0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Бистрозайм

Бистрозайм - найбільша фінансова організація в сфері мікрокредитування. Ми надаємо нашим клієнтам швидкий, легкий і кваліфікований сервіс з надання позик онлайн і в відділеннях.

Офіційний сайт https://bistrozaim.ua/
Телефон+38 0800 507 570
Электронна поштаbistrozaim@bistrozaim.ua
Юридична адреса69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39А, оф. 25
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія

Свідоцтво ІК №118 від 24.09.2013

Відгуки про кредит Бистрозайму

Володимир Герій
06.03.2021
Оформляв позику по промокоду на 15000 грн., змінили суму на 4500 грн., оформили кредитний договір без попереднього ознайомлення на суму 4500 грн. без промокоду (вислали код про нібито підтвердження заявки на позику , а насправді це був код про підписання кредитного договору і вислали копію кредитного договору на мою електронну адресу, постфактум!) Нікому не раджу звязуватися з цими шахраями.
Оксана
13.01.2021
Колись брала в них кредит. Попросила видалити мій кабінет і не слати тонну рекламних смс. Не доходить. Оператори хами, не переходять на українську.
Татьяна
01.05.2020
Пользовалась услугами МФО 2 раза. Первый раз без проблем. Второй раз - с проблемами. Читаю отзывы и могу согласиться только с : это удобно, что получить деньги можно и на потребительские нужды (не являясь предпринимателем) и то, что он-лайн (что очень удобно). Далее не очень приятно: да, %у них большие, но сами знаем на что подписываемся заключая оферту. Как только случилась просрочка- 2 дня, начинаются звоник...в любое время дня и ночи..дошло до того, что звонят маме и угрожают. Люди, я же не отказываюсь платить кредит, я его выплачиваю, даже во время карантина, не нужно звонить мне за день до дня графика оплат! Мне хватает ваших смс. Не советую. хамское поведение операторов, звонят и угрожают, почему? Я же не прячусь, есть все мои данные и кредит у меня не просрочен... Для меня это опыт

Кредит від Бистрозайма: умови, вимоги, відгуки

 1. Про компанію Бистрозайм
 2. Умови для видачі кредитів в Бистрозаймі
 3. Як зрозуміти, чи вигідно брати кредит в Бистрозаймі?
 4. Як оформити заявку
 5. Як отримати кредит онлайн в Бистрозаймі. Покрокова інструкція
 6. Що робити, якщо Бистрозайм відмовив у видачі кредиту
 7. Способи погашення кредиту
 8. Що робити, якщо не вийшло повернути позику вчасно
 9. Відгуки про Бистрозайм

Про компанію Бистрозайм

Мікрофінансова компанія Бистрозайм з'явилася на ринку в 2012 році. Позиціонує себе як помічник у видачі грошей до зарплати.МФО володіє обмеженнями на суми позик: клієнт може отримати від 300 до 10 000 грн. Максимальний термін погашення боргу – 60 днів, можлива пролонгація. Заявки в компанії розглядаються цілодобово, без святкових днів і без вихідних.

Умови для видачі кредитів в Бистрозаймі

Отримання позики в МФО популярно завдяки тому, що оформити заявку в такій організації набагато легше, ніж в банку: мікрофінансові організації не цікавляться заробітком і соціальним статусом своїх клієнтів, оформляють заявки практично миттєво, протягом декількох хвилин, а також не вимагають довідку про доходи.

У Бистрозайма також немає специфічних упереджень щодо фінансового та соціального стану своїх клієнтів.

Кредит на карту в Бистрозаймі доступний для:

Однак для своєї безпеки і безпеки клієнтів, компанія передбачила деякі умови для оформлення заявки.

Хто може отримати мікрокредит на карту в Бистрозаймі

Отримати позику в мікрофінансовій організації можуть громадяни України, які:

 • досягли 21 року і не досягли 75 років;
 • готові надати свій ідентифікаційний номер та паспортні дані;
 • мають банківську карту (для отримання позики в режимі онлайн);
 • мають чинним мобільним номером і електронну пошту.

Як зрозуміти, чи вигідно брати кредит в Бистрозаймі?

Ви можете зрозуміти, чи вигідно вам оформляти мікропозику в даній МФО, оцінивши їх процентні ставки, акції та бонуси для нових і постійних клієнтів.

Процентні ставки, акції та бонуси

Процентна ставка по кредиту до зарплати в Бистрозаймі залежить від акційних пропозицій, які пропонує МФО на даний момент. Наприклад, в серпні 2019 року на сайті Бистрозайма діяла знижка для новачків – перша позика до 15 000 гривень під 0%. Коли акція не діє, процентна ставка по кредиту для новачків залишається 0% – але сума позики обмежена 2 000.

При цьому, за умовами компанії, тривалість погашення заборгованості не повинна перевищувати 16 днів. Якщо клієнт повторно звертається в компанію Бистрозайм, він зможе взяти кредит вже під 2%.

Також зверніть увагу на те, що повторний займ можливий тільки після погашення попереднього. Якщо компанія відмовила в позиці, повторно звернутися можна через місяць.

Щоб дізнатися актуальні процентні ставки і акційні пропозиції, ви можете скористатися калькулятором. На сайті у Бистрозайма він виглядає як батарейка, яка наповнюється енергією.

Так виглядає онлайн-калькулятор в Бистрозаймі

В поле «відсоток по кредиту» видно, скільки складе процентна ставка, а також до якої крайньої дати необхідно сплатити борг. У цьому ж полі слід вказувати акційний промокод, якщо такий у вас є.

