0 800 307 555
0 800 307 555

Як придбати страховку на виплат

Покрокова інструкція

Купити страховку сьогодні – не проблема. Проблема може виникнути з її оплатою, адже потрібної суми може просто не бути, а поліс потрібний тут і зараз. Що робити? На виручку прийде варіант оплати частинами.
Зміст

Finance.ua страхування пропонує таку можливість для полісів Автоцивілки, Зеленої картки, а також туристичного медстрахування, тобто для найпопулярніших страхових продуктів.

У цьому матеріалі детально розберемо, як скористатися сервісом, і в чому полягають головні переваги оплати частинами за страховку.

Оплата частинами покроково

Насамперед оберіть необхідну вам страховку. Для прикладу ми вибрали Зелену картку, адже це один з найпопулярніших та обов’язкових полісів.

Заповніть усі поля.

Важливо! Номер телефону має бути українського оператора, тобто мати код +380. Зазначайте чинну адресу електронної пошти, адже саме на цю адресу вам надійде електронний поліс.

Далі потрібно вказати дані про транспортний засіб.

На етапі формування договору потрібно обрати документ, який посвідчуватиме вашу особу, або ж вибрати функцію автозаповнення через Дію. Детальніше про те, як нею скористатися, ми писали в цій статті.

Без автозаповнення доведеться вручну заповнити кілька полів: серія і номер документа, дата його видачі, ідентифікаційний код, адреса реєстрації.

Потім система перевірить всі зазначені дані. У разі помилки їх можна відредагувати. На цьому ж етапі потрібно вибрати дату, з якої поліс почне діяти.

Переходимо до оплати. Наразі доступні три варіанти:

  • вказати дані банківської картки;
  • використати технологію Privat Pay;
  • оплата на виплат.

Власне, останній пункт нас і цікавить.

Важливо! Оплату частинами можна оформити на страхові поліси Автоцивілки, Зеленої картки, туристичного страхування на суму від 500 грн. Для менших сум оплата частинами недоступна.

Тут обираємо доступний банк. Наразі послуга доступна від monobank, але ми працюємо над залученням найбільших державних банків – Ощадбанку та ПриватБанку.

Умови для оформлення розстрочки прості:

  • у вас має бути картка від monobank з кредитним лімітом на покупку частинами. Його можна перевірити в банківському застосунку в розділі «Кредити»;
  • на картці мають бути кошти для першого платежу. Перший платіж буде списаний в день покупки. Це можуть бути і кредитні кошти в межах кредитного ліміту по картці, але майте на увазі, що в такому разі банком можуть бути стягнуті додаткові комісії.

Також на цьому етапі вказана кількість платежів, на яку ви можете розбити поліс, наразі їх кількість – 3.

Відповідно до умов послуги покупки частинами, сума розбивається на рівну кількість щомісячних платежів без додаткових комісій чи відсотків.

Далі інформацію про покупку частинами треба підтвердити в банківському застосунку:

Після оплати страховий поліс надійде вам на зазначену адресу електронної пошти. Зверніть увагу, що Зелену картку потрібно обов’язково друкувати після отримання.

Переваги оплати частинами

Оплата частинами вельми актуальна у воєнний час, адже зараз не завжди та не у всіх є можливість одразу сплатити повну вартість поліса.

Як видно з нашого прикладу, вартість страховки складає майже 4 тис. грн – це доволі відчутна сума для сімейного бюджету, особливо, якщо він обмежений.

Після списання першого платежу чинна страховка автоматично надходить на пошту, нею вже можна користуватися. Тобто ви отримуєте доступ до повноцінного страхування з меншим фінансовим навантаженням.

Окрім того, за оплату частинами відсутні додаткові комісії. Безкоштовна розстрочка дозволяє розбити вартість поліса на 3 місяці без зайвих витрат. Також розстрочку можна закрити достроково в будь-який зручний момент. І за це теж не буде додаткових комісій.