0 800 307 555
Євро Гроші
Перевірено Finance.ua 30.06.2022

Кредит у Євро Гроші

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-30 дн.

stars
4,8

від 1,9%

в день

до 7 000 ₴

на 1-30 дн.

Про компанію Євро Гроші

Торгова марка «Євро Гроші» належить товариству з обмеженою відповідальністю «Кредитна установа «Європейська кредитна група». Ми є компанією з прямими європейськими і...
Офіційний сайт
Телефон+380443903969
Електронна поштаinfo@eurogroshi.ua
Юридична адреса04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51
Графік роботиСьогодні працює з 08:00 до 20:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №177 від 21.07.2016

Як отримати кредит Євро Гроші

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит Євро Гроші

Юра Пронин 

5 грудня 2018 р.

еврогроши хорошая фирма вот только маленький минус что % великоват для язайма а в остальном все хорошо и то что дают с 24 -х лет это хорошо так как в таком возрасте уже люди полностью отдают отчет своим действиям

Віктор Кушнір 

6 січня 2020 р.

На протязі червня 2019р. мій син брав кредити в різних мфо та допустив значне прострочення кредитів. Виплата по кредитам(понад 50 000грн) лягла на мене, та виявилася важким тягарем для сім'ї. Я досі розраховуюся з боргами, в які вліз для погашення кредитів. Звертався з заявами до багатьох надавачів кредитів з проханням занести дані мого сина до «чорного списку» та не надавати йому кредитів. Майже всі компанії повідомили про позитивне рішення. 21.09.2019р. таке звернення ел. поштою було направлене до ТОВ «КУ «ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА» код ЕГРПОУ 40203427(Єврогроші) 02.10.2019 р. та 05.10.2019 р. я знову направив запит, але Єврогроші проігнорувало всі мої звернення, не надавши жодної відповіді, зате надало чергову позику сину . Чи правомірні Ваші дії, ТОВ «КУ «ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА»?

Остап Ласинович 

26 листопада 2019 р.

Доброго дня я оплатив повністю кредит маючи докази і чеки але зараз мені приходить смс оплатити кредит шо у вас відбувається і зв’язатись з вами не можливо.

Мікрокредитна організація Eurogroshi – особливості та умови отримання кредиту, вхід в особистий кабінет

 1. Мікрокредит на карту від Eurogroshi – умови
 2. Плюси і мінуси оформлення кредитів в Євро Грошi
 3. Як взяти кредит в Євро Грошi- покрокова інструкція
 4. Як повернути кредит в Eurogroshi – основні способи погашення
 5. Програми лояльності Eurogroshi
 6. Євро Гроші відмовила у кредитуванні – послідовність дій
 7. Що чекає боржника в разі прострочення?
 8. Відгуки про Eurogroshi

На зміну банкам в сучасному світі прийшли мікрокредитні організації (МФО). Однією з найбільш надійних і популярних в Україні вважається Eurogroshi (Євро Гроші). Перевірена репутація, вигідні умови співпраці, можливість отримати потрібну суму відразу на карту і в будь-який час доби – все це приваблює українців. Отримати кредита без відмов можливе в абсолютно різних ситуаціях – від нестачі грошей за оплату рахунку в ресторані або покупки брендових туфель по знижці до очікування затриманої заробітної плати.

Отримати гроші максимально легко і швидко. Для цього не потрібно збирати пакет документів і витрачати день в офісі банку. Перебуваючи вдома на дивані або на відпочинку, можна оформити заявку і отримати кошти на банківську карту через 15 хвилин.

Мікрокредит на карту від Eurogroshi – умови

Сума позики від 3 до 10 тис.грн.
Термін кредитування не більше 30 днів
Необхідні документи для оформлення кредиту ІПН, паспорт, банківська карта, електронна пошта, номер телефону
Тип виплати на банківську карту
Терміни обробки заявки і прийняття рішення до 15 хвилин
Відсоток по виплатам 2,5%-3,5%
Вік позичальника від 18 до 65 років
Працевлаштування неофіційно/офіційно
Довідка про доходи не потрібна
Пролонгація кредиту можлива
Поручитель або застава не потрібні
Місцезнаходження позичальника вся територія України, окрім окупованих територій (Крим, частина Донецької та Луганської області)

