0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Швидка Готівочка

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію Швидка Готівочка

Фінансова компанія, що спеціалізується на видачі короткострокових позик. Прозорі умови кредитування. Клієнт маючи діючий договір позики, може його пролонгувати.

Офіційний сайтhttps://gotivochka.com.ua/
Телефон+3080 033 01 38
Электронна поштаinfo.gotivochka@gmail.com
Юридична адреса01004, м.Київ, вул. Кропивницького, буд. 4, оф. 22
Графік работиСьогодні працює з 09:00 до 20:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №1169 від 24.01.2019

Відгуки про кредит Швидка Готівочка

Віка Д.
03.02.2020
Швидка готівочка це дуже розкручений бренд. Я на нього повелась. відсотки не самі вигідні, але обслуговування краще, ніж у єнотів

Швидка Готівочка: кредитний калькулятор, оформлення кредиту онлайн

ТОВ ФК «Швидка Готівочка» – фінансова компанія, що спеціалізується на видачі короткострокових позик для громадян України у віці від 18 до 75 років. 

ТОВ ФК «Швидка Готівочка» проводить діяльність відповідно до ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 07.03.2019 року, виданої розпорядженням №399 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

 1. Умови кредиту в МФО "Швидка Готівочка"
 2. Хто може взяти кредит в "Швидка Готівочка"
 3. Як оформити заявку на кредит в "Швидка Готівочка": покрокова інструкція
 4. Чому можуть відмовити в кредиті
 5. Що робити, якщо відмовили в кредиті
 6. Як оплатити кредит в МФО "Швидка Готівочка"
 7. Прострочення та його наслідки
 8. Акції та бонуси в компанії
 9. Відгуки

Умови кредиту в МФО "Швидка Готівочка"

В МФО «Швидка Готівочка» можна отримати як кредит онлайн, так і кредит готівкою – його можна отримати у відділенні мікрофінансової організації. Рішення по заявці приймається протягом 20 хвилин. 

Клієнти компанії платять відсотки (1,8% / день APR – 657%) тільки за фактичні дні користування кредитом. Компанія видає кредити від 200 до 20 000 гривень. 

Також кожен клієнт може скористатися необмеженою кількістю пролонгацією на 10 днів. Щоб отримати пролонгацію, клієнту необхідно своєчасно в день оплати (термін закінчення користування кредитними коштами) оплатити суму нарахованих відсотків.

Максимальний термін, на який може бути виданий кредит – 20 днів.

Погасити займ можуть достроково: у такому випадку не нараховуються відсотки за наступні дні користування кредитом, обумовлені раніше в договорі.

Але є і кілька нюансів, які слід враховувати.

Кожна компанія, яка видає кредит онлайн, працює за схожою системою. Головна перевага таких компаній полягає в тому, що вони видають кредити клієнтам в 90% випадків, навіть з поганою кредитною історією і неофіційною зарплатою. Однак за свої послуги, щоб покрити ризики, мікрофінансові організації стягують великі комісії. 

Щоб отримати кредит в даному МФО, необхідно:

 • мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • бути повнолітнім (18 і більше повних років);
 • мати діючу банківську карту будь-якого українського банку;
 • мати доступ до інтернету.

Хто може взяти кредит в "Швидка Готівочка"

Отримати кредит в даній мікрофінансової організації можуть:

 • громадяни України від 18 до 75 років;
 • громадяни, які можуть пред'явити свій паспорт та ідентифікаційний код для підтвердження особи;
 • громадяни, у яких є оформлена на них платіжна карта будь-якого банку України.

Щоб розрахувати суму і процентну ставку, використовуйте кредитний калькулятор на сайті.

Як оформити заявку на кредит в "Швидка Готівочка": покрокова інструкція

Оформлення заявки до МФО займає всього близько 15 хвилин і передбачає здійснення декількох простих кроків:

 1. для початку необхідно пройти реєстрацію на сайті. Для цього потрібно вказати свої контактні дані;
 2. потім потрібно підтвердити згоду на обробку даних і їх передачу в бюро кредитних історій (для цього треба проставити галочки в зазначених полях);
 3. потім заповнити анкету на сайті. Також рекомендуємо по максимуму заповнити супутні і необов'язкові поля, так як це збільшує шанс на отримання кредиту;
 4. відправити заявку на отримання кредиту. Рішення буде надано протягом 5 хвилин.

Зверніть увагу: сума, доступна до видачі, визначається автоматично на підставі фінансового становища, зазначеного в анкеті.

Кредитні кошти МФО виплачує один раз в повній сумі, видача кредиту частинами не допускається.

Чому можуть відмовити в кредиті

При прийнятті рішення по кредиту перевіряється інформація, яка була вказана у анкеті. Вкрай важливо для отримання кредиту вказувати повну і достовірну інформацію.

Тому, якщо вам відмовили в позику, слід перевірити:

 • чи коректно внесена інформація. Помилки в серійному номері паспорта або мобільному – одна з найчастіших причин відмови у видачі позики. Також деякі клієнти дублюють дані з паспорта російською – цього робити не варто. Дані потрібно вносити українською мовою;
 • чи заповнені необов'язкові поля. Додаткова інформації підвищує ймовірність позитивного рішення;
 • чи прикріплені копії паспорта та ІПН.
Якщо ви раніше брали кредит і недавно його погасили, можливо, в кредитному бюро не оновилася інформація. Спробуйте взяти кредит пізніше або зверніться в Бюро для уточнення питання.
 

Що робити, якщо відмовили в кредиті

Якщо вам відмовили в кредиті, ви можете спробувати звернутися в іншу мікрофінансову організацію. Порівняти пропозиції ви можете в рейтингу МФО, складеному на Finance.ua.

Як оплатити кредит в МФО "Швидка Готівочка"

Повернути позику МФО «Швидка Готівочка» можна двома способами: 

 1. через онлайн-кабінет: для цього необхідно зробити оплату з банківської карти. Послуга доступна 24/7;
 2. через банківський переказ: його можна зробити з будь–якого банку, для цього потрібно вказати реквізити кредитора, ІПН, номер кредитного договору, а також вказати призначення платежу.

Також для погашення боргу ви можете використовувати термінали самообслуговування.

Однак слід звернути увагу: моментальна оплата можлива лише через сайт. Інші способи перерахування коштів на рахунок кредитора можуть зайняти близько трьох робочих днів. В такому випадку слід здійснювати оплату на кілька днів раніше, щоб кошти надійшли на кредитний рахунок до закінчення терміну дії договору. 

Прострочення та його наслідки

Якщо у клієнта не вийде погасити позику в строк, йому буде нарахована пеня в розмірі 1% до поточної ставки по кредиту. Також інформація про прострочення може бути передана в бюро кредитних історій і перешкодить отриманню позик в майбутньому.

Акції та бонуси в компанії

Компанія «Швидка Готівочка» постійно проводить сезонні та ситуативні акції як для постійних, так і для нових клієнтів. Проте регулярна програма лояльності для постійних клієнтів не передбачена.

Відгуки

Відгуки допомагають створити перше враження про мікрофінансову організацію. Розкажіть про свій досвід під час співпраці з МФО «Швидка Готівочка» в коментарях – так ви допоможете іншим клієнтам компанії дізнатися про роботу сервісу, а МФО знатиме, з якими проблемами боротися надалі.