0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у ТОП Кредит

Перша позика: від 1,90% в день, до 3 000₴
Повторна: від 1,90% в день, до 15 000₴
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Умови отримання кредита ТОП Кредит

Сума

від 500 до 15 000 грн (перший займ - до 3 000 грн)

Строк кредитування

від 1 до 30 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 15 хв.

Необхідні документи

ІПН, паспорт, пенсійне посвідчення

Форма видачі

на карту

Штрафи

2,9 % від суми несплачених платежів (суми заборгованості) за кожний день прострочення виконання грошового зобов’язання *

Ставка на день

щоденна: 1,90%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 18 до 70 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію ТОП Кредит

Компанія ТОП Кредит надає кредити онлайн з можливістю пролонгації, часткового і дострокового погашення.

Офіційний сайт https://topcredit.ua/uk/
Телефон0800210177
Электронна поштаinfo@topcredit.ua
Юридична адреса04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 8
Графік работиПрацює цілодобово
Ліцензія

Свідоцтво ФK № 1108 від 03.10.2018

Переваги кредита ТОП Кредит

Відсотки за користування нараховуються на залишок тіла кредиту, після часткового його погашення
Дострокове погашення без комісії
Видаємо на будь-яку банківську карту: дебетову, кредитну, соціальну, будь-яку

Як отримати кредит ТОП Кредит

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
У відділенні чи на картку

Як погасити кредит ТОП Кредит

На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит ТОП Кредит

Оксана Г.
28.10.2019
Зручний онлайн-кабінет, швидко працює, легко повернути борг не виходячи з дому
Оксана
24.12.2019
Отримала кредит у Топ Кредит. Пролонгаціями переплатила понад 20 тис.грн. Кредит — 4 тис.грн.! Вийшла у прострочку у зв'язку з втратою роботи. Сьогодні прислали порноколаж з фотографіями родички моєї подруги та телефонами подруги та моїм. Шантажують таким чином людей не причетних до цього кредиту. Крадуть персональну інформацію, змушують до виконання цивільно-правових відносин незаконними методами та доводять до суїциду своїх клієнтів. Прошу Нацкомфін, поліцію, прокуратуру та СБУ здійснити невідкладні заходи щодо припинення діяльності цієї компанії. Це Організоване Злочинне Угруповання.
Анна
21.08.2020
Сложности с внесением недееспособного клиента по просьбе родственников в чёрный список

TOP Credit: відгуки, процентні ставки у 2019 році

 1. Кому видають позики в TOP Credit
 2. Кредит в TOP Credit: недоліки та переваги
 3. Умови видачі кредитів в TOP Credit
 4. Як отримати кредит онлайн в TOP Credit. Покрокова інструкція
 5. Кому можуть відмовити в позиці
 6. Як погасити заборгованість в ТОП Кредит
 7. Відгуки про TOP Credit

TOP Credit – українська мікрофінансова організація, яка спеціалізується на видачі швидких кредитів фізичним особам. Юридична назва – ТОВ «ТОП КРЕДИТ». Компанія почала свою роботу в 2015 році як оффлайн-компанія. На початку 2016 років запустила інтернет банкінг.

У 2017 році компанія провела повний ребрендинг і повністю закрила свої фізичні відділення. Тепер TOP Credit видає тільки онлайн кредити на карту.

Кому видають позики в TOP Credit

Для того, щоб скористатися послугами компанії «Top Credit» без відмови, клієнту необхідно:

 • бути громадянином України і надати підтверджуючі 2 документи (паспорт та ідентифікаційний код);
 • володіти діючою банківською картою, яка належить одному з українських банків. Вона не повинна бути простроченою, а на балансі повинно бути більше 1 грн;
 • забезпечити безперебійний доступ в інтернет, мобільний телефон повинен бути з чинним номером;
 • бути у віці не менше 18 і не більше 70-ти років;
 • надати дані однієї контактної особи, яка може підтвердити вашу особистість.

Top Credit видає позики:

Кредит в TOP Credit: недоліки та переваги

Щоб отримати фінансову допомогу від даної МФО, клієнтові не обов'язково бути офіційно працевлаштованим – в організації кредити видаються без довідки про доходи.

Вчасно сплачена позика в даній компанії може підвищити кредитний рейтинг позичальника, так як всю інформацію про клієнтів організація спрямовує в бюро кредитної інспекції. Компанія володіє цілодобовою лінією клієнтської підтримки.

З мінусів – компанії необхідно надавати контакти людей, які можуть підтвердити особу клієнта. Також немає програми лояльності для нових клієнтів.

