Всього 5 хвилин і медичний страховий поліс з покриттям COVID-19 у вас на email
Шенгенський союз складається з двадцяти шести країн, але щоб їх відвідати, потрібно відповідально підійти до оформлення візи і страховки, адже кожне Посольство відрізняється своїми вимогами. Щоб отримати дозвіл на в'їзд до країн Шенгену, туристу потрібно зробити медичну страховку, вартість якої складається 30 тисяч євро відповідно Візового Кодексу ЄС. Це убезпечить фінанси мандрівника в майбутньому, адже поїздки за кордон повні непередбачуваних ситуацій. Кожен українець при виїзді за кордон повинен мати можливість скористатися медичними послугами. Але при цьому обзавестися страховкою, щоб уникнути величезних фінансових втрат.
У деяких країнах медичний поліс є одним з обов'язкових умов для того, щоб отримати візу і поїхати на роботу. Медична страховка для Шенгена повинна відповідати таким пунктам:
Медичне страхування для Шенгену обов'язково для українців, яким необхідно подати заяву на отримання Шенгенської візи.
Оформлення медичне страхування для подорожей Деякі туристи, які їдуть на роботу за кордон, отримують трудовий договір, в який включена медична страховка з деякими обмеженнями в покритті. Тому потрібно бути готовим до випадків, які не входять до поліс на території Шенгену. Влаштовуючись на роботу в Європі краще оформляти повне покриття страховки. Багато туристичні компанії займаються підготовкою і оформленням документів для виїзду за кордон. Головне — упевнитися в надійності, перевірити ліцензію і функцію безкоштовної скасування страховки при відмові у видачі візи.Не всі поліси для Шенгену покривають COVID-19. У період пандемії краще знайти страховку, яка передбачає покриття захворювань, пов'язаних з короновірусом при дотриманні постанов європейської країни і ВООЗ. Поліс з покриттям COVID передбачає:
ПЛР-тести;
лікування, медикаменти та випадки госпіталізації;
надзвичайні ситуації в області охорони здоров'я, які пов'язані з коронавирусной інфекцією.
Варто врахувати, що проживання на період карантину не входить в компенсацію.
Умови медичної страховки для Шенгену залежать від компанії, в який ви оформляєте поліс. Деякі фірми враховують витрати на ліки, репатріацію і лікування захворювань, які стали наслідком коронавируса. Інші забезпечують компенсацію на наслідки COVID і ПЛР-тест. Але також багато страхових не беруть працювати з умовами пандемії, що варто враховувати при виборі компанії.
Варто уважно вивчити умови договору, прочитати кожен рядок дрібним шрифтом, щоб уникнути додаткових витрат при настанні страхового випадку.
Оформляючи медичний поліс по Шенгену, потрібно звернути увагу на:
Додаткове покриття. Крім стандартних страхових випадків, краще додати в поліс додаткові умови по медичному страхуванню. Лікування — один з найдорожчих страхових випадків, якому варто приділити якомога більше уваги: транспортування до клініки, стоматологія, переліт в Україну і т.д.;
Всі ці деталі можна додатково уточнити в обраної страхової компанії. Для оформлення страховки знадобитися ІПН і закордонний паспорт.
Страховка покриває випадки, прописані в договорі про медичне полісі для Шенгену:
що виникли в поїздці хвороби, які загрожують життю туриста;
Клієнт може додати додаткові покриття, щоб уникнути великих збитків. Висновок про медичну страховку здійснюється з урахуванням вимог консульської служби щоб уникнути відмови у видачі візи і виникнення проблем з перетином кордону.
Під час перебування в Європі поїздки можуть заборонити в зв'язку з нестабільним становищем через пандемію. В такому випадку краще придбати новий поліс або пролонгувати старий. Кожна страхова висуває свої вимоги і вартість з приводу продовження медичної страховки для Шенгену. Подробиці і правила відновлення краще уточнити у страхової фірми.
Ви завжди можете розширити умови договору про туристичне страхування, якщо фірма передбачає доповнення:
хронічні захворювання, такі як діабет або астма;
Страхова компанія не покриє вартість медичних витрат, якщо травма під час подорожі за кордоном виникла через заняття спортом або активного відпочинку. Для цього потрібна розширена страховка на Шенгенську візу. Отримайте покриття для захисту при будь-яких надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути через існуючу хвороби.
Туристична страховка (медична і від нещасних випадків) не покриває:
лікування хронічних, онкологічних, ВІЛ та інших серйозних захворювань;
Деякі випадки з переліку покриваються страховкою в екстрених випадках, які несуть загрозу життю або здоров'ю клієнта.
Відповідно до Закону України «Про страхування» франшизою називають частину витрат, яка не відшкодовується страховиком згідно з договором страхування. Як правило, страхова франшиза буває умовною або безумовною.
Умовна франшиза — встановлюється сума нижче якої страхова компанія не покриває збитків, але повністю покриває якщо сума збитку вище встановленої франшизи.
Безумовна франшиза — встановлюється сума нижче якої страхова компанія не покриває збитків, але при витратах вище встановленої суми страховик покриває різницю між сумою витрат і франшизою (суму франшизи оплачує сам турист). Нерідко можна зустріти страхові поліси, в яких розмір франшизи дорівнює нулю (повне покриття), в цьому випадку страховка покриває страхову суму.
Не всі недорогі поліси для Шенгену містять послуги низької якості, і не всі дорогі страхові плани відрізняються високою якістю. Ось чому найбезпечніший спосіб зробити правильний вибір серед безмежних пропозицій компаній зі страхування подорожей – це вибрати не найдешевшу страховку подорожі, а поліс, який охоплює всі області, як того вимагають вимоги до заяви на отримання Шенгенської візи.
Інші види страхування:
Популярні сторінки:
Популярні країни для подорожей: