0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Miloan

Перша позика: від 0,01% в день, до 20 000₴
Повторна: від 1,25% в день, до 20 000₴
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Умови отримання кредита Miloan

Сума

від 500 до 20 000 грн

Строк кредитування

від 1 до 30 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 15 хв.

Необхідні документи

паспорт, ІПН

Форма видачі

на карту

Штрафи

2,5% в день *

Ставка на день

щоденна: від 0,01 до 1,25%

Додаткова комісія за дострокове погашення

Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується *

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 20 до 69 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію Miloan

Miloan — простий, швидкий і якісний сервіс видачі on-line кредитів на банківські карти. Працює з картками будь-якого банку України. Неважливо, в якому місті ви знаходитесь — головне мати карту, бути старше 20 років і отримати доступ до Інтернету для оформлення позики.

Офіційний сайт https://miloan.ua/
Телефон+380443373667
Электронна поштаinfo@miloan.ua
Юридична адреса04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 20:00
Ліцензія

Свідоцтво ІК №176 від 14.07.2016

Переваги кредита Miloan

Кредит за 15 хвилин
Вигідна пролонгація
Швидке оформлення
Зручне погашення

Як отримати кредит Miloan

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
На картку

Як погасити кредит Miloan

На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
Через термінали Приватбанку
Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит Miloan

Василь
18.06.2021
є багато інших контор тільки не ця!!!повірте беруть за оформлення договору 400і це з 2000тис на 15днів треба віддати 3000!!!
Кравченко Лидия
11.03.2021
Вот и я не пойму, что это за комиссия которая насчитывается сразу, пример взяла 2800 пришли на карту, захожу в кабинет и смотрю тело кредита 2800 +535 гр уже проценты, что это, в итоге надо отдать 4135 гр за 15 дней
Марина
29.09.2020
Взяла на день 1600 гривен, заплатила почти 2000 грн, и это первый займ. Вы вообще подурели? Знакомый брал месяц назад 500 грн, погасил, взял другой, погасил, понадобились деньги обратился в другой займ, оказывается эти 500 числятся не погашенными! Але? А как вы тогда дали ему следующий займ если тот был не закрыт?! Получил отказы от других банков из-за этого, просто испоганили человеку кредитную историю. Получается якобы два месяца просрочен кредит, хотя сообщения о том, что он закрыт пришло. Халатность 100%, не советую/ Лучше обратиться в БыстроЗайм или КредитПлюс, потому, что это шарашкина контора.

Кредити в Мілоан: інструкція по користуванню сервісом, вхід в особистий кабінет, відгуки користувачів

 1. Умови отримання кредиту в Мілоан
 2. Плюси і мінуси кредитування в Miloan
 3. Як взяти кредит в Miloan
 4. Як повернути кредит в Miolan
 5. Програми лояльності МФО Міолан
 6. Що робити, якщо в Miloan відмовили в кредиті?
 7. Пролонгація позики
 8. Поява прострочень в МФО Miolan
 9. Відгуки про Miolan

МФО Мілоан пропонує онлайн позики на карту в Україні для широкого кола зацікавлених громадян. Доступні кредити дозволяють швидко впоратися з тимчасовими бюджетними проблемами. Сервіс відрізняє сучасна навігація, зручність використання функціоналу, простота і лаконічність дизайну сайту, через який відкривається доступ до грошових коштів в будь-який час доби. Велика кількість програм кредитування дозволяє підібрати оптимальний продукт, який відповідає поточним потребам і цілям позичальника.

