0 800 307 555
0 800 307 555

О сервисе подбора страховых услуг Finance.ua

Finance.ua – це незалежний портал, один із флагманів фінансових ЗМІ України з 2000 року. З 20-ти мільйонною аудиторією на рік.

Finance.ua зібрав в одній дружній команді багато різних напрямків: валютний, кредитний, банківський бізнеси, медіа та інші. Один із наших активно зростаючих напрямків — страхування.

Наша мета – зробити страхування доступним кожному. За 2021 рік ми вже допомогли понад 20 000 клієнтів.

Наші переваги

1. Економія вашого часу
Не потрібно обдзвонювати різні страхові компанії, щоб знайти найкраще для себе рішення. Ми зібрали пропозиції в одному місці і надаємо в зручній для порівняння формі.

 

2. Економія грошей

Вартість страховки через нас буде нижчою, ніж напряму у страхову. Чому? За рахунок нашої комісії ми можемо надавати вигідніші ціни.

 

3. Гарантія надійності

Ми співпрацюємо лише з надійними страховими компаніями, які цінують свого клієнта та надають гарний сервіс.

Наші продукти

Автоцивілка – обов'язкове автомобільне страхування в Україні, яке компенсує збитки, постраждалої сторони внаслідок ДТП.

Туристичне страхування – обов'язкове страхування здоров'я для всіх мандрівників, які виїжджають за кордон. Це страхування компенсує будь-які збитки, пов'язані з лікуванням за кордоном.

Зелена карта – обов'язкове страхування для мандрівників, які їздять за кордон на автомобілі. Воно компенсує збитки постраждалим внаслідок ДТП.

КАСКО – добровільне автомобільне страхування, яке компенсує будь-які збитки, пов'язані з пошкодженнями вашого автомобіля.