Поліс ОСЦПВ від Євроінс Україна


Порівнюйте ціни і вигідно оформляйте поліс ОСЦПВ (автоцивілку) за 15 хвилин
Ми підібрали 7 полісів для вас
Ми рекомендуємо оформлювати Автоцивілку з нульовою франшизою, так як вона покриває найбільшу кількість страхових випадків. Нульова франшиза дорожча за інші, але й найефективніша. Сподіваємося, приємний бонус у вигляді подарункового талону допоможе вам зробити правильний вибір.
Для вибору Автоцивілки розраховуйте на Finance.ua
підібрати поліс ОСЦПВОСЦПВ (обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності), або автоцивілка – це страховий поліс, який компенсує збитки потерпілим в результаті ДТП.
Поліс обов'язковий для всіх автомобілів – як для вже зареєстрованих в Україні, так і для тимчасово ввезених.
Якщо в разі події ви пошкодите чужу машину, майно або навіть завдасте шкоди здоров'ю водія – страховка зобов'язана покрити частину витрат на відшкодування збитку. А якщо в результаті перевірки або на місці ДТП виявиться, що ОСЦПВ у вас немає – відповідно до законодавства, доведеться ще й заплатити штраф.
На постраждалих | до 260 тис. грн на кожну людину |
На майно | до 130 тис. грн |
Збиток, нанесений майну або здоров'ю винуватця ДТП, ОСЦПВ не відшкодовує.
Обов'язок водіїв оформлювати страховку на авто регулює зaĸoн Уĸpaїни «Про обов'язкове cтpaxування громадянсько-пpaвoвoї відповідальності власників нaзeмниx тpaнcпopтниx засобів».
Окрім тoгo, ОСЦПВ є обов'язковим документом і за пpaвилaми дopoжньoгo руху. Водій обов'язково повинен мати із собою:
Є ĸaтeгopіі водіїв, яким не обов'язково оформляти ОСЦПВ. Це:
Якщо ваша машина створить для когось проблеми на дорозі – страхова компанія оплатить збитки, навіть якщо за кермом авто буде інший водій. Але є винятки: поліс, оформлений з пільгами, дійсний тільки для людини, яка його оформила. Якщо за кермом буде інший водій, страховка не спрацює.
Збираємо, аналізуємо, і показуємо найвигідніші пропозиції
Співпрацюємо тільки з перевіреними страховими компаніями
Допомагаємо економити і гроші, і час
Відповідно до закону, страховка оформлюється на один рік. Потім її потрібно продовжувати. Термін дії ОСЦПВ може змінюватися, якщо ви:
🚕 Водій таксі або перевізник. У такому разі ви зобов'язані переоформлювати страховку разом з кожним новим обов'язковим технічним контролем;
🌴 Власник авто, зареєстрованого в іншій країні. Тоді ви можете оформити ОСЦПВ тільки на час перебування в Україні.
⌚ Власник незареєстрованого або тимчасово зареєстрованого транспортного засобу. Тоді ви можете оформити тимчасовий поліс до моменту постійної реєстрації.
Покриває:
Не покриває:
З 2018 року оформити автоцивілку можна онлайн. Вам не потрібно нікуди їхати, заповнювати папери і стояти в черзі, а потім возити з собою папір з підписом. Всі питання по ОСЦПВ тепер можна вирішити через ваш смартфон.
У чому перевага оформлення ОСЦПВ онлайн?
Станом на 2021 рік, кожен третій поліс ОСЦПВ у Києві оформлюють в електронному вигляді.
Зробити страховку для авто онлайн зручно: вам потрібно тільки ввести необхідні дані, оплатити договір і завантажити його в свій телефон. Це триватиме не більше ніж 15 хвилин.
Якщо ви не знаєте, які страховики оформлюють ОСЦПВ онлайн і у кого воно вигідніше, скористайтеся нашим каталогом.
Ми зібрали найвигідніші пропозиції на ринку і показуємо їх вам.
Після того, як ви оплатите поліс, страхова компанія відправить вам укладений договір на зазначену пошту в PDF-форматі. У договорі буде вказано номер вашого страхового поліса.
Електронний договір ОСЦПВ формується безпосередньо в базі даних МТСБУ (Моторне транспортне страхове бюро України). Так ви не ризикуєте отримати фальшивий поліс, а інформація про новий договір гарантовано фіксується в централізованій базі даних.
Вам потрібно буде зберегти документ на смартфон і пред'явити, якщо буде потрібно. Роздруковувати документ немає необхідності, але ви можете це зробити, якщо вам так зручніше.
Більше того, віднедавна українці можуть завантажувати електронний поліс на цифрову платформу «Дія».
