0 800 307 555
Miloan
3,7 балів
Рейтинг МФО (мікрофінансових організацій) розрахований редакцією finance.ua з урахуванням ряду критеріїв: якість обслуговування в контакт-центрі, кількість каналів погашення позики, можливість отримати кредит оффлайн та ін.

Кредит у Miloan

Оформлення на сторінці недоступне

Перевірено Finance.ua 29.05.2024

Про компанію Miloan

Miloan — сервіс видачі on-line кредитів на банківські карти. Даний бренд належить компанії ТОВ «Мілоан» (код ЄДРПОУ 40484607).
Офіційний сайт
Телефон+380 44 337 36 67
Електронна поштаinfo@miloan.ua
Юридична адреса04107, м. Київ, вул. Багговутівська, 17-21
Графік роботиСьогодні працює з 09:00 до 20:00
ЛіцензіяСвідоцтво ІК №176 від 14.07.2016

Як отримати кредит Miloan

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Як погасити кредит Miloan

Оплата на розрахунковий рахунок

Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)

Через термінали Приватбанку

Через термінали самообслуговування

Відгуки про Miloan

Марина про кредит від Miloan

1 травня 2024 р.

Ужасное отношение к постоянным клиентам. Будьте готовы, что если вы выйдете на просрочку на 4 дня,то вы уже не человек. Начинается обзвон всех родственников.

Олексій про кредит від Miloan

8 квітня 2024 р.

Сайт зроблено таким чином аби не бачили історію своїх позик. Тільки за оформлення позики уже беруть відповідний відсоток. Найжахливіший зворотній звязок (навіть відсутній мобільний контактний номер). Комунікація між відділами відсутня. Уже майже 2 місяці чикаю відповідь на своє звернення яке затимують без підстано, схиляючись на документи які мають ничу юридичну силу аніж Закон України. Так сомо прац.є і tengo бо це одна компанія. З мого першого звернення відповідь на яке затримали на декілька днів та ще й хотіли ввести мене в оману. Найжахливіший сервіс ніж у інших МФО. Створюють якісь перешкоди аби не діяти відповідно до закону. З іншими МФО немає таких проблем.

Наталія про кредит від Miloan

21 лютого 2024 р.

Обслуговування цієї компанії на 0, сидить на телефоні дівчина якій по барабану все. Не рекомендую. Взяти візьмеш, а коли хочеш повернути затягують час щоб проценти йшли

Інші кредити

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-80 дн.

на 80 днів

макс. термін

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

на 365 днів

макс. термін

Кредити в Мілоан: інструкція по користуванню сервісом, вхід в особистий кабінет, відгуки користувачів

МФО Мілоан пропонує онлайн позики на карту в Україні для широкого кола зацікавлених громадян. Доступні кредити дозволяють швидко впоратися з тимчасовими бюджетними проблемами. Сервіс відрізняє сучасна навігація, зручність використання функціоналу, простота і лаконічність дизайну сайту, через який відкривається доступ до грошових коштів в будь-який час доби. Велика кількість програм кредитування дозволяє підібрати оптимальний продукт, який відповідає поточним потребам і цілям позичальника.

Умови отримання кредиту в Мілоан

Сервіс пролонгації передбачений
Спосіб видачі кредиту онлайн на карту
Регіон обслуговування Україна
Вік позичальника 18-65 років

Плюси і мінуси кредитування в Miloan

Гнучка клієнтоорієнтована політика дозволяє позичальникам МФО Miloan розраховувати на вигідне та зручне рішення фінансових проблем. Переваги співпраці гарантовані як постійним клієнтам, так і новачкам кредитного сервісу:

  • мінімальний пакет документів, необхідних для ідентифікації особистості здобувача (паспорт і код), довідка про доходи не входить в обов'язковий перелік;
  • можливість виправити погану кредитну історію шляхом відповідального ставлення до зобов'язань за позиками в МФО, дані про їх використання та своєчасне погашення вносяться в загальну базу.

До числа мінусів, з якими можуть стикатися позичальники, можна віднести:

  • нетривалий період кредитування;
  • наявність граничного ліміту в розмірі суми кредиту.

У більшості випадків, ці недоліки не заважають користуватися фінансовою підтримкою МФО і не створюють позичальникові більш-менш значних незручностей, коли мова йде про бажання терміново отримати гроші до зарплати без додаткової застави і бюрократичних зволікань.

