0 800 307 555
banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
Оновлено 03.03.24
Примітка рекламодавця

Зелена карта онлайн - Польща

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

banner image
Купуйте Зелену картку та отримуйте кешбек 10% на картку за промокодом КЕШБЕК
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1002ціна
  Кешбек 100 ₴
  на 15днів
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  334 ₴/міс.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка в Польщі: всі нюанси оформлення

Польща входить до переліку країн, що спільно з Україною уклали угоду про міжнародне обов’язкове страхування автогромадянської відповідальності, або ж договір про «Зелену картку». Зелена картка — це, умовно кажучи, автоцивілка для поїздки за кордон. Її оформлення обов’язкове, якщо ви виїжджаєте за кордон на автомобілі.

Всього до угоди про міжнародне обов’язкове страхування автогромадянської відповідальності долучилися близько 40 країн, серед них практично всі країни Європи. Тому, якщо ви плануєте поїхати до країн Європи на авто, вам слід мати при собі зелену картку.

Оформити зелену картку вигідно вам допоможе фінансовий портал Finance.ua. Ми співпрацюємо з надійними страховими компаніями.

Чи потрібна страховка для перетину кордону з Польщею сьогодні?

Зелена карта завжди була обов'язковим документом для перетину кордону автомобілем. Однак на початку війни багато країн з розумінням поставилися до ситуації і дозволяли українцям перетинати кордон без поліса. Але, як повідомляє сайт НБУ, з 28 квітня 2022 року для в'їзду до Польщі наявність зеленої картки на авто знову є обов'язковою.

Як оформити зелену картку для виїзду в Польщу

Для оформлення страховки зеленої карти на авто вам треба розрахувати вартість поліса за допомогою зручного онлайн-калькулятора на Finance.ua. Внесіть дані про тривалість вашої поїздки, дані по авто, та дивіться доступні вам пропозиції.

Які документи необхідні для оформлення договору:
 • Закордонний паспорт або посвідчення водія страхувальника;

 • ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) страхувальника;
 • Свідоцтво реєстрації транспортного засобу.

Порядок дій при ДТП: як діяти та коли звернутися до страхової компанії

 1. Зупиніть свій транспортний засіб;

 2. Увімкніть аварійки, щоб сигналізувати іншим водіями про зупинку;
 3. Вийдіть із авто та переконайтеся, що учасники ДТП та оточуючі не постраждали та не потребують швидкої медичної допомоги;
 4. Викличте на місце події поліцію, або оформіть Європротокол з іншим учасником ДТП (за його згоди);
 5. Зробіть фотографії місця події;
 6. Зафіксуйте контакти інших учасників ДТП для подальшого зв’язку;
 7. Зателефонуйте в цілодобовий контактний центр страхової компанії, що вказаний у полісі та надайте всі необхідні дані.
FAQ
Де купити зелену карту в Польщу?
Ви можете придбати зелену картку для подорожі до Польщі на сайті finance.ua. Це можливо зробити повністю онлайн і вже через 3 хвилини отримати поліс на свій e-mail.
Скільки коштує зробити зелену картку в Польщі?
Зараз оформити поліс зеленої картки можна навіть якщо ви вже знаходитесь за кордоном. Ціна зеленої картки в Польщу для легкового авто буде від 952 грн. залежно від терміну, на який оформляється поліс. Це значно дешевше, ніж оформляти страховку у польських страхових компаніях.
Чи можна придбати зелену картку на польському кордоні?
Так, можна, але це буде дорожче, ніж оформити онлайн, а також займе додатковий час. Період очікування на кордоні може бути дуже тривалий, навряд чи вам захочеться стояти ще в одній черзі для покупки полісу, якщо це можна зробити з мобільного телефону за 5 хвилин та отримати поліс на e-mail.
Чи можна їздити Європою без зеленої картки?
Ні, пересування на особистому автотранспорті без страхового полісу, що діє, заборонено. Залежно від країни ви можете отримати штраф від 1000 євро або навіть конфіскацію авто.

Відгуки наших клієнтів

Вікторія Люті

25 вересня 2023 р.

Якщо страхування, то тільки +380 (99) 458 ## ## Тамара! Це профі! Компетентність і респект до клієнта! Більше я так не зустрічала!!!!

Виктор Манько

13 лютого 2023 р.

Полис должен быть распечатанный, в телефоне не принимают на границе. По обслуживанию и покупке все ок

Ірина

10 лютого 2023 р.

Була зеленка на пів-року, коли перший раз виїзджала, оформляла тут. Зараз вирішила вивезти дитину знов до польщі на деякий час, тому не експерементувала і знову тут замовила, все швидко, добре що онлайн. Але перед поїздкою роздрукуйте, бо онлайн то наші прикордонники ще приймають, а польські вже ні

Катерина

4 січня 2023 р.

Раніше брала на кордоні завжди, але такі черги були що вирішила зекономити час і купити онлайн. Із приємного і ціна дешевле ніж на кордоні

Вікторія

5 грудня 2022 р.

Виїзджали в Німеччину через Румунію, про всяк випадок роздрукувала поліс просто на папері, показувала на кордоні - все ок, пропустили. За сервіс нічого поганого не скажу - оформлення швидко, проблем не виникло

Павел

24 листопада 2022 р.

Возникли проблемы с оплатой в конце оформления, когда были перебои со светом после обстрелов, но менеджер потом связался и помог дооформить все. Так что все ок.

Наталія Анатоліївна

12 листопада 2022 р.

Дуже уважний сервіс. Картку до кінця не замовила, тому що змінилися особисті обставини, але менеджер відразу перетелефонувала для надання консультації

Марія

10 листопада 2022 р.

Оформлювала грін карту в Польщу, на кордоні не питали, як зараз не знаю. Проблем при оформленні не було, все пройшло ок, отримала поліс на імейл.

Зоряна

24 жовтня 2022 р.

Менеджер Марія дуже допомогла з відповідями на запитання, були сумніви на який термін оформляти зелену картку. В цілому задоволена сервісом.

Валентина

19 жовтня 2022 р.

Як багато хто виїзджала за кордон на авто і потрібна була грін карта. Думала як раніше треба буде забирати десь замовлю, а виявилося вона вже онлайн повністю оформлюється,то я одразу на імейл і отримала готовий поліс. Зручно дуже в наші часи. Сервісом задоволена.

Роман

9 червня 2022 р.

При офрмленні зеленої карти неможливо вибрати м. Вишневе. Відповідно послуга є недоступною для всіх 40 тисяч мешканців цього міста.

Игорь

3 травня 2022 р.

Планировали вывезти жену и детей в Германию на машине и появился вопрос о документах. Как мне объяснили, без страховки Зеленая карта нет возможности пересечь границу на своей машине. Прочитал в чате помощи для выезжающих, что есть возможность оформить онлайн на сайте finance.ua и за пару минут получить страховку. Решил обратиться напрямую к менеджерам и рассказать о ситуации. Менеджер Оксана объяснила, что страховка оформляется только на автомобиль и что при необходимости будет возможность продлить зеленую карту уже в Германии онлайн. Мы оформили заявку и после оплаты через пару минут получил страховку на почту.

Светлана

2 травня 2022 р.

Коллеги посоветовали оформить Зеленую карту, так как на границе уже без неё не выпускают. Нашла в интернете сайт finance.ua, заполнила форму и после оплаты получила страховку через 5 минут.

Павлуцкий Александр

28 квітня 2022 р.

Оформлял страховку на месяц, после оплаты полис мне отправили на почту.

Павло

24 квітня 2022 р.

Купляли на 15 днів зелену картку щоб виїхати до Польщі. Після завершення строку дії полісу — без проблем подовжили страховку онлайн.

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!

Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні країни для віїзду на авто:

Зелена карта в містах:

Термін дії:

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше