Рейтинг мікрофінансових організацій України 1 кв 2023

Ми оцінили зручність і якість обслуговування в МФО

Цей рейтинг відображає якість обслуговування компаній, що видають онлайн-кредити на карту. Серед основних причин популярності цієї послуги – її зручність, простота і швидкість. Клієнт оформляє кредит, не виходячи з дому, і отримує гроші протягом декількох хвилин. Ми порівняли 36 компаній і визначили, у кого цей процес організований краще, ніж у інших.
 • Що і як ми рахували?

  Цей рейтинг ми зробили тому, що онлайн-кредити стали досить популярною послугою. Мікрозайми України зруйнували монополію банків на ринку кредитування. Армія онлайн-позичальників стає дедалі більшою, як і інтерес до послуги з боку потенційних клієнтів. І люди хочуть знати, де можна отримати найякісніше обслуговування.

  Ми сформували список МФО України, чиї сайти розмістилися на перших 10 сторінках пошукової системи Google за запитом «онлайн-кредит на картку». З них ми відсіяли тих, хто:

  • кредитує тільки підприємців;
  • працює не по всій країні, а, наприклад, тільки по Києву.

  В результаті вийшов список з 36 мікрофінансових організацій, які видають онлайн кредит на картку. В період з 20.02.23 по 17.03.23 ми їх оцінювали за 6 ключовими критеріями:

  1. Доступність і актуальність інформації на сайті – критерій «Сайт»

  Важливо, щоб на сайті МФО були позначені всі умови кредитування. Клієнт повинен розуміти, у скільки йому обійдеться кредит, в тому числі при продовженні його строку та різні нюанси. Ми вивчили всі позики на карту і сайти всіх компаній (розглядалися тільки десктопні версії), де шукали інформацію про: процентні ставки, терміни і комісії по першому і наступним кредитами (у багатьох компаній перший кредит – пільговий, інші обійдуться дорожче), умови пролонгації. Наявність даних по кожному з цих пунктів додає до рейтингу МФО до 4,5 балів. Також оцінювалася доступність інформації на сайті. Бали знижувалися, якщо для того, щоб знайти умови кредитування користувачеві доводилося розшукувати умови кредитування в «надрах» сайту. В цьому рейтингу ми не оцінювали інформацію про штрафні санкції, але додавали по 1,5 бали тим компаніям, які в поточному кварталі на своїх сайтах зазначали про особливі умови кредитування під час воєнного стану (акції, які завершились до кварталу перевірки не враховувались).

  2. Наявність BankID

  BankID – спосіб верифікації клієнта через дані про нього в українських банках. Його наявність значно спрощує процес реєстрації клієнта на сайті МФО. Дані про нього автоматом підтягнуться в потрібні поля і їх не доведеться заповнювати вручну.

  Проте інколи компанія дає можливість користуватися BankID уже на перших етапах реєстрації, а у деяких випадках використовує його лише для авторизації або ідентифікації клієнта.

  За підключений на початку реєстрації BankID компанія отримувала 1,5 бала, на етапі авторизації чи ідентифікації – 1 бал.

  Наявність мобільного додатку на сайті МФО. Якщо є 2 віджета або кнопки додатку на сайті для Android та iOS, то компанія отримувала 1,5 бала, а якщо тільки для однієї ОС, то 1 бал.

  3. Підтримка користувачів – критерій «Підтримка»

  Ми тричі телефонували в усі компанії і ставили кілька елементарних запитань: розмір процентної ставки, чи потрібен поручитель, термін кредитування і т.п. При цьому ми оцінювали: час очікування дзвінка, якість та швидкість надання інформації. Розуміючи ситуацію, ми не дзвонили під час масштабних повітряних тривог. Крім того, враховувалася наявність онлайн-чату (з відповідями від боту чи оператора), підтримки в популярних месенджерах в web та мобільній версії, і які номери доступні клієнтам для зв’язку з МФО. За кожен з цих пунктів компанія отримувала до 5,14 балів, крім колл-центру – за телефонне обслуговування можна заробити до 12,44 балів. До уваги також брали наявність цілодобової клієнтської підтримки. За такий сервіс компанія отримувала ще 4,14 бали.

  4. Кількість каналів погашення позики – критерій «Погашення»

  По кожному з учасників рейтингу уточнювалося, чи можна погасити кредит: в особистому кабінеті профілю користувача на сайті, в касах банків, за допомогою терміналів самообслуговування, інтернет-банкінгу і за допомогою компаній-партнерів. За кожен з доступних способів компанія отримувала до 3 балів.

  5. Наявність програм лояльності – критерій «Бонуси і знижки»

  Враховувалася як лояльність до нових клієнтів (знижки на надання першого кредиту), так і до постійних (збільшення терміну і суми кредитування, зниження процентної ставки). Крім того, окремо враховували можливість взяття першого кредиту під 0,01%.

  6. Критерій «Дані про компанію і FAQ»

  Клієнтам важливо знати, що компанія, у якої вони планують взяти позику, працює легально, а також ознайомитися з умовами кредитування заздалегідь. Саме тому ми оцінили наявність на сайті свідоцтва про реєстрацію, правил кредитування, шаблону кредитного договору та платіжних реквізитів компанії, поставивши за кожен з них по 1,25 бала.

  Ухвалюючи рішення про отримання кредиту, майбутній клієнт також хоче дізнатися про те, як буде відбуватися цей процес, а потім і погашення або пролонгація кредиту. Ми оцінили, наскільки зручно буде отримати відповіді на ці запитання. По 0,5 бала компанія отримувала за наявність інформації про отримання, погашення та пролонгацію кредиту в довідковому блоці, а також в окремих розділах в основному меню або на головній сторінці сайту компанії. 1 бал було присвоєно за виведення всіх питань, що цікавлять, в окремий блок запитань і відповідей (Довідка, FAQ), а також ще 1 бал організація отримала за наявність в цьому блоці іншої інформації, крім перерахованих вище запитань.

  Під час ретельного аналізу враховувалася не просто наявність потрібної для користувачів інформації, але також її доступність (наскільки глибоко вона захована в надрах сайту) й ідентичність на різних його сторінках.

  МФО, у яких вийшов однаковий підсумковий бал, ми розсудили таким чином:

  • Перше. Вище оцінювалися компанії, які отримали більше балів за критерієм «Сайт», який ми вважаємо ключовим.

  • Друге. Якщо по «Сайту» бали також збіглися, то ми враховували, скільком з 6 перерахованих критеріїв компанії взагалі відповідають. Наприклад, якщо в однієї не підключений BankID і немає можливості оформити офлайн договір, то вона була оцінена нижче, ніж та, у якої немає тільки BankID.
  • Третє. Ми детальніше порівнювали роботу контакт-центрів: час очікування відповіді на дзвінок, оперативність і якість відповідей на поставлені запитання.
  • Четверте. Ми занижували місце в рейтингу, якщо на сайті одна і та ж інформація вказана по-різному. Наприклад, в одному місці сказано, що максимальна сума кредиту становить 15 000 гривень, а в іншому – 10 000.
  • П'яте. Якщо дві компанії набрали однакову кількість балів, то вище в рейтингу стоятиме та, що має програму лояльності.
  • Шосте. Якщо дві компанії набрали однакову кількість балів, то вище в рейтингу стоятиме та, що має більш ранню дату реєстрації.

  Ми постійно оновлюємо цей рейтинг. Тому що нові МФО 2023 в Україні напевно з'являться, а тому ми оцінимо якість і їхніх послуг.

 
Оформити
Сайт
28.50
Банк ID та додаток
3.00
Підтримка
30.76
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільних номерів підтримки; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; немає розділу з інформацією як погасити кредит на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в Creditkasa
 
Оформити
Сайт
31.50
Банк ID та додаток
2.60
Підтримка
26.62
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; мобільний додаток є лише для 1 операційної системи; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня по реквізитах.
Більше про кредит в СreditPlus
 
Оформити
Сайт
28.50
Банк ID та додаток
3.00
Підтримка
30.76
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільних номерів підтримки; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в Є Гроші
 
Оформити
Сайт
26.25
Банк ID та додаток
3.00
Підтримка
26.62
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки.
Більше про кредит в Moneyveo
 
Оформити
Сайт
28.50
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
26.62
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в Качай Гроші
 
Оформити
Сайт
21.75
Банк ID та додаток
3.00
Підтримка
27.17
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; по 1му дзвінку чекали на відповідь більше 1 хв; немає цілодобової служби підтримки; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через термінали.
Більше про кредит в MyCredit
 
Оформити
Сайт
19.50
Банк ID та додаток
1.85
Підтримка
27.86
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; мобільний додаток є лише для 1 операційної системи; немає цілодобової служби підтримки; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в credit7
 
