0,02%
🥈 Срібло FinAwards 2022

Як отримати кредит Є Гроші

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Як погасити кредит Є Гроші

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Через термінали Приватбанку

Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит Є Гроші

Влада 

18 серпня 2021 р.

Взяла 7500 на месяц , пришло 7250, выплатила 7000, и оставалось 500, они начали на 2-й день просрочки звонить и ругаться , угрожать и рассылать в соц.сетях всем кому только можно фальшивые публикации , будто я краду что-то. Советую никому не иметь дело с этой организацией.

Теплова Татьяна 

9 жовтня 2019 р.

Честно? Я в шоке) не ожидала с плохой историей мне дали деньги и не 500-1000 даже как дают при первом получении! Рекомендую! Спасибо! Сотрудники очень вежливые и не надо ждать деньги по пол дня! В течении полу часа пришли деньги на счёт)

Дмитро Мироненко 

17 квітня 2021 р.

Треба було 7500, запропонували 5000, ну добре, десь доберу. Отримав 4875. Так що тримайте на увазі, відсоток з вас візьмуть ще до оплати.

Інші кредити

stars
4,4

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-140 дн.

stars
4,6

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
4

від 0,01%

в день

до 20 000 ₴

на 345-365 дн.

Є-Гроші – загальна інформація про мікрофінансову організацію, всі умови кредитування, вхід в особистий кабінет

 1. Умови оформлення кредита в Є-Гроші
 2. Вимоги Є-Гроші до позичальників
 3. Як отримати мікрокредит в E-Groshi
 4. Процедура отримання мікропозик в МФО Є-Гроші
 5. Позики в Є-Гроші з поганою кредитною історією
 6. Якщо в кредитуванні було відмовлено
 7. Як повернути позику в Є-Гроші
 8. Прострочення в МФО
 9. Відгуки про Є-Гроші

Є-Гроші  – компанія, що пропонує населенню різні види фінансових послуг, включаючи і надання мікрокредитів. Зареєстрована в місті Дніпро МФО надає мікрокредити по території всієї України (за винятком зони АТО і Криму). Лояльність до клієнтів, простота отримання грошей і прозорість умов кредитування залучають до співпраці з компанією велику кількість українців, яким терміново потрібні гроші.

Умови оформлення кредита в Є-Гроші

Необхідні документи Паспорт громадянина України, ІПН
Вік позичальника Від 18 років
Спосіб отримання коштів Зарахування на банківську карту

Вимоги Є-Гроші до позичальників

Є-Гроші  пред'являють до потенційних клієнтів мінімальна кількість вимог. Для того щоб отримати кредит без відмови на карту від цієї мікрофінансової компанії, досить мати громадянство України і бути не молодше 18 року. Прямих обмежень щодо максимального віку позичальника компанія не пред'являє. Для отримання грошей в МФО Є-Гроші не потрібно пред'являти довідок про заробітну плату або інших документів, що підтверджують рівень доходу людини. Також від компанії-кредитора не надходить вимог про надання застави або поручителів по кредиту.

Для оформлення заявки людина повинна мати всього 2 документа: паспорт України та ідентифікаційний код, а так само повинна бути банківська карта, електронна пошта і мобільний телефон. Обов'язково мати і вихід в інтернет – заявки оформляються онлайн.

Як отримати мікрокредит в E-Groshi

Кредит Є-Гроші оформляється тільки онлайн за допомогою подачі заявки безпосередньо на сайті МФО. При цьому не потрібно відвідування офісу компанії і надання оригіналів документів. Для того щоб отримати гроші в борг, необхідно зайти на офіційний сайт Є-Гроші та прийти нескладну процедуру реєстрації і подачі заявки. Перед цим слід підготувати паспорт громадянина України, що діє банківську карту і ІПН. Також необхідно щоб у заявника був зареєстрований електронну поштову адресу, а на руках був мобільний телефон.

Процедура отримання мікропозик в МФО Є-Гроші

Перш ніж відправити заявку на отримання мікропозики на карту, потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті компанії. Особистий кабінет можна відкрити, заповнивши основні дані про потенційного позичальника: ПІБ, дата народження, дані паспорта і номер ідентифікаційного коду. Можлива реєстрація через BankID.

Після того як ви заповните анкету, особистий кабінет буде зареєстрований. Вхід в особистий кабінет і авторизація в подальшому проводиться набором логіна і пароля, а при подачі заявки на повторний кредит проходити процедуру заповнення даних не доведеться.

