0 800 307 555
укр
0 800 307 555
Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Про компанію E-cash

Е-cash - це новий сервіс онлайн кредитування, який дає можливість отримати гроші на банківську карту протягом декількох хвилин. Головна відмінність від банків - Е-cash видає кредити виключно онлайн, а клієнти можуть залишити заявку на сайті в будь-який час, де б не знаходилися.

Офіційний сайт https://www.ecash.ua/
Телефон+380443378833
Электронна поштаinfo@e-cash.com.ua
Юридична адреса01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7А
Графік работиСьогодні працює з 08:00 до 22:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №953 від 02.11.2017

Відгуки про кредит E-cash

Вова Горбатенко
03.04.2021
Огромный процент за 1 день просрочки и проценты постоянно идут оплачивать не могу так как после операции, сказал что готов предъявить все документы, меня направили в юр. Отдел там сказали нам всёравно. Если не оплачу будут угрожать! Я уже обжегся, прошу вас о ходите стороной! Спасибо.
Роман
02.01.2021
Обратился в первую попавшую компанию так как срочно надо были деньги. Заполнил о себе данные, и заявка отправилась на менеджера. Позвонили через час, спросили номер контактного лица ( к которому потом звонили и спрашивали обо мне что максимально не нравится), одобрили после звонка к контактному лицу, ту сумму которою хотел. Тем более дали кредит с очень и очень плохой кредитной историей. Выручили
Русанов Денис
01.09.2020
Я в шоке, очень быстро, минимум проверок, нужно было на зубы взять 1000 грн. За месяц переплата будет 3 грн. Как новому клиенту. Посмотрю как оплата пройдет, затем отпишусь если что. Пока доволен.

E-cash: вся інформація про МФО, умови кредитування, вхід в особистий кабінет, відгуки користувачів

 1. Умови отримання кредиту в E-cash
 2. Плюси оформлення кредитів в МФО Е-кеш
 3. Е-Кеш - вимоги до позичальників
 4. Як отримати мікропозику в E-cash
 5. Детальна інструкція отримання позики в Е-кеш
 6. Коли кредит може бути не виданий
 7. Видача кредитів в Е-кеш з поганою кредитною історією
 8. Процентні ставки E-cash
 9. Способи погашення кредиту E-cash
 10. Що відбувається при простроченні повернення
 11. Контакти Е-кеш
 12. Відгуки про E-cash

Мікрофінансова організація E-cash розпочала роботу на ринку позик України восени 2017 року. Однак, незважаючи на невеликий термін, що минув з моменту відкриття, ця компанія завоювала популярність, стала досить відомою і отримала репутацію кредитора, що видає мікропозики на досить демократичних умовах. Взяти кредит без відмови в Е-кеш може практично кожен громадянин України – цьому сприяє лояльність сервісу і невисокі вимоги, що пред'являються до позичальників.

Умови отримання кредиту в E-cash

Сума кредитування500-30 000 грн
Кредит для нових клієнтів500-8 000 грн
Щоденна процентна ставка для нових позичальників0,01%
Щоденна ставка для повторних кредитів1,5%
Термін надання позикиДо 30 днів
Необхідні документиПаспорт громадянина України, ІПН
Віквід 20 років до 65 років
Спосіб отримання коштівЗарахування на банківську карту

Плюси оформлення кредитів в МФО Е-кеш

За пропонованими клієнтам умовами МФО Е-Кеш можна віднести до одних з найбільш лояльних в Україні. Переваги в умовах роботи і пропозиціях компанії:

Е-Кеш - вимоги до позичальників

Вимоги, що пред'являються компанією до потенційних позичальників дуже лояльні – досить бути громадянином України, мати паспорт, індивідуальний податковий номер, мобільний телефон, підключений до одного з українських операторів, адресу електронної пошти та діючу карту будь-якого зареєстрованого в Україні банку.

Єдине обмеження при видачі мікрокредитів – вікове, отримати кредит в Е-кеш можна тільки після досягнення 20-ти років і не пізніше настання 65 років. Також не приймаються заявки від осіб, які не є громадянами України.

Для того щоб отримати тут позику, не потрібно надавати заставу, довідку про доходи або поручительства, досить подати відповідну заявку, заповнити анкету і залишити коректні координати (номер мобільного телефону та адресу електронної пошти).

Як отримати мікропозику в E-cash

Ця мікрофінансових організація працює тільки з заявками, що надійшли на сайт компанії. Для подачі заявки потрібно вихід в мережу інтернет і можливість зв'язку через телефон. При переході на сайт Е-Кеш потрібно пройти процедуру авторизації, після чого клієнтові стає доступним подача заявки.

