0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Туристична страховка для Шенгенської візи

Всього 5 хвилин і медичний страховий поліс з покриттям COVID-19 у вас на email

Напрямок
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.
Щоб користуватися онлайн-полісом страхування, вам необхідно зателефонувати у асистанс страхової компанії та назвати номер вашого полісу. На кордоні покажіть електронний поліс зі смартфону або будь-якого іншого гаджету, або надайте поліс у друкованому вигляді

Оформлення медичної страховки для Шенген візи

Шенгенський союз складається з двадцяти шести країн, але щоб їх відвідати, потрібно відповідально підійти до оформлення візи і страховки, адже кожне Посольство відрізняється своїми вимогами. Щоб отримати дозвіл на в'їзд до країн Шенгену, туристу потрібно зробити медичну страховку, вартість якої складається 30 тисяч євро відповідно Візового Кодексу ЄС. Це убезпечить фінанси мандрівника в майбутньому, адже поїздки за кордон повні непередбачуваних ситуацій. Кожен українець при виїзді за кордон повинен мати можливість скористатися медичними послугами. Але при цьому обзавестися страховкою, щоб уникнути величезних фінансових втрат.

У деяких країнах медичний поліс є одним з обов'язкових умов для того, щоб отримати візу і поїхати на роботу. Медична страховка для Шенгена повинна відповідати таким пунктам:

 • покриття від 30 тисяч євро;
 • дію на територіях всіх держав Шенгену;
 • покриття витрат, які можуть трапитися в разі репатріації, госпіталізацією або летальним результатом.

Медичне страхування для Шенгену обов'язково для українців, яким необхідно подати заяву на отримання Шенгенської візи.

Оформлення медичне страхування для подорожей Деякі туристи, які їдуть на роботу за кордон, отримують трудовий договір, в який включена медична страховка з деякими обмеженнями в покритті. Тому потрібно бути готовим до випадків, які не входять до поліс на території Шенгену. Влаштовуючись на роботу в Європі краще оформляти повне покриття страховки. Багато туристичні компанії займаються підготовкою і оформленням документів для виїзду за кордон. Головне — упевнитися в надійності, перевірити ліцензію і функцію безкоштовної скасування страховки при відмові у видачі візи.

Покриття медичної страховки на випадок коронавірусу

Не всі поліси для Шенгену покривають COVID-19. У період пандемії краще знайти страховку, яка передбачає покриття захворювань, пов'язаних з короновірусом при дотриманні постанов європейської країни і ВООЗ. Поліс з покриттям COVID передбачає:

 • ПЛР-тести;

 • лікування, медикаменти та випадки госпіталізації;

 • надзвичайні ситуації в області охорони здоров'я, які пов'язані з коронавирусной інфекцією.

Варто врахувати, що проживання на період карантину не входить в компенсацію.

Умови медичної страховки для Шенгену залежать від компанії, в який ви оформляєте поліс. Деякі фірми враховують витрати на ліки, репатріацію і лікування захворювань, які стали наслідком коронавируса. Інші забезпечують компенсацію на наслідки COVID і ПЛР-тест. Але також багато страхових не беруть працювати з умовами пандемії, що варто враховувати при виборі компанії.

Варто уважно вивчити умови договору, прочитати кожен рядок дрібним шрифтом, щоб уникнути додаткових витрат при настанні страхового випадку.

Як оформити медичну страховку для подорожей до Європи

Оформляючи медичний поліс по Шенгену, потрібно звернути увагу на:

 • Додаткове покриття. Крім стандартних страхових випадків, краще додати в поліс додаткові умови по медичному страхуванню. Лікування — один з найдорожчих страхових випадків, якому варто приділити якомога більше уваги: ​​транспортування до клініки, стоматологія, переліт в Україну і т.д.;

 • Надійність страхового. Компанія повинна надати туристу всю потрібну інформацію про послуги. У хорошій компанії менеджери уважно ставляться до клієнтів і здатні відповісти на будь-які питання;
 • Наявність франшизи. Для подорожі до країн Шенгену краще не оформляти франшизу (сума, нижче якої компанія не виплатить компенсацію);
 • Вартість страхового полісу. Його ціноутворення залежить від великої кількості факторів: дата від'їзду і повернення, тривалість поїздки, вік туриста, мета поїздки, максимальна сума покриття за договором.

Всі ці деталі можна додатково уточнити в обраної страхової компанії. Для оформлення страховки знадобитися ІПН і закордонний паспорт.

Що покриває туристична страховка для Шенгену

Страховка покриває випадки, прописані в договорі про медичне полісі для Шенгену:

 • що виникли в поїздці хвороби, які загрожують життю туриста;

 • екстрені випадки, які несуть загрозу вагітній жінці та її дитині;
 • стаціонарне або амбулаторне лікування;
 • транспортування в лікарню;
 • термінова стоматологічна допомога;
 • репатріація при летальному результаті.

Клієнт може додати додаткові покриття, щоб уникнути великих збитків. Висновок про медичну страховку здійснюється з урахуванням вимог консульської служби щоб уникнути відмови у видачі візи і виникнення проблем з перетином кордону.

Подовження Шенгенської візи для подорожей до Європи

Під час перебування в Європі поїздки можуть заборонити в зв'язку з нестабільним становищем через пандемію. В такому випадку краще придбати новий поліс або пролонгувати старий. Кожна страхова висуває свої вимоги і вартість з приводу продовження медичної страховки для Шенгену. Подробиці і правила відновлення краще уточнити у страхової фірми.

Додаткові умови страхового полісу Шенген

Ви завжди можете розширити умови договору про туристичне страхування, якщо фірма передбачає доповнення:

 1. хронічні захворювання, такі як діабет або астма;

 2. активний або екстремальний відпочинок;
 3. страхування багажу, при його втраті страхова компанія компенсує вартість багажу, але не більше суми, зазначеної в полісі;
 4. страхування затримки рейсу, втрати документів або юридична допомога;
 5. відвідування країни, в якій відбуваються війни, лиха і інші ризики;
 6. складні раптові напади хвороби.

Страхова компанія не покриє вартість медичних витрат, якщо травма під час подорожі за кордоном виникла через заняття спортом або активного відпочинку. Для цього потрібна розширена страховка на Шенгенську візу. Отримайте покриття для захисту при будь-яких надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути через існуючу хвороби.

Обмеження страхового поліса для подорожей

Туристична страховка (медична і від нещасних випадків) не покриває:

 • лікування хронічних, онкологічних, ВІЛ та інших серйозних захворювань;

 • планові операції і вагітність;
 • планові стоматологічні послуги;
 • збиток, який нанесено застрахованій клієнту в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;
  самостійне або умисне нанесення шкоди застрахованою особою.

Деякі випадки з переліку покриваються страховкою в екстрених випадках, які несуть загрозу життю або здоров'ю клієнта.

Особливості страхового поліса для Шенген візи

Відповідно до Закону України «Про страхування» франшизою називають частину витрат, яка не відшкодовується страховиком згідно з договором страхування. Як правило, страхова франшиза буває умовною або безумовною.

Умовна франшиза — встановлюється сума нижче якої страхова компанія не покриває збитків, але повністю покриває якщо сума збитку вище встановленої франшизи.

Безумовна франшиза — встановлюється сума нижче якої страхова компанія не покриває збитків, але при витратах вище встановленої суми страховик покриває різницю між сумою витрат і франшизою (суму франшизи оплачує сам турист). Нерідко можна зустріти страхові поліси, в яких розмір франшизи дорівнює нулю (повне покриття), в цьому випадку страховка покриває страхову суму.

Не всі недорогі поліси для Шенгену містять послуги низької якості, і не всі дорогі страхові плани відрізняються високою якістю. Ось чому найбезпечніший спосіб зробити правильний вибір серед безмежних пропозицій компаній зі страхування подорожей – це вибрати не найдешевшу страховку подорожі, а поліс, який охоплює всі області, як того вимагають вимоги до заяви на отримання Шенгенської візи.

Часто задавані питання
Чи обов'язкова страховка для Шенгенської візи
За регламентом Європарламенту заявник повинен мати повне медичне страхування, яке покриває непередбачені страхові витрати в зоні країн Шенгену.
Медична страховка включає часті поїздки до країн Шенгену?
Страхові компанії надають таку послугу з обмеженням періоду перебування за кордоном до 35 днів.
Чи покриває страховий поліс випадки, пов'язані з вагітністю?
Найчастіше медичне страхування покриває послуги стаціонарної невідкладної допомоги та швидкої допомоги, актуальні по 26 тиждень вагітності.
Юридична інформація про страхові компанії
ARX
Юридична адреса
04070, Київ, вул. Іллінська, 8
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20474912
Контактна інформація
+38 (044) 391-11-22
PZU
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Дегтярівська, 62
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20782312
Контактна інформація
0 800 503115 , +38 (044) 238-62-38, +38 (044) 581-04-00
Uniqa
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Олени Теліги, 6, корпус 4
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20033533
Контактна інформація
+38 (044) 225-60-00 , +38 (097) 170-03-73, +38 (066) 170-03-73, +38 (093) 170-03-73
VUSO
Юридична адреса
03150, Київ, вул. Казимира Малевича, 31
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
31650052
Контактна інформація
0 800 503-773
ERV - Європейське туристичне страхування
Юридична адреса
04071, Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
34692526
Контактна інформація
+38 (044) 299-78-87
Альфа Страхування
Юридична адреса
01011, Київ, вул. Рибальська, 22, БЦ «Башта №5»
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
30968986
Контактна інформація
0 800 309-999 , +38 (044) 499-99-99
Оберіг
Юридична адреса
03040, Київ, вул. Васильківська, 14 (бізнес-центр STEND)
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
39433769
Контактна інформація
0 800 218-201, +38 (044) 221-44-21
Universalna
Юридична адреса
01133, Київ, бул. Лесі Українки, 9
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20113829
Контактна інформація
0 800 500-381, +38 (044) 281-61-50
Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні сторінки:

Популярні країни для подорожей:

Finance.uaСтрахуванняТуристичне страхуванняТуристична страховка для Шенгенської візи