0 800 307 555
Оновлено 31.03.23
Примітка рекламодавця

Зелена карта онлайн на Finance.ua

Купуйте поліс зеленої карти онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. Миттєва страховка на авто для виїзду за кордон - 3 хвилини і поліс на Email.

Купуйте зелену картку та отримуйте гарантовані 2 безкоштовні онлайн-уроки англійської.

Гарантовані 2 безкоштовні уроки англійської, в міжнародній мережі шкіл англійської мови – Speak UP. Уроки на автомобільну та туристичну тематику, проводяться в окремій групі тільки для клієнтів Finance.ua.

Щоб отримати приз, необхідно оформити поліс, отримати на email  унікальне посилання та зареєструватися на безкоштовні уроки.

Офіційні умови акції ви можете переглянути за посиланням.

Чому Finance.ua?

22 роки

на ринку

30+ тис

клієнтів успішно оформили страхові поліси з нами

5 хвилин

онлайн оформлення полісу

11+ найкращих страхових компаній

офіційні партнери Finance.ua

Що таке Зелена картка?

Зелена карта — це обов’язкове страхування на автомобіль для виїзду за кордон. Поліс покриває відповідальність перед третіми особами при виникненні страхового випадку. Зелена карта (ще називають «Грін карта") працює як автоцивілка, тільки за кордоном. Без неї перетин кордону неможливий. Якщо ви перетнули кордон без неї і вас зупинили чи сталося ДТП, то штраф складе приблизно 1000 євро.

Все, що необхідно знати для оформлення зеленої карти в 2023 році

Станом на лютий 2023 року наявність поліса зеленої карти є обов'язковою умовою для перетину кордону на автомобілі з України до країн-членів системи. На початку війни, в лютому 2022 року, багато країн з розумінням поставилися до ситуації і дозволяли в'їзд без поліса. Але, як повідомляє НБУ, з 28 квітня 2022 року чинний поліс Green card знову входить в перелік обов'язкових документів для автомобілістів. 

З 1 вересня 2022 року, по данним МТСБУ, зелена карта може бути оформлена також і в електронному вигляді, проте обов'язкове її роздрукування на папері (дозволяється чорно-білий друк). 

Як і раніше мінімальний термін оформлення страховки становить 15 днів, а максимальний – 1 рік. Ціни на зелену карту на авто визначає МТСБУ і вони однакові для всіх страхових компаній. Переваги сервісу від Finance.ua є те, що ви маєте можливість порівняти страхові компанії за їх рейтингом і відгуками в одному місці. 

Для оформлення необходно підготувати наступні доркументи:

  1. техпаспорт на авто;
  2. документ для ідентифікації водія (водійські права, закордонний паспорт, паспорт України або ID-картку).
Вебінар Finance.ua "Зелена Карта. Що важливо знати та як використовувати в 2023 році"
Як оформити Зелену карту онлайн?
1
Скористайтеся формою зверху сторінки, вибравши тип транспортного засобу та термін дії полісу
2
Клікніть на кнопку "Оформити" та внесіть ваші дані та дані автомобіля
3
Оплатіть Зелену картку онлайн
4
Отримайте поліс на вказаний e-mail

Як виглядає Зелена картка?

Зразок бланку, затверджений Розпорядженням Нацкомфінпослуг №813 від 20.03.2014 року. Ознайомитись із формою страховки можна за посиланням.

Переваги оформлення полісу Зелена картка на Finance.ua
📱 Повністю онлайн
Оформлення онлайн без поїздки до офісу, а поліс ви отримаєте на ваш e-mail.
🛡 Офіційний поліс
Офіційний поліс. Перевірити можна онлайн на сайті МТСБУ.
👍 Надійна страхова компанія
Страховий поліс від австрійської страхової компанії УСГ.
🔁 Можливість подовження закордоном
Навіть якщо вам довелося залишитися закордоном довше, ніж планували, ми допоможемо вам подовжити поліс зеленої карти онлайн.