Після цього оформляється заявка. Для цього в кредитному калькуляторі слід вибрати необхідну суму і термін, на який оформляється кредит онлайн. Наступний етап – заповнення заявки, при якому буде потрібно зробити наступні дії:

 • вказати паспортні дані, заповнивши всі позначені зірочками поля;
 • вказати склад сім'ї та сімейний стан;
 • прикріпити скани паспорта та ІПН;
 • ввести адресу фактичного місця проживання та місця реєстрації;
 • заповнити дані про рівень доходів, рід і типі зайнятості;
 • додати телефони осіб, які зможуть підтвердити особу позичальника.

Після того як заявка буде заповнена та надана, на вказаний номер телефону надійде чотиризначний код, який потрібно ввести на сайті компанії.

Потім слідує введення реквізитів картки, на яку надійде онлайн кредит. Підтвердження того, що карта належить позичальнику, зажадає проходження процедури верифікації. Після того, як буде натиснута кнопка «Підтвердити», на карті заблокується деяка сума (зазвичай це 1-3 гривні, які по закінченню перевірки розблокуються). Повідомлення про блокування коштів надійде на телефон в разі, якщо підключена послуга СМС-банкінгу. Якщо ж такої послуги немає, буде необхідно зв'язатися з банком – емітентом карти і з'ясувати заблоковану суму. Це необхідно, тому що зазначену цифру потрібно ввести в особистому кабінеті.

Незважаючи на те, що перевірка заявки відбувається автоматично, цілком можливо, що доведеться дочекатися, поки оператори компанії зв'яжуться з довіреними особами, зазначеними на сайті.

Після того, як перевірка особистості і платоспроможності клієнта буде завершена і отримано згоду на видачу позики (повідомлення про це прийде на електронну пошту, телефон і в особистий кабінет), буде потрібно перейти на сторінку отримання нового кредиту і натиснути кнопку підтвердження. На телефон прийде СМС з чотиризначним кодом, який необхідний для підпису під кредитним договором. Після цього мікропозика на карту від Є-Гроші надійде протягом декількох хвилин.

Позики в Є-Гроші з поганою кредитною історією

На відміну від банків, Є-Гроші досить лояльно відносяться до заявок, поданих позичальниками з поганою кредитною історією. У випадках, коли в минулому клієнта були випадки прострочення повернення або інші неприємні ситуації, заявка на отримання позики може бути схвалена. Чи не проходять схвалення тільки заявки тих, у кого на даний момент існують непогашені зобов'язання і борги перед фінансовими установами.

Якщо в кредитуванні було відмовлено

Незважаючи на те, що схвалюється абсолютна більшість заявок, трапляються і відмови у видачі грошей. Якщо це сталося з вами, буде потрібно виконати такі дії:

 • ретельно перевірити правильність заповнення даних і самої заявки – в разі виявлення помилки необхідно подати заявку заново;
 • при вірних даних перевірте свій кредитний рейтинг або зв'яжіться з Українським Бюро Кредитних Історій і з'ясуйте, чи немає за вами непогашеного боргу – існує ймовірність, що деякі дані ще не надійшли в БКІ або внесені в історію помилково;
 • можна зменшити запитувану суму, щоб знизити ризик МФО перед неповерненням позики.

Якщо ж жоден із способів не допоміг, є можливість звернутися до фахівців Є-Гроші за контактними телефонами.

Як повернути позику в Є-Гроші

Погасити кредит, взятий в Є-Гроші, можна кількома способами:

 • списавши кошти з банківської карти через особистий кабінет;
 • скориставшись терміналом; 
 • онлайн поверненням через інтернет-банкінг; 
 • в касі будь-якого з українських банков.

Прострочення в МФО

При простроченні виплат у клієнта псується кредитна історія, а борг передається в колекторську компанію або до суду.

При виникненні фінансових труднощів і неможливості повернення боргу краще скористатися програмою пролонгації, за якою строк дії договору продовжується, сплачуються нараховані відсотки, а тіло кредиту можна погасити пізніше.

Відгуки про Є-Гроші

Можна говорити про те, що мікрофінансова організація Є-Гроші пропонує досить доступні послуги, схвалює більшість поданих заявок і забезпечує максимальну лояльність для нових клієнтів, видаючи позики з нульовою ставкою. Це робить послуги компанії привабливими і постійно приводить нових позичальників, які бажають терміново отримати гроші. Ви можете почитати відгуки про Є-гроші на Finance.ua, а також поділитися своїм досвідом про співпрацю з мікрофінансової організацією.

Finance.uaКредитиКредит онлайн в Є-Гроші