Умови видачі кредитів в TOP Credit

Дана МФО видає позики на суму від 100 до 15000 гривень. У topcredit клієнт може виплачувати заборгованість частинами. При цьому коли клієнт виплатить частину заборгованості, погасити відсотки йому буде потрібно тільки за сумою залишку. Можна погасити кредит достроково.

Також клієнтам top credit доступна пролонгація, її максимальний термін – 10 днів. А щоб скористатися послугою, необхідно виплатити всі відсотки за користування позикою. Ви можете зробити все це в особистому кабінеті на сайті «ТОП Кредит».

Необхідно надати контакти довірених осіб, з якими зможуть зв'язатися менеджери компанії. Це необхідно для того, щоб підтвердити особистість і платоспроможність клієнта.

Процентна ставка становить 1,9% на добу. Тобто, якщо клієнт візьме позику на 6050 грн на 30 днів, то повернути треба буде 9755 грн.

Як отримати кредит онлайн в TOP Credit. Покрокова інструкція

Клієнт відразу потрапляє на сторінку реєстрації – більшість функцій будуть доступні клієнту тільки після того, як він авторизується.

 • після переходу по кнопці «реєстрація» клієнту необхідно вказати свої персональні дані – ім'я, прізвище, дату народження, ідентифікаційний номер, контактні дані. Можна також зареєструватися через BankID.
 • потім необхідно детально вивчити інформацію в призначеному для користувача угоді, яке надає компанія «TОП кредит»;
 • після реєстрації протягом декількох хвилин на номер телефону прийде код доступу, який потрібно буде ввести в зазначене поле;
 • потім необхідно буде скласти профіль користувача, заповнивши блок даних про себе. Також в цей розділ необхідно буде додати скани першої, другої сторінки паспорта та сторінки з пропискою, скан ІПН і актуальне фото клієнта;
 • після заповнення всіх полів натиснути кнопку «зберегти дані» і перейти на вкладку з полями про місце проживання. У них необхідно вказувати реальну адресу, за якою зараз проживає клієнт;
 • далі необхідно буде заповнити дані про роботу (вказати назву компанії, її юридична адреса, якщо клієнт працевлаштований);
 • на останньому етапі потрібно ввести номер кредитної карти.Ее верифікація пройде в такий спосіб: компанія заблокує на рахунку невелику суму (до 1 грн). Клієнту необхідно буде назвати цю суму, тим самим підтвердивши її.

Щоб розрахувати суму і термін кредиту, в особистому кабінеті можна скористатися кредитним калькулятором – але потрібно врахувати, що він буде доступний тільки після авторизації користувача на сайті.Якщо заявку схвалять, оператор кол-центру зв'яжеться з клієнтом протягом 15-30 хвилин.

Кому можуть відмовити в позиці

Причини для відмови можуть бути як на стороні клієнта, так і банку. Якщо МФО відмовило в позиці, необхідно перевірити:

 • чи коректно введені персональні дані. Помилка або пропущений символ може привести до того, що співробітники організації не можуть ідентифікувати клієнта і, відповідно, перевести йому гроші;
 • чи дійсна банківська карта, чи є на ній мінімальна сума для видачі кредиту. За умовами МФО «ТОП кредит", на рахунку позичальника має бути не менше 1 грн – тільки так йому зможуть видати позику;
 • в порядку чи підключення до інтернету і мобільний зв'язок. Іноді буває, що клієнту схвалили заявку, але не можуть про це йому повідомити.

Також банк може відмовити в кредиті, якщо клієнт вже оформив позику в інший мікрофінансової організації, але ще його не повернув.

Що робити, якщо топ кредит відмовив у кредиті:

 • погасити позику в попередній МФО;
 • перевірити і виправити внесені дані;
 • зателефонувати на гарячу лінію МФО і уточнити, чому кредит не був схвалений і як це виправити.

Як погасити заборгованість в ТОП Кредит

Погасити заборгованість в МФО можна кількома способами:

 • через онлайн-кабінет. У розділі «Відкрита позика» – оберіть активний кредит і натисніть кнопку «Оплатити». Також, в цьому розділі можна продовжити термін позики, натиснувши кнопку «Пролонгація»;
 • в терміналах самообслуговування. Топ Кредит співпрацює з терміналами City24. Однак слід враховувати, що гроші будуть зараховуватися протягом трьох банківських днів;
 • в касі будь-якого банку. Для цього необхідно буде вказати реквізити компанії (вони є в договорі) і П.І.Б клієнта.

Відгуки про TOP Credit

Розкажіть про свій досвід оформлення мікрокредитів в TOP Credit в коментарях на Finance.ua – допоможіть іншим клієнтам визначитися з вибором мікрофінансової організації.