Країни, в яких діє поліс Зелена карта (станом на 2023 рік – 47 країн)

Австрія, Албанія, Андорра, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Швейцарія, Кіпр, Чеська Республіка, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Ліхтенштейн, Великобританія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Литва, Латвія, Мальта, Марокко, Молдова, Македонія, Чорногорія, Норвегія, Польща, Румунія, Швеція, Словацька Республіка, Словенія, Сербія, Туніс, Туреччина, Нідерланди, Португалія, зелена карта Польща.

Яка сума покриття по Зеленій карті?

Розмір ліміту відповідальності (страхова сума) по Зеленій карті дорівнює законодавчо встановленому ліміту тієї країни, на території якої сталася ДТП.

На всіх
На 1 людину
Покриття по країнахПерсональні травмиМатеріальні збитки
Польша € 5 000 000€ 1 000 000
Румунія € 6 070 000€ 1 220 000
Угорщина€ 4 946 975€ 1 545 930
Словаччина€ 5 000 000€ 1 000 000
Молдова € 255 838€ 51 168
Австрія€ 6 300 000€ 1 400 000
Азербайджан€ 25 877€ 2 588
Албанія€ 404 204€ 80 841
Бельгія -€ 1 000 000
Болгарія € 5 112 919€ 1 022 584
Ще 31 країна

Як перевірити справжність полісу?

Перевірити справжність та коректність внесеної інформації у страховому полісі можна самостійно на офіційному сайті в розділі «МТСБУ Зелена карта».

  1. за номером авто;
  2. за номером полісу.
Відповіді на часті питання по Зеленій карті:
Чому краще купити зелену картку в Україні?
Це як мінімум вигідніше. Вартість зеленої картки в Україні на 1 рік приблизно 200 євро, тоді як річний поліс автоцивілки в Польщі коштуватиме близько 400 євро, а в Німеччині - від 900 євро. Також важливим плюсом є те, що зелена картка покриває всі країни Європи і, у разі потреби, ви можете поїхати до іншої країни без додаткових витрат.
Чи можна подовжити зелену картку, будучи закордоном?
Так, ви можете продовжити дію зеленої карти, навіть будучи вже закордоном, так як зараз це можливо зробити онлайн і отримати електронний поліс. Тільки враховуйте, що поліс буде дійсним лише через 1 день, після оформлення.
За скільки днів до поїздки потрібно купити поліс?
Зараз замовити та отримати поліс можна повністю онлайн. Ви отримаєте ваш поліс на e-mail за кілька хвилин після замовлення. Однак поліс починає діяти мінімум наступного дня після оформлення або з дати зазначеної в полісі. Тому рекомендуємо оформити його щонайменше за 1 день до передбачуваної поїздки.
Який термін дії страховки?
Страховка Зелена карта оформляється не менше, ніж на 15 днів але не більше, ніж на рік.
На кого оформлюється зелена карта для виїзду за кордон?
Поліс оформлюється на автомобіль, а не на водія.
Можна отримати електронний поліс у viber?
Так, звісно. Після оформлення ви отримаєте на viber електроний поліс в pdf-форматі, а також памʼятку "Що робити при настанні страхової події за кордоном".
Є пільги на Зелену карту?
На жаль, пільг на страхування автомобіля для виїзду за кордон не передбачено.
Чи можна анулювати поліс?
Анулювати можна лише поліси зеленої картки, які були оформленні на термін від 2 місяців до 1 року. Поліси, що оформленні на 15 днів і на 1 місяць анулювати не можна.
Як перевірити, чи діє поліс зеленої карти онлайн?
Перевірити справжність та коректність внесеної інформації у страховому полісі Зелена картка можна самостійно, достатньо відвідати офіційний сайт МТСБУ. У Централізованій базі даних МТСБУ можна дізнатися таку інформацію: - термін дії страховки; - чи пройшов транспортний засіб техогляд; - про страхового брокера, який видавав поліс Зелена карта; - поточний статус страховки Зелена карта.
Що робити, якщо настав страховий випадок?
Дії страхувальника при ДТП за кордоном описані на звороті страхового сертифіката Зелена карта. А саме: - зафіксувати місце дорожньо-транспортної пригоди (ДТП); - викликати поліцію; - отримати довідку поліції про обставини ДТП; - з вини страхувальника, зазначеного у картці міжнародного автомобільного страхування, її копія віддається іншому учаснику ДТП (потерпілому); - протягом п'ятнадцяти днів повідомити свою страхову компанію про настання ДТП.
Чи потрібна Зелена карта, якщо є ОСЦПВ?
ОСЦПВ та Зелена карта – різні види страхування. Зелена карта працює за рамками нашої країни, ОСЦПВ – у нас в країні.
Чи можна придбати Зелену карту на кордоні?
У більшості випадків купити Зелену карту на кордоні можна, проте зручніше і дешевше зробити це заздалегідь, оформивши та отримавши поліс онлайн. Таким чином ви позбавите себе зайвого клопоту.
Чи потрібна зелена карта для перетину кордону?
З 02.03.2022 НБУ прийняв постанову, що дозволяє українцям перетин кордону без полісу зеленої карти у зв'язку з військовим становищем. Але це не означає, що поліс вам не потрібен після перетину. Страховка автомобіля, як і раніше, залишається обов'язковою умовою в країнах Європи.
Які документи необхідні для оформлення зеленої картки?
Закордонний паспорт чи водійські права, технічний паспорт на авто, ІПН.

