0 800 307 555
Miloan

№23 МФО в рейтингу Finance.ua

stars
3,8 балів
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у Miloan

Перша позика

0,01% в деньдо 5 000 ₴

Повторна позика

1,25% в деньдо 20 000 ₴

Термін

до 30 днів

Ефективна ставка

0 – 4% в рік

Перевірено Finance.ua 23.06.2022

Розрахувати кредит

Перший
Повторний
Регулярний платіж
Комісія
Проценти
До погашення
Дата погашення

Умови отримання кредиту Miloan

Термінвід 1 до 30 днів
Термін розгляду заявкивід 15 хв.
Ефективна ставка0 – 4%
Щоденна комісія0,01 – 1,25%
Одноразова комісія0 – 9%
Необхідні документиІПН, паспорт
Форма видачіна карту
Вік позичальникавід 20 до 69 років
Форма погашеннякласика
Штрафи2,5% в день
Додаткова комісія за дострокове розірвання *Додаткова комісія за дострокове погашення не нараховується
Типи працевлаштуваннятимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно в фірмі через СПД/ФОП, СПД/ФОП, декретна відпустка, пенсіонер
* Може змінюватись в залежності від суми та срока кредитування

Про компанію Miloan

Miloan — простий, швидкий і якісний сервіс видачі on-line кредитів на банківські карти. Працює з картками будь-якого банку України. Неважливо, в якому місті ви знахо...
Офіційний сайт
Телефон+380443373667
Електронна поштаinfo@miloan.ua
Юридична адреса04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21
Графік роботиСьогодні працює з 08:00 до 20:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №176 від 14.07.2016

Переваги кредиту від Miloan

Кредит за 15 хвилин
Вигідна пролонгація
Швидке оформлення
Зручне погашення
Цілодобово
🥈 Срібло Finawards 2021

Як отримати кредит Miloan

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Як погасити кредит Miloan

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Через термінали Приватбанку

Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит Miloan

Збаразський Володимир 

30 вересня 2019 р.

Взял 2000 гр. На два дня заплатил 360 гр. Даже гарячий линии нет безплатной! Жадние мошенники!

Владислав 

28 жовтня 2019 р.

Главное не допускать просрочек, тогда очень сложно справиться с долгом. Я брал займ и вовремя вернул, тогда проблем никаких не возникло.

Марина 

29 вересня 2020 р.

Взяла на день 1600 гривен, заплатила почти 2000 грн, и это первый займ. Вы вообще подурели? Знакомый брал месяц назад 500 грн, погасил, взял другой, погасил, понадобились деньги обратился в другой займ, оказывается эти 500 числятся не погашенными! Але? А как вы тогда дали ему следующий займ если тот был не закрыт?! Получил отказы от других банков из-за этого, просто испоганили человеку кредитную историю. Получается якобы два месяца просрочен кредит, хотя сообщения о том, что он закрыт пришло. Халатность 100%, не советую/ Лучше обратиться в БыстроЗайм или КредитПлюс, потому, что это шарашкина контора.

Інші кредити

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-30 дн.

stars
4,8

від 1,9%

в день

до 7 000 ₴

на 1-30 дн.

Кредити в Мілоан: інструкція по користуванню сервісом, вхід в особистий кабінет, відгуки користувачів

 1. Умови отримання кредиту в Мілоан
 2. Плюси і мінуси кредитування в Miloan
 3. Як взяти кредит в Miloan
 4. Як повернути кредит в Miolan
 5. Програми лояльності МФО Міолан
 6. Що робити, якщо в Miloan відмовили в кредиті?
 7. Пролонгація позики
 8. Поява прострочень в МФО Miolan
 9. Відгуки про Miolan

МФО Мілоан пропонує онлайн позики на карту в Україні для широкого кола зацікавлених громадян. Доступні кредити дозволяють швидко впоратися з тимчасовими бюджетними проблемами. Сервіс відрізняє сучасна навігація, зручність використання функціоналу, простота і лаконічність дизайну сайту, через який відкривається доступ до грошових коштів в будь-який час доби. Велика кількість програм кредитування дозволяє підібрати оптимальний продукт, який відповідає поточним потребам і цілям позичальника.

