0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Заплатці

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Заплатка

Заплатка - молодий сервіс онлайн кредитування, який поєднує в собі сучасні технології, досвідчену команду в області банківського, мереженого ритейлу і надання фінансових послуг як в Україні так і країнах СНД. Наші засновники з 2012 року активно розвивають ринок мікрофінансів в центральних і східних регіонах України.

Офіційний сайтhttps://zaplatka.ua/uk
Телефон0(800)306066
Электронна поштаinfo@zaplatka.ua
Юридична адреса61058, м. Харків, вул. Сумська, 47, офіс 14
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 21:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №285 від 26.05.2011

Відгуки про кредит Заплатки

Валера
21.12.2018
Привлекли условия, раньше брал деньги в кредит маркете, переплата страшная просто. Еле сводил концы с концами. А здесь дали 3000 под 0 с условием, что выплачу за 5 дней. К пятнице понял, что не успеваю с последней оплатой, хорошо что мне подсказали про акцию неделя без штрафа. Почаще бы таких акций, спасибо. Выручили реально.

Позики в Заплатка: інструкція як взяти кредит, як користуватися сервісом, контакти, вхід в особистий кабінет

 1. Умови отримання кредиту в Заплатка
 2. Переваги обслуговування в МФО
 3. Як взяти кредит в МФО Zaplatka
 4. Як повернути кредит в Заплатка
 5. Програми лояльності для клієнтів МФО Заплатка
 6. Що робити, якщо в МФО відмовили
 7. Пролонгація позики в кредитній організації Заплатка
 8. Поява прострочення. Що робити?
 9. Відгуки про Заплатка

Умови отримання кредиту в Заплатка

Мікрофінансова організація «Заплатка» – сервіс експрес кредитування, пропонує громадянам України мікропозики на вигідних і доступних умовах.

Ліміт фінансуваннявід 500 до 7 тисяч гривень
Термін обслуговуваннядо 30 днів
Право на пролонгацію позикипередбачено (без обмеження кількості продовжень)
Видача позикипереказ на карту
Прийом заявокдистанційно / цілодобово
Обробка запиту і винесення рішеньщодня з 8 до 21 години
 

Коли терміново потрібні гроші  – розгляньте пропозиції в МФО «Заплатка». Імовірність отримати відмову виявляється вкрай невисокою, частіш за все МФО видає мікрокредити без відмов. Сервіс лояльно ставиться до клієнтів, пропонуючи спрощений механізм оформлення позики: без перевірок відомостей про зарплату, наявності кредитів, постійного місця роботи та інших. 

Переваги обслуговування в МФО

До числа переваг, які виділяють кредитну компанію серед конкурентів на кредитно-фінансовому ринку, можна віднести:

При появі питань або сумнівів у правильності дії, клієнт / позичальник має можливість звернутися на гарячу лінію або отримати відповідь на питання в режимі онлайн. Обслуговуванням займаються досвідчені консультанти, допомога яких дозволяє швидко справлятися з будь-якими труднощами і знаходити вихід в проблемних ситуаціях.

До недоліків партнерства з МФО і оформлення мікрокредита на карту можна віднести нетривалий період кредитування до 30 днів, але наявність послуги пролонгації нівелює навіть це незручність. Кілька ускладнює і обмежує доступ до засобів відсутність системи автоматичної обробки заявок і обмежений кредитний максимум.

Як взяти кредит в МФО Zaplatka

Оформлення кредиту на карту  для нових та постійних клієнтів проходить по-різному: на сайті є два види анкет, в яких питання відрізняються в залежності від кількості звернень в компанію. Для новачків в анкеті більше питань, постійні клієнти можуть взяти кредит онлайн практично в два кліки.

Онлайн кредит для нових клієнтів

1. Вибір параметрів кредиту

Новачки – позичальники високою ризикової категорії, тому ліміт фінансування для них становить не більше 3 тисяч гривень з терміном обслуговування до 20 днів. Саме виходячи з цього, здобувач і задає параметри позики.

2. Реєстрація на сайті

В стандартну реєстраційну форму на сайті МФО вводяться запитувані дані (ПІБ, номер телефону, електронна адреса). Вони використовуються для ідентифікації користувача, а також підтвердження операцій на сайті.

3. Заповнення анкети

Після перевірки контактної інформації здобувачеві фінансової підтримки слід заповнити анкету. Зробити це можна самостійно або за допомогою автоматичного сервісу Bank ID.

4. Надати фінансову інформацію

Далі потрібно вказати номер банківської карти, на яку має надійти кредит. Карта має пройти ідентифікацію, щоб кредитор переконався, що вона належить саме вам, не заблокована і не вийшла з терміну придатності.

У процесі ідентифікації з карти можуть зняти невелику суму грошей (до 1 грн), яку вам потрібно буде вказати на сайті. Після того, як верифікація карти закінчиться, кошти повернуться назад на рахунок.

