0 800 307 555

Кредит у Бізнес Позика

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та/або Кредитору (майбутньому, потенційному Кредитору), та/або Посереднику свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України.

Про компанію Бізнес Позика

Фінансова компанія ТОВ “БізнесПозика” надає короткострокові кредити онлайн підприємцям на закупівлю товару, розвиток власної справи, сплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття точки, купівлю обладнання, інші потреби бізнесу.

Офіційний сайт http://bizpozyka.com/
Телефон0800211503
Электронна поштаoffice@bizpozyka.com
Юридична адреса01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, офіс 624
Графік работиСьогодні працює з 10:00 до 19:00
Ліцензія

Свідоцтво ФК №880 від 06.04.2017

Переваги кредита Бізнес Позика

Мінімум документів: Вам необхідно надати лише паспорт і код.
Термін кредитування фіксований і становить 8 тижнів. Погашення відбувається рівними частинами раз на тиждень.
Чесна плата за користування без додаткових комісій.
Гроші в той же день

Бізнес Позика: відгуки, способи оплати, акції

 1. Хто може отримати кредит в Бізнес Позика
 2. Переваги компанії Бізнес Позика
 3. Умови для оформлення кредиту в МФО Бізнес Позика
 4. Як оформити заявку на кредит в Бізнес Позика: покрокова інструкція
 5. Як оплатити кредит в Бізнес Позика
 6. Що буде, якщо не виплатити борг по кредиту вчасно
 7. Акції в компанії
 8. Бізнес Позика: відгуки

Бізнес Позика допомагає підприємцям створювати свій бізнес з мінімумом документів та паперової роботи.

Для того, щоб отримати кредит в банку, необхідно збирати багато документів. Нерідко в банківських установах кредити видають під заставу майна або бізнесу, вимагають документи членів сім'ї. 

Наявність поручителів для оформлення договору обов'язкова. Також банки рідко кредитують молодих фахівців. У мікрофінансової організації кредит на бізнес отримати набагато простіше. 

Ліцензія
Фінансова компанія «Бізнес Позика» (ЄДРПОУ 41084239) зареєстрована Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: серія ФК №880 від 06.04.2017.

Єдиним видом діяльності компанії є надання коштів в кредит, в тому числі і на умовах фінансового кредиту – безстрокова ліцензія від 11.05.2017 року.

Хто може отримати кредит в Бізнес Позика

Бізнес Позика спеціалізується на фінансовій допомозі для підприємців. У компанії позики видають на закупівлю товару або обладнання, розвиток або розширення бізнесу, оплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття торгової точки, будь-які інші потреби вашого підприємства.

Оформити кредит тут можуть громадяни України від 21 року, клієнти без поручителів, клієнти з поганою кредитною історією, клієнти без офіційного працевлаштування та без довідки про доходи.

Переваги компанії Бізнес Позика

Є чотири головні переваги оформлення кредиту на бізнес в Бізнес Позика перед банківськими позиками:

 1. гроші надходять у той же день. Щоб отримати кредит на бізнес, необхідний паспорт (або вид на проживання), ідентифікаційний код. Документи по бізнес діяльності не обов'язкові;
 2. треба мінімум документів. Рішення про фінансування приймається за один робочий день і відразу після підписання договору позики, гроші автоматично зараховуються на банківську карту клієнта. При повторному зверненні клієнт і зовсім може отримати гроші протягом 5 хвилин.
 3. чесна плата за користування кредитними коштами. Виплата за боргом у МФО відбувається тільки за фактичну кількість днів користування кредитом, додаткових комісій немає. При більшій сплаті, різниця зараховується на погашення фону боргу. Відповідно, плата зменшується з огляду на залишок по кредиту.
 4. зручне погашення. Кредит онлайн надається на фіксований термін 8 тижнів. Погашення відбувається рівними частинами раз на тиждень. Є можливість закрити кредит достроково.

Умови для оформлення кредиту в МФО Бізнес Позика

В МФО Бізнес Позика доступні кредити від 10 000 до 50 000 гривень. Процентна ставка становить від 0,5 до 0,8% в день, в залежності від терміну та кредитних даних клієнта.

Мінімальний термін погашення виплати 56 днів. Є можливість скористатися пролонгацією договору. При цьому клієнтові не будуть нараховуватися штрафні відсотки за прострочення.

Як оформити заявку на кредит в Бізнес Позика: покрокова інструкція

Перед тим, як оформити кредит, рекомендуємо використовувати кредитний калькулятор на сайті мікрофінансової організації. Там ви зможете розрахувати термін кредиту, кількість виплат за місяць, а також підсумкову суму до оплати.

Потім рекомендуємо також зареєструватися в особистому кабінеті клієнта Бізнес позики. У ньому будуть відображатися поточні заборгованості, кількість виплат, в кабінет вам будуть надсилати акційні пропозиції в компанії.

Також через особистий кабінет ви зможете зробити миттєву виплату заборгованості. Інші способи можуть займати до трьох робочих днів, це варто враховувати при погашенні боргу.

Потім необхідно буде заповнити заявку на сайті Бізнес позики. Зробити це можна за допомогою кнопки «Залишити заявку». 

На першому етапі необхідно буде надати лише серійний номер паспорта, ІПН, номер мобільного телефону і банківської карти, на яку повинні будуть перераховані кошти.

Потім заявка потрапить на розгляд менеджерів компанії. Ваша анкета може оброблятися протягом дня.

Якщо рішення буде позитивним, вам потрібно буде підписати кредитний договір. Радимо ретельно вивчити інформацію в ньому.

Після цього гроші будуть відправлені на карту автоматично.

Важливо: дана мікрофінансових організація допускає тільки один відкритий кредит.

Як оплатити кредит в Бізнес Позика

Оплатити кредит в Бізнес Позика можна кількома способами:

 • через термінал самообслуговування (IBox, Приват24). Переказ грошей з терміналу на рахунок компанії може тривати до трьох днів, можливі комісії;
 • через особистий кабінет. Виплата відбувається миттєво, комісій немає;
 • через касу банку. Для цього необхідно буде знайти реквізити компанії на сайті Бізнес позики. Можливі комісії.

Що буде, якщо не виплатити борг по кредиту вчасно

Якщо виплатити борг вчасно не виходить, рекомендуємо скористатися пролонгацією кредитного договору. В іншому випадку компанія може нарахувати штрафи за невиплату боргу і залишає за собою право передати борг в колекторське агентство.

Акції в компанії

У компанії є програма лояльності для нових клієнтів. Також постійні клієнти будуть отримувати персональні акційні пропозиції на пошту або в особистий кабінет.

Бізнес Позика: відгуки

У мікрофінансової організації Бізнес Позика специфічний вид діяльності, тому її послуги потребують додаткової оцінки. Допоможіть іншим підприємцям-початківцям оцінити якість роботи компанії за допомогою своїх відгуків.

Гроші у вас у 02:49