0 800 307 555
0 800 307 555

Як розраховується ціна на КАСКО?

Фактори, що впливають на вартість поліса

Страхування КАСКО – це надійний спосіб захисту вашого автомобіля від непередбачених ситуацій. Визначення вартості поліса залежить від багатьох факторів, тож у цій статті ми розглянемо, як саме розраховуються тарифи КАСКО та що впливає на кінцеву ціну страховки.
Зміст

Фактори, що формують вартість КАСКО

Марка, модель та рік випуску автомобіля:

  • Преміальні та спортивні моделі зазвичай мають вищі тарифи через дорожчі запчастини та ремонт.

Ціна транспортного засобу:

  • Нові автомобілі можуть мати вищу вартість страхування, однак з часом ціна може знижуватися.

Досвід та історія водіння:

  • Молоді та недосвідчені водії часто стикаються з вищими тарифами через потенційно вищий ризик ДТП. Водії з бездоганною історією без аварій можуть купити КАСКО дешевше.

Регіон реєстрації та експлуатації автомобіля:

  • У великих містах та регіонах з високою аварійністю ціна КАСКО може бути вищою.

Додаткове покриття:

  • Вплив на ціну КАСКО можуть мати додаткові опції, за які ви вирішили заплатити. Наприклад, поліс, який покриває випадки крадіжки чи вандалізму, зазвичай коштує більше, проте забезпечує кращий захист.

Франшиза:

  • Самостійно обрана франшиза, тобто сума, яку вам доведеться сплатити під час звернення за страховим випадком, також впливає на вартість. Зазвичай, чим більша франшиза, тим менше ви платите за страхування.

Страхова сума:

  • Розмір страхової суми є рівним вартості вашого транспортного засобу.

Залиште заявку на оформлення КАСКО на Finance.ua, щоб з вами зв’язався менеджер. Він допоможе підібрати найкращий варіант враховуючи ваші потреби та можливості.

Пакети КАСКО: який найдешевший?

Залежно від ваших потреб та бюджету, ви можете вибрати оптимальний варіант:

  1. КАСКО міні — це вибір для тих, хто шукає базовий захист за мінімальну ціну. Цей пакет покриває або ДТП з вини, або ДТП без вини. Деякі страховики пропонують застрахувати авто також і від викрадення. Це оптимальний варіант для власників старих авто або тих, хто рідко користується транспортом.
  2. КАСКО 50 на 50. У цьому варіанті 50% сплачується при оформленні договору, інші 50% сплачуються при: ДТП, протиправні дії третіх осіб, пошкодженні авто, настанні стихійного лиха, викрадення або знищення авто.
  3. Повне КАСКО — найширший пакет, що покриває майже всі можливі страхові випадки, включаючи пошкодження авто внаслідок ДТП, природні катаклізми, вандалізм тощо. 

Деякі страхові компанії також пропонують договори, що розповсюджуються на території Європи.