0 800 307 555
Топ Кредит
Перевірено Finance.ua 16.04.2024

Кредит у Топ Кредит

Оформлення на сторінці недоступне

Інші кредити

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-80 дн.

на 80 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

Про компанію Топ Кредит

З 27 червня 2023 року НБУ анулював ТОВ «ФК «Джобер» (ЄДРПОУ 41939706) ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг через порушення ліцензійних умов...
Телефон0 800 210 177
Електронна поштаinfo@topcredit.ua
Юридична адреса04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 8, корпус 6
Графік роботиНе працює
ЛіцензіяСвідоцтво ФK № 1108 від 03.10.2018

Як отримати кредит Топ Кредит

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Топ Кредит

Елена про кредит від Топ Кредит

10 лютого 2022 р.

Эти с*** шантажируют через телеграм и вайбер матом, создают п***о коллажи, и отправляют знакомым, можно миллион сообщений получить с разных номеров, где Вы будете на сайтах предоставления интимных услуг, Ваши фото, Ваш адрес, телефон с услугами в 500 грн, больше не стою по словам м****а от их конторы, звонят с виртуальных номеров, которые не проследишь, специально чтобы не нести ответственности... И когда пишешь и звонишь в контору, они говорят наши сотрудники общаются исключительно в деловом стиле, не может быть... Пришлите нам на почту скрины, обещают разобраться, но никто не разбирается это грязная ужасная контора, давайте все вместе загадаем желание, чтобы она испарилась ..

Марина Ульяненко про кредит від Топ Кредит

17 червня 2021 р.

Компания просто УЖАС, они нарушают законы. Звонят и угрожают моим родственникам с которыми я даже и не общаюсь. Могу предоставить все доказательства. Кто знает можно как то написать жалобу?

Александр про кредит від Топ Кредит

12 червня 2021 р.

Добрый день. Данная компания работает вне закона Украины, скорее по правилам и понятиям 90х. Нарушения зафиксированы и на данный момент уже собралось 64 человека, для группового иска. Накоплены аудиозаписи и записи переписок, в отделении полиции общались с "работниками" данной компании для фиксации. В четверг подаём коллективный иск в Национальный банк и в суд. Хотим отстоять свои права , а так же прекратить работу данной компании. Для того что бы компания не смогла замять или откупиться будет задействована СМИ на заседании, сейчас ведём переговоры. Потому если Вы столкнулись с неправомерными действиями данной компании и хотите помочь своими показаниями или есть материалы которые помогут будем рады. Чем нас больше, тем меньше шансов откупиться.

Tор Credit - умови

Tор Credit – українська мікрофінансова організація, яка спеціалізується на видачі швидких кредитів фізичним особам. Юридична назва – Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Джобер». Компанія почала свою роботу в 2015 році як оффлайн-компанія. На початку 2016 років запустила інтернет банкінг.У 2017 році компанія провела повний ребрендинг і повністю закрила свої фізичні відділення. Тепер Tор Credit видає тільки онлайн кредити на карту.

Кому видають позики в Tор Credit

Для того, щоб скористатися послугами компанії «Top Credit» без відмови, клієнту необхідно:

 • бути громадянином України і надати підтверджуючі 2 документи (паспорт та ідентифікаційний код);
 • володіти діючою банківською картою, яка належить одному з українських банків. Вона не повинна бути простроченою, а на балансі повинно бути більше 1 грн;
 • забезпечити безперебійний доступ в інтернет, мобільний телефон повинен бути з чинним номером;
 • бути у віці не менше 18 і не більше 70-ти років;
 • надати дані однієї контактної особи, яка може підтвердити вашу особистість.

Top Credit видає позики:

Кредит в Tор Credit: недоліки та переваги

Щоб отримати фінансову допомогу від даної МФО, клієнтові не обов'язково бути офіційно працевлаштованим – в організації кредити видаються без довідки про доходи.

Вчасно сплачена позика в даній компанії може підвищити кредитний рейтинг позичальника, так як всю інформацію про клієнтів організація спрямовує в кредитне бюро. Компанія володіє цілодобовою лінією клієнтської підтримки.

З мінусів – компанії необхідно надавати контакти людей, які можуть підтвердити особу клієнта. 

