0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Є Гроші

Перша позика: від 0,00% в день, до 7 000₴
Повторна: від 2,00% в день, до 20 000₴
4,9 рейтинг finance.ua
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Умови отримання кредита Є Гроші

Сума

від 500 до 20 000 грн (перший займ - до 7 000 грн)

Строк кредитування

від 1 до 30 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 5 хв.

Необхідні документи

паспорт, ІПН

Форма видачі

на карту

Ставка на день

щоденна: від 0,00 до 2,20%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 18 до 65 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію Є Гроші

ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ” надає клієнтам безпечні та зручні умови користування кредитним продуктом. Всі заявки приймаються і обробляються автоматизованою системою. Працює 7 днів на тиждень 24 години на добу, без перерви, вихідних і свят.

Офіційний сайт https://e-groshi.com/uk/
Телефон0800300330
Электронна поштаinfo@e-groshi.com
Юридична адресам. Дніпро, Крутогірний узвіз, 1
Графік работиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК № 974 від 16.01.2018

Переваги кредита Є Гроші

Видаємо кредити 24/7
Повертаєте рівно стільки, скільки брали
Унікальна програма лояльності
Прийняття рішення по кредиту цілодобово

Як отримати кредит Є Гроші

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
На картку

Як погасити кредит Є Гроші

На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
Через термінали Приватбанку
Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит Є Гроші

Дмитро Мироненко
17.04.2021
Треба було 7500, запропонували 5000, ну добре, десь доберу. Отримав 4875. Так що тримайте на увазі, відсоток з вас візьмуть ще до оплати.
Ростислав
12.03.2021
Взяв 5000 віддати мав 6000 були проблеми зі здоров'ям прострочив на тиждень... Віддати треба 15000 це 200% від суми, таке може бути тільки в Україні.
Артем Налівайчу
01.01.2021
Не рекомендую! Взяв перших займ під 0 процентів. Коли віддавати і проценти і якесь обслуговування порахували.

E-Groshi – загальна інформація про мікрофінансову організацію, всі умови кредитування, вхід в особистий кабінет

 1. Умови оформлення кредита в Є-Гроші
 2. Вимоги Є-Гроші до позичальників
 3. Види кредитів, що видаються Е-Гроші
 4. Як отримати мікрокредит в E-Groshi
 5. Процедура отримання мікропозик в МФО Е-Гроші
 6. Позики в E-Groshi з поганою кредитною історією
 7. Якщо в кредитуванні було відмовлено
 8. Як повернути позику в E-Groshi
 9. Прострочення в МФО
 10. Відгуки про Є-гроші

Е-гроші – компанія, що пропонує населенню різні види фінансових послуг, включаючи і надання мікрокредитів. Зареєстрована в місті Дніпро МФО надає мікрокредити по території всієї України (за винятком зони АТО і Криму). Лояльність до клієнтів, простота отримання грошей і прозорість умов кредитування залучають до співпраці з компанією велику кількість українців, яким терміново потрібні гроші.

Умови оформлення кредита в Є-Гроші

Сума кредиту500-20 000 грн
Кредит для нових клієнтів500-7 000 грн
Щоденна відсоткова ставка для нових позичальників0%
Щоденна ставка для повторних кредитів2-2,1%
Термін видачі позикиДо 30 днів
Необхідні документиПаспорт громадянина України, ІПН
Вік позичальникаВід 18 років
Спосіб отримання коштівЗарахування на банківську карту

Вимоги Є-Гроші до позичальників

Е-Гроші пред'являють до потенційних клієнтів мінімальна кількість вимог. Для того щоб отримати кредит без відмови на карту від цієї мікрофінансової компанії, досить мати громадянство України і бути не молодше 18 року. Прямих обмежень щодо максимального віку позичальника компанія не пред'являє.

Для отримання грошей в МФО Е-Гроші не потрібно пред'являти довідок про заробітну плату або інших документів, що підтверджують рівень доходу людини. Також від компанії-кредитора не надходить вимог про надання застави або поручителів по кредиту.

Для оформлення заявки людина повинна мати всього 2 документа: паспорт України та ідентифікаційний код, а так само повинна бути банківська карта, електронна пошта і мобільний телефон. Обов'язково мати і вихід в інтернет – заявки оформляються онлайн.

Види кредитів, що видаються Е-Гроші

Компанія видає позики трьох категорій:

 1. «Smile Credit» – надається новим клієнтам

 2. «Простий» – оформляється при подачі першої заявки, а так само на повторний
  кредит;

 3. «Пільговий» – оформляється при повторній подачі заявки.

Різниця між умовами отримання позики полягає в призначуваних щоденних відсотках і надаються сумах.

 При первинному зверненні для тих, хто раніше не користувався послугами цієї мікрокредітной організації, з'являється можливість отримати суму в межах від 500 до 7 тисяч гривень. При цьому нові клієнти не сплачують відсотків за користування грошима до 30 днів – щоденна ставка для позики «Smile Credit» становить 0%.

Друга і подальші позики видаються з умовою оплати щоденної процентної ставки на рівні 2%. Разом з підвищенням процентної ставки збільшується і сума, яку можна оформити мікрокредит – вона сягає 20 тисяч гривень. Максимальна сума позики «Простий» становить 20 тисяч гривень, а призначається щоденний відсоток – 2%.

Всі кредити мають один часовий період і можуть видаватися на термін від одного до тридцяти днів.

