0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у KF.UA online

Перша позика: от 0,10% в день, до 5 000₴
Повторний: от 1,80% в день, до 16 000₴
4,2
Перевірено Finance.ua 1 день тому
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Умови отримання кредита KF.UA online

Сума

від 500 до 16 000 грн

Строк кредитування

від 5 до 30 днів

Форма погашення

класика

Строк розгляду заявки

від 15 хв.

Необхідні документи

паспорт, ІПН

Форма видачі

на карту

Штрафи

2,5% за кожен день прострочення. *

Ставка на день

щоденна: від 0,10 до 1,80%

Типи працевлаштування

тимчасово не працюючий, працюючий неофіційно, працюючий офіційно, працюючий офіційно менше 6 міс., працюючий офіційно більше 6 міс., працюючий офіційно у фірмі через СПД, СПД, декретна відпустка, пенсіонер

Вік

від 18 до 65 років

* Може змінюватися в залежності від суми та строку кредита

Про компанію KF.UA online

KF.UA online - фінансова компанія, яка здійснює видачу позик онлайн і в роздрібній мережі, представленої з понад 143 відділень в 20-ти областях України. Почавши надавати послуги в 2012 році, KF.UA стала одним з першопрохідців українського ринку мікрокредитування. Сьогодні це потужна фінансова організація, яка закриває потреби в грошах сотень тисяч українців. Мета компанії - надавати українцям цілодобову фінансову підтримку на вигідних і прозорих умовах.

Офіційний сайт https://kf.ua/ru
Телефон+380800300088
Юридична адреса03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
Графік работиПрацює цілодобово
Ліцензія

Свідоцтво ФК №1018 від 11.04.2018

Переваги кредита KF.UA online

Промокод -20% - 623140
Мінімальні вимоги до позичальників
Зручне і швидке оформлення позики

Як отримати кредит KF.UA online

Надішліть заявку
Заповнення забере 5 хвилин
Отримайте інформацію про рішення
Через SMS чи по телефону
Отримайте гроші
У відділенні чи на картку

Як погасити кредит KF.UA online

На розрахунковий рахунок
Онлайн (через сайт або інтернет-банкінг)
Через термінали Приватбанку
Через відділення банків-партнерів
Через термінали самообслуговування

Відгуки про кредит KF.UA online

Валентин
15.01.2020
В KF.UA есть отделения, это большой плюс.Иначе что делать тем, кто не хочет оправлять свои сканы паспорта непойми кому по интернету? Всегда ходил в отделения и буду ходить.
Ткачук Сергей
25.03.2020
Проценты не самые лучшие. Консультация ужасная. При оплате сняли почти 100грн лишних. При чём сделали всё так, что я об этом узнал только после оплаты. Не советую брать тут кредит, есть намного лучше!
Рудыкин Сергей
07.04.2020
Очень плохо: 1. Страхуют сумму кредита на большую сумму, а Вам ее нужно оплачивать. 2. Когда оплачиваете кредит с Вас сдирают огромные %%% за перечисление.

КФ.юа: всі умови і особливості кредитування, вхід в особистий кабінет, відгуки про Компаньйон Фінанс

 1. Базові умови кредитів в КФ.ЮА
 2. Плюси і мінуси отримання позики в КФ.ЮА
 3. Тонкощі отримання позики в «Компаньйон Фінанс»
 4. Повертаємо кредит в Компаньйон Фінанс
 5. Програми лояльності МФО KF.UA
 6. Привілеї для постійних клієнтів
 7. Причини відмови в KF.UA
 8. Пролонгація кредиту в Компаньйон Фінанс: які є можливості
 9. Відгуки про систему kf.ua

Кожен з нас стикається з неприємною ситуацією, коли грошей не вистачає на покупку техніки або оплати рахунку в кафе. Потрібної суми просто немає в гаманці або на зарплатній картці. У таких ситуаціях готова допомогти компанія «Компаньйон Фінанс».

Мікрокредитна організація на ринку України працює понад 5 років (юридичну інформацію про компанію можна знайти на сайті YouControl), і за цей час більшість клієнтів встигли вирішити свої фінансові проблеми майже моментально. Сервіс пропонує доступні позики швидко, просто і доступно, майже без відмов, що підтверджується численними позитивними відгуками в мережі.

Якщо терміново потрібні гроші, то Компаньйон Фінанс» (КФ.ЮА) врятує в будь-якій ситуації. Мікрокредитна компанія видає гроші на карту або готівкою в своїх відділеннях. При бажанні можна оформити заявку онлайн прямо на сайті. Це зручно, без витрачання особистого часу. Досить ввести СМС-сповіщення по телефону і гроші вже в кишені.

Фірма спеціалізується на видачі грошей в борг з 2011 року. Так що kf ua сміливо можна назвати одним з найстаріших мікрофінансовизх кредиторів в Україні. Головний офіс розташувався в Києві.

Базові умови кредитів в КФ.ЮА

 • Ставка по позиці: 0,01% на добу (для нових клієнтів)
 • Звичайний відсоток для існуючих клієнтів-1,85% на добу (без урахування акцій і вигідних пропозиції)
 • Максимум готові видати від 500 до 20 000 гривень (нові клієнти можуть розраховувати на ліміт до 4000 гривень).
 • Термін оплати боргу від 1 до 180 днів.
 • Видають позики від 18 років (спираючись на українське законодавство)
 • Максимум готові прокредитувати фізичних осіб до 65 років.
 • Гроші в мікрофінансової організації Компаньйон Фінанс видають тільки на карту.
 • Засоби пропонують без застави та підтвердження заробітної плати.

Відповідь за заявкою система готова видати протягом 15 хвилин. Гроші роздають різним верствам населення – від студентів до безробітних (пенсіонерів). Не важливо і наявність негативної кредитної історії. Видають кошти по всій Україні за винятком Криму і ОРДЛО. Якщо спиратися на показник узгоджених заявок, то в КФ він буде середній.

Плюси і мінуси отримання позики в КФ.ЮА

До переваг звернення в мікрофінансову компанію КФ можна віднести:

 • Відповідь по заявці на протязі 15 хвилин.
 • Комплексний захист персональних даних клієнта, включаючи дані по карті, номера мобільного телефону, адреса.
 • Засоби видають онлайн, без прив'язки до кур'єру, оффлайн відділення та іншим моментам, без відвідування банка.
 • Кредит на карту з поганою кредитною історією це реальність для клієнтів мікрофінансової організації Команьон Фінанс.

Як і будь-який кредитний продукт, позики в kf.ua володіють своїми недоліками. Отримати гроші буде проблематично, якщо не готові надати своє фото через веб-камеру. Можуть не узгодити заявку, якщо вкажеде не правильно дані паспорта або банківської картки.

Слід готуватися до того, що відсоток по кредиту вище, ніж в довгострокових позиках, але все залежить від потреб клієнта. Якщо людина готова закрити борг протягом 30 днів, то переплата буде мінімальною.

Тонкощі отримання позики в «Компаньйон Фінанс»

Перед тим, як приступити до оформлення заявки на сервісі мікрофінансової організації КФ, перевірте роботу веб-камери або фронтальної камери свого смартфона. Візьміть паспорт і банківську картку.

Для отримання мікрокредиту онлайн, виконайте такі дії:

 • На головній сторінци офіційного сайту МФО оберіть сумму грошей, що вам необхідна, та виберіть термін, на який хочете взять кредит, потім натистніть «Отримати позику».
 • Введіть свій особистий номер мобільного телефону в запропонованому віконці. Через пару секунд отримаєте 8-значний код. Його використовуєте для входу в особистий кабінет kf ua.
 • Відкриється покрокова реєстрація для отримання грошей. Вкажіть ІПН, дату народження.
 • Не забудьте в цьому вікні поставити галочку, що ви ознайомилися з умовами роботи організації. Співробітники компанії можуть використовувати ваші персональні дані для обробки інформації.
 • Реєстрація в особистому кабінеті зажадає ввести номер банківської картки, куди потрібно відправити гроші.
 • Далі йдуть дані клієнта.

При виникненні будь-яких питань, сміливо телефонуйте операторам гарячої лінії. Вони допоможуть онлайн вирішити всі питання, далі буде потрібно завантажити своє фото, відскановану першу і другу сторінку паспорта. Це легко зробити через веб-камеру, підключену до ПК.

Мікрофінансова компанія розгляне всі сторінки паспорта, ІПН. Важливо ваше фото з веб-камери, де ви зображені разом з паспортом (розкрито документ на першій сторінці).

Для цього розкрийте документ на першій сторінці, наблизити своє фото до документа і зробіть фотознімок. При бажанні можна залишити коментарі оператору, Який буде розглядати заявку. Після тисніть опцію «Продовжити».

На цьому процес реєстрації і подальшого розгляду заявки закінчується. Залишилося тільки дочекатися відповіді kf.ua. Рішення буде видно в особистому кабінеті, який зроблений спеціально для позичальників. Відрізняється він простим інтерфейсом, продуманою структурою, так що слідкуйте за запитом в мікрофінансову організацію КФ онлайн. Судячи по відкликанню клієнтів, схвалення позичальник отримує протягом 15 хвилин на телефон. У повідомленнях буде вказана сума, термін і дата повної оплати платежу. На вказану карту при схвалення сума надходить моментально. Електронний документ буде узгоджений після того, як на телефон прийде смс-повідомлення із секретним кодом. Саме він говорить про те, що людина готова підписати контракт.

