0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит в Гоуфінгоу

Перша позика: от 1,85% в день, до 10 000₴
Повторний: от 1,85% в день, до 10 000₴
2,4
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Умови отримання кредита Гоуфінгоу

Сума

від 500 до 10 000 грн (перший займ - до 4 000 грн)

Строк кредитування

від 1 до 30 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 10 сек.

Необхідні документи

паспорт, ІПН

Форма видачі

на карту

Штрафи

5% в день від суми прострочення починаючи з 1-го дня *

Ставка на день

щоденна: 1,85%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 18 до 65 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію Гоуфінгоу

Гоуфінгоу - це новий кредитний сервіс будує свою роботу на основних європейських цінностях. ТОВ «Гоуфінгоу» входить в приватну холдингову компанію, яка успішно працює на території Чехії, Данії, Литви та України з 2015 року.

Офіційний сайт https://www.gofingo.com.ua
Телефон+380443337305
Электронна поштаinfo@gofingo.com.ua
Юридична адреса04071, м. Київ, вул. Хорива,1А
Графік работиСьогодні працює з 06:00 до 23:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №1042 від 07.06.2018

Переваги кредита Гоуфінгоу

У нашій діяльності ми дотримуємося чинного законодавства України та європейських стандартів обслуговування, щодня удосконалюючи нашу роботу.
Щодня ми покращуємо процеси, роблячи отримання кредиту максимально простим, доступним і прозорим для того, щоб наші клієнти могли зосередитися на здійсненні своїх бажань.
Ми пропонуємо лояльні умови кредитування, у нас немає прихованих комісій, Ви можете в будь-який момент закрити Ваш кредит без будь-яких штрафів.
Ми надаємо гроші на будь-які потреби - ваші бажання наша робота.

Як отримати кредит Гоуфінгоу

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
У відділенні чи на картку

Як погасити кредит Гоуфінгоу

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
Через відділення банків-партнерів
На розрахунковий рахунок

Відгуки про кредит Гоуфінгоу

Поли
21.12.2018
Начиталась отзывов про микрозаймы, ощущения были двоякие. Все таки рискнула, выбрала более менее для себя вариант. 5000 на 10 дней, заплатила до 1000 грн сверху, что в принципе не плохо. Смутил момент верификации карты, думаю закрыть её, что бы вдруг не было каких-то списаний постороних.
Полякова Ольга
26.09.2019
Оформила кредит в гофинго. После начались звонки с других компаний на мое имя берут кредит. Оказалось что гофинго передало мои паспортные данные и теперь моими данными пользуется непонятно кто. Спасибо вам ребята.
Алексей
21.12.2018
Смотрел на микрокредиты. Искал среди знакомых, кто бы мог подсказать в этом вопросе. Наткнулся на гофинго. Выдают на карту, калькулятор рассчитал мне переплату, вроде незаоблачная. Информации на сайте как то мало, не про штрафные санкции, не о продлении.. я не нашел. Увидел странную штуку - проверка карты, просят указать ее данные и свв код. Сочел это странным и остановился на заполнении анкеты
Ирина Чачина
25.10.2019
Человек с которым я не общаюсь взял кредит и указал меня третьим лицом, без моего согласия. Эта компания начала названивать и угрожать мне! После этого они не могут даже объяснить на каком основании угрозы поступают в мой адрес.
Марчук Светлана
09.01.2020
Оформляля кредит на 30 дней, перебили на 23 дня. Кому-то пофиг, а мне неделя играет роль. Закрою и больше к Вам не обращусь.
Руслан
11.02.2020
Коллекторы компании не брезгуют ничьим номером из близких, сами находят номер тел. близких, в случае просрочки даже детям могут звонить, используют угрозы и нецензурную лексику. Дай, Боженька, мозгов пожалуйста больше не влазить в это ((
Марина Кара
18.02.2020
Сотрудник компании позволил себе оскорбления и послал меня открытым текстом. Сделала запись разговора. Буду подовать в суд. Возникает вопрос, а логи разговоров они предлставят или нет, где сотрудник меня оскорблял.
Елена
18.03.2020
Оформилась без проблем,дали кредит тоже быстро...брала пару раз небольшие суммы...в очередной раз когда оформляла не могла добавить фото(дурацкие условия каждый раз фотку добавлять),короче операцию до конца не сделала...они потом присылают типа зайдите в кабинет и подпишите документы у вас всё ок....у меня как на зло интернет закончился в итоге я так и ничего не взяла...спустя время хотела снова попробовать,а они отказали....ОБИДЕЛИСЬ....типа...удачи вам ребята с клиентами....вы так не раскрутитесь на рынке....