Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв. 2020)

Ми оцінили зручність і якість обслуговування в МФО

Цей рейтинг відображає якість обслуговування компаній, що видають онлайн-кредити на карту. Серед основних причин популярності цієї послуги – її зручність, простота і швидкість. Клієнт оформляє кредит, не виходячи з дому, і отримує гроші протягом декількох хвилин. Ми порівняли 60 компаній і визначили, у кого цей процес організований краще, ніж у інших.
 • Що і як ми рахували?

  Цей рейтинг ми зробили тому, що онлайн-кредити стали досить популярною послугою. Мікрозайми України зруйнували монополію банків на ринку кредитування. Армія онлайн-позичальників стає дедалі більшою, як і інтерес до послуги з боку потенційних клієнтів. І люди хочуть знати, де можна отримати найякісніше обслуговування.

  Ми сформували список МФО України, чиї сайти розмістилися на перших 10 сторінках пошукової системи Google за запитом «онлайн-кредит на картку». З них ми відсіяли тих, хто:

  • кредитує тільки підприємців;
  • працює не по всій країні, а, наприклад, тільки по Києву.

  В результаті вийшов список з 60 мікрофінансових організацій, які видають кредит на карту. Їх ми оцінювали за 6 ключовими критеріями.

  1. Доступність і актуальність інформації на сайті – критерій «Сайт»

  Важливо, щоб на сайті МФО були позначені всі умови кредитування. Клієнт повинен розуміти, у скільки йому обійдеться кредит, що його чекає, якщо його не виплачувати та інші нюанси. Ми вивчили всі позики на карту і сайти всіх компаній (розглядалися тільки десктопні версії), де шукали інформацію про: штрафні санкції (оголошення на сайтах про відсутність штрафів і пені під час карантину ми не враховували), процентних ставках, терміни і комісіях по першому і наступним кредитами (у багатьох компаній перший кредит – пільговий, інші обійдуться дорожче), умови пролонгації. Наявність даних по кожному з цих пунктів додає до рейтингу МФО до 4,5 балів. Також оцінювалася доступність інформації на сайті. Бали знижувалися, якщо для того, щоб знайти умови кредитування користувачеві доводилося розшукувати умови кредитування в «надрах» сайту.

  2. Наявність BankID

  BankID – спосіб верифікації клієнта через дані про нього в українських банках. Його наявність значно спрощує процес реєстрації клієнта на сайті МФО. Дані про нього автоматом підтягнуться в потрібні поля і їх не доведеться заповнювати вручну. За підключений BankID компанія отримувала 3 бала.

  3. Підтримка користувачів – критерій «Підтримка»

  Ми тричі телефонували в усі компанії і ставили кілька елементарних запитань: розмір процентної ставки, чи потрібен поручитель, термін кредитування і т.п. При цьому ми оцінювали: час очікування дзвінка, якість та швидкість надання інформації. До уваги також бралися наявність онлайн-чату і цілодобової клієнтської підтримки. За кожен з цих пунктів компанія отримувала 4,14 балів, крім колл-центру, за телефонне обслуговування можна заробити до 12,44 балів. Крім того, враховувалися наявність онлайн-чату, підтримки в популярних месенджерах в web та мобільній версії, і безкоштовного контактного телефону 0-800.

  4. Кількість каналів погашення позики – критерій «Погашення»

  По кожному з учасників рейтингу уточнювалося, чи можна погасити кредит: в особистому кабінеті профілю користувача на сайті, в касах банків, за допомогою терміналів самообслуговування, інтернет-банкінгу і за допомогою компаній-партнерів. За кожен з доступних способів компанія отримувала 3 бала.

  5. Наявність програм лояльності – критерій «Бонуси і знижки»

  Враховувалася як лояльність до нових клієнтів (знижки на надання першого кредиту), так і до постійних (збільшення терміну і суми кредитування, зниження процентної ставки). Крім того, окремо враховували можливість взяття першого кредиту під 0,01%.

  6. Критерій «Дані про компанію і FAQ»

  Клієнтам важливо знати, що компанія, у якої вони планують взяти позику, працює легально, а також ознайомитися з умовами кредитування заздалегідь. Саме тому ми оцінили наявність на сайті свідоцтва про реєстрацію, правил кредитування, шаблону кредитного договору та платіжних реквізитів компанії, поставивши за кожен з них по 1,25 бала. Ухвалюючи рішення про отримання кредиту, майбутній клієнт також хоче дізнатися про те, як буде відбуватися цей процес, а потім і погашення або пролонгація кредиту.

  Ми оцінили, наскільки зручно буде отримати відповіді на ці запитання. По 0,5 бала компанія отримувала за наявність інформації про отримання, погашення та пролонгацію кредиту в довідковому блоці, а також в окремих розділах в основному меню або на головній сторінці сайту компанії. 1 бал було присвоєно за виведення всіх питань, що цікавлять, в окремий блок запитань і відповідей (Довідка, FAQ), а також ще 1 бал організація отримала за наявність в цьому блоці іншої інформації, крім перерахованих вище запитань. Ми збільшили градацію за балами, оцінюючи наповненість сайту компанії. Під час ретельного аналізу враховувалася не просто наявність потрібної для користувачів інформації, але також її доступність (наскільки глибоко вона захована в надрах сайту) й ідентичність на різних його сторінках.

  МФО, у яких вийшов однаковий підсумковий бал, ми розсудили таким чином:

  • Перше. Вище оцінювалися компанії, які отримали більше балів за критерієм «Сайт", який ми вважаємо ключовим.

  • Друге. Якщо по «Сайту» бали також збіглися, то ми враховували, скільком з 6 перерахованих критеріїв компанії взагалі відповідають. Наприклад, якщо в однієї не підключений BankID і немає можливості оформити офлайн договір, то вона була оцінена нижче, ніж та, у якої немає тільки BankID.
  • Третє. Ми детальніше порівнювали роботу контакт-центрів: час очікування відповіді на дзвінок, оперативність і якість відповідей на поставлені запитання.
  • Четверте. Ми занижували місце в рейтингу, якщо на сайті одна і та ж інформація вказана по-різному. Наприклад, в одному місці сказано, що максимальна сума кредиту становить 15 000 гривень, а в іншому – 10 000.
  • П'яте. Якщо дві компанії набрали однакову кількість балів, то вище в рейтингу стоятиме та, що має програму лояльності.
  • Шосте. Якщо дві компанії набрали однакову кількість балів, то вище в рейтингу стоятиме та, що має більш ранню ліцензію.

  Ми постійно оновлюємо цей рейтинг. Тому що нові МФО 2021 в Україні напевно з'являться, а тому ми оцінимо якість і їхніх послуг.

 
Оформити
Сайт
36.00
Банк ID
3
Підтримка
28.31
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. По 1 з 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в MyCredit
 
Оформити
Сайт
33.75
Банк ID
3
Підтримка
29.00
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови пролонгації.
Більше про кредит в Ccloan
 
Оформити
Сайт
33.75
Банк ID
3
Підтримка
29.00
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Moneyveo
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID
3
Підтримка
28.31
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.38
Примітки. На сайті ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; по 1 із 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в Є Гроші
 
Оформити
Сайт
36.00
Банк ID
0
Підтримка
24.86
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає можливості погашення через банки і компанії партнери.
Більше про кредит в cashberry
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
3
Підтримка
24.86
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає цілодобової підтримки.
Більше про кредит в СreditPlus
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
3
Підтримка
29.00
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в loany
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID
3
Підтримка
26.93
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає підтримки в популярних месенджерах в веб версії сайту; немає розділу з інформацією про те, як погасити кредит на головній сторінці або в основному меню; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Мистер Кеш
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
3
Підтримка
24.86
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає цілодобової підтримки; немає можливості погашення через термінали самообслуговування.
Більше про кредит в Швидко Займ
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
0
Підтримка
29.00
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в ForzaCredit
 
Оформити
Сайт
36.00
Банк ID
0
Підтримка
15.88
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; по 1 із 3 дзвінків відповіді не дочекалися; по 1 із 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в Заплатка
 
Оформити
Сайт
33.75
Банк ID
0
Підтримка
24.86
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
7.63
Примітки. На сайті не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає цілодобової підтримки; вказані суперечливі дані про погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; не вказані платіжні реквізити; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Ваша Готівочка
 
Оформити
Сайт
33.75
Банк ID
3
Підтримка
20.72
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
8.38
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає програми лояльності; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; немає інформації про те, як отримати кредит в довідковому блоці; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Creditkasa
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
0
Підтримка
20.72
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки.
Більше про кредит в Alexcredit
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
0
Підтримка
23.48
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; вказані суперечливі дані про погашення через банки і компанії партнери; вказані суперечливі дані про погашення за реквізитами; по 2 з 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в credit7
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
0
Підтримка
20.02
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; вказані суперечливі дані про погашення через банки і компанії партнери; по 1 із 3 дзвінків відповіді не дочекалися; по 1 із 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в Качай Гроші
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
3
Підтримка
20.72
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Быстрозайм
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID
0
Підтримка
20.72
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Money24
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
0
Підтримка
24.86
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в ТОП Кредит
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
0
Підтримка
16.58
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в ШвидкоГроші
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID
3
Підтримка
16.58
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; вказані суперечливі дані про погашення через термінали самообслуговування; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Грошик
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
0
Підтримка
24.86
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про те, як отримати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Oncredit
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID
0
Підтримка
16.58
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
7.25
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; вказані суперечливі дані про погашення через термінали самообслуговування; вказані суперечливі дані про погашення через банки і компанії партнери; немає шаблону кредитного договору; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Cashinsky
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
0
Підтримка
22.79
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в веб версії сайту; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в SlonCredit
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID
0
Підтримка
20.72
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; вказані суперечливі дані про погашення через банки і компанії партнери; вказані суперечливі дані про погашення за реквізитами; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в Creditlite
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
3
Підтримка
12.44
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; не вказані умови пролонгації; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення за реквізитами.
Більше про кредит в Miloan
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID
0
Підтримка
23.48
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті ненаглядно відображені дані про ставках і комісіях по першому кредиту; немає даних про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; вказані суперечливі дані про погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; 1 з 3 операторів зміг відповісти на половину питань; по 1 із 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в SOS CREDIT
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
0
Підтримка
24.17
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
7.50
Дані про компанію та FAQ
9.38
Примітки. На сайті немає даних про штрафні санкції; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає цілодобової підтримки; вказані суперечливі дані про погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; по 1 із 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в Money4you
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
0
Підтримка
23.48
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
7.76
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; ненаглядно вказані платіжні реквізити; немає розділу з інформацією про те, як отримати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; по 2 з 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в CreditBox
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
3
Підтримка
16.57
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни щодо подальшого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; по 1 із 3 дзвінків не змогли отримати відповіді.
Більше про кредит в MoneyBOOM
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID
0
Підтримка
24.86
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
8.25
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає шаблону кредитного договору; немає інформації про те, як отримати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в CreditOn
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
0
Підтримка
24.86
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про те, як отримати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Гроші Всім
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID
0
Підтримка
16.57
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає даних про ставки та комісії по першому кредиту; немає даних про ставки та комісії по наступному кредиту; ненаглядно відображені дані про суму першого кредиту; ненаглядно відображені дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; по 2 з 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в Ultracash
 
Оформити
Сайт
29.25
Банк ID
0
Підтримка
20.72
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в MrMoney
 
