0 800 307 555
CreditKasa
Перевірено Finance.ua 30.06.2022

Кредит у CreditKasa

Тимчасово недоступний

Про компанію CreditKasa

Спеціалізована фінансова компанія. Пропонує позики на будь-які цілі та потреби, гроші в борг для нових клієнтів під 0,01% на добу. Оформлення кредиту без застави та...
Офіційний сайт
Телефон0800331111
Електронна поштаinfo@creditkasa.ua
Юридична адреса01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 407
Графік роботиЦілодобово
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №116 від 01.08.2013
Офіційний додаток

Як отримати кредит CreditKasa

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит CreditKasa

Петрук 

21 жовтня 2021 р.

Дуже ввічливі, все детально пояснюють. подобається, що є можливість дізнатись рішення та уточнити деталі онлайн, дуже зручно, коли розмовляти немє можливості.

27 жовтня 2021 р.

Доброго дня. Ми вдячні за гарний відгук.

Сергій 

22 грудня 2020 р.

Такі самі, як і інші МФО, не краще не гірше. В принципі, якщо дуже треба то можна взяти.

18 лютого 2021 р.

Дякуємо за схвальний відгук. Ми дуже раді, що вам сподобалось.

Виктория 

31 березня 2021 р.

Начислять штрафы по кредитам в карантин запрещено.... но видимо не для кредит кассы. Закон защищает заемщиков от начисления штрафов и пени по кредитам в период карантина и в 30-дневный срок после его завершения. Документ вносит соответствующие изменения в Хозяйственный и Гражданский кодексы Украины

12 квітня 2021 р.

Доброго дня. Зараз ми не нараховуємо штрафи та пеню в зв’язку з ситуацією з коронавірусною хворобою в Україні.

CreditKasa (Кредит Каса) – умови, акції, реєстрація та відгуки

 1. Умови отримання кредиту в CreditKasa
 2. Основні переваги і недоліки оформлення мікропозик в Кредит Каса
 3. Як взяти кредит в CreditKasa
 4. Як зареєструватися і увійти в особистий кабінет CreditKasa
 5. Як повернути кредит в Credit Kasa
 6. Програми лояльності Кредит Каса
 7. Що робити якщо CreditKasa відмовили вам у кредиті?
 8. Можливість пролонгації / продовження позики в Кредит Каса
 9. Що відбувається при простроченні в Кредит Каса
 10. Відгуки про Кредит Каса

CreditKasa – це офіційна кредитна компанія, що діє на підставі ліцензії, виданої Нацкомфінпослуг. «Кредит Каса» є великою МФО з великою клієнтською базою, завдяки цьому у неї є можливість пропонувати знижені ставки, знижки та інші переваги своїм клієнтам.

Умови отримання кредиту в CreditKasa

Сума кредиту при першому зверненні 400 – 20000
Термін 1 – 30 діб
Вік позичальника 18-75 років
Відсоткова ставка 0,01-2%
Способи отримання кредита тільки на карту України
Документи паспорт та ідентифікаційний номер
Час оформлення заявки 8-15 хвилин
Підтвердження доходу не потрібно

Основні переваги і недоліки оформлення мікропозик в Кредит Каса

Плюси кредитування в CreditKasa

 • знижена відсоткова ставка для нових клієнтів – 0,01%;
 • збільшення терміну кредитування і зниження ставки для постійних клієнтів;
 • швидке схвалення заявки – 15 хвилин при першому зверненні, 3 хвилини при подальшій заявці;
 • доступність для всіх жителів України;
 • немає необхідності брати довідку про доходи і офіційному працевлаштуванні;
 • видача позик особам з поганою кредитною історією – головне, щоб не було чинного позики в ТОВ «Укр Кредит Фінанс»;
 • немає прихованих комісій та умов;
 • безпеку і конфіденційність;
 • необмежена пролонгація;
 • без застави;
 • дострокове погашення без комісії.

Мінуси кредитування в CreditKasa

 • необхідність авторизації на сайті для оформлення онлайн позики;
 • немає пунктів видачі – тільки онлайн позика на карту України;
 • обмеження за віком – до 75 років;
 • при простроченні платежу по кредиту МФО вправі самостійно списати кошти з карти.

Як взяти кредит в CreditKasa

Перед тим, як залишити заявку на сайті, потрібно підготувати скани або фото паспорта (4 перші сторінки) та ідентифікаційного номера, фотографію з відкритим паспортом в руці. Якщо немає можливості зробити знімок, зверніть увагу на МФО, які видають кредит без фото паспорта.Знадобиться діюча карта (ні з нульовим балансом), мобільний телефон і емейл. Співробітник МФО передзвонює протягом 15 хвилин після відправки заявки, тому краще, щоб документи і телефон були поруч. Оформлення позики в мікрофінансової організації відбувається в кілька етапів:

Заявка

Перше оформлення займе 5-10 хвилин. При виборі терміну і суми кредиту на головній сторінці можна бачити зміна умов нижче. Після натискання кнопки «Оформити кредит» система направить на сторінку реєстрації на сайті. Після входу в особистий кабінет стане доступним подальше оформлення заявки, а також спеціальні умови для постійних клієнтів.

Розмова з співробітником Кредит Каса

Спеціаліст задасть питання і завершить оформлення. Знадобиться вказати номер карти для переказу грошей. До заявки можна ознайомитися з типовими договорами і документами на головній сторінці сайту внизу.

Схвалення заявки

Інформація про позитивне рішення прийде в смс, на емейл і через Ватсап, Вайбер. В особистому кабінеті оновиться статус заявки. З'явиться договір і кнопка, щоб отримати гроші.

Отримання грошей на рахунок

Після ознайомлення з документами і підтвердження заявки МФО зробить грошовий переказ на карту. Швидкість надходження грошей на рахунок залежить від банку, що обслуговує карту клієнта, від того наскільки швидко він обробить переказ.

Як зареєструватися і увійти в особистий кабінет CreditKasa

Щоб отримати мікрокредит, буде потрібно реєстрація – вона надає додаткові можливості для клієнтів, що беруть повторний кредит, а також дозволяє управляти платежами. Авторизація багатоетапна, потрібно зробити наступне:

 1. Введіть прізвище, ім'я та номер телефону. Натисніть «Далі». 
 2. На вказаний номер прийде код, внесіть його в спеціальне поле. 
 3. Заповніть анкету – особисті дані, адреса, вкажіть додатковий номер (родича або знайомого), приблизний дохід (не перевіряється). 
 4. Додайте копії документів, завантаживши файли. 
 5. Внесіть дані карти, на яку потрібен переклад. 
 6. Для підтвердження володіння картою проводиться пробний переказ коштів (1 грн). МФО списує (блокує) 1грн з вашого рахунку, після чого переводить її назад. 

Особиста інформація зберігається в особистому кабінеті, при наступному зверненням за мікропозикою на карту внесення даних і підтвердження карти не потрібно. Робота МФО націлена на співпрацю з постійними клієнтами, тому компанія продовжує займ, пропонує знижки на процентну ставку, використовує промокоди та акції. Заявки приймаються цілодобово, але оформлення і консультація – в робочі години.

Як повернути кредит в Credit Kasa

Мікрокредити, як і звичайні позики, вимагають внесення платежів в означений термін. При оплаті потрібно враховувати швидкість переказу коштів банком, через який збираєтеся внести оплату. Через довгий переклад коштів може утворитися заборгованість (актуально для оплат напередодні закінчення терміну). Погасити борг можна в будь-якому банку України, а також іншими способами:

Через особистий кабінет

Інформація про платіж поступає в систему МФО відразу. Потрібно зайти в особистий кабінет, вибрати карту для оплати і вказати суму. Розмір платежу можна вибрати по залишку боргу або довільно.

Банківською картою

Знадобиться номер кредитного договору, який потрібно внести при оплаті через особистий кабінет банку, яким випущена карта / відкритий рахунок.

Через термінали ПриватБанк, EasyPay і City24

Платіжні системи розташовані у всіх великих містах України. У пристрої самообслуговування потрібно ввести в пошуку «Кредит Каса» або перейти в розділ «Банки» і натиснути на «CreditKasa». Для оплати онлайн кредиту потрібен номер договору.

Сервіс грошових переказів EasyPay

Майданчик дає можливість оплачувати будь-які послуги і робити переклади. На головній сторінці потрібно перейти в розділ «Оплата послуг», в пошуку ввести «кредиткаса». МФО вже є в системі, тому для погашення не потрібно вводити її реквізити – тільки номер договору.

Програми лояльності Кредит Каса

МФО активно займається залученням нових клієнтів за допомогою зниженої ставки, вигідних умов. На гарячій лінії можна дізнатися актуальні пропозиції для тих, хто бере позику вперше і тих, хто є постійним клієнтом. У компанії Кредит Каса діють наступні пропозиції:

 • ставка 0,01% на перший займ на час дії льготного періоду;
 • промокод для зниження ставки для постійних клієнтів;
 • знижена ставка і збільшений термін кредитування для клієнтів, які вже брали і виплатили позику;
 • підвищений ліміт суми позики.

Що робити якщо CreditKasa відмовили вам у кредиті?

У КредитКаса дуже лояльні вимоги до позичальника – неважливий розмір офіційної зарплати, вид зайнятості, наявність судимості або прострочення в банках. Але існують ситуації, коли МФО змушена відмовити в наданні кредиту:

 1. Помилка в наданій клієнтом інформації. Неуважне заповнення поля з ПІБ, даними ідентифікаційного номера, адреси та інших відомостей призводять до того, що система не може ідентифікувати особистість.
 2. Чинний кредит в Укр Кредит Фінанас або прострочення. Компанія видає позику, якщо є борг в іншому банку, але при невиконанні зобов'язань клієнта відмовляється з ним співпрацювати.
 3. Велика кількість неоплачених кредитів в інших банках. Прострочення в 1-2 банках не дає підстав для відмови, але якщо позичальник ухиляється від сплати позики в багатьох МФО – це привід не довіряти.
 4. Неповне заповнення анкети, непідтверджений номер телефону, карти, відсутність сканів окремих сторінок. Важливо уважно заповнити всю інформацію і зробити необхідні дії для отримання позики. Користувача бентежить необхідність внесення інформації про карту, але це стандартна практика.
 5. Нульовий баланс картки для перерахування позики. Деякі клієнти оформлюють карту перед тим, як брати гроші в борг – в цьому випадку потрібно покласти на карту суму не менше 1 грн.

Для роз'яснення причин відмови можна звернутися до фахівця по телефону або написати листа на емейл, вказаний на сайті. МФО має право не пояснювати причин відмови, але вони зацікавлені у співпраці і при виникненні помилки намагаються піти назустріч клієнтові, допомогти розібратися, що потрібно виправити клієнту, щоб отримати кредит без відмови.

Можливість пролонгації / продовження позики в Кредит Каса

Коли терміново потрібні гроші, немає можливості прорахувати свої можливості по швидкому погашенню боргу. У МФО передбачено відстрочення оплати кредиту. Клієнту необхідно звернутися до консультанта і пояснити неможливість оплати позики у встановлені терміни. Компанія зацікавлена ​​в погашенні кредиту, тому пропонує пролонгацію. Пролонгація виключає дію штрафів за прострочення платежу – клієнт оплачує тільки відсотки, нараховані на залишок боргу (вигідно при зниженій ставці). Продовжувати розстрочку можна необмежену кількість разів за умови того, що нараховані відсотки будуть оплачені повністю.

Що відбувається при простроченні в Кредит Каса

Взявши кредит на карту, клієнт погоджується з умовами договору і бере на себе зобов'язання. Відповідальність за їх невиконання передбачена законодавством. Також КредитКаса може використовувати такі інструменти впливу на особу, що ухиляється від виплати боргу:

 1. Бесіди з боржником і зазначеними контактними особами. Це робиться для запобігання подальшого зростання боргу і погіршення ситуації. МФО намагається вирішити проблему самостійно, не звертаючись до правоохоронних структур.
 2. Штрафні санкції. Якщо боржник не йде на контакт або відмовляється від виплат, то в процесі розглядів КредітКаса може встановити вищу ставку за кожен день прострочення. При фінансові труднощі клієнтові вигідніше домовитися про пролонгацію, чим значно збільшувати борг.
 3. Внесення боржника в чорний список – він не зможе взяти позику в іншому банку, якщо кредитна історія стане негативною.
 4. Перепродаж боргу третім особам – спосіб використовується, якщо інші заходи не дали результату. Заборгованість продається колекторам.
 5. Звернення до суду. Стягненням боргу займаються судові пристави – повернення боргу здійснюється за рахунок майна боржника, коштів на рахунках і інших картах.

Відгуки про Кредит Каса

Думки клієнтів КредитКаса допоможуть більш детально дізнатися про те, з якими труднощами стикаються клієнти при зверненні в МФО, наскільки зручно користуватися її послугами. Якщо у Вас був досвід кредитування в CreditKasa, то поділіться своїми враженнями у коментарях на Finance.ua, незалежно від того, позитивним чи негативним він виявився.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит онлайн в Кредит Каса