Плюси і мінуси оформлення кредитів в Євро Грошi

Переваги кредитування в Eurogroshi:

 • оформити заявку можна не виходячи з дому та не залишаючи робочого місця;
 • все, що буде потрібно для отримання кредиту – мобільний телефон, ноутбук (комп'ютер) і інтернет;
 • в пакеті необхідних документів знаходиться тільки ІПН, банківська карта і паспорт;
 • незалежно від того в якому місті України знаходиться позичальник (крім зони АТО і Криму), він отримає заявлену суму;
 • терміни очікування схвалення заявки складають не більше 30 хвилин;
 • перша позика становить 4 тис.грн. Повторна становитиме до 10 тис .;
 • компанія працює тільки на умовах конфіденційності і захищає все персональні дані, згідно з міжнародними стандартами (можна не переживаючи завантажувати скан копію паспорта, ІПН);
 • повторний кредит розглядається за прискореною процедурою і займає всього 5-10 хвилин;
 • розраховувати на позитивне рішення можуть всі клієнти, з гарною кредитною історією;
 • необмежена кількостей пролонгацій може складати до 30 днів;
 • надається можливість дострокового погашення позики і оплати відсотків тільки за фактичний час використання грошей;
 • можна отримати гроші, не вдаючись до допомоги поручителів, не залишаючи застави;
 • менеджери Євро Гроші завжди на зв'язку, готові проконсультувати своїх клієнтів і надати професійну допомогу у вирішенні спірних моментів.

Недоліки кредитування в даній МФО

До мінуса кредитування через Євро Гроші можна віднести тільки неможливість брати позику на тривалий час (рік, два, п'ять). Також можна не розраховувати на великі суми (більше 10 000). Якщо гроші потрібні на більш масштабні покупки і дорогі вкладення, краще звертатися в іншу організацію.

Як взяти кредит в Євро Грошi- покрокова інструкція

Отримати фінансові кошти від Євро Гроші можна тільки на банківську картку. Варіанти з готівковою видачею відсутні. Максимальна сума до видачі становить до 4 тис грн для нових користувачів і до 10 тис. Грн. для постійних клієнтів. Тривалість кредитування становить один місяць (30 днів).

Оформлення заявки вимагає максимальної уважності при заповненні. Краще перевіряти всі введені дані, щоб не отримати відмову по кредиту. Заповнюючи кожен пункт заявки, система буде автоматично переходити на наступну сторінку.

Сам процес заповнення і відправки заявки не є складним. Він включає в себе кілька послідовних етапів:

 1. Встановлення суми і терміну кредитування. На сайті присутня регульована графа, в якій можна вказати потрібну суму грошей і термін. Після вказівки цифр, варто клікнути «Отримати Кредит». 
 2. Потрібно заповнити свою контактну інформацію, для реєстрації на сервісі. Ця інформація буде використовуватися в подальшому для входу в особистий кабінет.
 3. Вводяться дані паспорта (ПІБ, стать, серія, дата народження) і інн. Графи, де і яку інформацію потрібно вказувати підписані в системі. Після вписування, ретельно перевірте всі на відповідність. 
 4. Необхідно ввести адресу реєстрації – місце, де ви прописані (вказано в паспорті). Також вводяться 2 телефонних номери друзів або родичів – для підтвердження вашої особистості.
 5. Адреса проживання – в такому випадку потрібне реального місця проживання. Якщо адреса збігається з пропискою, варто просто продублювати попередній пункт. Якщо немає, вказати область, місто, район і точну адресу.
 6. У графі сім'я вказується сімейний стан, інформація про наявність неповнолітніх (до 18 років) дітей і їх кількість.
 7. Доходи і зайнятість – є самим об'ємним пунктом. Потрібно надати інформацію про освіту, зайнятість, назву компанії, посади, стаж, інше. Також потрібна інформація про наявність нерухомості, авто, відкритих кредитів. Варто вказати всю інформацію, нічого не приховуючи від організації. Всі відомості звіряються по базі і якщо позичальник приховує прострочені кредити або наявність об'єктів нерухомості, компанія може засумнівається в його компетенції і відмовити у видачі грошей.
 8. Перевірка умов кредитування пропонує переконатися в правильності зазначення термінів і суми кредитування. На цьому етапі можна змінити ці дані.
 9. Спосіб нарахування грошових коштів грунтується на нарахуваннях на банківську карту. У цьому пункті вказується номер, після чого, системою здійснюється перевірка карти.
 10. Завантаження відсканованих копій документів (паспорт, іпн). Файли повинні бути хорошої якості, з виразними цифрами, ініціалами та іншою інформацією.
 11. Підтвердження заявки – це останній етап, який включає ознайомлення клієнта з договором, угода з умовами, відправлення заявки на розгляд.