Умови отримання кредиту в Мілоан

Сума кредиту від 500 до 20 000 грн
Терміни фінансування до 30 календарних днів
Розмір стваки кредитування від 1 до 2% в день
Сервіс пролонгації передбачений (подовження до 15 днів)
Спосіб видачі кредиту онлайн на карту
Регіон обслуговування Україна
Вік позичальника 18/20-65 років

Плюси і мінуси кредитування в Miloan

Гнучка клієнтоорієнтована політика дозволяє позичальникам МФО Miloan розраховувати на вигідне та зручне рішення фінансових проблем. Переваги співпраці гарантовані як постійним клієнтам, так і новачкам кредитного сервісу:

 • можливість отримати перший кредит за нульовою ставкою (0.01%);
 • право на отримання додаткових персональних знижок в розмірі до 50% при оформленні повторних кредитів;
 • високий відсоток схвалення заявок на отримання позик різними категоріями здобувачів, в тому числі з категорій ризику: пенсіонерів, студентів, безробітних громадян;
 • схвалення ліміту відповідно до накопичень;
 • зручна система пролонгації позики терміном до 2-х тижнів;
 • безготівкова форма фінансового партнерства: гроші надходять на банківську карту;
 • система автоматичного розгляду і схвалення запиту на отримання кредиту (прийом заявок ведеться цілодобово);
 • мінімальний пакет документів, необхідних для ідентифікації особистості здобувача (паспорт і код), довідка про доходи не входить в обов'язковий перелік;
 • можливість виправити погану кредитну історію шляхом відповідального ставлення до зобов'язань за позиками в МФО, дані про їх використання та своєчасне погашення вносяться в загальну базу;
 • кредитування без забезпечення і вимоги фінансових гарантій погашення боргу: поручительства, застави, документів про особисті доходи і доходи сім'ї.

До числа мінусів, з якими можуть стикатися позичальники, можна віднести:

 • нетривалий період кредитування;
 • необхідність накопичення фінансового рейтингу;
 • наявність граничного ліміту в розмірі 12 тисяч гривень.

У більшості випадків, ці недоліки не заважають користуватися фінансовою підтримкою МФО і не створюють позичальникові більш-менш значних незручностей, коли мова йде про бажання терміново отримати гроші до зарплати без додаткової застави і бюрократичних зволікань.

Як взяти кредит в Miloan

Для оформлення кредиту Мілоан потрібні уважність і зібраність. Вся процедура здійснюється дистанційно, саме тому від правильності й точності дій здобувача буде залежати підсумковий результат: отримання позики або відхилення запиту.

Заявка на отримання позики оформляється через онлайн-форму, в якій не повинно бути неточностей, помилок або пропусків. Відсутність помилок виключає ймовірність відмови в грошах. Порядок дій здобувача онлайн позики зводиться до наступного алгоритму:

Вибір умов кредитування, згідно з доступним клієнтським рейтингом

Новачкам кредитор пропонує взяти онлайн кредит в розмірі від 500 до 12 тисяч гривень з поступовим збільшенням доступного ліміту в межах 15 тисяч грн. Термін використання позики залишається фіксованим для всіх категорій позичальників і становить до 30 календарних днів. Для попереднього отримання повної інформації про розмір переплати і загальної підсумкової вартості кредиту раціонально використовувати калькулятор, який доступний безкоштовно на сайті МФО.

Реєстрація (для новачків) / авторизація для входу в особистий кабінет (для постійних клієнтів)

Для ідентифікації та продовження роботи з сервісом потрібна реєстрація користувача. В анкету на сайті вносяться особисті відомості: ПІБ, ІПН, контактна інформація, задається пароль для входу в особистий кабінет на сайті. Обов'язково дається згода на обробку даних. Інформація перевіряється автоматичним способом, причому клієнтові гарантується максимальний захист особистих відомостей: паспортної та фінансової інформації, яка вноситься в форму.

Заповнення анкети на отримання позики

У підготовлену форму вносяться всі питання, що цікавлять кредитора відомості: дата народження позичальника, адреса проживання / реєстрації, місце роботи і розмір зарплати без документального підтвердження. Всі відомості проходять через сервіс перевірки з метою виключити підробку або спробу шахрайства. Саме тому виявлення неточностей і помилок під час проведення верифікації може стати причиною відмови в грошах, оскільки розцінюється як спроба обману.

Отримання грошей на карту

Перевірка даних займає кілька хвилин. У ряді випадків після її виконання менеджер здійснює дзвінок клієнту для уточнення деяких деталей, необхідних для прийняття остаточного рішення про кредитування. Співпраця з постійними клієнтами обходиться без додаткових дзвінків, а рішення по заявці клієнта схвалюється автоматично.

Повідомлення про готовність видати мікропозику на карту передається позичальникові по смс на номер мобільного. При цьому на електронну пошту відправляється стандартний документ – договір про співпрацю, в якому визначені права і обов'язки сторін. Погоджуючись з його умовами, громадянин дає згоду на перерахування йому запитаних коштів.

Як повернути кредит в Miolan

Погасити кредит, оформлений в Miloan, можна кількома способами. Клієнт має можливість самостійно підібрати зручний для себе варіант.

Через сервіс Приват 24

Позичальник повинен бути клієнтом Приватбанка і мати реєстрацію в інтернет-банкінгу. Для поведінки платежу слід пройти авторизацію в системі і виконати платіж за інструкцією.

Через термінал Приватбанка

Платіж виконується шляхом внесення готівкових коштів через термінал на розрахунковий рахунок кредитної компанії.

Картою через сайт МФО без авторизації в особистому кабінеті

Картою через особистий кабінет після авторизації

Програми лояльності МФО Міолан

В рамках залучення нових і заохочення діючих клієнтів мікрофінансова компанія Міолан впроваджує в дію програми лояльності, що передбачають використання спеціальних цифрових промо-кодів. Їх активація допомагає позичальникові:

 • знизити фінансові втрати за рахунок зменшення переплати на відсотках;
 • збільшити доступний ліміт кредитування;
 • продовжити період використання коштів.

Отримати доступ до промо-кодів можна декількома способами. Все визначається типом акції, а також індивідуальними заслугами клієнта. Основні шляхи:

 • соціальні мережі;
 • поштова розсилка;
 • друковані видання (газети / журнали).

Кредитор пропонує скористатися двома типами промо-кодів:

 1. Іменними, що видаються в індивідуальному порядку за коштами смс-оповіщення.
 2. Багаторазовими, доступними за акційною розсилкою всім потенційним позичальникам, яким терміново потрібні гроші на вигідних умовах.

Щоб скористатися кодом, його слід ввести у відповідну графу анкети при оформленні заявки на позику.

Що робити, якщо в Miloan відмовили в кредиті?

Відмова в наданні кредиту на карту – рідкісне явище. Його отримання вимагає детального вивчення причин, що викликали проблеми. Спровокувати відхилення заявки може наявність поточного боргу або помилки при заповненні заявки. Звернутися за новою позикою можна після закриття зобов'язань і повного погашення боргу.

Пролонгація позики

Поява складнощів з погашенням позики вимагає прийняття правильних рішень. Для запобігання прострочень і наростання пені слід оформити пролонгацію. МФО пропонує продовжити термін користування грошима на строк до 3-7-15 днів. Це дозволяє уникнути необгрунтованих фінансових втрат і виключає формування негативної репутації боржника.

Щоб скористатися послугою пролонгації, необхідно активувати її через особистий кабінет. Для отримання додаткових інструкцій зв'яжіться по гарячій лінії з консультантами сервісу.

Поява прострочень в МФО Miolan

Поява прострочення загострює фінансові ризики кредитора. Для запобігання накопичення боргу компанія йде на контакт з клієнтом з метою вибрати зручний спосіб погашення заборгованості. Якщо з боку боржника відбувається ухилення від зобов'язань протягом 30 днів, то право на стягнення передається колекторській фірмі. При розрахунку боргу враховується сума тіла кредиту, відсотки і пеня, нарахована за період несплати.

Відгуки про Miolan

Відгуки на Finance.ua – зручний інструмент отримання і передачі альтернативної інформації про роботу кредитного сервісу. Їх наявність допомагає ясніше уявити специфіку роботи МФО, оцінити рівень її надійності і лояльності в ставленні до клієнтів.

Finance.uaКредитиMiloan – Кредит онлайн