В Е-кеш можна отримати кредит на карту, при цьому не потрібно відвідувати офіс, заявки оффлайн не приймаються. Після заповнення всіх необхідних даних на сайті відбувається обробка заявки, а рішення приймається автоматично, за цим слід надходження суми мікропозики на карту.

Онлайн кредит не має на увазі і повернення коштів безпосередньо в касу установи, цей процес так само відбувається віддалено.

Детальна інструкція отримання позики в Е-кеш

Перш ніж приступити до подачі заявки, буде потрібно приготувати паспорт, ІПН і мобільний телефон. Після цього слід перейти на головну сторінку сайту, вибрати необхідну суму і термін, на який оформляється мінікредит. Для цього досить перевести повзунки на потрібні цифри. При цьому в правій частині екрана будуть показані не тільки ці дані, але і дата погашення, загальна сума повернення і окремо – сума нарахованих відсотків за користування позикою.

Це дуже зручно, так як кредитор відразу бачить, скільки він буде повинен повернути – ніяких додаткових умов і прихованих платежів не передбачено.
Наступний етап – авторизація та відкриття особистого кабінету. Для цього до відповідних рядків вводяться адреса електронної пошти та реальні дані:

 • прізвище, ім'я, по батькові;
 • стать;
 • дата народження;
 • номер ідентифікаційного коду.

Після цього можна оформити заявку на суму, з якої відвідувач вже визначився. У разі повторного оформлення позики заповнювати сторінку з особистими даними не доведеться, достатньо буде авторизуватися на сервісі, і увійти в особистий кабінет.

При оформленні заявки потрібно внести дані карти, на яку будуть перераховані кошти (карта повинна належати людині, що оформляє позику – на чужі карти гроші не переводяться).

Після того, як заявка буде відправлена ​​на розгляд, відбувається перевірка даних. Ця процедура автоматизована, що, по-перше, прискорює прийняття рішення про видачу грошей, по-друге, усуває людський фактор, і, по-третє, дозволяє обробляти заявки цілодобово. У підсумку на перевірку достовірності поданих даних, особистості заявника та його платоспроможності потрібно мінімум часу – процедура займає не більше 15 хвилин. У разі отримання повторного позики цей процес відбувається ще швидше.

Якщо подана заявка була схвалена, клієнт отримує відповідне повідомлення в особистий кабінет, на вказану адресу електронної пошти і смс на телефон.

Наступний обов'язковий етап – верифікація банківської карти. Пропозиція про згоду на верифікацію приходить в особистий кабінет, після цього на вашому рахунку блокується сума в одну гривню (слід попередньо простежити, щоб ці гроші були на рахунку, інакше пройти підтвердження рахунку не вдасться). Верифікація станься автоматично, вона потрібна для того, щоб підтвердити, що карта належить людині, що подає заявку, а по її закінченні гривня розблокується і повертається назад на рахунок.

Наступний етап полягає в отриманні повідомлення про рішення кредитування. У разі якщо воно позитивне, в особистому кабінеті підписується кредитний договір, а кошти зараховуються на карту. Зарахування відбувається протягом декількох хвилин після підписання договору.

Коли кредит може бути не виданий

Незважаючи на лояльність сервісу Е-Кеш, гроші в борг можуть і не дати в разі негативного рішення за поданою заявкою. З подібною ситуацією можна зіткнутися в декількох випадках:

 • Неправильно заповнені дані – скринінгова система перевірки клієнтів виробляє автоматичний пошук даних і порівнює їх з тією інформацією, яка вписана в анкеті. Що стосується розбіжності цифр у номерах документів або букв в написанні ПІБ, відбувається автоматична відмова. Щоб уникнути подібних явищ, слід ретельно перевіряти подаються дані;
 • Недовіра до платоспроможності клієнта – на підставі цього фактора відмови в наданні коштів мікрофінансової організацією Е-кеш дуже рідкісні, так як система працює з дуже високим рівнем лояльності, проте вони відбуваються. Така ситуація може скластися через наявність великих штрафів, неповернених кредитів або інших факторів, що демонструють нездатність потенційного позичальника повернути отриману суму відповідно до договірних зобов'язань;
 • Наявність неоплачених позик і прострочених заборгованостей, отриманих безпосередньо в цій організації або в інших фінансових установах.
При виникненні подібних ситуацій слід поліпшити стан кредитної історії знову звернутися за отриманням позики.

