0 800 307 555
Moneyveo

№4 МФО в рейтингу Finance.ua

stars
4,6 балів
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у Moneyveo

Перша позика

0,01% в деньдо 17 000 ₴

Повторна позика

2,1% в деньдо 22 000 ₴

Термін

до 30 днів

Перевірено Finance.ua 12.08.2022

Заробітки безтурботні

Шанс підзаробити – друга запросити

Кредит під 0,01%

Розрахувати кредит

Перший
Повторний
Регулярний платіж
Комісія
Проценти
До погашення
Дата погашення

Умови отримання кредиту Moneyveo

Термінвід 1 до 30 днів
Термін розгляду заявкивід 30 сек.
Щоденна комісія0,01 – 2,1%
Необхідні документиІПН, паспорт
Форма видачіна карту, готівкою
Вік позичальникавід 18 до 90 років
Форма погашеннякласика
ШтрафиШтрафів по продукту Smart немає
Додаткова комісія за дострокове розірвання *Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка
* Може змінюватись в залежності від суми та срока кредитування

Про компанію Moneyveo

Moneyveo – сервіс, завдяки якому українці вирішують свої фінансові питання «тут і зараз». Завдання компанії – надавати швидку фінансову допомогу без особистих візиті...
Офіційний сайт
Телефон0 800 21 9393
Електронна поштаsupport@moneyveo.ua
Юридична адреса01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15Б, перший поверх
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №105 від 21.03.2013
Офіційний додаток

Переваги кредиту від Moneyveo

Оформлення кредиту онлайн за кілька хвилин
Мінімальний пакет документів
Миттєве перерахування грошей на рахунок
Прозорі умови кредитування
Програма «Рівні лояльності» для постійних клієнтів та VIP Club на шостому рівні
Прийняття рішення по кредиту цілодобово
Заробітки безтурботні
Шанс підзаробити – друга запросити
Кредит під 0,01%

Як отримати кредит Moneyveo

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

У відділенні або на карту

Як погасити кредит Moneyveo

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Через термінали Приватбанку

Через відділення банків-партнерів

Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит Moneyveo

Антонина 

24 липня 2019 р.

нравится, что Манивео давно на рынке и у них хорошие условия, не временная контора. Дали первый займ 3000 грн, благо вернула вовремя

Анна 

20 листопада 2019 р.

В Манивео условия привлекательные, но нужно рассчитывать свои силы, помнить о % и вовремя погашать. Занимала пару раз сроком на месяц, понравилась оперативность обслуживания. Кредит меня буквально спас тогда: оплатила медицинскую услугу, причем заявку подала уже поздно вечером и через несколько минут деньги были у меня.

Катя М. 

13 листопада 2019 р.

Зручно та швидко. Багато бонусів для постійних клієнтів. Не дарма вони самі популярні

Кредит Манівео – докладна інструкція з оформлення мікропозики онлайн

 1. Умови отримання кредиту
 2. Плюси і мінуси кредитування в Moneyveo
 3. Програма лояльності Moneyveo
 4. Як взяти кредит в Манівео?
 5. Що робити, якщо Манівео відмовив вам у кредиті?
 6. Як повернути кредит без прострочень?
 7. Чи можна продовжити позику, якщо немає грошей?
 8. Контакти Манівео

Бажаючим взяти кредит на карту варто придивитися до сервісу Манівео, скористатися послугами якого може кожен житель України. МФО Moneyveo – одна з лідерів мікрофінансового ринку, яка допоможе моментально вирішити проблему з фінансами. Кредитора не цікавить ваша зарплата або джерело доходу, якщо ви платите гроші вчасно. Клієнту організації не потрібно звертатися за грошима до рідних і родичів, умовляти поручителів, оцінювати заставу і приносити довідки з роботи – взяти мікропозику на карту можна хоч зараз, якщо відправити онлайн-заявку.

Умови отримання кредиту

Щоб стати клієнтом мікрофінансової організації, необхідний вільний доступ до мережі інтернет, особиста інформація про позичальника і номер банківської картки для здійснення переказу. Довідка про доходи і застава не потрібні. Прийом заявок ведеться 24 години на добу, щоб допомога досягала адресата миттєво. Фінансову підтримку надають на наступних умовах:

Ліміт кредитування

від 100 до 30 000
Відсоткова ставка на добу від 0,01%
Ймовірність схвалення заявки 99%
Термін кредиту 1-30 календарних днів
Виведення коштів в онлайн-режимі на банківську карту
Вік позичальника від 18 до 90 років
Пролонгація можлива, але не більше 30 днів
Що потрібно для оформлення паспорт, ІПН, телефон, карта

Новий клієнт може взяти кредит Манівео на унікальних умовах з переплатою 0,01% за добу користування грошима. Якщо оформити позику на 1000 грн, через 10 днів попросять повернути всього 1001.

Якщо ви плануєте отримати мікрокредит на збільшену суму або тривалий термін, розрахунок переплати можна виконати на калькуляторі. Змініть положення індикатора з метою визначення суми і періоду погашення заборгованості. Після цих простих маніпуляцій праворуч з'явиться розмір платежу, який необхідно внести в останній день дії кредитного договору.

Новому клієнту мікрофінансової компанії послуги кредитування обійдуться значно дешевше, ніж постійному платнику. Однак позичальники знають, що їм не важко буде знизити переплату за рахунок участі в програмі лояльності.

Обов'язкові умови для видачі позик:

 • діюча банківська карта на ім'я одержувача переказу;
 • досягнення повнолітнього віку;
 • надання даних паспорта громадянина України;
 • мобільний телефон і код доступу, присланий в sms.

Співробітники МФО схвалять позику українцям з поганою кредитною історією, офіційно безробітним, студентам платних відділень, матусям в декреті, пенсіонерам – всім потенційним клієнтам, яким терміново потрібні гроші для особистих потреб. Шанси на схвалення заявки в Манівео близькі до 100%.

Плюси і мінуси кредитування в Moneyveo

Відвідувачі сервісу можуть отримати гроші на унікальних умовах. Сайт компанії працює 24 години на добу і доступний в той самий момент, коли потрібна фінансова підтримка. Рішення за запитом приймається в автоматичному режимі, а гроші відправляє спеціальна програма відразу після отримання згоди платника. Позичальники виділяють наступні переваги Манівео:

 1. Повний захист інформації про одержувача. Дані паспорта та ІПН надійно зберігаються в системі і закриті від третіх осіб.
 2. Співпраця з МФО повністю прозора. Умови видачі позики прописані в кредитному договорі та суворо дотримуються кредитором.
 3. Діяльність Манівео контролюється державою. Організація діє в суворій відповідності до вимог комітету Нацкомфінпослуг.
 4. Обслуговування мешканців будь-якого куточка України. Винятки – Крим, Луганська і Донецька області.
 5. Мінімальний пакет документів. Для отримання мікрокредитів потрібен лише паспорт та банківська карта.
 6. Рішення по заявкам виносять об'єктивно. Унікальна технологія комп'ютерної обробки дозволяє виключити вплив людського фактора.

Оцінюючи недоліки мікрофінансової структури, важливо виділити короткий термін виплати заборгованості – гроші необхідно повернути всього за 30 днів. Якщо накопичень недостатньо, оформляється пролонгація ще на 1 місяць. Довше затримувати виплату можна, але компанія нарахує пені та штрафні санкції.

Програма лояльності Moneyveo

Одержувачі дистанційних кредитів можуть знизити переплату, якщо візьмуть участь у незвичайній програмі лояльності. Учасники програми мають право отримати більшу знижку, поліпшити кредитний рейтинг і збільшити суму позики до максимально допустимої. Позитивні зміни стануть помітні відразу після погашення заборгованості у встановлені терміни.

За виплату мікрокредиту кожен учасник отримує бали, які перетворюються в знижку за тарифною ставкою. Чим більше балів отримав позичальник, тим більшу МФО надасть знижку за наступним займом. Максимальна вигода може досягати 50%.

Як взяти кредит в Манівео?

Оформити онлайн-займ в цій популярній мікрофінансовій компанії дуже просто. Для успішного виведення грошей на карту необхідно діяти за планом:

Встановіть індикатори суми і терміну

На головній сторінці МФО перемістіть індикатор згідно з індивідуальними вимогами і натисніть на жовту кнопку з написом «Оформити кредит». Для зареєстрованих клієнтів, які отримували позики раніше, процес оформлення спрощений і доступний з особистого кабінету.

Надішліть заявку на розгляд

Як тільки натиснете кнопку, відкриється вкладка з анкетою позичальника, поля якої потрібно заповнити. Необхідно вказати інформацію про себе, ввести номер паспорта, ІПН, банківської картки. Заповнену анкету розгляне програма-робот, вона ж прийме рішення по заявці. Звертатися за грошима можна цілодобово – час очікування схвалення не перевищує 10 хвилин.

Верифікуйте банківську карту

Щоб МФО переконалася в тому, що саме ви є власником банківської картки, пройдіть просту процедуру авторизації в системі. Для цього дозвольте сервісу заблокувати на рахунку невелику суму, яку вам повернуть відразу після проходження верифікації. Для успішного завершення процедури необхідно мати позитивний баланс. Якщо позичальник вказав чужу карту або пластик, платіжну систему якого не підтримує сервіс, система відхилить заявку.