Питання експертам

Наші менеджери
Я — Явиц Марія, мені 25 років, і я сlient sales менеджер в службі турботи про клієнта в Finance.ua. Я допомагаю людям оформити зелену картку швидко, в онлайн-режимі та зі знижкою.
Я — Третяк Оксана, мені 29 років, і я сlient sales менеджер в службі турботи про клієнта в Finance.ua. Я допомагаю людям правильно оформити зелену картку та уникнути проблем на кордоні.
Я — Підвисоцький Віталій, і я сlient sales менеджер в службі турботи про клієнта в Finance.ua. Я допомагаю людям вибирати оптимальне рішення при купівлі зеленої картки для подорожі до Європи.

Приклад договору компанії УСГ

завантажити

❗ Finance.ua офіційно співпрацює зі страховими компаніями, але сам фінансовий портал не є страховою компанією. Остаточні умови читайте в договорі страхування перед його укладенням. У разі зміни умов страхування або співробітництва, ми намагатимемося якомога швидше оновити інформацію на сайті.
 

Юридична та контактна інформація страхових компаній-партнерів Finance.ua

Українська Страхова Група (USG)

Юридична назва: ПАТ «СК «УСГ»

Є членом МТСБУ

ЄДРПОУ: 30859524

Центральний офіс: 03038, Київ, вул. Івана Федорова, 32А

Графік роботи: ПН-ПТ 10:00-17:00

Відгуки про компанія на Finance.ua

Голова правління: Нельга Павло Олександрович

Контакти у разі страхового випадку:

+38 044 490 27 47
+38 067 246 80 07
+38 050 119 01 47

Facebook, Viber, Telegram

INGO

Юридична назва: АТ «СК «Інго»

Є членом МТСБУ

ЄДРПОУ: 16285602

Центральний офіс: 01054 , Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 33
0 800 215 553

Графік роботи контакт-центру: 08:00-22:00 кожень день

Відгуки про компанія на Finance.ua

Голова правління: Гордієнко Ігор Миколайович

Відгуки наших клієнтів

Катерина

4 січня 2023 р.

Раніше брала на кордоні завжди, але такі черги були що вирішила зекономити час і купити онлайн. Із приємного і ціна дешевле ніж на кордоні

Вікторія

5 грудня 2022 р.

Виїзджали в Німеччину через Румунію, про всяк випадок роздрукувала поліс просто на папері, показувала на кордоні - все ок, пропустили. За сервіс нічого поганого не скажу - оформлення швидко, проблем не виникло

Павлуцкий Александр

28 квітня 2022 р.

Оформлял страховку на месяц, после оплаты полис мне отправили на почту.