Оформити
Сайт
33.75
Банк ID
3
Підтримка
11.75
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
8.38
Примітки. На сайті не вказані умови пролонгації; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; вказані суперечливі дані про погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; немає розділу з інформацією про те, як отримати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; по 1 із 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в НаВсе
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID
3
Підтримка
24.85
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
4.75
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; немає даних про ставки та комісії по наступному кредиту; ненаглядно відображені дані про терміни за першим кредитом; ненаглядно відображені дані про терміни по наступному кредиту; ненаглядно відображені дані про суму першого кредиту; ненаглядно відображені дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає можливості погашення за реквізитами; не вказані платіжні реквізити; немає інформації про те, як отримати кредит в довідковому блоці; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці; немає окремого блоку з довідковою інформацією; по 1 із 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в Global Credit
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
0
Підтримка
12.43
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; по 2 з 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в E-cash
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID
0
Підтримка
29.00
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
5.38
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; ненаглядно вказані платіжні реквізити; немає інформації про те, як отримати кредит в довідковому блоці; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці; немає окремого блоку з довідковою інформацією.
Більше про кредит в KF.UA
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID
3
Підтримка
16.57
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
8.25
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни щодо подальшого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про свідчення про реєстрацію або ліцензію; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; по 1 із 3 дзвінків не змогли отримати відповіді.
Більше про кредит в Сервіс Pozichka
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
0
Підтримка
20.72
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; вказані суперечливі дані про погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в CentroCredit
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID
0
Підтримка
20.72
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає програми лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в MyWallet
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
3
Підтримка
16.58
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
8.25
Примітки. На сайті ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; ненаглядно відображені дані про терміни за першим кредитом; ненаглядно відображені дані про терміни по наступному кредиту; ненаглядно відображені дані про суму першого кредиту; ненаглядно відображені дані про суму подальшого кредиту; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення за реквізитами; немає програми лояльності; не вказані платіжні реквізити; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Твої Гроші
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
3
Підтримка
12.43
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як отримати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; по 1 із 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в Creditup
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID
0
Підтримка
12.43
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; вказані суперечливі дані про погашення через термінали самообслуговування; вказані суперечливі дані про погашення через банки і компанії партнери; немає програми лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як отримати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці; по 1 із 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в Ocean
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
0
Підтримка
12.43
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; по 1 із 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в КЛТ КРЕДИТ
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID
0
Підтримка
16.58
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.38
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії.
Більше про кредит в BestCredit
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
0
Підтримка
16.58
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; вказані суперечливі дані про погашення через банки і компанії партнери; вказані суперечливі дані про погашення за реквізитами; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Твоя Позика
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID
0
Підтримка
8.29
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
7.13
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає інформації про свідчення про реєстрацію або ліцензію; ненаглядно вказані платіжні реквізити; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці; по 1 із 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в Кошельок
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID
0
Підтримка
15.20
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
8.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; вказані суперечливі дані про погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає програми лояльності; немає інформації про те, як отримати кредит в довідковому блоці; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці; по 2 з 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини.
Більше про кредит в Verocash
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID
0
Підтримка
16.58
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає програми лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Євро Гроші
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID
0
Підтримка
12.43
Погашення
3.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
8.38
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через особистий кабінет; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає програми лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; ненаглядно вказані платіжні реквізити; немає розділу з інформацією про те, як погасити кредит на головній сторінці або в основному меню; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; по 1 із 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в Швидка готівочка
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID
3
Підтримка
12.44
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
8.50
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає програми лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в CLY
 
Оформити
Сайт
13.50
Банк ID
0
Підтримка
20.72
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
8.88
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; немає даних про ставки та комісії по першому кредиту; немає даних про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Мікрокредит
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID
0
Підтримка
11.74
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
7.50
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; немає даних про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; вказані суперечливі дані про погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; по 1 із 3 дзвінків відповіді чекали більше 1 хвилини; по 1 із 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в ZeCredit
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID
0
Підтримка
12.44
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
8.26
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; ненаглядно вказані платіжні реквізити; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Top/Cash
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID
0
Підтримка
16.58
Погашення
4.50
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
7.76
Примітки. На сайті немає даних про умови накладення штрафних санкцій; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; вказані суперечливі дані про погашення за реквізитами; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; ненаглядно вказані платіжні реквізити; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в KU/MO
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID
0
Підтримка
16.58
Погашення
3.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
6.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; ненаглядно відображені дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через особистий кабінет; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації про те, як отримати кредит в довідковому блоці; немає інформації про те, як погасити кредит в довідковому блоці; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці; немає окремого блоку з довідковою інформацією.
Більше про кредит в CatCredit
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID
0
Підтримка
16.58
Погашення
4.50
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає даних про штрафні санкції; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; вказані суперечливі дані про погашення за реквізитами; немає програми лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню.
Більше про кредит в Gofingo
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID
0
Підтримка
4.15
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
8.88
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; не вказані умови пролонгації; немає bankID; немає телефону підтримки 0-800; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; вказані суперечливі дані про погашення через банки і компанії партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; по 2 з 3 дзвінків відповіді не дочекалися.
Більше про кредит в Microcash
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID
0
Підтримка
4.14
Погашення
3.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
5.88
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про умови накладення штрафних санкцій; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про терміни за першим кредитом; вказані суперечливі дані про терміни по наступному кредиту; вказані суперечливі дані про суму першого кредиту; вказані суперечливі дані про суму подальшого кредиту; немає bankID; немає цілодобової підтримки; немає онлайн-чату; немає підтримки в популярних месенджерах в обох версіях сайту; немає можливості погашення через термінали самообслуговування; немає можливості погашення через банки і компанії партнери; немає можливості погашення за реквізитами; немає програми лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензії; немає шаблону кредитного договору; не вказані платіжні реквізити; немає розділу з інформацією про те, як пролонгувати кредит на головній сторінці або в основному меню; немає інформації про те, як пролонгувати кредит в довідковому блоці; немає телефону для зв'язку.
Більше про кредит в FinHub