Дізнатися про актуальні акції Бистрозайма ви можете на їх сайті, в розділі «Новини».

Кредит в Бистрозаймі: плюси і мінуси

Плюси
 • є система пролонгації: відстрочити виплати по позиці можна на термін до 16 днів;
 • є система лояльності для постійних клієнтів: тим, хто звертається в компанію вдруге, кредитний ліміт буде збільшений до 10 000 гривень;
 • пропонують кілька варіантів для погашення кредиту: через банк, в терміналі, чи через особистий кабінет.
Мінуси
 • отримати виплату в даному МФО простіше, ніж в інших, але із заборгованостями тут борються радикально: якщо не оформлена пролонгація, при несвоєчасній виплаті коштів передбачені досить великі штрафи.

Як оформити заявку

Розгляд запиту в Бистрозаймі займає максимум 20 хвилин. МФО надає два способи отримання грошей: онлайн-позика на банківську карту і кредит готівкою через відділення.

Онлайн-оформленняТакий варіант підійде для тих, хто не може потрапити до відділення фізично або потребує грошей конкретно на карту. Щоб отримати гроші в борг онлайн, необхідно заповнити швидку форму реєстрації та зареєструватися в особистому кабінеті на сайті.
Оформлення в відділенніЯкщо ви не довіряєте онлайн-платежам або вам потрібно конкретно готівку, їх можна отримати у відділенні Бистрозайма: менеджер компанії заповнить заявку з вашою інформацією, а після схвалення видасть гроші готівкою.

Якщо ви вибираєте оформлення позики в відділенні – нічого складного вас не чекає, практично всю роботу виконає менеджер. Для тих, хто вибирає онлайн-оформлення, ми підготували покрокову інструкцію.

Як отримати кредит онлайн в Бистрозаймі. Покрокова інструкція

 1. На калькуляторі вказати суму, яку ви хочете отримати, а також комфортну дату для повернення позики;
 2. Перейти на заповнення анкети з даними;
 3. Внести всі дані в нову форму українською мовою;
 4. Перейти на наступну сторінку, де вказуються паспортні дані клієнта, а також його ідентифікаційний номер;
 5. Вказати відомості про місце проживання;
 6. Внести соціальні дані (інформацію про освіту, сімейний стан і т.д.);
 7. Якщо всі дані введені правильно, система переводить клієнта в режим верифікації;
 8. Підтвердити коректність внесених даних;
 9. Очікувати відповіді від кредитної організації (15-20 хвилин).
Так виглядає поле реєстрації в Бистрозаймі

Що робити, якщо Бистрозайм відмовив у видачі кредиту

Іноді клієнтам Бистрозайма приходить відмова від надання кредитних коштів. Цьому можуть стати причиною наступні нюанси:

 • ви погасили попередню позику менше місяця назад, тому дані в системі ще не оновилися. Зверніться в Центр обслуговування клієнтів і поясніть ситуацію – якщо у вас немає ніяких заборгованостей, цю проблему вирішать;
 • ви допустили помилку при заповненні анкети. Перевірте інформацію, яку ви вказали – можливо, десь є зайва літера або не перемиканулась мова;
 • зазначена вами банківська карта вже не дійсна. Перевірте крайню дату використання – вона вказана на лицьовій частині карти;
 • вам не можуть додзвонитися. Перевірте, чи правильно вказано ваш мобільний номер і чи працює він.

Способи погашення кредиту

Погасити борг за позикою можна декількома способами:

 • через онлайн-банкінг – для цього потрібно буде скористатися банківською картою;
 • у відділенні банку – ви можете погасити борг в касі будь-якого банку, який знаходиться поруч з вами;
 • в відділенні Бистрозайма – список міст, в яких вони працюють, можна знайти на сайті МФО;
 • в терміналах самообслуговування – один з найпростіших способів погасити заборгованість. Термінали знаходяться в торгових центрах і супермаркетах, а в деяких містах їх можна знайти навіть на зупинках громадського транспорту.

Що робити, якщо не вийшло повернути позику вчасно

Прострочення кредиту тягне за собою додаткові витрати – обговорювати штрафи, передбачені для боржників, необхідно заздалегідь.

Якщо ви розумієте, що повернути заборгованість вчасно не вийде, краще за все самостійно зв'язатися з менеджерами компанії і поговорити про причини затримки виплати. Якщо ж пустити справу на самоплив – через 5 днів вам почнуть нараховувати відсотки за прострочені виплати в розмірі 2,64% від самого кредиту. Відсотки будуть нараховуватися щодня з того дня, коли виплата була прострочена.

Якщо клієнт не буде реагувати на звернення співробітників організації і сам не звернеться за допомогою в службу підтримки, до нього також можуть застосувати заходи по стягненню боргу за допомогою третіх осіб (колекторів). Даний спосіб стягнення дозволений українським законодавством.

Умови пролонгації в Бистрозаймі

Кращий вихід для клієнтів, які не можуть впоратися з погашенням боргу своєчасно – продовження кредитного періоду (пролонгація). Щоб скористатися цією послугою, потрібно зв'язатися зі співробітником компанії по гарячій лінії. У Бистрозаймі пролонгація діє 16 днів, протягом цього часу вам не доведеться платити штраф за прострочення. Однак продовження доступно, якщо ви можете погасити відсотки за минулі дні.

Відгуки про Бистрозайм

Ми пропонуємо вам поділитися досвідом оформлення кредитів в Бистрозаймі в коментарях Finance.ua –  цим самим ви допоможете іншим клієнтам дізнатися більше про роботу компанії.