Оформити
Сайт
21.75
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
27.86
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; немає цілодобової служби підтримки; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня по реквізитах; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в loany
 
Оформити
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
22.03
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; по 1му дзвінку чекали на відповідь більше 1 хв; немає цілодобової служби підтримки; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в SelfieCredit
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID та додаток
2.25
Підтримка
20.15
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; є лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в Clickcredit
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
25.29
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає цілодобової служби підтримки; підтримка в популярних месенджерах є лише в мобільній версії сайту; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в ZeCredit
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
26.62
Погашення
10.50
Знижки та бонуси
7.50
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери.
Більше про кредит в SlonCredit
 
Оформити
Сайт
19.50
Банк ID та додаток
1.50
Підтримка
26.62
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; ненаглядно відображені дані про суму по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через термінали; ненаглядно відображені дані про програму лояльності.
Більше про кредит в SOS CREDIT
 
Оформити
Сайт
15.75
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
25.29
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступних кредитах; ненаглядно відображено дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки.
Більше про кредит в Alexcredit
 
Оформити
Сайт
27.00
Банк ID та додаток
1.50
Підтримка
21.33
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
7.50
Дані про компанію та FAQ
8.25
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; не вказані дані про умови пролонгації; немає мобільного додатка; по двом дзвінкам чекали на відповідь більше 1 хв, на третій дзвінок не відповіли; немає оператора в онлайн-чаті; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані щодо можливості погашеня в особистому кабінеті; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає платіжних реквізитів; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в Finsfera
 
Оформити
Сайт
21.75
Банк ID та додаток
1.50
Підтримка
20.65
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; по 1му з 3х дзвінків чекали на відповідь більше 1 хв та оператор не повністю володів знанням продукту; немає цілодобової служби підтримки; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери.
Більше про кредит в CreditBox
 
Оформити
Сайт
28.50
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
18.33
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
7.50
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; немає BankID; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; по 2м з 3х дзвінків не відповіли; немає цілодобової служби підтримки; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності.
Більше про кредит в Money4you
 
Оформити
Сайт
26.25
Банк ID та додаток
1.50
Підтримка
22.72
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; не вказані дані про умови пролонгації; немає мобільного додатка; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через термінали; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; немає даних про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією як погасити кредит на головній сторінці сайту чи в основному меню; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в Avans Credit
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
20.15
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через термінали; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; немає даних про програму лояльностінемає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в BananaСredit
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
3.00
Підтримка
16.54
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
8.75
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; не вказані дані про умови пролонгації; немає безкоштовного телефону підтримки; по 1му дзвінку чекали на відповідь більше 5 хв; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає даних щодо можливості погашеня по реквізитах; немає платіжних реквізитів.
Більше про кредит в Miloan
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
1.85
Підтримка
21.48
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; BankID використовується лише для авторизації; мобільний додаток є лише для 1 операційної системи; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашеня через термінали; немає даних про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в Novikredyty
 
Оформити
Сайт
18.00
Банк ID та додаток
1.50
Підтримка
15.01
Погашення
12.00
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в ШвидкоГроші
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
20.15
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці.
Більше про кредит в Monetka
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
20.15
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
7.50
Дані про компанію та FAQ
8.13
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступних кредитах; ненаглядно відображено дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; ненаглядно відображені дані щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня по реквізитах; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає зображення свідоцтва про реєстрацію або ліцензію; немає платіжних реквізитів.
Більше про кредит в EasyCash
 
Оформити
Сайт
19.50
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
16.89
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
10.00
Дані про компанію та FAQ
8.75
Примітки. На сайті ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; по 1му дзвінку чекали на відповідь більше 1 хв; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня по реквізитах; немає платіжних реквізитів.
Більше про кредит в Tengo
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
20.79
Погашення
4.50
Знижки та бонуси
7.50
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про ставки та комісії по наступних кредитах; ненаглядно відображено дані про строк понаступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; ненаглядно відображені дані про суму по наступних кредитах; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; по 1му дзвінку чекали на відповідь більше 1 хв; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає даних щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня по реквізитах; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в Додам
 
Оформити
Сайт
15.75
Банк ID та додаток
1.50
Підтримка
30.76
Погашення
4.50
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
6.75
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає даних щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня по реквізитах; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації як отримати кредит в довідковому блоці; но различается; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці; вказані суперечливі дані в блоці з довідковою інфорацією; вказані суперечливі додаткові дані в блоці з довідковою інфорацією.
Більше про кредит в Твоя Позика
 
Оформити
Сайт
24.00
Банк ID та додаток
1.50
Підтримка
9.04
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; не змогли дозвонитися в службу підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; ненаглядно відображені дані щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в MrMoney
 
Оформити
Сайт
15.75
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
21.48
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
8.13
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашеня по реквізитах; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; вказані суперечливі дані щодо правил кредитування; немає платіжних реквізитів.
Більше про кредит в Сashpoint
 
Оформити
Сайт
22.50
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
9.29
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
5.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по пнаступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; немає BankID; немає мобільного додатка; немає безкоштовного телефону підтримки; по 2м з 3х дзвінків не відповіли; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; ненаглядно відображені дані щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; немає даних про програму лояльності; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в Ewa Cash
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
15.01
Погашення
9.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; немає даних про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає інформації як погасити кредит в довідковому блоці; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в CLY
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
15.01
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; немає даних про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в AviraCredit
 
Оформити
Сайт
24.75
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
9.58
Погашення
7.50
Знижки та бонуси
0.00
Дані про компанію та FAQ
9.50
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по першому кредиту; вказані суперечливі дані про ставки та комісії по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; по 2м з 3х дзвінків не відповіли, на 3й дзвінок чекали на відповідь оператора більше 5 хв; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; меседжер є лише на сторінці «Оплата», на інших сторніках жодного меседжера; вказані суперечливі дані щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; немає даних про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в ПростоКредит
 
Оформити
Сайт
30.75
Банк ID та додаток
0.00
Підтримка
3.90
Погашення
3.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
8.25
Примітки. На сайті не вказані дані про умови пролонгації; немає BankID; немає мобільного додатка; немає мобільних номерів підтримки; не змогли дозвонитися в службу підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; вказані суперечливі дані щодо можливості погашення в особистому кабінеті; немає даних щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані щодо можливості погашеня в особистому кабінеті; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%; немає платіжних реквізитів; немає розділу з інформацією як погасити кредит на головній сторінці сайту чи в основному меню.
Більше про кредит в Coolcredit
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
1.50
Підтримка
6.72
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
2.50
Дані про компанію та FAQ
10.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; вказані суперечливі дані про суму по наступних кредитах; не вказані дані про умови пролонгації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; по 2м з 3х дзвінків не відповіли; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльності; немає можливості отримати перший кредит під 0,01%.
Більше про кредит в Lovilave
 
Оформити
Сайт
20.25
Банк ID та додаток
0.75
Підтримка
2.57
Погашення
6.00
Знижки та бонуси
7.50
Дані про компанію та FAQ
9.00
Примітки. На сайті немає інформації щодо особливостей кредитування під час воєнного стану; вказані суперечливі дані про строк по першому кредиту; вказані суперечливі дані про строк по наступних кредитах; вказані суперечливі дані про суму по першому кредиту; не вказані дані про умови пролонгації; BankID використовується лише для авторизації; немає мобільного додатка; лише мобільні номери підтримки; не змогли дозвонитися в службу підтримки; немає цілодобової служби підтримки; немає оператора в онлайн-чаті; немає підтримки в популярних месенджерах; немає даних щодо можливості погашеня через термінали; немає даних щодо можливості погашеня через банки та компанії-партнери; ненаглядно відображені дані про програму лояльностінемає розділу з інформацією про пролонгацію кредиту на головній сторінці сайту чи в основному меню; немає інформації про пролонгацію кредиту в довідковому блоці.
Більше про кредит в MyBiz

До 2022 року ми оновлювали рейтинг мікрофінансових організацій раз на 3 місяці. Минулого року оновлення рейтингу не проводилось, оскільки багато МФО після 24 лютого 2022 р. повністю або частково призупинили кредитування. У другій половині 2022 року кредитний ринок почав відновлюватись, і у 2023 році ми повертаємось до щоквартальних оновлень даного рейтингу. Читайте попередні версії, щоб знати, як змінюються позиції лідерів і як компанії працюють над покращенням свого сервісу:

Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2021)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2020)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (4 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (3 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (1 кв. 2019)

Рейтинг мікрофінансових організацій України (2018)