Умови отримання кредиту в Мілоан

Сума кредитувід 500 до 15000 грн
Терміни фінансуваннядо 30 календарних днів
Розмір стваки кредитуваннявід 0 до 1,3% в день
Сервіс пролонгаціїпередбачений (подовження до 15 днів)
Спосіб видачі кредитуонлайн на карту
Регіон обслуговуванняУкраїна
Вік позичальника18/20-65 років

Плюси і мінуси кредитування в Miloan

Гнучка клієнтоорієнтована політика дозволяє позичальникам МФО Miloan розраховувати на вигідне і зручне рішення фінансових проблем. Переваги співпраці гарантовані як постійним клієнтам, так і новачкам кредитного сервісу. До них слід віднести:

 • можливість отримати перший кредит за нульовою ставкою (0.01%);
 • право на отримання додаткових персональних знижок в розмірі до 50% при оформленні повторних кредитів;
 • високий відсоток схвалення заявок на отримання позик різними категоріями здобувачів, в тому числі з категорій ризику: пенсіонерів, студентів, безробітних громадян;
 • динамічне зростання схвалюється ліміту відповідно до накопиченням позитивного рейтингу позичальника;
 • зручна система пролонгації позики терміном до 2-х тижнів;
 • безготівкова форма фінансового партнерства: гроші надходять на банківську карту;
 • система автоматичного розгляду і схвалення запиту на отримання кредиту (прийом заявок ведеться цілодобово);
 • мінімальний пакет документів, необхідних для ідентифікації особистості здобувача (паспорт і код), довідка про доходи не входить в обов'язковий перелік;
 • можливість виправити погану кредитну історію шляхом відповідального ставлення до зобов'язань за позиками в МФО, дані про їх використання та своєчасне погашення вносяться в загальну базу;
 • кредитування без забезпечення і вимоги фінансових гарантій погашення боргу: поручительства, застави, документів про особисті доходи і доходи сім'ї.

До числа мінусів, з якими можуть стикатися позичальники, можна віднести:

 • нетривалий період кредитування;
 • необхідність накопичення фінансового рейтингу;
 • наявність граничного ліміту в розмірі 12 тисяч гривень.

У більшості випадків, ці недоліки не заважають користуватися фінансовою підтримкою МФО і не створюють позичальникові більш-менш значних незручностей, коли мова йде про бажання терміново отримати гроші до зарплати без додаткової застави і бюрократичних зволікань.

Як взяти кредит в Miloan

Для оформлення кредиту Мілоан потрібно уважність і зібраність. Вся процедура здійснюється дистанційно, саме тому від правильності і точність дій здобувача буде залежати підсумковий результат: отримання позики або відхилення запиту.

Заявка на отримання позики оформляється через онлайн-форму, в якій не повинно бути неточностей, помилок або пропусків. Їх відсутність виключає ймовірність відмови в грошах. Порядок дій здобувача онлайн позики зводиться до наступного алгоритму:

Вибір умов кредитування, виходячи з доступного клієнтського рейтингу

Новачкам кредитор пропонує взяти онлайн кредит в розмірі від 500 до 12 тисяч гривень з поступовим збільшенням доступного ліміт в межах 15 тисяч грн. Терміни використання позики залишається фіксованим для всіх категорій позичальників і становить до 30 календарних днів. Для попереднього отримання повної інформації про розмір переплати і загальної підсумкової вартості кредиту раціонально використовувати калькулятор, який доступний безкоштовно на сайті МФО.

Реєстрація (для новачків) / авторизація для входу в особистий кабінет (для постійних клієнтів)

Для ідентифікації та продовження роботи з сервісом потрібна реєстрація користувача. В анкету на сайті вносяться особисті відомості: ПІБ, ІПН, контактна інформація, задається пароль для входу в особистий кабінет на сайті. Обов'язково дається згода на обробку даних. Інформація перевіряється автоматичним способом, причому клієнтові гарантується максимальний захист особистих відомостей: паспортної та фінансової інформації, яка вноситься в форму.

Заповнення анкети на отримання позики

У підготовлену форму вносяться всі питання, що цікавлять кредитора відомості: дата народження позичальника, адреса проживання / реєстрації, місце роботи і розмір зарплати без документального підтвердження. Всі відомості проходять через сервіс перевірки з метою виключити підробку або спробу шахрайства. Саме тому виявлення неточностей і помилок під час проведення верифікації може стати причиною відмови в грошах, так як кваліфікується як спроба обману.

