0 800 307 555
Примітка рекламодавця

Страхування для поїздки в Хорватію

Всього 5 хвилин і медичний страховий поліс з покриттям COVID-19 у вас на email

Напрямок
Чому люди обирають туристичне страхування на Finance.ua?
Поліс дешевше, ніж у страховій
Поліс дешевше, ніж у страховій
Тому що ми ділимося з вами своїм прибутком, який отримуємо від страхових компаній. Для нас важливо зробити страхові продукти доступнішими для людей.
Допомагаємо з вибором
Допомагаємо з вибором
Страхових компаній в Україні є багато. Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором - ми допоможемо знайти ту, що підходить саме вам.
Швидке онлайн оформлення
Швидке онлайн оформлення
Не потрібно їздити до страхової компанії, щоб отримати поліс. Отримайте його на e-mail за 5 хвилин.
Щоб користуватися онлайн-полісом страхування, вам необхідно зателефонувати у асистанс страхової компанії та назвати номер вашого полісу. На кордоні покажіть електронний поліс зі смартфону або будь-якого іншого гаджету, або надайте поліс у друкованому вигляді

Туристичне страхування у Хорватії

Як відомо, Хорватія — одна з найкрасивіших країн Східної Європи, поєднує в собі чудову природну та архітектурну красу. До них відносяться столиця Загреб, приголомшливі Плитвицькі озера, краса далматинського узбережжя та історичні міста Дубровник та Спліт. З усіх країн, які нині перебувають у процесі приєднання до Шенгенської угоди, Хорватія найближча до офіційного приєднання, оскільки пройшла оцінку у 2019 році та була офіційно прийнята як майбутній учасник у 2021 році. Однак це означає, що Хорватія нині не може видавати шенгенські візи.

Власники шенгенської візи можуть в'їжджати, залишатися або подорожувати територією Хорватії на строк до 90 днів без необхідності отримання додаткової візи. Тим, кому не потрібна віза для поїздки до Європи, не потрібно буде подавати заяву на отримання візи для в'їзду до Хорватії. Після ухвалення безвізового режиму страховий поліс туриста залишився обов'язковою умовою для поїздок  згідно з рішенням Ради ЄС щодо умов медичного страхування подорожуючих.

Особливості медичної страховки у 2024 році

Якщо ви подаєте заяву на отримання шенгенської або хорватської короткострокової національної візи, то як мінімальна обов'язкова вимога вам знадобиться медична страховка для подорожей за кордон, яка покриває медичні витрати на суму 30 000 євро. У зв'язку з пандемією Covid-19, вакцинація або ПЛР-тест є обов'язковою умовою в'їзду до Хорватії. Підійде експрес-тест на антиген, датований не більше ніж за 48 годин до прибуття.

Як оформити страховку для в'їзду до Хорватії

Страхові компанії пропонують різні плани туристичного страхування для українців. Щоб оформити страховку до Хорватії не виходячи з дому, перейдіть до розділу туристичного страхування. У рейтингу представлений список надійних компаній, серед яких кожен турист зможе підібрати найкращу пропозицію.

Перейдіть на сайт потрібної турфірми та вкажіть необхідні дані:

  • територія, на яку розповсюджується поліс;
  • тип подорожі;
  • дати поїздки;
  • кількість туристів;
  • вік туристів.

Після оплати поліс прийде на вказану електронну пошту та вважатиметься дійсним.

Що покриває туристична страховка

Хоча це залежить від конкретного поліса, який ви купуєте, ось деякі загальні переваги страхування подорожей, які важливі при виборі страхування подорожей:

  • Екстрена медична допомога: покриття травм та хвороб під час подорожей, що може включати покриття витрат на госпіталізацію, амбулаторне лікування у разі невідкладної медичної допомоги, прописані ліки, рентген та лабораторні аналізи. 
  • Скасування поїздки — це пільга, яка може відшкодувати вам попередньо сплачені невідшкодовані витрати на поїздку, коли вам необхідно скасувати поїздку з причин, передбачених вашою страховкою.
  • Захист від крадіжки. Деякі поліси забезпечують захист від втрати багажу чи крадіжки речей. Уважно ознайомтеся з договором, тому що більшість турфірм мають обмеження на виплати для цього типу збитків.
  • Захист багажу. Хоча втрата багажу трапляється рідко і часто покривається авіакомпанією, це додає додатковий рівень захисту, якщо щось піде не так у дорозі.
  • Медична евакуація та репатріація: посібник, який може покривати екстрене транспортування та супутні медичні послуги або витратні матеріали.

Умови полісу визначаються безпосередньо туристом індивідуально для кожної подорожі. Ціна варіюється залежно від розміру страховки, тобто кількості додаткових покриттів. На вартість страховки до Хорватії також впливають дати поїздки, кількість туристів та наявність франшизи.

Дії при настанні страхового випадку

У страховці вказані телефони компанії країни вашого перебування. Зателефонуйте за вказаним номером та дотримуйтесь подальших рекомендацій (отримайте телефон або адресу поліклініки, де можна звернутися до лікаря). Викличте місцеву швидку допомогу та візьміть поліс із собою. Після повернення в Україну страхова фірма виплатить компенсацію згідно з усіма виписками та чеками з лікарні.

