0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію CreditUP

Сучасний онлайн-сервіс швидких кредитів. У нас можна оформити кредит через інтернет на банківську карту будь-якого банку України. Рішення за 8 секунд, гроші за 1 хвилину.

Офіційний сайт https://creditup.com.ua
Телефон0800603561
Электронна поштаoffice@creditup.com.ua
Юридична адреса03061, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, буд. 48
Графік работиСьогодні працює з 08:30 до 16:30
Ліцензія

Свідоцтво ІК №148 від 27.10.2015

Відгуки про кредит CreditUP

Настя Б.
10.05.2020
И деньги получила, и нервы целы, что с мфо обычно редкость
Ігор Б.
07.04.2020
Якщо брати кредит онлайн і по акції, то виходить доволі вигідно. Головне оформлювати на невеликий термін
Олена С.
07.04.2020
Швидкий сервіс, легко взяла кредит онлайн

CreditUp – докладна інструкція з оформлення позики: умови, вхід в особистий кабінет, відгуки

 1. Умови отримання кредиту в CreditUp
 2. Плюси і мінуси кредитування в Кредит Ап
 3. Процедура отримання грошей в CreditUp
 4. Як повертати заборгованість
 5. Бонуси та промоакції CreditUp
 6. Що робити якщо CreditUp дав відмову за заявкою
 7. Пролонгація кредиту онлайн
 8. Що робити з простроченням
 9. Відгуки про CreditUp

CreditUp – українська фінансова компанія, до якої можна звернутися, коли терміново потрібні гроші, а взяти в борг нема у кого. Гроші видають майже всім при наявності картки будь-якого банку України, мобільного телефону, паспорта та ІПН. Оформляються кредити на карту онлайн всього за хвилину. Установа не зациклюється на якості кредитної історії і офіційному заробітку, можуть видати гроші навіть безробітним студентам і пенсіонерам.

Працює згідно з ліцензією Нацкомфінпослуг.

Умови отримання кредиту в CreditUp

Вік позичальниказ 18 років
Сума кредитувід 1000 до 8000 грн, для нових клієнтів – 3,5 тис. грн.
Відсоток1,9% на добу
Термін погашення заборгованості30 днів, діє пролонгація
Спосіб отримання грошейна карту будь-якого банка

Для повторних позачальників доступні більш лояльні умови. Отримати позику тут можна без застави, без перевірок і без дзвінків.

Плюси і мінуси кредитування в Кредит Ап

Перш ніж взяти позику в цій організації, необхідно вивчити всі переваги і недоліки угоди. Оформляючи кредит з поганою кредитною історією або без довідки про доходи в CreditUp, ви отримаєте:

 1. Низький відсоток серед МФО України.
 2. Відповідь по заявці всього за 8 секунд після заповнення анкети, ще хвилина потрібна для переказу грошей на картковий рахунок.
 3. Прозорий онлайн-калькулятор для вивчення загальної суми переплати.
 4. Працюючу бонусну систему, за умовами якої компанія компенсує частину витрачених відсотків за користування позиковими грошима.
 5. Термін оплати до 30 днів з можливістю пролонгації договору.
 6. Підтримку сервісу в режимі 24/7.
 7. Кредит до 8000 грн.
 8. Гроші без довідки про зарплату, перевірки фактичного працевлаштування, застави і поручительства.
 9. Можливість погашення боргу достроково, тоді переплата буде істотно нижче.

До мінусів споживачі відносять високий штраф за прострочення, а також невелику суму першої позики – до 3,5 тис. Гривень. Що стосується неустойки, то за статистикою скаржаться на неї ті люди, які не читають договір при підписанні. У всіх клієнтів МФО є можливість вивчити угоду при отриманні онлайн позики, коли потрібно буде підтверджувати дію за допомогою СМС-повідомлення.

Процедура отримання грошей в CreditUp

Взяти позику на картку може майже кожен, головне відповідати наступним вимогам – вік від 18 років, наявність карти, паспорта та ІПН. В поля анкети потрібно вказати номер мобільного телефону, E-mail і пароль. Всі вони послужать ідентифікаторами для входу в особистий кабінет системи Кредит Ап.

Схема отримання грошей виглядає наступним чином:

 1. Запросити першу позику можна відразу на сайті. Досить на головній сторінці скористатися калькулятором кредитних коштів, вказати там суму і термін кредиту. Після сервіс підрахує дату погашення та загальну переплату. Крім цього, у вікні калькулятора можна вивчити майбутній бонус, який виявиться на ваш обліковий запис після оплати боргу.
 2. Якщо є промокод, то можна ввести його в віконці цього калькулятора. Це базова інформація по вашій позикою. Після того, як все буде заповнено і переплата влаштовує, можна натиснути кнопку «Отримати».
 3. Фінансовий портал переведе вас в реєстраційне вікно особистого кабінету, де потрібно пройти реєстрацію. Після слід прочитати інформацію про обробку персональних даних, дати на це свою згоду, натиснути опцію «Зареєструватися».
 4. Отримати смс-повідомлення від мікрофінансової організації CreditUP з швидким кодом-паролем, який доведеться внести у спливаюче поле.
 5. Вас чекає ємна анкета для запиту онлайн позики на карту. Слід вказати ПІБ, місце проживання та реєстрації, паспортні дані, дату народження, освіта, дохід, місце роботи. Вказуйте все правильно, перевірте на помилки.
 6. В кінці можуть попросити написати мету звернення до МФО, тобто для чого вам знадобилися гроші.
 7. Зробіть якісний знімок паспорта поруч з особою для ідентифікації особи. Надсилайте якісне фото, так як розмитий знімок впливає на схвалення за позикою.

Система не вимагає сканувати, передавати кудись свої документи. Один лише знімок з паспортом. Оптимально буде фото, зроблене в момент заповнення кредиту з веб-камери або телефону. Якщо камера відсутня, підійде будь-який завантажене фото з ПК.

Після заповнення основних даних потрібно вказати, куди Credit Up перевести мікрокредит. Знадобиться номер картки, вказаний на лицьовій частині пластика + ПІБ власника. Краще використовувати особистий рахунок, інакше система при перевірці цієї інформації просто відмовить в позиці. Ще поставте свій СВ-код, що складається з 3 цифр із зворотного боку карти (нижче магнітної смуги).

Спочатку ознайомтеся з умовами погашення, неустойкою і обов'язками сторін, а після підтверджуйте свою заявку. Коли з усім згодні, то ставте добро внизу сторінки. Відповідь від МФО надійде через 8 секунд. Процес максимально автоматизований – клієнти не чекають дзвінка оператора, щоб підтвердити замовлення. Такий підхід економить особистий час позичальника, виключає людський фактор на помилку у персоналу кредитної компанії.

Як повертати заборгованість

Погашення мікропозик на карту можна провести цілодобово, і це також просто, як процес отримання грошей від МФО. Компанія CreditUP пропонує наступні варіанти:

Погасити онлайн кредит банківською карткою.

Для цього слід відвідати свій особистий кабінет на сайті, перейти в розділ «поточний кредит», а там перерахувати гроші з тієї картки, яка була підкріплена до кредиту.

Скористатися платіжним терміналом

У майже будь-якому супермаркеті ви знайдете City24, на сайті city-24.com.ua можна підглянути розташування технічного обладнання в вашому місті. Ще як варіант – системи EasyPay (easypay.ua). Знадобиться ввести правильну суму боргу, номер вашого телефону, який прикріплений в заявці. У самому терміналі потрібно вибрати опцію «Банківські операції», а потім – CreditUp.

Каса будь-якого банку

На сайті є вірні реквізити для погашення позики. Можна брати дані прямо звідти. У призначенні платіжки вкажіть ПІБ, ІПН і номер телефону.

Погашення без авторизації

Цікава послуга, коли можна погасити суму, не використовуючи логін в особистий кабінет. Для цього в розділі «погасити кредит» знайдіть варіант відповідної оплати, а там легко перейти за посиланням. Потрапите ось в цю форму.

