0 800 307 555
БізнесПозики
Перевірено Finance.ua 30.09.2022

Кредит у БізнесПозиці

Тимчасово недоступний

Про компанію БізнесПозика

Фінансова компанія ТОВ “БізнесПозика” надає короткострокові кредити онлайн підприємцям на закупівлю товару, розвиток власної справи, сплату оренди, ремонт автомобіля...
Офіційний сайт
Телефон0800211503
Електронна поштаoffice@bizpozyka.com
Юридична адреса01133 м. Київ, вул. Генерала Алмазова 13, оф. 524
Графік роботиСьогодні працює з 10:00 до 19:00
ЛіцензіяСвідоцтво ФК №880 від 06.04.2017

Як отримати кредит БізнесПозики

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит БізнесПозики

Евгения С. 

21 грудня 2018 р.

Решила открыть свое дело, интернет магазин по продаже бижутерии, нужно денег на закупку партии. Решила,что можно взять кредит ,поставлю наценку за товар и планирую продать так ,чтоб и кредит погасить и прибыль от продаж получить. Если все пойдет по плану,значит будет хорошо. Кредит уже оформила,переплата честно говоря нормальная, товар закупила и жду его.

Юлия 

18 серпня 2021 р.

Открыла с их помощью вторую точку. По сервису могу сказать, что в целом все супер. Оставила полную заявку, перезвонили, дали положительный ответ, получила деньги, вложила деньги, крутилась некое время как пчелка, но зато не единой просрочки, закрыла, теперь масштабируюсь)) Главное это не получить, а знать как правильно ими распорядиться получив.

Владимир 

14 лютого 2020 р.

Быстро и без лишних вопросов выдали кредит для бизнеса, не пришлось закладывать документы всех родственников в залог, как это обычно происходит в банке. За оперативность плюсую

Бізнес Позика: відгуки, способи оплати, акції

 1. Хто може отримати кредит в Бізнес Позика
 2. Переваги компанії Бізнес Позика
 3. Умови для оформлення кредиту в МФО Бізнес Позика
 4. Як оформити заявку на кредит в Бізнес Позика: покрокова інструкція
 5. Як оплатити кредит в Бізнес Позика
 6. Що буде, якщо не виплатити борг по кредиту вчасно
 7. Акції в компанії
 8. Бізнес Позика: відгуки

Бізнес Позика допомагає підприємцям створювати свій бізнес з мінімумом документів та паперової роботи.

Для того, щоб отримати кредит в банку, необхідно збирати багато документів. Нерідко в банківських установах кредити видають під заставу майна або бізнесу, вимагають документи членів сім'ї. 

Наявність поручителів для оформлення договору обов'язкова. Також банки рідко кредитують молодих фахівців. У мікрофінансової організації кредит на бізнес отримати набагато простіше. 

Ліцензія
Фінансова компанія «Бізнес Позика» (ЄДРПОУ 41084239) зареєстрована Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: серія ФК №880 від 06.04.2017.

Єдиним видом діяльності компанії є надання коштів в кредит, в тому числі і на умовах фінансового кредиту – безстрокова ліцензія від 11.05.2017 року.

Хто може отримати кредит в Бізнес Позика

Бізнес Позика спеціалізується на фінансовій допомозі для підприємців. У компанії позики видають на закупівлю товару або обладнання, розвиток або розширення бізнесу, оплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття торгової точки, будь-які інші потреби вашого підприємства.

Оформити кредит тут можуть громадяни України від 21 року, клієнти без поручителів, клієнти з поганою кредитною історією, клієнти без офіційного працевлаштування та без довідки про доходи.