Важливо розуміти, що процедура підписання угоди у відділенні і через мережу нічим НЕ відрізняється. Досить ввести код з мобільника і договір буде підписаний. На електронну пошту відразу прийде відповідне сповіщення. Видно відразу, що процедура отримання грошей в «Компаньйон Фінанс» максимально спрощена. Не потрібно збирати довідки, шукати поручителя або заставу, компанії узгодять 96% всіх заявок в найкоротші терміни, щоб отримати кредит не потрібно виходити з дому.

Повертаємо кредит в Компаньйон Фінанс

Якщо сумніваєтеся в можливостях оплати боргу по онлайн займу в Україні, то на сайті дана повна інструкція до дії.

На ділі погасити заборгованість за договором можна в такий спосіб:

 • За допомогою особистого кабінету мікрофінансової організації КФ.
 • Використовуючи термінали IBox, EasyPay, City24, 2Click, Система :), 24NonStop.
 • У відділенні kf ua.
 • Через системи EasyPay з оплатою комісії посередника.
 • В українському банку, якщо дати касиру дані договору і реквізити МФО.

При оплаті кредиту в платіжному документі потрібно вказати «Призначення платежу», а саме оплата за кредитним договором № ________, ПІБ, ІПН. Часто при оплаті через термінал погашення приходить протягом 3-х банківських днів. Збережіть чек оплати.

Програми лояльності МФО KF.UA

Компанія регулярно проводить акції і видає промокодом для постійних клієнтів. Це можуть бути планові пропозиції або святкові розсилки промокодом для авторизованих клієнтів по СМС або електронною поштою. В результаті позичальники можуть отримати повторну позику за зниженою ставкою.

Також компанія дає можливість отримати знижку -30% на наступний кредит, за рекомендацію сервісу друзям.

Привілеї для постійних клієнтів

Компанія дбає про постійних клієнтів. Це численні знижки та акції для існуючих клієнтів за активне користування онлайн кредитами через особистий кабінет. Чим більше ви закриваєте позик в системі, тим швидше підвищуєте свій кредитний рейтинг. І на кожному рівні відсоток поступово знижується.

Передбачено 4 групи лояльності для існуючих клієнтів:

 1. Онлайн 0,01%
 2. Старт 1,99%
 3. Знижений 1,59%
 4. Лояльний 1,39%

Скрізь ставка говорить про максимальний відсоток, за який можна взяти позику. Щоб перейти до найвигіднішим рівню, потрібно дотримуватися оплату згідно з графіком платежів. Будь-яка прострочення, нехай і в 1 день, знижує ваші шанси в мікрофінансової організації КФ отримати велику суму повторного кредиту на довгий термін.

Причини відмови в KF.UA

Компанії на ринку мікрокредитування часто відмовляють клієнта, але причини в цілому такі:

 1. Позичальник невірно вказав свої дані, зробив помилку, написав паспортні дані на іншій мові, тобто поспішав. Всі дані вкажіть українською мовою. Обов'язково перевірте написання в паспорті.
 2. Не пропустіть опцію «Додаткова інформація». Рішення за заявкою на кредит на банківську карту приймаються системою автоматично. Рішення приймає не людина, а машина, так що важливо вказати правильні дані, інакше високий ризик відмови.
 3. Перевірте дані картки – номер, термін дії, ваше фото на англійській мові. Якщо фото не всі довантажити, то система дасть відмову, перевірте, щоб все було в порядку, перед відправкою заявки в мікрофінансову організацію КФ.

Важливо знати, що система KF.UA часто дає відмову, якщо позичальники просять велику суму кредиту. Спробуйте продовжити термін кредитування або зменшити суму, тоді заявку точно схвалять. Якщо ви тільки закрили свій борг в іншому банку, потрібен час, що загальна банківська система могла цей факт обробити.

Пролонгація кредиту в Компаньйон Фінанс: які є можливості

Коли немає можливості закрити угоду в строго зазначений kf.ua термін, можна оформити пролонгацію. Активувати можливість можна через особистий кабінет або термінал. Термін пільги – 30 днів. Вона надається 1 раз. Винятком виступає позику за програмою «Зручний», де передбачена ануїтетна схема оплати боргу. І саме там продовжити період оплати можна на 180 днів.

На дату пролонгації потрібно погасити суму відсотків за весь термін користування кредитом. Це дозволить уникнути неустойки від мікрофінансової організації КФ за договором. Оплата нового терміну кредитування буде здійснюватися за ставкою 1,99% в день.

Відгуки про систему kf.ua

«Компаньйон Фінанс» – не перший рік на ринку мікрокредитування. Пропонує свої послуги онлайн або у відділеннях компанії. Кожен 18-річний громадян України може отримати кредит на півроку до 15000 гривень. Відсоток низький, що привертає велику кількість нових користувачів.Саме тому в мережі багато позитивних відгуків про роботу системи, лояльних умовах оплати, можливості пролонгації позики. 

Ви також можете залишити свої коментарі з приводу роботи МФО на Finance.ua. Поділіться своїм досвідом і допоможіть компанії поліпшити якість сервісу.