Отримання грошей на карту

Перевірка даних займає кілька хвилин. У ряді випадків після її виконання менеджер здійснює дзвінок клієнту для уточнення деяких деталей, необхідних для прийняття остаточного рішення про кредитування. Співпраця з постійними клієнтами обходиться без додаткових дзвінків, а рішення по заявці клієнта схвалюється автоматично.

Повідомлення про готовність видати мікропозику на карту передається позичальникові по смс на номер мобільного. При цьому на електронну пошту відправляється стандартний документ – договір про співпрацю, в якому визначені права і обов'язки сторін. Погоджуючись з його умовами, громадянин дає згоду на перерахування йому запитаних коштів.

Як повернути кредит в Miolan

Погасити кредит, оформлений в Miloan, можна кількома способами. Клієнт має можливість самостійно підібрати зручний для себе варіант.

Через сервіс Приват 24

Позичальник повинен бути клієнтом Приватбанка і мати реєстрацію в інтернет-банкінгу. Для поведінки платежу слід пройти авторизацію в системі і виконати платіж за інструкцією.

Через термінал Приватбанка

Платіж виконується шляхом внесення готівкових коштів через термінал на розрахунковий рахунок кредитної компанії.

Картою через сайт МФО без авторизації в особистому кабінеті

Картою через особистий кабінет після авторизації

Програми лояльності МФО Міолан

В рамках залучення нових і заохочення діючих клієнтів мікрофінансових компанія Міолан впроваджує в дію програми лояльності, що передбачають використання спеціальних цифрових промо-кодів. Їх активація допомагає позичальникові:

 • знизити фінансові втрати за рахунок зменшення переплати на відсотках;
 • збільшити доступний ліміт кредитування;
 • продовжити період використання коштів.

Отримати доступ до промо-кодами можна декількома способами. Все визначається типом акції, а також індивідуальними заслугами клієнта. Основні шляхи:

 • соціальні мережі;
 • поштова розсилка;
 • друковані видання (газети / журнали).

Кредитор пропонує скористатися двома типами промо-кодів:

 1. Іменними, – видаються в індивідуальному порядку за коштами смс-оповіщення.
 2. Багаторазовими, – доступними за акційною розсилці всім потенційним позичальника, яким терміново потрібні гроші на вигідних умовах.

Щоб скористатися кодом, його слід ввести у відповідну графу анкети при оформленні заявки на позику.

Що робити, якщо в Miloan відмовили в кредиті?

Відмова в наданні кредиту на карту – рідкісне явище. Його отримання вимагає детального вивчення причин, що викликали проблеми. Спровокувати відхилення заявки може наявність поточного боргу або помилки при заповненні заявки. Звернутися за новою позикою можна після закриття зобов'язань і повного погашення боргу.

Пролонгація позики

Поява складнощів з погашенням позики вимагає прийняття правильних рішень. Для запобігання прострочень і наростання пені слід оформити пролонгацію. МФО пропонує продовжити термін користування грошима на строк до 3-7-15 днів. Це дозволяє уникнути необгрунтованих фінансових втрат і виключає формування негативної репутації боржника.

Щоб скористатися послугою пролонгації, необхідно активувати її через особистий кабінет. Для отримання додаткових інструкцій зв'яжіться зі по гарячій лінії з консультантами сервісу.

Поява прострочень в МФО Miolan

Поява прострочення загострює фінансові ризики кредитора. Для запобігання накопичення боргу компанія йде на контакт з клієнтом з метою вибрати зручний спосіб погашення заборгованості. Якщо з боку боржника відбувається ухилення від зобов'язань протягом 30 днів, то право на стягнення передається колекторській фірмі. При розрахунку боргу враховується сума тіла кредиту, відсотки і пеня, нарахована за період несплати.

Відгуки про Miolan

Відгуки на Finance.ua – зручний інструмент отримання і передачі альтернативної інформації про роботу кредитного сервісу. Їх наявність допомагає ясніше уявити специфіку роботи МФО, оцінити рівень її надійності і лояльності в ставленні до клієнтів.