Переваги компанії Бізнес Позика

В Бізнес Позика є чотири головні переваги оформлення кредиту на бізнес перед банківськими позиками:

 1. гроші надходять у той же день. Щоб отримати кредит на бізнес, необхідний паспорт (або вид на проживання), ідентифікаційний код. Документи по бізнес-діяльності не обов'язкові;
 2. мінімум документів. Рішення про фінансування приймається за один робочий день і відразу після підписання договору позики гроші автоматично зараховуються на банківську карту клієнта. При повторному зверненні клієнт може отримати гроші протягом 5 хвилин.
 3. чесна плата за користування кредитними коштами. Виплата за боргом у МФО відбувається тільки за фактичну кількість днів користування кредитом, додаткових комісій немає. При більшій сплаті різниця зараховується на погашення фону боргу. Відповідно, плата зменшується виходячи з залишку по кредиту.
 4. зручне погашення. Кредит онлайн надається на фіксований термін 8 тижнів. Погашення відбувається рівними частинами раз на тиждень. Є можливість закрити кредит достроково.

Умови для оформлення кредиту в МФО Бізнес Позика

В МФО Бізнес Позика доступні кредити від 3000 до 150 000 грн. Річна процентна ставка становить від 0,2993% до 892% на день, залежно від терміну та кредитних даних клієнта.

Мінімальний термін погашення виплати 8 тижнів. Є можливість скористатися пролонгацією договору. При цьому клієнтові не будуть нараховуватися штрафні відсотки за прострочення.

Як оформити заявку на кредит в Бізнес Позика: покрокова інструкція

Перед тим, як оформити кредит, рекомендуємо використовувати кредитний калькулятор на сайті мікрофінансової організації. Там ви зможете розрахувати термін кредиту, кількість виплат за місяць, а також підсумкову суму до оплати.

Потім рекомендуємо зареєструватися в особистому кабінеті клієнта Бізнес позики. У ньому будуть відображатися поточні заборгованості, кількість виплат, в кабінет вам будуть надсилати акційні пропозиції в компанії.

Також через особистий кабінет ви зможете зробити миттєву виплату заборгованості. Інші способи можуть займати до трьох робочих днів, це варто враховувати при погашенні боргу.

Потім необхідно заповнити заявку на сайті Бізнес позики. Зробити це можна за допомогою кнопки «Залишити заявку». 

На першому етапі необхідно буде надати лише серійний номер паспорта, ІПН, номер мобільного телефону і банківської карти, на яку повинні будуть перераховані кошти.

Потім заявка потрапить на розгляд менеджерів компанії. Ваша анкета може оброблятися протягом дня.

Якщо рішення буде позитивним, вам потрібно буде підписати кредитний договір. Радимо ретельно вивчити інформацію в ньому.

Після цього гроші будуть відправлені на карту автоматично.

Важливо: дана мікрофінансова організація допускає тільки один відкритий кредит.

Як оплатити кредит в Бізнес Позика

Оплатити кредит в Бізнес Позика можна кількома способами:

 • через термінал самообслуговування (IBox, Приват24). Переказ грошей з терміналу на рахунок компанії може тривати до трьох днів, можливі комісії;
 • через особистий кабінет. Виплата відбувається миттєво, комісій немає;
 • через касу банку. Для цього необхідно буде знайти реквізити компанії на сайті Бізнес позики. Можливі комісії.

Що буде, якщо не виплатити борг по кредиту вчасно

Якщо виплатити борг вчасно не виходить, рекомендуємо скористатися пролонгацією кредитного договору. В іншому випадку компанія може нарахувати штрафи за невиплату боргу і залишить за собою право передати борг в колекторське агентство.

Акції в компанії

У компанії є програма лояльності для нових клієнтів. Також постійні клієнти будуть отримувати персональні акційні пропозиції на пошту або в особистий кабінет.

Бізнес Позика: відгуки

У мікрофінансової організації Бізнес Позика специфічний вид діяльності, тому її послуги потребують додаткової оцінки. Допоможіть іншим підприємцям-початківцям оцінити якість роботи компанії за допомогою своїх відгуків на Finance.ua.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит в Бізнес Позика