Як взяти кредит в Miloan

Для оформлення кредиту Мілоан потрібні уважність і зібраність. Вся процедура здійснюється дистанційно, саме тому від правильності й точності дій здобувача буде залежати підсумковий результат: отримання позики або відхилення запиту.

Заявка на отримання позики оформляється через онлайн-форму, в якій не повинно бути неточностей, помилок або пропусків. Відсутність помилок виключає ймовірність відмови в грошах. Порядок дій здобувача онлайн позики зводиться до наступного алгоритму:

Реєстрація (для новачків) / авторизація для входу в особистий кабінет (для постійних клієнтів)

Для ідентифікації та продовження роботи з сервісом потрібна реєстрація користувача. В анкету на сайті вносяться особисті відомості: ПІБ, ІПН, контактна інформація, задається пароль для входу в особистий кабінет на сайті. Обов'язково дається згода на обробку даних. Інформація перевіряється автоматичним способом, причому клієнтові гарантується максимальний захист особистих відомостей: паспортної та фінансової інформації, яка вноситься в форму.

Заповнення анкети на отримання позики

У підготовлену форму вносяться всі питання, що цікавлять кредитора відомості: дата народження позичальника, адреса проживання / реєстрації, місце роботи і розмір зарплати без документального підтвердження. Всі відомості проходять через сервіс перевірки з метою виключити підробку або спробу шахрайства. Саме тому виявлення неточностей і помилок під час проведення верифікації може стати причиною відмови в грошах, оскільки розцінюється як спроба обману.

Отримання грошей на карту

Перевірка даних займає кілька хвилин. У ряді випадків після її виконання менеджер здійснює дзвінок клієнту для уточнення деяких деталей, необхідних для прийняття остаточного рішення про кредитування. Співпраця з постійними клієнтами обходиться без додаткових дзвінків, а рішення по заявці клієнта схвалюється автоматично.

Повідомлення про готовність видати мікропозику на карту передається позичальникові по смс на номер мобільного. При цьому на електронну пошту відправляється стандартний документ – договір про співпрацю, в якому визначені права і обов'язки сторін. Погоджуючись з його умовами, громадянин дає згоду на перерахування йому запитаних коштів.

Як повернути кредит в Miolan

Погасити кредит, оформлений в Miloan, можна кількома способами. Клієнт має можливість самостійно підібрати зручний для себе варіант.

Через сервіс Приват 24

Позичальник повинен бути клієнтом Приватбанка і мати реєстрацію в інтернет-банкінгу. Для поведінки платежу слід пройти авторизацію в системі і виконати платіж за інструкцією.

Через термінал Приватбанка

Платіж виконується шляхом внесення готівкових коштів через термінал на розрахунковий рахунок кредитної компанії.

Картою через сайт МФО без авторизації в особистому кабінеті

Картою через особистий кабінет після авторизації

Що робити, якщо в Miloan відмовили в кредиті?

Відмова в наданні кредиту на карту – рідкісне явище. Його отримання вимагає детального вивчення причин, що викликали проблеми. Спровокувати відхилення заявки може наявність поточного боргу або помилки при заповненні заявки. Звернутися за новою позикою можна після закриття зобов'язань і повного погашення боргу.

Пролонгація позики

Поява складнощів з погашенням позики вимагає прийняття правильних рішень. Для запобігання прострочень і наростання пені слід оформити пролонгацію. МФО пропонує продовжити термін користування грошима на строк до 3-7-15 днів. Це дозволяє уникнути необгрунтованих фінансових втрат і виключає формування негативної репутації боржника.

Щоб скористатися послугою пролонгації, необхідно активувати її через особистий кабінет. Для отримання додаткових інструкцій зв'яжіться по гарячій лінії з консультантами сервісу.

Поява прострочень в МФО Miolan

Поява прострочення загострює фінансові ризики кредитора. Для запобігання накопичення боргу компанія йде на контакт з клієнтом з метою вибрати зручний спосіб погашення заборгованості. Якщо з боку боржника відбувається ухилення від зобов'язань протягом 30 днів, то право на стягнення передається колекторській фірмі. При розрахунку боргу враховується сума тіла кредиту, відсотки і пеня, нарахована за період несплати.

Відгуки про Miolan

Відгуки на Finance.ua – зручний інструмент отримання і передачі альтернативної інформації про роботу кредитного сервісу. Їх наявність допомагає ясніше уявити специфіку роботи МФО, оцінити рівень її надійності і лояльності в ставленні до клієнтів.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиMiloan – Кредит онлайн