Часті запитання
Як відбувається процес оплати за страховий поліс при оформленні за допомогою менеджера Finance.ua?
Якщо поліс оформляється менеджером Finance.ua, оплата за такий поліс здійснюється клієнтом на захищенному сервісі portmone.com. Пряме посилання на оплату формує менеджер Finance.ua, посилання завжди починається так: https:/pay.finance.ua/унікальний номер. При оплаті на portmone.com ваші данні захищені та не передаються третім особам.
Чи покриває туристичне страхування COVID?
Так. Більшість страхових компаній, з якими співпрацює Finance.ua, покриває діагностику і лікування коронавірусу.
Чи покриває страховка затримку рейсу/втрату багажу?
Розширені пакети страхування покривають затримку рейсу і втрату багажу. По приїзду в Україну вам необхідно буде звернутися в страхову компанію за компенсацією.
Чи обов'язкова наявність страховки для виїзду за кордон?
Так. Наявність страхового поліса для виїзду за кордон обов'язкова. Без нього вас не пустять в іншу країну.
Коли туристична страховка обов'язкова?
Відповідно до Закону України "Про Туризм”, туристична страховка обов'язкова за кожного виїзду за кордон.
Як вибрати туристичну страховку?
При виборі туристичної страховки спирайтеся на три фактори: країну, в яку ви їдете, тип відпочинку (активний, пасивний, поїздки по роботі і тд) і кількість послуг, на які ви розраховуєте. Наприклад, страховка в США буде однією з найдорожчих. Страхування активного відпочинку покриває більше ризиків і коштує дорожче страховки для поїздки на море. Якщо ви хочете, щоб страхова покривала такі ризики, як втрата багажу і скасування рейсу, вартість також буде збільшуватися.
Чи можна оформити поліс, якщо вже знаходишся за кордоном?
Є компанії, які дозволяють оформити страховку вже подорожуючим. Оберіть страхову компанію і уточніть у її менеджера, чи надають в компанії таку послугу.
Що не покриває страховий поліс?
Покриття поліса залежить від пакета, який ви придбали. Розширені VIP-пакети покривають практично всі витрати на лікування, а також додаткові послуги на зразок страхування втрати багажу і затримки рейсу. Базові пакети покривають недороге лікування несерйозних травм і хвороб. Радимо уточнити цю інформацію у менеджера Finance.ua або представника страхової компанії, з якою ви уклали договір.
Чим відрізняється електронний і паперовий страховий поліс?
У використанні — нічим. Вам необхідно буде або пред'явити номер електронного страхового полісу, який вам відправлять на пошту, або надати паперовий варіант.
Що потрібно для оформлення страховки?
Для оформлення страховки необхідно надати страховій серію і номер закордонного паспорта, а також ІПН.
Чи потрібна страховка для в'їзду в Європу по безвізу?
Так, як і в будь-яку іншу країну.
Чи можна страхувати дітей?
Так. У такому випадку страхувальником буде дорослий, а застрахованим — дитина.
Що таке франшиза?
Франшиза — це сума, яку турист при настанні страхового випадку повинен покрити самостійно. Якщо страхова компанія вказує, що у вашій страховки франшиза 10%, значить, 10% від суми лікування повинні будете сплатити ви. У нашому каталозі більшість страховок мають нульову франшизу — це означає, що платити вам нічого не доведеться. Сума франшизи буде вказана в вашому договорі зі страховою компанією.
Юридична інформація про страхові компанії
ARX
Юридична адреса
04070, Київ, вул. Іллінська, 8
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20474912
Контактна інформація
+38 (044) 391-11-22
PZU
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Дегтярівська, 62
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20782312
Контактна інформація
0 800 503115 , +38 (044) 238-62-38, +38 (044) 581-04-00
Uniqa
Юридична адреса
04112, Київ, вул. Олени Теліги, 6, корпус 4
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20033533
Контактна інформація
+38 (044) 225-60-00 , +38 (097) 170-03-73, +38 (066) 170-03-73, +38 (093) 170-03-73
VUSO
Юридична адреса
03150, Київ, вул. Казимира Малевича, 31
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
31650052
Контактна інформація
0 800 503-773
ERV - Європейське туристичне страхування
Юридична адреса
04071, Київ, вул. Спаська, 5, оф. 15
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
34692526
Контактна інформація
+38 (044) 299-78-87
Альфа Страхування
Юридична адреса
01011, Київ, вул. Рибальська, 22, БЦ «Башта №5»
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
30968986
Контактна інформація
0 800 309-999 , +38 (044) 499-99-99
Оберіг
Юридична адреса
03040, Київ, вул. Васильківська, 14 (бізнес-центр STEND)
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
39433769
Контактна інформація
0 800 218-201, +38 (044) 221-44-21
Universalna
Юридична адреса
01133, Київ, бул. Лесі Українки, 9
Ідентифікаційний код (ЄДРПОУ)
20113829
Контактна інформація
0 800 500-381, +38 (044) 281-61-50

Питання експертам

Люди часто шукають

Інші види страхування:

Популярні сторінки:

Популярні країни для подорожей: