5 хвилин і поліс з покриттям COVID-19 у вас на email
Щорічні поїздки за кордон — звичний відпочинок для багатьох українців. Досвідчені туристи знають, як підготуватися до відпустки за кордоном, і які речі з документами потрібні для подорожі. Але багато хто забуває про такий важливий документ як страховка. Тому, перш ніж збиратися за кордон, варто ознайомитися з тонкощами цього процесу, щоб уникнути неприємних ситуацій.
Крім паспорта, турист повинен мати при собі офіційний страховий поліс, який забезпечує компенсацію на скасування рейсу, втрату багажу, лікування або відновлення втрачених документів. Плануючи поїздку в Німеччину варто підбирати поліс, який буде діяти весь час перебування за кордоном. Мінімальна сума страхового поліса, що дозволяє виїжджати за межі України, становить 30 тисяч євро. Така страховка в Німеччину є базовою. Крім того, потрібно врахувати, що ціна на страховку може варіюватися в залежності від опцій, періоду використання та покриття.
Найскладніший процес зборів до Німеччини — оформлення документів, страховки та візи. Дуже важливо підійти до даного процесу серйозно, адже передбачити розвиток подій неможливо: кліматичні умови, несправність техніки, втрата речей.
Finance.ua вирішив спростити завдання для туристів України, тому тепер оформлення страховки є в електронній формі. Користувач може знайти підходящий варіант поліса в каталозі від Finance.ua. Щоб самостійно оформити страховку потрібно:
Поліс приходить користувачеві на пошту в електронному форматі.
Страхування для оформлення візи в Німеччину не вимагає великого пакету документів — потрібні лише закордонний паспорт, паспорт, ІПН та банківська карта для оплати поліса.
У випадку з іншими типами страховки, набір документів може розширюватися.
Серед безлічі варіантів полісів дуже важко визначити відповідний, тому варто відповідально підійти до вибору страхової компанії.
Щоб бути впевненим у безпеці поїздки, краще довірити процес страхування життя, майна та здоров'я фахівцям. Для Німеччини компанії пропонують страхування:
Турист може вибрати для себе багаторазову або разову страховку в залежності від мети подорожі. Для тривалого перебування за кордоном, компанія може запропонувати оформлення поліса на кілька тижнів від усього терміну поїздки. Але в такому випадку, для продовження знадобиться гарантія від роботодавця або інші документи, що підтверджують мету поїздки.
Щоб вибрати страхову компанію, потрібно визначити бюджет, тривалість поїздки та мету. Залежно від цих трьох чинників, вибір звузиться, і туристу залишиться лише оцінити надійність компанії:
В середньому, розрахувати вартість можна по днях:
Варто врахувати, що ціни можуть варіюватися в залежності від курсу валют на момент оформлення поліса. Також вартість залежить від тривалості поїздки, кількості туристів та віку.
Коли настає страховий випадок за кордоном, в першу чергу потрібно повідомити страхову фірму. Зазвичай, контакти компанії вказані в документах. Спілкуючись зі співробітником, потрібно прочитати інформацію з поліса (термін дії, номер) та вказати свої дані.
Описавши проблему, представник страхової розповість алгоритм дій в залежності від страхового випадку.
Виплати згідно полісу можуть відшкодувати після повернення в Україну.
Інші види страхування:
Популярні сторінки:
Популярні країни для подорожей: