0 800 307 555
banner image
Оформляйте разом із Зеленою карткою Авто Асістанс у дорогу та не хвилюйтесь про поломки
Оновлено 28.06.22
Примітка рекламодавця

Купити зелену картку на авто у Чернівцях

Купуйте онлайн зі знижкою до 50%

sweet.TV

Подарунок! 3 місяці кіно на стрімінг сервіс Sweet TV.

 • Зелена карта від Українська Страхова Група

  Українська Страхова Група
  stars
  2079ціна
  на 2місяці
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  Офіційно
  Надійна європейськая страхова компанія
  Ліцензія
  АГ №569295 від 21.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка на авто у Чернівцях

Якщо ви подорожуєте на власному авто, зелена картка знадобиться як страховка. Міжнародний сертифікат «Green-card» вважається обов'язковим для перетину кордону. Поліс працює за принципом автоцивілки в Україні — покриває відповідальність водія, який порушує правила дорожнього руху та створює аварійну ситуацію на дорозі. Страховка компенсує витрати на лікування водіїв та пасажирів, а також ремонт транспортного засобу постраждалої сторони.

Зелену картку можна придбати у Чернівцях на Finance.ua в онлайн режимі. Поліс потрібно оформляти, якщо ви перетинаєте кордон на автобусі, мотоциклі, автомобілі з причепом або без, а також вантажівці.

Як оформити зелену картку в Чернівцях

З Finance.ua водії заощадять свій час, тому що для оформлення зеленої картки не потрібно їхати до страхової компанії – достатньо перейти у відповідний розділ на сайті. Для покупки сертифікату у Чернівцях варто заздалегідь підготувати документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • номер посвідчення водія.

Важливо також вказати номер реєстрації транспортного засобу, на якому водій перетинатиме кордон. Оформіть страховку на сайті та після оплати, вам надішлють поліс зеленої картки на e-mail. Перевірити справжність документа можна на офіційному веб-сайті МТСБУ.

Вартість поліса зеленої картки у Чернівцях

Основні фактори, від яких залежить ціноутворення зеленої картки:

 • Країна, до якої вирушає водій – СНД чи Європа.
 • Тип транспортного засобу — що більший обсяг двигуна ТЗ, то вище буде ціна.
 • Період, на який оформляється страховка. Ви можете придбати поліс терміном від 15 до 365 днів.

Розрахувати індивідуальну вартість ви можете завдяки зручному онлайн-калькулятору на сайті Finance.ua.

Покриття по зеленій картці

Залежно від країни, де сталося ДТП, зелена картка покриває витрати на лікування постраждалих пасажирів та водія, а також на ремонтні роботи та відновлення транспортного засобу. Компенсацію за втрати винуватця страховка не передбачає.

Якщо ви потрапили в ДТП, насамперед викличте поліція та швидку допомогу при необхідності та спробуйте скласти Європротокол. Зателефонуйте до своєї страхової компанії, щоб подати запит на компенсацію (для цього зробіть фото ушкоджень з місця події).

Відгуки наших клієнтів

Роман

9 червня 2022 р.

При офрмленні зеленої карти неможливо вибрати м. Вишневе. Відповідно послуга є недоступною для всіх 40 тисяч мешканців цього міста.

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!

Светлана

2 травня 2022 р.

Коллеги посоветовали оформить Зеленую карту, так как на границе уже без неё не выпускают. Нашла в интернете сайт finance.ua, заполнила форму и после оплаты получила страховку через 5 минут.

banner image
Оформляйте разом із Зеленою карткою Авто Асістанс у дорогу та не хвилюйтесь про поломки
Оформити