Через 10-15 хвилин клієнт отримує відповідь схвально кредиту (якщо все нормально) і гроші на свою банківську карту.

Як повернути кредит в Eurogroshi – основні способи погашення

Повернути кредит, взятий в Eurogroshi, можна в особистому кабінеті. З зазначеної банківської карти просто списується потрібна сума.Українські банки також здійснюють перекази грошей в МФО. Потрібно правильно вказати реквізити компанії - 92 300582 0000026509000000075 в АО «ОТП БАНК», МФО 300528 та свій ідентифікаційний номер.

Програми лояльності Eurogroshi

Сервіс пропонує своїм клієнтам відстрочку платежу, якщо погасити кредит немає можливості (вся сума відразу непосильна). Щоб скористатися пролонгацією потрібно оплатити відсоткову частину позики – сума, нарахована за використання коштів. Відстрочити погашення можна максимум на 30 днів. Послуга є абсолютно безкоштовною.

Діє знижка по промокодом (знижена ставка при оформленні позики). Знайти його можна в новинній розсилці від компанії або на спеціальному сайті, що пропонує купони. Також надається комбінація клієнтам, своєчасно погашають борги. Вводиться код в спеціальному полі, на завершальному етапі заповнення заявки.

Євро Гроші відмовила у кредитуванні – послідовність дій

 1. Уважно перевірте всі введені дані на відсутність помилок.
 2. Перевірте банківську карту – термін її дії, ліміти на проведення операцій через інтернет, наявність на ній мінімального балансу (повинно бути від 5 грн). Щоб дізнатися всі ці відомості можна скористатися інтернет-банкінгом або зателефонувати на гарячу лінію.
 3. Вік має становити: для жінок 21-65 років, для чоловіків 24-60 років.
 4. Наявність постійного доходу (неофіційного або офіційного) обов'язкова умова.
 5. Причиною відмови може стати погана кредитна історія або прострочені кредити. Ця інформація пізнається в українському бюро кредитних історій (УБКІ).
 6. Якщо після перевірки всіх відомостей немає проблем, варто звернутися до служби підтримки (відправивши повідомлення на info@eurogroshi.com.ua або позвонивши за номером (044) -334-53-27.

Що чекає боржника в разі прострочення?

Терміни останнього дня виплати вказані в договорі. Якщо клієнт не дотримується договір і не вносить всю взяту в борг суму в останній день виплат, з 12 ранку наступного дня його відсоток збільшується до 5% (в три рази). Також працівники сервісу будуть систематично дзвонити йому з проханням негайного погашення кредиту. Можливі дзвінки знайомим і родичам. Компанія залишає за собою право передати борг некомпетентного позичальника колекторної конторі або звернеться до суду.

Уникнути всіх цих негативних наслідків дуже легко. Якщо ви бачите, що не в змозі погасити всю суму до зазначеного терміну, можна звернутися до співробітників сервісу і відстрочити дату виплати. Євро Гроші йде на зустріч своїм клієнтам і здійснює пролонгацію безкоштовно.

Відгуки про Eurogroshi

Eurogroshi має хорошу репутацію в сфері видачі миттєвих мікропозик онлайн. Більшість відгуків мають позитивний характер. Клієнти відзначають вигідні умови співпраці, бажання компанії йти назустріч, високий професіоналізм співробітників. Негативні коментарі залишали особи, які не дотримувалися умови договору і отримали від компанії відповідну реакцію. Переконатися особисто в перевагах роботи Євро Гроші або залишити свою думку про роботу сервісу можна на Finance.ua.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит в Eurogroshi (Євро Гроші)