Умови видачі кредитів в Tор Credit

У Тop Сredit клієнт може виплачувати заборгованість частинами. При цьому коли клієнт виплатить частину заборгованості, погасити відсотки буде потрібно за сумою залишку. Можна погасити кредит достроково.

Також клієнтам Тop Сredit доступна пролонгація. А щоб скористатися послугою, необхідно виплатити всі відсотки за користування позикою. Ви можете зробити все це в особистому кабінеті на сайті «Топ Кредит».

Необхідно надати контакти довірених осіб, з якими зможуть зв'язатися менеджери компанії. Це необхідно для того, щоб підтвердити особистість і платоспроможність клієнта.

Як отримати кредит онлайн в Tор Credit. Покрокова інструкція

Клієнт відразу потрапляє на сторінку реєстрації – більшість функцій будуть доступні клієнту тільки після того, як він авторизується.

 • після переходу по кнопці «реєстрація» клієнту необхідно вказати номер телефону.
 • потім необхідно детально вивчити інформацію в угоді, яку надає компанія «Tоп кредит»;
 • після реєстрації протягом декількох хвилин на номер телефону прийде код доступу, який потрібно буде ввести в зазначене поле;
 • потім необхідно буде скласти профіль користувача, заповнивши блок даних про себе. Також в цей розділ необхідно буде додати скани першої, другої сторінки паспорта та сторінки з пропискою, скан ІПН і актуальне фото клієнта;
 • після заповнення всіх полів натиснути кнопку «зберегти дані» і перейти на вкладку з полями про місце проживання. У них необхідно вказувати реальну адресу, за якою зараз проживає клієнт;
 • далі необхідно буде заповнити дані про роботу (вказати назву компанії, її юридичну адресу, якщо клієнт працевлаштований);
 • на останньому етапі потрібно ввести номер кредитної карти. Верифікація пройде в такий спосіб: компанія заблокує на рахунку невелику суму (до 1 грн).

Щоб розрахувати суму і термін кредиту, в особистому кабінеті можна скористатися кредитним калькулятором – але потрібно врахувати, що він буде доступний тільки після авторизації користувача на сайті. Якщо заявку схвалять, оператор кол-центру зв'яжеться з клієнтом протягом 15-30 хвилин.

Кому можуть відмовити в позиці

Причини для відмови можуть бути як на стороні клієнта, так і банку. Якщо МФО відмовило в позиці, необхідно перевірити:

 • чи коректно введені персональні дані. Помилка або пропущений символ можуть привести до того, що співробітники організації не можуть ідентифікувати клієнта і, відповідно, перевести йому гроші;
 • чи дійсна банківська карта, чи є на ній мінімальна сума для видачі кредиту. За умовами МФО Топ кредит, на рахунку позичальника має бути не менше 1 грн – тільки так йому зможуть видати позику;
 • чи є підключення до інтернету або мобільний зв'язок. Іноді буває, що клієнту схвалили заявку, але не можуть про це йому повідомити.

Також банк може відмовити в кредиті, якщо клієнт вже оформив позику в інший мікрофінансової організації, але ще його не повернув.

Що робити, якщо Топ Кредит відмовив у кредиті:

 • погасити позику в попередній МФО;
 • перевірити і виправити внесені дані;
 • зателефонувати на гарячу лінію МФО і уточнити, чому кредит не був схвалений і як це виправити.

Як погасити заборгованість в Топ Кредит

Погасити заборгованість в МФО можна кількома способами:

 • через онлайн-кабінет. У розділі оберіть активний кредит і натисніть кнопку «Оплатити». Також, в цьому розділі можна продовжити термін позики, натиснувши кнопку «Пролонгація»;
 • в терміналах самообслуговування. Топ Кредит співпрацює з терміналами City24. Однак слід враховувати, що гроші будуть зараховуватися протягом трьох банківських днів;
 • в касі будь-якого банку. Для цього необхідно буде вказати реквізити компанії (вони є в договорі) і ПІБ клієнта.

Відгуки про Tор Credit

Розкажіть про свій досвід оформлення мікрокредитів в Tоп Credit на Finance.ua – допоможіть іншим клієнтам визначитися з вибором мікрофінансової організації.

Finance.uaКредитиКредит у Tор Credit