0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у КЛТ Кредит

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію КЛТ Кредит

Микрофинансовая компания КЛТ КРЕДИТ по выдаче онлайн займов

Офіційний сайтhttps://kltcredit.ua/
Телефон0800217373
Электронна поштаinfo@kltcredit.ua
Юридична адреса02160, м.Київ, пр. Соборності, 15
Графік работиСьогодні працює з 09:00 до 18:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК № 682 від 29.12.2015

Відгуки про кредит КЛТ Кредит

Вадим В.
14.01.2020
Деньги закончились, а до стипендии еще несколько дней. У родных просить не хотел, вот и попробовал микрозайм. Кредит одобрили, не смотря на то что работы официально нет. Буду советовать друзьям.

КЛТ Кредит: відгуки, процентні ставки, особистий кабінет

Компанія KLT Credit з'явилася на ринку два роки тому, і почала свій активний розвиток і вдосконалення своєї діяльності. Компанія пропонує взяти терміновий кредит, не виходячи з дому, при цьому обіцяє вигідні умови кредитування, і надійну клієнтську підтримку. 

Відгуки людей про компанію так само в основному позитивні, що говорить про професіоналізм КЛТ Кредит, що дозволяє рекомендувати організацію всім, кому потрібна термінова фінансова допомога.

 1. КЛТ Кредит: відгуки, процентні ставки, особистий кабінет
 2. Переваги оформлення мікропозик в КЛТ Кредит
 3. Хто може отримати кредит в КЛТ Кредит
 4. Як оформити мікропозику в КЛТ Кредит
 5. Як оплатити борг
 6. Заборгованості та їх наслідки
 7. Кому можуть відмовити в позиці
 8. Відгуки

Переваги оформлення мікропозик в КЛТ Кредит

З КЛТ Кредит вигідно співпрацювати всього 15 хвилин, і гроші у вас. Компанія дає 50% знижки на перший кредит, 35% на другий, 15% на третій, щотижня ви зможете брати участь в акції. За запрошеного друга мікрофінансових організація платить 100 грн.

Моментальний кредит онлайн має багато переваг, але має один істотний недолік дещо підвищену відсоткову ставку. Саме ця обставина призвела до появи численних міфів про складність повернення грошових коштів. Але насправді це всього лише необ'єктивний поверхневий погляд на мікрокредитування, який не враховує безлічі супутніх чинників.

Дійсно, якби банківські кредити мали таку ж ставку, як мікропозики, повернути їх було б не по кишені більшості жителям України. Але слід пам'ятати, що мікрокредитування розраховане на недовгий термін використання – від декількох днів до декількох місяців, тому велика сума переплати просто не встигне набігти.

Хто може отримати кредит в КЛТ Кредит

Отримати позику у  KLT Credit можуть:

 • громадяни України з паспортом та ІПН;
 • громадяни з діючою банківською картою, яка належить одному з українських банків;
 • повнолітні  громадяни не старше 70-ти років;
 • повнолітні студенти;
 • громадяни без офіційного працевлаштування;
 • безробітні.

Нові клієнти можуть отримати від 500 до 2500 грн. Постійні клієнти можуть отримувати до 10 000 гривень. Також для постійних клієнтів діє програма лояльності, завдяки якій клієнт може отримати до 40% знижки на кредит.

Як оформити мікропозику в КЛТ Кредит

Для того, щоб оформити заявку на отримання мікрокредиту, необхідно використовувати паспорт, ІПН, номер мобільного телефону та електронну пошту. Також вам знадобляться електронні копії документів і своя фотографія з розгорнутим на першій сторінці паспортом в руці.

Також на сайті є кредитний калькулятор, який допоможе підібрати комфортне співвідношення суми і терміну платежу. 

Подати заявку в Клт Кредит – справа, що віднімає не більше півгодини часу. 

Потрібно:

 1. Вибрати необхідну суму грошової допомоги та розрахувати відсотки через спеціальну форму на сайті.
 2. Зареєструватися.
 3. Заповнити просту анкету, правильно вказавши особисті дані і чесно відповівши на поставлені питання. Запам'ятайте: навмисно чи ненавмисно надана неправдива інформація зменшує шанси на успішний результат!
 4. Надіслати заявку і чекати рішення компанії. Це займатиме не більше 10-15 хвилин.
 5. Після отримання схвальної відповіді – огянути договір оферти і підписати його, якщо згодні з висунутими умовами. Після цього чекайте надходження грошей на картку. Як правило, зарахування миттєве.

Як оплатити борг

Погасити кредит в даній мікрофінансової організації можна кількома способами:

 • оплата картою. Для цього потрібно зайти в особистому кабінеті в розділ «Поточний кредит» і перерахувати гроші в рахунок погашення кредиту;
 • через платіжний термінал;
 • банківським переказом. Для цього потрібно вказати реквізити компанії в відділенні банку. Їх можна знайти на сайті КЛТ Кредит.

Заборгованості та їх наслідки

Якщо клієнт не сплатив борг до зазначеної в договорі дати, йому буде нараховуватися пеня з першого дня прострочення. Вона становить 2% від суми заборгованості, і щодня зростає за рахунок збільшення самого боргу. Крім цього, співробітники компанії будуть регулярно дзвонити боржникові, його родичам, можуть дзвонити на роботу. 

Продовжити користування грошима можливо на 10, 20, 30 днів. Умова пролонгації – своєчасна виплата відсотків по заборгованості будь-яким із зазначених вище способів.

Якщо ж ці заходи не подіють на клієнта, і він не виплатить свою заборгованість, компанія залишає за собою право передати цей борг колекторській фірмі, або звернутися до суду для його вилучення.

Кому можуть відмовити в позиці

Причини для відмови можуть бути як на стороні клієнта, так і банку. Якщо МФО відмовило в позиці, необхідно перевірити:

 • чи коректно введені персональні дані. Помилка або пропущений символ може привести до того, що співробітники організації не зможуть ідентифікувати клієнта і, відповідно, перевести йому гроші;
 • чи дійсна банківська карта, чи є на ній мінімальна сума для видачі кредиту;
 • чи в порядку підключення до інтернету і мобільний зв'язок. Іноді буває, що клієнту схвалили заявку, але не можуть про це йому повідомити.

Також банк може відмовити в кредиті, якщо клієнт вже оформив позику в інший мікрофінансової організації, але ще його не повернув.

Що робити, якщо топ кредит відмовив у кредиті:

 • погасити позику в попередній МФО;
 • перевірити і виправити внесені дані;
 • зателефонувати на гарячу лінію МФО і уточнити, чому кредит не був схвалений і як це виправити.  

Відгуки

Відгуки допомагають оцінити роботу компанії KLT Credit. Розкажіть про свій досвід у коментарях – таким чином ви допоможете іншим зробити вибір, а МФО знатиме, з якими проблемами боротися надалі.