Фіксованої ціни полісу ОСЦПВ немає, вона розраховується з огляду на безліч чинників.
Вартість поліса залежить від стажу водіння, об'єму двигуна, мінімальної суми покриття збитків і регіону, в якому ви зареєстровані.
Так, поліс для одного і того ж водія в Києві, Львові чи Харкові буде відрізнятися за сумою. Велику роль відіграє і те, чи є у вас пільги від держави.
Тип транспортного засобу |
чим більший об'єм двигуна, тим дорожчий поліс |
Місто реєстрації авто |
чим більше місто і кількість зареєстрованих в ньому автомобілів, тим дорожчий поліс |
Пільги | на знижку 50% можуть претендувати пенсіонери, учасники війни, особи з інвалідністю II групи, чорнобильці 1-ї та 2-ї категорії |
Франшиза (мінімальний поріг збитків в грн, від якого страхова почне покривати виплати) |
чим нижче мінімальне покриття збитків страховою компанією, тим дорожчий поліс |
Інформацію про всі застраховані автомобілі зберігає Моторне транспортне страхове бюро України (МТСБУ). Коли ви оформите ОСЦПВ, страхова компанія передасть ваші дані в бюро.
Щоб перевірити, чи працює ваша страховка, зробіть наступне:
Якщо на дорозі трапилася дрібна аварія, не варта витраченого часу на виклик поліції, водії з ОСЦПВ можуть оформити європротокол.
Європротокол – це спрощена схема оформлення документів про ДТП для отримання виплати по ОСЦПВ без залучення співробітників поліції.
Евротокол працює тільки, разі, якщо дотримані наступні умови:
Бланк для складання європротоколу видається безкоштовно кожному власнику авто, який оформив ОСЦПВ. Бланк повинен бути відправлений в страхову винуватцем аварії протягом 5 робочих днів з дня ДТП.
Винуватець аварії, який оформив європротокол, звільняється від адміністративної відповідальності, передбаченої за спричинення ДТП. Тобто, сповіщати про дорожню пригоду поліцію не потрібно, так як конфлікт врегульовано за угодою сторін.
Якщо ви винні в пригоді
Вам необхідно повідомити про ДТП підрозділ Національної поліції України, інформувати потерпілого про себе, своє місце проживання, назву та місцезнаходження страховика та надати відомості про страховий поліс.
Не пізніше трьох робочих днів вам необхідно звернутися в страхову із заявою про ДТП, повідомити місцезнаходження свого автомобіля, а також авто або майна потерпілої сторони.
Якщо на місці ДТП був укладений європротокол
Вам також необхідно буде звернутися в страхову компанію не пізніше трьох днів після ДТП. Розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих, за європротоколом не може перевищувати 50 000 грн.
Якщо в пригоді винен інший водій
У цьому випадку завдані збитки відшкодовуються страховою компанією винуватця ДТП. Для подачі заяви власник постраждалого автомобіля повинен зібрати пакет документів:
PZU | 1. Не визнавати свою провину в ДТП без письмової згоди СК. 2. Зателефонувати в СК по телефону 0-800-50-311-5, (044) 537-6-311 або 311 з місця подій, але не пізніше ніж протягом 24 годин з моменту події. 3. Дотримуватися інструкції працівника СК. 4. Не пізніше ніж протягом 3-х робочих днів надати СК заяву. |
Уніка | 1. Негайно, але не пізніше 3-х робочих днів звернутися в СК по телефону 0800600 6001. 2. Викликати на місце події співробітників поліції. 3. Дотримуватися інструкції працівника СК. |
Вусо | 1. Зателефонуйте в СК по телефону 0800503773 обов'язково протягом 2-х годин після страхового випадку 2. Подайте заяву в термін не більше 3 робочих днів, враховуючи день настання страхового випадку. |
Кредо | Зателефонувати в СК по телефону 0800500301 |
Альфа Страхування | 1. Негайно звернутися в СК на лінію допомоги 0800 30 99 99. 2. Вказати працівникові серію і номер страхового договору, реєстраційний номер і марку автомобіля, дату, час і обставини страхового випадку, та іншу необхідну інформацію. 3. Працівник СК надасть інструкцію для подальших дій. |
Оранта | 1. Зателефонуйте в СК по телефону 0-800-50-05-05 або (044) 494-27-79. 2. Дійте згідно з рекомендаціями співробітника СК (викличте Національну поліцію або оформіть Європротокол). 3. Не пізніше 3-х робочих днів подайте письмову заяву до найближчого відділення компанії. |
Арсенал | 1. Зателефонуйте на лінію допомоги 0800 60 44 531. 2. Зверніться в найближчий офіс. 3. Дочекайтеся рішення СК. |
Евроінс | Зателефонувати в СК за номером 0 800-501-513 або 470 |
УСГ | 1. Повідомте СК про настання страхового випадку за телефонами 0800500201 або 044 503 77 331. 2. Викличте патрульну поліцію або оформіть Європротокол. 3. Сфотографуйте місце події, пошкодження автотранспорту, складені поліцією документи. 4. Зафіксуйте дані учасників ДТП, повідомивши свої дані. 5. Протягом 3 днів подайте письмову заяву в СК. |
Провідна | Зв'язатися з СК по телефону 0-800-50-45-45 |
Альфа Гарант | Зателефонувати в СК по телефону 0-800-501-710 |
АРКС | Звернутися в СК на лінію допомоги 0800 30 27 23 або, якщо в ДТП ніхто не постраждав і всі учасники мають автоцивілку, можна самостійно оформити Європротокол відповідно до інструкцій на сайті СК. |
Що таке франшиза?
Франшиза – це частина страхової суми, яку водій повинен буде виплатити самостійно. Наприклад, якщо ви встановили мінімальний покриваються поріг збитку в 5 тис. гривень, і потрапите в ДТП, де заподієте збиток на 2 тис. гривень, то страхова не покриває цю виплату. Залежно від договору, франшиза може встановлюватися в % від вартості автомобіля або у вигляді фіксованої суми. Чим менше розмір франшизи, тем вище вартість страховки. У договорі зі страховою компанією також може бути передбачена нульова франшиза: у такому випадку, при аварії страхова компанія оплачує збитки повністю.
Як виглядає бланк ОСЦПВ?
«Фізичний» договір ОСЦПВ складається з двох аркушів формату А4: зеленого оригіналу і білої копії-підкладки. Електронний договір формується безпосередньо в базі даних МТСБУ (Моторне транспортне страхове бюро України). Так ви не ризикуєте отримати фальшивий поліс, а інформація про новий договір гарантовано фіксується в централізованій базі даних. Ви отримаєте підтвердження дії страховки на електронну пошту у вигляді PDF-версії договору, укладеного зі страховою компанією. У договорі буде вказано номер вашого страхового поліса.
Які документи потрібні для оформлення?
Для оформлення ОСЦПВ потрібні паспорт, ІПН, номер посвідчення водія та техпаспорта.
Що таке пряме врегулювання?
Пряме врегулювання – це спосіб використання ОСЦПВ для потерпілого. Він може звернутися за відшкодуванням збитку в страхову компанію, де сам оформляв ОСЦПВ, а не в ту, де зареєстрований водій-винуватець ДТП.
Как проверить подлинность полиса?
Зробіть це на сайті МТСБУ, за номером страхового поліса або номером авто.
Як пред'явити онлайн-поліс поліції?
Якщо ви оформили ОСЦПВ онлайн, поліс буде зареєстрований в базі Моторно-транспортного страхового бюро України (МТСБУ). Електронний поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Продиктуйте співробітникам поліції номер вашої страховки, і вони знайдуть її в реєстрі даних. Також ви можете пред'явити договір страхування в PDF-форматі, який страхова компанія відправить вам після оплати страховки.
Чи діє страховка, якщо за кермом не власник авто?
В більшості випадків так. ОСЦПВ страхує автомобіль, а не власника. Якщо ваша машина створить для когось проблеми на дорозі – страхова оплатить збиток, навіть якщо за кермом буде інший водій. Виключення: ОСЦПВ, що оформлене зі льготами – в такому випадку керувати автотранспортом має саме власник авто.
Що робити після настання страхового випадку?
Запит в страхову компанію повинен бути відправлений винуватцем аварії протягом 5 робочих днів з дня ДТП (або відповідно до правил страхової компанії).
📞 0 800 307 555 – Безкоштовні дзвінки по Україні
🏢 Адреса: Київ, проспект Степана Бандери, 13-В, бізнес-центр «ЮГ»
⏰ Графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 18:00
сб-нд з 10:00 до 17:00
📩 E-mail: insurance@mail.finance.ua
Telegram: Експерти зі страхування Finance.ua
Удивлена, что на сайте Универсальной франшиза доступна только 0 или 2600 грн. А здесь еще есть опция 1300 грн. Быстро перезвонили, быстро оформили. Довольны!
Дорого, дуже дорого
Купила поліс онлайн, оплата пройшла але поліс на пошту не надійшов. На сайті купа питань-відповідей, але жодного з приводу того, що робити у такому випадку. Підтримка у месенджерах, можливо, не в робочий час не відповвдає. Іхати вже потрібно і питання в тому, купувати ще один поліс в іншій компаніі чи чекати на відповідь.