5. Відправлення запиту в обробку

Запит на отримання онлайн позики відправляється в електронну обробку, яка займає всього кілька хвилин. Завдання перевірки складається у верифікації користувача і співвіднесенні його запиту до встановлених умов кредитування. Статус заявки оновлюється автоматично, а відповідне повідомлення відправляється клієнту у вигляді смс-оповіщення.

6. Оформлення договору

Схвалення заявки відкриває доступ до сторінки підписання договору. Згода на отримання грошей в борг, підтверджене відповідними кодами, стає остаточним. Засоби автоматично зараховуються на рахунок і стають доступними для використання.

Повторне оформлення позики

Отримати повторний кредит можна після погашення вже взятих фінансових зобов'язань. Сама процедура при цьому виявляється менш клопіткою і передбачає наступні етапи

1. Вхід в особистий кабінет шляхом проходження авторизації

2. Заповнення запиту на отримання коштів.

3. Передача заявки в обробку.

4. Отримання відповіді і підписання договору

Як повернути кредит в Заплатка

МФО Заплатка дозволяє своїм позичальникам без праці погасити заборгованість, підібравши зручний для себе метод розрахунку. До переліку включено дистанційні платежі через:

 • особистий кабінет на сайті МФО – найбільш зручний і практичний варіант, що дозволяє запобігти помилкам і збоям при розрахунку;
 • інтернет-банкінг (сервісний додаток банків);
 • термінал самообслуговування Приват-банку;
 • розрахункову касу будь-якого банку.

Програми лояльності для клієнтів МФО Заплатка

Серед найбільш популярних акційних пропозицій компанії:

 • кредит під 0%;
 • менші відсотки на наступний кредит;
 • скасування штрафів і пені.

Кредит під 0%

Пропозиція для новачків – зручний спосіб уникнути витрат і втрат. Позика в рамках програми надається терміном до 5 днів. Ліміт встановлюється в межах 500-3000 гривень.

Програма лояльності для постійних клієнтів Zaplatka

Послуга допомагає економити. Клієнти, які регулярно звертаються за грошима і проявляють високу міру відповідальності за своїми зобов'язаннями, можуть розраховувати на пом'якшення умов кожного наступного позики: від рівня до рівня зростає ліміт кредиту і термін його видачі, при цьому ставка динамічно знижується (з 1.5% до 1.1% в день).

Скасування штрафів і пені

Додатковий бонус для клієнтів – можливість уникнути прострочення і разом з ним непередбачених витрат. Протягом семи днів після закінчення терміну договору позичальник може без обтяження повернути борг і розрахуватися за кредитом, не побоюючись додаткових санкцій і негативної позначки в кредитній історії.

Що робити, якщо в МФО відмовили

Відмову у видачі позики може спровокувати:

 • наявність боргу в МФО;
 • виявлення обману і фальсифікації відомостей, зазначених при реєстрації або оформленні заявки;
 • відсутність зворотного зв'язку при оформленні договору кредитування;
 • отримання негативної інформації про клієнта (з будь-яких джерел).

Отримання відмови не закриває повністю доступ до послуг МФО. Після закінчення терміну обмеження заявку можна подавати повторно.

Пролонгація позики в кредитній організації Заплатка

Послуга пролонгації – доступна можливість впоратися з тимчасовими фінансовими проблемами без отримання стягнення у вигляді нарахування пені. Звернутися до неї має можливість кожен позичальник, який не в змозі розрахуватися з боргом на момент припинення дії договору. Пролонгація передбачає продовження його дії на строк до 20 днів, при цьому число продовжень не обмежується.

Для активації послуги необхідно:

 1. Погасити сформовану заборгованість (якщо вона з'явилася) з урахуванням процентних нарахувань та пені; 
 2. Надіслати заявку на пролонгацію;
 3. Укласти додаткову угоду з кредитором через відповідну форму в особистому кабінеті.  

Поява прострочення. Що робити?

Поява прострочення – наслідок несвоєчасного розрахунку за кредитними зобов'язаннями. Воно може з'явитися як навмисно, коли позичальник ухиляється від розрахунку з кредитором, так і технічно, як наслідок затримки грошового переказу.

В разі, коли прострочення становить більше 7-ми днів (захист забезпечує одна з програм лояльності), в силу вступають санкційні норми: відбувається нарахування додаткової пені в розмірі 1% від суми боргу за кожен день затримки. Щоб запобігти непередбачені витрати слід контролювати рух коштів через особистий кабінет, а в кризових ситуаціях – звертатися за пролонгацією договору або отриманням відстрочки виплат.

Якщо термін заборгованості перевищує 30 днів, то позичальник має можливість подати запит на реструктуризацію. Сума боргу розбивається на кілька частин, кожна з яких погашається відповідно до розробленого графіку.

Відгуки про Заплатка

Отримати уявлення про практичну сторону обслуговування в МФО, а також поділитися власними враженнями від співпраці дозволяє розділ «Відгуки» на Finance.ua. Інформація допомагає доповнити уявлення про специфіку роботи сервісу, оцінити ризики і переваги.