0 800 307 555
Є Гроші
4,2 бала
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у Є Гроші

Ставка

1,9% в день

Сума

до 30 000 ₴

Строк

до 30 днів

Реальна річна процентна ставка

131 321,61 – 8 463 034 951,84% на рік

Перевірено Finance.ua 16.04.2024

400 грн за друга!

Розрахувати кредит

Регулярний платіж
Комісія
Проценти
До погашення
Дата погашення

Умови отримання кредиту Є Гроші

Строквід 2 до 30 днів
Термін розгляду заявкивід 5 хв.
Реальна річна процентна ставка131321,61 – 8463034951,84%
Щоденна комісія1,9%
Одноразова комісія2,5%
Необхідні документиПаспорт, ІПН
Форма видачіна картку
Вік позичальникавід 18 до 60 років
Форма погашеннякласика
ШтрафиПеня: 1% від суми споживчого кредиту за кожен день прострочення. Штрафи: 35% від суми споживчого кредиту. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення державного регулювання ринків фінансових послуг» від 22,11.2023 № 3498-IX, штрафні санкції нараховуються за договорами, укладеними після 24 січня 2024 року.
Додаткова комісія за дострокове розірвання *Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонер
* Може змінюватись в залежності від суми та срока кредитування

Про компанію Є Гроші

ТОВ «Фінансова Компанія «Є Гроші» – це надійний партнер для тих, хто шукає безпечні та зручні умови користування кредитними продуктами. Всі заявки на отримання креди...
Офіційний сайт
Телефон0 800 400 300
Електронна поштаinfo@tradition.com.ua
Юридична адреса49000, м. Дніпро, вул. Барнаульська, 2-А, прим. 133
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №В0000367 від 20.09.2021
Офіційний додаток

Переваги кредиту від Є Гроші

400 грн за друга!
🥈 Срібло FinAwards 2024

Як отримати кредит Є Гроші

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Як погасити кредит Є Гроші

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Через термінали Приватбанку

Через термінали самообслуговування

Відгуки про Є Гроші

Марина про кредит від Є Гроші

16 квітня 2024 р.

достаточно адекватные условия так как есть с чем сравнивать!! удобно оформлять, еще не отказывали ни разу

Андрій про кредит від Є Гроші

15 квітня 2024 р.

Два рази користувався сервісом. Два рази переплата. Перший раз оплатив через додаток, яка сума стояла в додатку таку і оплатив, після цього подзвонив на підтримку і вони підтвердили що мінімальний платіж надійшов наступний через 2 неділі. Як результат через 2 дні нарахували 12000 за прострочення , менеджер з підтримки просто каже що не доплатили 2 копійки. Вирішувати питання у вашу сторону не будуть!!! Менеджер найжахливіший з усіх компаній якими тільки користувався. Отже перший кредит закрив з відсотками і ще доплатив просто як вони хотіли 12000. Скрини з переписок є . Далі взяв наступний раз. Перший раз пролонгував . Три дні назад намагався погасити повністю кредит, додаток не працює, на сайті також не погасити, просто нараховують в день 450 гривень за користування. Спроба звернутися в підтримку також неуспішна. Найнегативніший сервіс з усіх!

Олег про кредит від Є Гроші

11 квітня 2024 р.

маленькую суму можно взять, по кошельку не ударит. но рекомендую с крупными сумами быть аккуратными потому что будет переплата. на крайний случай берите со скидками и промокодами, они есть на сайте и соцсе

Є-Гроші – загальна інформація про мікрофінансову організацію, всі умови кредитування, вхід в особистий кабінет

Є-Гроші  – компанія, що пропонує населенню різні види фінансових послуг, включаючи і надання мікрокредитів. Зареєстрована в місті Дніпро МФО надає мікрокредити по території всієї України (за винятком зони АТО і Криму). Лояльність до клієнтів, простота отримання грошей і прозорість умов кредитування залучають до співпраці з компанією велику кількість українців, яким терміново потрібні гроші.

Умови оформлення кредита в Є-Гроші

Необхідні документи Паспорт громадянина України, ІПН
Вік позичальника Від 18 років
Спосіб отримання коштів Зарахування на банківську карту

Вимоги Є-Гроші до позичальників

Є-Гроші  пред'являють до потенційних клієнтів мінімальна кількість вимог. Для того щоб отримати кредит без відмови на карту від цієї мікрофінансової компанії, досить мати громадянство України і бути не молодше 18 року. Прямих обмежень щодо максимального віку позичальника компанія не пред'являє. Для отримання грошей в МФО Є-Гроші не потрібно пред'являти довідок про заробітну плату або інших документів, що підтверджують рівень доходу людини. Також від компанії-кредитора не надходить вимог про надання застави або поручителів по кредиту.

Для оформлення заявки людина повинна мати всього 2 документа: паспорт України та ідентифікаційний код, а так само повинна бути банківська карта, електронна пошта і мобільний телефон. Обов'язково мати і вихід в інтернет – заявки оформляються онлайн.

Як отримати мікрокредит в E-Groshi

Кредит Є-Гроші оформляється тільки онлайн за допомогою подачі заявки безпосередньо на сайті МФО. При цьому не потрібно відвідування офісу компанії і надання оригіналів документів. Для того щоб отримати гроші в борг, необхідно зайти на офіційний сайт Є-Гроші та прийти нескладну процедуру реєстрації і подачі заявки. Перед цим слід підготувати паспорт громадянина України, що діє банківську карту і ІПН. Також необхідно щоб у заявника був зареєстрований електронну поштову адресу, а на руках був мобільний телефон.

Процедура отримання мікропозик в МФО Є-Гроші

Перш ніж відправити заявку на отримання мікропозики на карту, потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті компанії. Особистий кабінет можна відкрити, заповнивши основні дані про потенційного позичальника: ПІБ, дата народження, дані паспорта і номер ідентифікаційного коду. Можлива реєстрація через BankID.

Після того як ви заповните анкету, особистий кабінет буде зареєстрований. Вхід в особистий кабінет і авторизація в подальшому проводиться набором логіна і пароля, а при подачі заявки на повторний кредит проходити процедуру заповнення даних не доведеться.

Після цього оформляється заявка. Для цього в кредитному калькуляторі слід вибрати необхідну суму і термін, на який оформляється кредит онлайн. Наступний етап – заповнення заявки, при якому буде потрібно зробити наступні дії:

 • вказати паспортні дані, заповнивши всі позначені зірочками поля;
 • вказати склад сім'ї та сімейний стан;
 • прикріпити скани паспорта та ІПН;
 • ввести адресу фактичного місця проживання та місця реєстрації;
 • заповнити дані про рівень доходів, рід і типі зайнятості;
 • додати телефони осіб, які зможуть підтвердити особу позичальника.

Після того як заявка буде заповнена та надана, на вказаний номер телефону надійде чотиризначний код, який потрібно ввести на сайті компанії.

Потім слідує введення реквізитів картки, на яку надійде онлайн кредит. Підтвердження того, що карта належить позичальнику, зажадає проходження процедури верифікації. Після того, як буде натиснута кнопка «Підтвердити», на карті заблокується деяка сума (зазвичай це 1-3 гривні, які по закінченню перевірки розблокуються). Повідомлення про блокування коштів надійде на телефон в разі, якщо підключена послуга СМС-банкінгу. Якщо ж такої послуги немає, буде необхідно зв'язатися з банком – емітентом карти і з'ясувати заблоковану суму. Це необхідно, тому що зазначену цифру потрібно ввести в особистому кабінеті.

Незважаючи на те, що перевірка заявки відбувається автоматично, цілком можливо, що доведеться дочекатися, поки оператори компанії зв'яжуться з довіреними особами, зазначеними на сайті.

Після того, як перевірка особистості і платоспроможності клієнта буде завершена і отримано згоду на видачу позики (повідомлення про це прийде на електронну пошту, телефон і в особистий кабінет), буде потрібно перейти на сторінку отримання нового кредиту і натиснути кнопку підтвердження. На телефон прийде СМС з чотиризначним кодом, який необхідний для підпису під кредитним договором. Після цього мікропозика на карту від Є-Гроші надійде протягом декількох хвилин.

Позики в Є-Гроші з поганою кредитною історією

На відміну від банків, Є-Гроші досить лояльно відносяться до заявок, поданих позичальниками з поганою кредитною історією. У випадках, коли в минулому клієнта були випадки прострочення повернення або інші неприємні ситуації, заявка на отримання позики може бути схвалена. Чи не проходять схвалення тільки заявки тих, у кого на даний момент існують непогашені зобов'язання і борги перед фінансовими установами.

Якщо в кредитуванні було відмовлено

Незважаючи на те, що схвалюється абсолютна більшість заявок, трапляються і відмови у видачі грошей. Якщо це сталося з вами, буде потрібно виконати такі дії:

 • ретельно перевірити правильність заповнення даних і самої заявки – в разі виявлення помилки необхідно подати заявку заново;
 • при вірних даних перевірте свій кредитний рейтинг або зв'яжіться з Українським Бюро Кредитних Історій і з'ясуйте, чи немає за вами непогашеного боргу – існує ймовірність, що деякі дані ще не надійшли в БКІ або внесені в історію помилково;
 • можна зменшити запитувану суму, щоб знизити ризик МФО перед неповерненням позики.

Якщо ж жоден із способів не допоміг, є можливість звернутися до фахівців Є-Гроші за контактними телефонами.

Як повернути позику в Є-Гроші

Погасити кредит, взятий в Є-Гроші, можна кількома способами:

 • списавши кошти з банківської карти через особистий кабінет;
 • скориставшись терміналом; 
 • онлайн поверненням через інтернет-банкінг; 
 • в касі будь-якого з українських банков.

Прострочення в МФО

При простроченні виплат у клієнта псується кредитна історія, а борг передається в колекторську компанію або до суду.

При виникненні фінансових труднощів і неможливості повернення боргу краще скористатися програмою пролонгації, за якою строк дії договору продовжується, сплачуються нараховані відсотки, а тіло кредиту можна погасити пізніше.

Відгуки про Є-Гроші

Можна говорити про те, що мікрофінансова організація Є-Гроші пропонує досить доступні послуги, схвалює більшість поданих заявок і забезпечує максимальну лояльність для нових клієнтів, видаючи позики з нульовою ставкою. Це робить послуги компанії привабливими і постійно приводить нових позичальників, які бажають терміново отримати гроші. Ви можете почитати відгуки про Є-гроші на Finance.ua, а також поділитися своїм досвідом про співпрацю з мікрофінансової організацією.

Finance.uaКредитиКредит онлайн в Є-Гроші