0 800 307 555
Moneyveo
stars
4,2 бала
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у Moneyveo

Онлайн оформлення недоступне

Перевірено Finance.ua 28.09.2023

Про компанію Moneyveo

Moneyveo – сервіс, завдяки якому українці вирішують свої фінансові питання «тут і зараз». Завдання компанії – надавати швидку фінансову допомогу без особистих візиті...
Офіційний сайт
Телефон0 800 219 393
Електронна поштаsupport@moneyveo.ua
Юридична адреса01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15Б, перший поверх
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №105 від 21.03.2013

Як отримати кредит Moneyveo

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

У відділенні або на картку

Як погасити кредит Moneyveo

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Через термінали Приватбанку

Через відділення банків-партнерів

Через термінали самообслуговування

Відгуки про Moneyveo

Андрій 

14 вересня 2023 р.

З рейтингом у мене все добре, завжди погашав вчасно, інколи навіть достроково. Нещодавно хотів до зарплатні перехопити трохи, то погодили суму вдвічі меншу за ту, що хотів. Чому незрозуміло, від підтримки відповіді так і не отримав. Оформив, думав може доберу потім, аж ні, не дали і добрати. Наступного разу оберу іншу компанію, зараз багато хто вже кредитує.

Галина 

5 вересня 2023 р.

Розрекламована фірма, а сайт до ладу не можуть довести. Умови поки в тих документах знайдеш, сто сторінок відкрити потрібно, ну зробіть, як інші все в калькуляторі і питань не буде. Одного разу прислали промокод, то на сайті він не зарахувався. В іншому нормально, ставки не самі високі і з погашенням проблем не було.

Александр 

15 квітня 2023 р.

Брал 4 тыс на 30 дней под 0.01, все отлично, был только один звонок и все.

Інші кредити

stars
4,3

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
3,9

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-365 дн.

stars
3,6

від 0,01%

в день

до 15 000 ₴

на 345-365 дн.

Кредит Манівео – докладна інструкція з оформлення мікропозики онлайн

 1. Умови отримання кредиту
 2. Плюси і мінуси кредитування в Moneyveo
 3. Як взяти кредит в Манівео?
 4. Що робити, якщо Манівео відмовив вам у кредиті?
 5. Як повернути кредит без прострочень?
 6. Чи можна продовжити позику, якщо немає грошей?

Бажаючим взяти кредит на карту варто придивитися до сервісу Манівео, скористатися послугами якого може кожен житель України. МФО Moneyveo – одна з лідерів мікрофінансового ринку, яка допоможе моментально вирішити проблему з фінансами. Кредитора не цікавить ваша зарплата або джерело доходу, якщо ви платите гроші вчасно. Клієнту організації не потрібно звертатися за грошима до рідних і родичів, умовляти поручителів, оцінювати заставу і приносити довідки з роботи – взяти мікропозику на карту можна хоч зараз, якщо відправити онлайн-заявку.

Умови отримання кредиту

Щоб стати клієнтом мікрофінансової організації, необхідний вільний доступ до мережі інтернет, особиста інформація про позичальника і номер банківської картки для здійснення переказу. Довідка про доходи і застава не потрібні. Прийом заявок ведеться 24 години на добу, щоб допомога досягала адресата миттєво.

Вимоги до позичальників

Вік позичальника

від 19 до 90 років
Що потрібно для оформлення паспорт, ІПН, телефон, карта
Працевлаштування можна безробітним
Виведення коштів в онлайн-режимі на банківську карту

Новий клієнт може взяти кредит Манівео на лояльних умовах з майже нульовою переплатою за добу користування грошима.

Якщо ви плануєте отримати мікрокредит на збільшену суму або тривалий термін, розрахунок переплати можна виконати на калькуляторі. Змініть положення індикатора з метою визначення суми і періоду погашення заборгованості. Після цих простих маніпуляцій праворуч з'явиться розмір платежу, який необхідно внести в останній день дії кредитного договору.

Новому клієнту мікрофінансової компанії послуги кредитування обійдуться значно дешевше, ніж постійному платнику. Однак позичальники знають, що їм не важко буде знизити переплату за рахунок участі в програмі лояльності.

Обов'язкові умови для видачі позик:

 • діюча банківська карта на ім'я одержувача переказу;
 • досягнення повнолітнього віку;
 • надання даних паспорта громадянина України;
 • мобільний телефон і код доступу, присланий в sms.

Співробітники МФО схвалять позику українцям з поганою кредитною історією, офіційно безробітним, студентам платних відділень, матусям в декреті, пенсіонерам – всім потенційним клієнтам, яким терміново потрібні гроші для особистих потреб. Шанси на схвалення заявки в Манівео близькі до 100%.

Плюси і мінуси кредитування в Moneyveo

 Позичальники виділяють наступні переваги Манівео:

 1. Повний захист інформації про одержувача. Дані паспорта та ІПН надійно зберігаються в системі і закриті від третіх осіб.
 2. Мінімальний пакет документів. Для отримання мікрокредитів потрібен лише паспорт та банківська карта.

Оцінюючи недоліки мікрофінансової структури, важливо виділити:

 1. короткий термін виплати заборгованості – гроші необхідно повернути всього за 30 днів. Якщо накопичень недостатньо, оформляється пролонгація ще на 1 місяць.
 2. довше затримувати виплату можна, але компанія нарахує пені та штрафні санкції.

Як взяти кредит в Манівео?

Оформити онлайн-займ в цій популярній мікрофінансовій компанії дуже просто. Для успішного виведення грошей на карту необхідно діяти за планом:

Встановіть індикатори суми і терміну

На головній сторінці МФО перемістіть індикатор згідно з індивідуальними вимогами і натисніть на жовту кнопку з написом «Оформити кредит». Для зареєстрованих клієнтів, які отримували позики раніше, процес оформлення спрощений і доступний з особистого кабінету.

Надішліть заявку на розгляд

Як тільки натиснете кнопку, відкриється вкладка з анкетою позичальника, поля якої потрібно заповнити. Необхідно вказати інформацію про себе, ввести номер паспорта, ІПН, банківської картки. Заповнену анкету розгляне програма-робот, вона ж прийме рішення по заявці. Звертатися за грошима можна цілодобово – час очікування схвалення не перевищує 10 хвилин.

Верифікуйте банківську карту

Щоб МФО переконалася в тому, що саме ви є власником банківської картки, пройдіть просту процедуру авторизації в системі. Для цього дозвольте сервісу заблокувати на рахунку невелику суму, яку вам повернуть відразу після проходження верифікації. Для успішного завершення процедури необхідно мати позитивний баланс. Якщо позичальник вказав чужу карту або пластик, платіжну систему якого не підтримує сервіс, система відхилить заявку.

Отримайте необхідну суму

Через декілька хвилин після заповнення заявки на телефон надійде sms, а на зазначену електронну пошту – лист з рішенням кредитора. Якщо програма прийняла позитивне рішення, ознайомтеся з індивідуальними умовами договору і введіть код підтвердження в спеціальне вікно. Вказуйте цифри тільки в разі повної впевненості, що умови угоди вас влаштовують. После підписання документа онлайн-кредит надійде на карту негайно. Якщо гроші прийшли трохи пізніше, затримка пов'язана з особливостями роботи банку, що випустив пластикову картку. МФО перераховує кошти відразу, без затримок і відстрочок.

Що робити, якщо Манівео відмовив вам у кредиті?

Звичайно, відмова в кредиті може розчарувати. Але не варто засмучуватися – позитивну відповідь на запит отримують не всі потенційні позичальники. Причин негативного результату може бути декілька:

 1. При наборі особистих даних на клавіатурі ви допустили помилку, поставили зайві прогалини, переплутали букви або цифри. В цьому випадку перевірте інформацію і надішліть заявку знову.
 2. У картки одержувача закінчився термін дії. Якщо до закінчення періоду використання пластика залишилося менше місяця, сервіс може заблокувати заявку.
 3. Складнощі з відправленням запиту можуть виникнути після недавнього гасіння позики, коли сервіс не встиг обробити і систематизувати інформацію в базі. У цьому випадку відправте заявку на повторний кредит на наступний день, коли дані потраплять в систему.

При виникненні питань з входом в особистий кабінет, реєстрацією в системі, авторизацією або схваленням заявки телефонуйте на гарячу лінію. За номером 0-800-21-93-93 вам нададуть вичерпну консультацію, допоможуть вирішити технічну проблему або заповнити анкету позичальника, щоб отримати кредит без відмови.

Як повернути кредит без прострочень?

Платникам Манівео пропонують погасити заборгованість різними способами. Найбільш звичний – виконати оплату з особистого облікового запису. Якщо такої можливості немає, поверніть заборгованість будь-яким з перерахованих способів:

На сайті moneyveo.ua без авторизації

Доступ до такого способу оплати має як сам позичальник, так і члени його сім'ї. Для виконання операції перейдіть на вкладку погашення, наберіть телефонний номер, зареєстрований на сайті, і введіть захисні символи для авторизації.

Через онлайн-сервіси з комісією і без

Наступний доступний варіант оплати боргу – проведення транзакції через EasyPay, PayHub без виплати комісійних. Якщо цей варіант не підходить, проведіть платіж через MyPay за 3,5% від суми платежу або iPay.ua, Portmone.com з тарифом в 2% плюс 4 гривні.

Через опцію Київстар «Мобільні гроші»

Кожен власник sim-карти Київстар для оплати заборгованості зможе скористатися сервісом «Мобільні гроші» без додаткової авторизації. Для цього з будь-якого пристрою необхідно перейти за посиланням money.kyivstar.ua/ru/service/view/moneyveo і вказати всі необхідні параметри.

Через інтернет-банкінг

Клієнтам великих фінансових установ – банку Приват24 або ПУМБ - не важко провести оплату через особистий кабінет. Аналогічну операцію виконає клієнт будь-якого українського банку, у якого є логін і пароль для доступу до віддаленого банкінгу.

У відділеннях і терміналах

Якщо з яких-небудь причин ви взяли гроші в борг онлайн, але на даний момент не маєте доступу до інтернету, оплатіть заборгованість за реквізитами Манівео. Також ви можете скористатися терміналами або банкоматами ПриватБанку, 2click, E-Pay, «Квітка», ФК «Система», 24nonStop, City24 та іншими.

Чи можна продовжити позику, якщо немає грошей?

Коли термін внесення платежу добігає кінця, а позичальник не має можливості своєчасно закрити заборгованість, він має право активувати опцію пролонгації через особистий кабінет. Для цього необхідно внести суму переплати або невелику суму понад неї в рахунок сплати основного боргу. Подключити опцію продовження можна через інтернет-кабінет, термінал, відділення або онлайн-банкінг Приват24. Після оплати нарахованих відсотків термін виплати позики автоматично збільшиться на 30 днів. Якщо позичальник виконає операцію самостійно через особистий кабінет Манівео, можна встановити інший зручний термін в межах допустимого періоду.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит онлайн в Moneyveo