Отримайте необхідну суму

Через декілька хвилин після заповнення заявки на телефон надійде sms, а на зазначену електронну пошту – лист з рішенням кредитора. Якщо програма прийняла позитивне рішення, ознайомтеся з індивідуальними умовами договору і введіть код підтвердження в спеціальне вікно. Вказуйте цифри тільки в разі повної впевненості, що умови угоди вас влаштовують. После підписання документа онлайн-кредит надійде на карту негайно. Якщо гроші прийшли трохи пізніше, затримка пов'язана з особливостями роботи банку, що випустив пластикову картку. МФО перераховує кошти відразу, без затримок і відстрочок.

Що робити, якщо Манівео відмовив вам у кредиті?

Звичайно, відмова в кредиті може розчарувати. Але не варто засмучуватися – позитивну відповідь на запит отримують не всі потенційні позичальники. Причин негативного результату може бути декілька:

 1. При наборі особистих даних на клавіатурі ви допустили помилку, поставили зайві прогалини, переплутали букви або цифри. В цьому випадку перевірте інформацію і надішліть заявку знову.
 2. У картки одержувача закінчився термін дії. Якщо до закінчення періоду використання пластика залишилося менше місяця, сервіс може заблокувати заявку.
 3. Складнощі з відправленням запиту можуть виникнути після недавнього гасіння позики, коли сервіс не встиг обробити і систематизувати інформацію в базі. У цьому випадку відправте заявку на повторний кредит на наступний день, коли дані потраплять в систему.

При виникненні питань з входом в особистий кабінет, реєстрацією в системі, авторизацією або схваленням заявки телефонуйте на гарячу лінію. За номером 0-800-21-93-93 вам нададуть вичерпну консультацію, допоможуть вирішити технічну проблему або заповнити анкету позичальника, щоб отримати кредит без відмови.

Як повернути кредит без прострочень?

Платникам Манівео пропонують погасити заборгованість різними способами. Найбільш звичний – виконати оплату з особистого облікового запису. Якщо такої можливості немає, поверніть заборгованість будь-яким з перерахованих способів:

На сайті moneyveo.ua без авторизації

Доступ до такого способу оплати має як сам позичальник, так і члени його сім'ї. Для виконання операції перейдіть на вкладку moneyveo.ua/ru/paymentbythirdperson/, наберіть телефонний номер, зареєстрований на сайті, і введіть захисні символи для авторизації.

Через онлайн-сервіси з комісією і без

Наступний доступний варіант оплати боргу – проведення транзакції через EasyPay, PayHub без виплати комісійних. Якщо цей варіант не підходить, проведіть платіж через MyPay за 3,5% від суми платежу або iPay.ua, Portmone.com з тарифом в 2% плюс 4 гривні.

Через опцію Київстар «Мобільні гроші»

Кожен власник sim-карти Київстар для оплати заборгованості зможе скористатися сервісом «Мобільні гроші» без додаткової авторизації. Для цього з будь-якого пристрою необхідно перейти за посиланням money.kyivstar.ua/ru/service/view/moneyveo і вказати всі необхідні параметри.

Через інтернет-банкінг

Клієнтам великих фінансових установ – банку Приват24 або ПУМБ - не важко провести оплату через особистий кабінет. Аналогічну операцію виконає клієнт будь-якого українського банку, у якого є логін і пароль для доступу до віддаленого банкінгу.

У відділеннях і терміналах

Якщо з яких-небудь причин ви взяли гроші в борг онлайн, але на даний момент не маєте доступу до інтернету, оплатіть заборгованість за реквізитами Манівео. Також ви можете скористатися терміналами або банкоматами ПриватБанку, 2click, E-Pay, «Квітка», ФК «Система», 24nonStop, City24 та іншими.

Чи можна продовжити позику, якщо немає грошей?

Коли термін внесення платежу добігає кінця, а позичальник не має можливості своєчасно закрити заборгованість, він має право активувати опцію пролонгації через особистий кабінет. Для цього необхідно внести суму переплати або невелику суму понад неї в рахунок сплати основного боргу. Подключити опцію продовження можна через інтернет-кабінет, термінал, відділення або онлайн-банкінг Приват24. Після оплати нарахованих відсотків термін виплати позики автоматично збільшиться на 30 днів. Якщо позичальник виконає операцію самостійно через особистий кабінет Манівео, можна встановити інший зручний термін в межах допустимого періоду.

Контакти Манівео

Офіційний сайт https://moneyveo.ua/
Вхід в особистий кабінет https://moneyveo.ua/
Гаряча лінія (телефон) 0 800 21 9393
E-mail support@moneyveo.ua
Адреса 01015, г. Киев, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, перший поверх
Finance.uaКредитиКредит онлайн в Moneyveo