0 800 307 555
Заплатки
Перевірено Finance.ua 28.09.2023

Кредит у Заплатці

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,3

від 0,01%

в день

до 30 000 ₴

на 345-365 дн.

stars
3,9

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 1-365 дн.

stars
3,6

від 0,01%

в день

до 15 000 ₴

на 345-365 дн.

Про компанію Заплатка

Заплатка - сервіс онлайн кредитування, який в даний час не працює.
Телефон0(800)306066
Електронна поштаinfo@zaplatka.ua
Юридична адреса61058, м. Харків, вул. Сумська, 47, офіс 14
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №285 від 26.05.2011

Як отримати кредит Заплатки

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На картку

Відгуки про Заплатки

Ирина 

25 вересня 2023 р.

Хочу взяти кредит

Віталій 

11 вересня 2023 р.

Дівчата красуні все надано було профісіанально швидко,відмінно.

Дмитро Казимирович 

30 червня 2023 р.

відсотки просто шалені. в інших канторах можна оформити кредит набагато дешевше

14 липня 2023 р.

Доброго дня. Просимо вибачення, що умови кредиту не виправдали Ваших очікувань. Наша компанія працює в правовому полі та згідно з законами України. Рішення щодо погодження кредиту приймає скорингова система на основі різних факторів Вашої фінансової стабільності. Кредитний скоринг — це метод класифікації позичальників на групи для оцінки їх кредитоспроможності та рівня кредитного ризику на основі кредитної історії та соціально-демографічних характеристик. Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.

Позики в Заплатка: інструкція як взяти кредит, як користуватися сервісом, контакти, вхід в особистий кабінет

 1. Умови отримання кредиту в Заплатка
 2. Переваги обслуговування в МФО
 3. Як взяти кредит в МФО Zaplatka
 4. Як повернути кредит в Заплатка
 5. Що робити, якщо в МФО відмовили
 6. Поява прострочення. Що робити?
 7. Відгуки про Заплатка

Умови отримання кредиту в Заплатка

Мікрофінансова організація «Заплатка» – сервіс експрес кредитування, пропонує громадянам України мікропозики на вигідних і доступних умовах.

Видача позики переказ на карту
Прийом заявок дистанційно / цілодобово
Обробка запиту і винесення рішень щодня 

Коли терміново потрібні гроші  – розгляньте пропозиції в МФО «Заплатка». Імовірність отримати відмову виявляється вкрай невисокою, частіш за все МФО видає мікрокредити без відмов. Сервіс лояльно ставиться до клієнтів, пропонуючи спрощений механізм оформлення позики: без перевірок відомостей про зарплату, наявності кредитів, постійного місця роботи та інших. 

Переваги обслуговування в МФО

До числа переваг, які виділяють кредитну компанію серед конкурентів на кредитно-фінансовому ринку, можна віднести:

При появі питань або сумнівів у правильності дії, клієнт / позичальник має можливість звернутися на гарячу лінію або отримати відповідь на питання в режимі онлайн. Обслуговуванням займаються досвідчені консультанти, допомога яких дозволяє швидко справлятися з будь-якими труднощами і знаходити вихід в проблемних ситуаціях.

До недоліків партнерства з МФО і оформлення мікрокредита на карту можна віднести нетривалий період кредитування, але наявність послуги пролонгації нівелює навіть це незручність. Кілька ускладнює і обмежує доступ до засобів відсутність системи автоматичної обробки заявок і обмежений кредитний максимум.

Як взяти кредит в МФО Zaplatka

Оформлення кредиту на карту  для нових та постійних клієнтів проходить по-різному: на сайті є два види анкет, в яких питання відрізняються в залежності від кількості звернень в компанію. Для новачків в анкеті більше питань, постійні клієнти можуть взяти кредит онлайн практично в два кліки.

Онлайн кредит для нових клієнтів

1. Вибір параметрів кредиту

Новачки – позичальники високою ризикової категорії, тому ліміт фінансування для них невеликий. 

2. Реєстрація на сайті

В стандартну реєстраційну форму на сайті МФО вводяться запитувані дані (ПІБ, номер телефону, електронна адреса). Вони використовуються для ідентифікації користувача, а також підтвердження операцій на сайті.

3. Заповнення анкети

Після перевірки контактної інформації здобувачеві фінансової підтримки слід заповнити анкету. Зробити це можна самостійно або за допомогою автоматичного сервісу Bank ID.

4. Надати фінансову інформацію

Далі потрібно вказати номер банківської карти, на яку має надійти кредит. Карта має пройти ідентифікацію, щоб кредитор переконався, що вона належить саме вам, не заблокована і не вийшла з терміну придатності.

У процесі ідентифікації з карти можуть зняти невелику суму грошей (до 1 грн), яку вам потрібно буде вказати на сайті. Після того, як верифікація карти закінчиться, кошти повернуться назад на рахунок.

5. Відправлення запиту в обробку

Запит на отримання онлайн позики відправляється в електронну обробку, яка займає всього кілька хвилин. Завдання перевірки складається у верифікації користувача і співвіднесенні його запиту до встановлених умов кредитування. Статус заявки оновлюється автоматично, а відповідне повідомлення відправляється клієнту у вигляді смс-оповіщення.

6. Оформлення договору

Схвалення заявки відкриває доступ до сторінки підписання договору. Згода на отримання грошей в борг, підтверджене відповідними кодами, стає остаточним. Засоби автоматично зараховуються на рахунок і стають доступними для використання.

Повторне оформлення позики

Отримати повторний кредит можна після погашення вже взятих фінансових зобов'язань. Сама процедура при цьому виявляється менш клопіткою і передбачає наступні етапи:

1. Вхід в особистий кабінет шляхом проходження авторизації

2. Заповнення запиту на отримання коштів.

3. Передача заявки в обробку.

4. Отримання відповіді і підписання договору

Як повернути кредит в Заплатка

МФО Заплатка дозволяє своїм позичальникам без праці погасити заборгованість, підібравши зручний для себе метод розрахунку. До переліку включено дистанційні платежі через:

 • особистий кабінет на сайті МФО – найбільш зручний і практичний варіант, що дозволяє запобігти помилкам і збоям при розрахунку;
 • інтернет-банкінг (сервісний додаток банків);
 • термінал самообслуговування Приват-банку;
 • розрахункову касу будь-якого банку.

Що робити, якщо в МФО відмовили

Відмову у видачі позики може спровокувати:

 • наявність боргу в МФО;
 • виявлення обману і фальсифікації відомостей, зазначених при реєстрації або оформленні заявки;
 • відсутність зворотного зв'язку при оформленні договору кредитування;
 • отримання негативної інформації про клієнта (з будь-яких джерел).

Отримання відмови не закриває повністю доступ до послуг МФО. Після закінчення терміну обмеження заявку можна подавати повторно.

Поява прострочення. Що робити?

Поява прострочення – наслідок несвоєчасного розрахунку за кредитними зобов'язаннями. Воно може з'явитися як навмисно, коли позичальник ухиляється від розрахунку з кредитором, так і технічно, як наслідок затримки грошового переказу.

В разі, коли прострочення становить більше 7-ми днів, в силу вступають санкційні норми: відбувається нарахування додаткової пені за кожен день затримки. Щоб запобігти непередбачені витрати слід контролювати рух коштів через особистий кабінет, а в кризових ситуаціях – звертатися за пролонгацією договору або отриманням відстрочки виплат.

Відгуки про Заплатка

Отримати уявлення про практичну сторону обслуговування в МФО, а також поділитися власними враженнями від співпраці дозволяє розділ «Відгуки» на Finance.ua. Інформація допомагає доповнити уявлення про специфіку роботи сервісу, оцінити ризики і переваги.

Finance.uaКредитиКредит онлайн в Заплатка