Вкажіть номер мобільного і ІПН. Оплата буде з карти, яку ви відразу у віконці самі і вказали. Всі варіанти з оплатою з банківського пластику зручні тим, що можна заплатити МФО так само, як і взяти онлайн позику, тобто цілодобово та віддаленим чином.

Бонуси та промоакції CreditUp

Використання промокодів в CreditUp – звичайна практика для нових та існуючих клієнтів. Всі букви і цифри значення можна знайти в мережі, вони найчастіше даються у вільному доступі на тематичних сайтах. Іноді можна отримати знижку до 50% від розміру відсотка. Ввести символи можна на головній сторінці сайту, тоді калькулятор відразу вирахує нову суму переплати.

Для постійних клієнтів, що беруть регулярно гроші в борг на банківську карту в КредітАП, діє спеціальна системи бонусної винагороди. Один бонус = 1 гривні. Їх видають за реєстрацію на сайті, в день народження, за запрошених друзів, які встигли скористатися послугами МФО. Бонуси в майбутньому використовуйте на часткове погашення позики. Дізнатися, скільки у вас бонусних одиниць можна в особистому кабінеті, а так на головній сторінці порталу в калькуляторі відразу ведеться підрахунок.

В цілому, компанія часто робить різні акції і знижки на своєму сайті. Найчастіше промоакції пов'язані зі стандартними потребами людей – в ремонті будинку, проведення свята чи дня народження, оплати навчання або лікування.

Що робити якщо CreditUp дав відмову за заявкою

Поширені причини відмови – вік не входить в рамки 18-60 років, вказали дані не своєї картки, помилки в заявці, пов'язані з ПІБ або даними паспорта, є прострочені кредити в минулому. Для перевірки карти система заблокує з рахунку суму в розмірі 1 гривні, а після перевірки моментально поверне гроші назад. Це дозволить перевірити власника пластику. Власник рахунку повинен ввести списаний ліміт в спеціальне віконце, яке з'явиться в системі. На цьому перевірка карти закінчиться. Якщо вказати не свою картку, то користувач блокується системою, в кредиті буде відмовлено.

Отримати другий кредит, не погасивши першого, в системі «Кредит Ап» не вийде. Якщо було дано відмову, то на повторний кредит можна спробувати ще 2 рази подати заявку. Але це працює, якщо ви вказали неправильні дані, просто – помилки були в анкеті. При навмисному спотворенні інформації система заблокує акаунт на 90 днів.

Пролонгація кредиту онлайн

Завжди можна продовжити термін оплати боргу. Робити пролонгацію мікрокредиту можна скільки завгодно раз. Головна умова – внесення нарахованих відсотків на момент продовження договору. При бажанні можна частково закрити тіло основної суми, щоб зменшити в майбутньому переплату. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і натиснути опцію «пролонгація». Послуга доступна за 3 дні до терміну закінчення кредиту.

Що робити з простроченням

Уважно ставтеся до термінів свого кредиту. Нарахування неустойки завжди можна уникнути, якщо продовжити термін угоди або домовитися з менеджером МФО по гарячій лінії про реструктуризацію заборгованості. Якщо ігнорувати дзвінки МФО, то штрафні санкції становитимуть 3,8% від суми боргу в день (дата перевірки інформації – 09.04.2019г.).

Додатково через 10 днів компанія передасть інформацію в БКІ, що ускладнить процедуру отримання грошей в майбутньому в різних кредитних організаціях. Коли місяць МФО не може отримати свій позику назад, особиста справа клієнта можуть передати колекторам або відразу в суд.

Відгуки про CreditUp

Найчастіше в мережі відгукуються про роботу CreditUp позитивно. Це пов'язано з прозорою політикою МФО, регулярними акціями, які знижують ставку за позикою вдвічі + цілодобовою підтримкою. Консультанти намагаються допомогти у вирішенні будь-яких питань. При цьому фірма намагається поліпшити свій рівень сервісу та обслуговування клієнтів.

На Finance.ua ви знайдете відгуки про роботу CreditUp. Якщо ви вже користувалися послугами компанії, залиште свій коментар: нехай він допоможе новим клієнтам МФО.