Ще один варіант, коли кредит не надійшов на карту, може виникати через умови роботи самого банку – іноді відправлені платежі зараховуються на рахунки клієнтів не відразу, а через якийсь період.

Видача кредитів в Е-кеш з поганою кредитною історією

Погана кредитна історія практично закриває перед людиною можливість отримати кредит в банківських установах. У випадку з подачею заявки на отримання мікропозик в E-cash, клієнти з поганою кредитною історією мають можливість отримати гроші.

Більш того, в цьому МФО діє програма щодо виправлення КІ. Виправити історію можна, оформляючи невеликі позики і виконуючи всі умови договору. Так, отримавши мікропозику на 500 гривень строком на тиждень, людина повертає гроші в строк з виплатою зовсім невеликої суми. В результаті ця інформація передається в Центр кредитних історій і вноситься в дані позичальника. Подібна процедура (можливо, виконана кілька разів) змінює КІ, що дозволяє людині користуватися фінансовими послугами банків і інших організацій з жорсткими вимогами.

Процентні ставки E-cash

Одна з переваг роботи цієї мікрофінансової організації – низька процентна ставка для нових клієнтів. На отримані ними суми нараховується всього 0,01% в день – таких ставок немає ні в жодній іншій фінансовій компанії (за винятком разових акційних пропозицій).

При повторному зверненні до кредитного договору вписується вже інша ставка – 1,5%. Але, не дивлячись на збільшення відсотків, повторний кредит має свої плюси – максимальна сума позики підвищується до 15 тисяч гривень. Так як клієнт, що раніше користувався позиками Е-кеш, вже довів свою платоспроможність, його ретельна перевірка не потрібна, заявка на велику суму отримує схвалення, а процедура подачі заявки спрощується.

Способи погашення кредиту E-cash

Погасити кредит, отриманий в МФО Е-кеш, можна кількома способами:

 • через будь-який платіжний термінал: ПейМаркет, 2click, IBOX, СИСТЕМА;
 • банківським переказом, скориставшись можливостями інтернет-банкінгу або безпосередньо з відділення банку (в призначенні платежу вказуються ПІБ позичальника, його ІПН і номер кредитного договору);
 • в особистому кабінеті на сайті компанії – самий Простягни свою і доступний спосіб, для якого буде потрібно тільки банківська карта (вірніше, її реквізити), з якої і буде списана зазначена сума.

Відвідування офісу МФО для повернення коштів не потрібно.

Що відбувається при простроченні повернення

У разі якщо клієнт не оплачує в вказаний в договорі час суму, отриману в борг і нараховані відсотки, до нього застосовуються штрафні санкції. Відсоткова щоденна ставка збільшується до 2%, а на суму кредиту нараховується штраф у розмірі 50% її обсягу.

Якщо після цього борг залишається непогашеним, то він передається колекторському агентству, яке і отримує право на стягнення боргу. Другий варіант – справа передається до суду. В результаті у боржника повністю псується кредитний рейтинг, щодня зростає сума боргу, який все одно буде стягнуто або колекторами або судовими приставами.

Тому при виникненні несприятливої ​​ситуації, яка не дозволяє вчасно повернути заборгованість, слід скористатися послугою пролонгації договору. Е-кеш дозволяє пролонгувати (продовжити) дію кредитного договору з умовою виплати нарахованих відсотків і відстрочки в поверненні самого тіла кредиту.

Контакти Е-кеш

Компанія офіційно зареєстрована як фінансова організація, що надає громадянам України фінансові послуги, в листопаді 2017 року. Складається в Держреєстрі фінансових організацій, веде діяльність відповідно до закону України «Про захист персональних даних», має свідоцтво про реєстрацію та необхідну для фінансової діяльності ліцензію.

Юридична адреса: м Київ, вул.Кловський узвіз, д.7а, телефони безкоштовної гарячої лінії колл-центру: +38 (044) 337 88 33, +38 (068) 611 41 31, +38 (099) 611 41 31 , +38 (063) 611 41 31.

Відгуки про E-cash

За всіма цими ознаками МФО E-cash можна віднести до одних з найбільш лояльних організацій, що видають онлайн кредити до зарплати в Україні. Якщо ви згодні або, навпаки, заперечуєте це твердження, то можете залишити свій відгук про роботу Е-кеш на Finance.ua, а так само ознайомитися з відгуками інших позичальників, які звернулися до послуг цього МФО в моменти, коли їм були терміново потрібні гроші.