Як отримати мікрокредит в E-Groshi

Кредит E-гроші оформляється тільки онлайн за допомогою подачі заявки безпосередньо на сайті МФО. При цьому не потрібно відвідування офісу компанії і надання оригіналів документів. Для того щоб отримати гроші в борг, необхідно зайти на офіційний сайт Е-Гроші і прийти нескладну процедуру реєстрації і подачі заявки. Перед цим слід підготувати паспорт громадянина України, що діє банківську карту і ІПН. Також необхідно щоб у заявника був зареєстрований електронну поштову адресу, а на руках був мобільний телефон.

Процедура отримання мікропозик в МФО Е-Гроші

Перш ніж відправити заявку на отримання мікропозики на карту, потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті компанії. Особистий кабінет можна відкрити, заповнивши основні дані про потенційного позичальника: ПІБ, дата народження, дані паспорта і номер ідентифікаційного коду.

Після того як ви заповните анкету, особистий кабінет буде зареєстрований. Вхід в особистий кабінет і авторизація в подальшому проводиться набором логіна і пароля, а при подачі заявки на повторний кредит проходити процедуру заповнення даних не доведеться.

Після цього оформляється заявка. Для цього в кредитному калькуляторі слід вибрати необхідну суму і термін, на який оформляється кредит онлайн. Наступний етап – заповнення заявки, при якому буде потрібно зробити наступні дії:

 • вказати паспортні дані, заповнивши всі позначені зірочками поля;
 • вказати склад сім'ї та сімейний стан;
 • прикріпити скани паспорта та ІПН;
 • ввести адресу фактичного місця проживання та місця реєстрації;
 • заповнити дані про рівень доходів, рід і типі зайнятості;
 • додати телефони осіб, які зможуть підтвердити особу позичальника.

Після того як заявка буде заповнена та надана, на вказаний номер телефону надійде чотиризначний код, який потрібно ввести на сайті компанії.

Потім слідує введення реквізитів картки, на яку надійде онлайн кредит. Підтвердження того, що карта належить позичальнику, зажадає проходження процедури верифікації. Після того, як буде натиснута кнопка «Підтвердити», на карті заблокується деяка сума (зазвичай це 1-3 гривні, які по закінченню перевірки розблокуються). Повідомлення про блокування коштів надійде на телефон в разі, якщо підключена послуга СМС-банкінгу. Якщо ж такої послуги немає, буде необхідно зв'язатися з банком – емітентом карти і з'ясувати заблоковану суму. Це необхідно, тому що зазначену цифру потрібно ввести в особистому кабінеті.

Незважаючи на те, що перевірка заявки відбувається автоматично, цілком можливо, що доведеться дочекатися, поки оператори компанії зв'яжуться з довіреними особами, зазначеними на сайті.

Після того, як перевірка особистості і платоспроможності клієнта буде завершена і отримано згоду на видачу позики (повідомлення про це прийде на електронну пошту, телефон і в особистий кабінет), буде потрібно перейти на сторінку отримання нового кредиту і натиснути кнопку підтвердження. На телефон прийде СМС з чотиризначним кодом, який необхідний для підпису під кредитним договором.

Після цього мікропозика на карту від Е-гроші надійде протягом декількох хвилин.

Позики в E-Groshi з поганою кредитною історією

На відміну від банків, Є-Гроші досить лояльно відносяться до заявок, поданих позичальниками з поганою кредитною історією. У випадках, коли в минулому клієнта були випадки прострочення повернення або інші неприємні ситуації, заявка на отримання позики може бути схвалена. Чи не проходять схвалення тільки заявки тих, у кого на даний момент існують непогашені зобов'язання і борги перед фінансовими установами.

Якщо в кредитуванні було відмовлено

Незважаючи на те, що схвалюється абсолютна більшість заявок, трапляються і відмови у видачі грошей. Якщо це сталося з вами, буде потрібно виконати такі дії:

 • ретельно перевірити правильність заповнення даних і самої заявки – в разі виявлення помилки необхідно подати заявку заново;
 • при вірних даних перевірте свій кредитний рейтинг або зв'яжіться з Українським Бюро Кредитних Історій і з'ясуйте, чи немає за вами непогашеного боргу – існує ймовірність, що деякі дані ще не надійшли в БКІ або внесені в історію помилково;
 • можна зменшити запитувану суму, щоб знизити ризик МФО перед неповерненням позики.

Якщо ж жоден із способів не допоміг, є можливість звернутися до фахівців Е-гроші за контактними телефонами.

Як повернути позику в E-Groshi

Погасити кредит, взятий в Е-Гроші, можна кількома способами:

 • списавши кошти з банківської карти через особистий кабінет;
 • скориставшись терміналом; 
 • онлайн поверненням через інтернет-банкінг; 
 • в касі будь-якого з українських банков.

Прострочення в МФО

При простроченні виплат у клієнта псується кредитна історія, а борг передається в колекторську компанію або до суду.
При виникненні фінансових труднощів і неможливості повернення боргу краще скористатися програмою пролонгації, за якою строк дії договору продовжується, сплачуються нараховані відсотки, а тіло кредиту можна погасити пізніше.

Відгуки про Є-гроші

Можна говорити про те, що мікрофінансових організація Є-Гроші пропонує досить доступні послуги, схвалює більшість поданих заявок і забезпечує максимальну лояльність для нових клієнтів, видаючи позики з нульовою ставкою. Це робить послуги компанії привабливими і постійно призводить нових позичальників, які бажають терміново отримати гроші. Ви можете почитати відгуки про Є-гроші на Finance.ua, а також поділитися своїм досвідом про співпрацю з мікрофінансової організацією.