0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Ultracash

Ultracash - це новий, зручний сервіс від компанії ТОВ «Ультра ФІНАНС», який дозволить вам швидко і безпечно оформити гроші в кредит на короткий термін. Оформити кредит у нас - це можливість отримання необхідної суми і заощадити масу свого часу. Вам не потрібно відвідувати наш офіс - все оформлення відбувається онлайн. Для того, щоб приступити до процесу і оформити кредит, вам необхідний лише девайс, який має доступ до мережі інтернет.

Офіційний сайт https://ultracash.ua/
Телефон0 800-752-390
Электронна поштаinfo@ultracash.com.ua
Юридична адреса61072, м. Харків, вул. Тобольська, 42, кімната 316
Графік работиСьогодні працює з 09:00 до 19:00
Ліцензія

Свідоцтво IK №147 від 26.01.2017

Відгуки про кредит Ultracash

Максим Максим
31.10.2019
В первый раз о них слышу, но они дают 50% скидки на первый кредит. Поэтому и обратился. Хотя личный кабинет не очень удобный.
Андрей Макарский
14.04.2020
Оформлял кредит онлайн, все понравилось
Карина
28.04.2020
Просто и удобно…жаль что не нашла вас раньше

Ultracash: огляд мікрофінансової організації

 1. Кому Ultracash видають кредити
 2. Переваги кредитів в Ultracash:
 3. Як оформити кредит в МФО Ultracash
 4. Акції та знижки в компанії
 5. Основна інформація про кредитування в Ultracash
 6. Як погасити кредит в Ultracash
 7. Відгуки про Ультракеш

МФО Ultracash – це новий, зручний сервіс від компанії ТОВ «Ультра ФІНАНС", який дозволить вам швидко і безпечно оформити гроші в кредит без відмови на короткий термін.

Особливістю даної компанії є не тільки швидке оформлення кредиту, а й максимальний рівень захищеності. Зокрема, компанія гарантує захищеність усіх особистих даних позичальників, в тому числі і даних банківської карти.

Лого Ultracash

Кому Ultracash видають кредити

Отримати мікропозику в Ultracash можуть:

 • клієнти з України від 18 до 70 років;
 • клієнти, які можуть надати два документа: свій паспорт та ідентифікаційний код для підтвердження особи;
 • клієнти, у яких є оформлена на них платіжна карта будь-якого банку України.

Переваги кредитів в Ultracash:

 • заявка оформлюється онлайн, а рішення про видачу кредиту прораховується автоматично – таким чином сервіс виключає суб'єктивність під час видачі позик;
 • є можливість продовжити дію кредиту, реструктуризувати договір або погасити борг достроково;
 • можна вибрати один з декількох способів погашення кредиту;
 • є програма лояльності для постійних клієнтів;
 • в компанії готові співпрацювати зі студентами та пенсіонерами;
 • в компанії постійно проходять акції та розіграші;
 • Ultracash видають мікрокредити з місця роботи, готові співпрацювати з безробітними.

Також сайт турбується про безпеку своїх користувачів:

 • на сайті використовується Secure Socket Layer (SSL) – це надійна інтернет-технологія, яка забезпечує зашифроване з'єднання між веб-сервером і браузером, що гарантує приватність інформації. 
 • обробка інформації по платіжній карті здійснюється відповідно до високих вимог міжнародних платіжних систем Verified by Visa і MasterCard SecureCodе. В процесі використовується сертифікація Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) – міжнародний стандарт безпеки даних.

Як оформити кредит в МФО Ultracash

Першу швидку позику UltraCash надають на максимум 2 тисячі гривень під 0,6% за один день користування коштами. Максимальний період кредитування – 30 днів. Якщо ви звертаєтеся в цю МФО повторно, то процентна ставка зростає в два рази.

Як взяти кредит в Ультракеш?

Максимально доступний кредит до зарплати можна взяти на 10 тисяч гривень

Крім цього клієнту надають право пролонгації. Відсоток залишиться такою ж, як і для тіла кредиту. При цьому ніякої пені або прихованих відсотків. Також боржникові дають три пільгових дні для того, щоб він зміг погасити борг по кредиту, не переплачуючи. 

Щоб оформити кредит в Ultracash, необхідно зробити наступне:

1. На сайті в онлайн калькуляторі введіть бажану суму і термін кредитування. Після цього натисніть на кнопку «Взяти кредит»;

Кредитний калькулятор UltraCash

2.Ссистема створить обліковий запис. Введіть електронну пошту і придумайте пароль для входу в особистий кабінет;
3. Заповніть свої дані. Будьте уважні, щоб вся інформація відповідала правді. Перевірте чи є помилки. Вам необхідно буде заповнити ПІБ, дату народження, паспортні та контактні дані, ІПН, адреса проживання (той, що зазначений в паспорті і фактичний). Потрібно також ввести реквізити банківської картки, яка буде прикріплена за вказаним номером телефону;
4. Далі потрібно погодитися з умовами, які пропонує Ultracash;
5. Після цього натисніть кнопку"Подати заявку». Вас чекає верифікація платіжної картки. В цей момент вам можуть заблокувати до 5 гривень. Після того, як компанія переконається, що сума була заблокована на карті, оформленої на ваше ім'я, її розблокують назад.
6. Після того, як вам схвалять заявку, вам потрібно буде її підтвердити. Код надсилають двічі: на телефон смс-повідомленням та листом на електронну пошту. 
7. В особистому кабінеті необхідно ввести код підтвердження. Після цього гроші будуть відправлені відразу на банківську карту.

Акції та знижки в компанії

Дана мікрофінансова організація регулярно проводить акції та знижки для своїх клієнтів. Так, у Ultracash вигідна програма лояльності для «новеньких": перший кредит в цій компанії можна оформити з 50% знижки. 

Також компанія регулярно розміщує на сайті і надсилає постійним клієнтам промокоди, які можна використовувати для знижки.

Акції в Ультракеш

Основна інформація про кредитування в Ultracash

Тип кредитуваннякредит онлайн на карту
Розмір позикивід 500 до 10 000 грн
перший кредит від 500 до 3000 грн
Пролонгація30 днів
Відсоткова ставка на добу1,60% (для постійних клієнтів)
Довідка про доходине потрібна
Застава або поручительне потрібні
Що потрібно для оформлення заявкипаспорт, ІПН, банківська карта, номер телефону та електронна пошта

Як погасити кредит в Ultracash

Погасити борг за позикою можна кількома способами:

 • через онлайн-банкінг – для цього потрібно буде скористатися банківською картою;
 • у відділенні банку – ви можете погасити борг в касі будь-якого банку, який знаходиться поруч з вами. Актуальні реквізити для переказу ви можете знайти на сайті МФО;
 • в терміналах самообслуговування – один з найпростіших способів погасити заборгованість. Термінали знаходяться в торгових центрах і супермаркетах, а в деяких містах їх можна знайти навіть на зупинках громадського транспорту. Це можуть бути термінали EasyPay, City24, AlfaPay, «ПриватБанку».

Відгуки про Ультракеш

Розкажіть про те, як ви формлювали кредит онлайн в Ultracash в коментарях. Ваш відгук допоможе іншим користувачам ознайомитися з роботою компанії, оцінити її переваги та недоліки. Також ви можете отримати зворотній зв'язок: компанія зробить все можливе, щоб виправити всі незручності.